Oğullarıyla kavga eden küçük çocuğu, garajda dakikalarca dövdüler! İnsanlıktan utandıran anlar kamerada

18 Eylül 2020 Cuma 14:21

Gaziantep'te bir çift, oğullarıyla kavga eden komşularının 10 yaşındaki çocuğunu garajda yakalayıp dakikalarca dövdü. O anlar, güvenlik kamerası tarafından kayıt altına alınırken küçük çocuğun ailesi, komşularından şikayetçi oldu.

Gaziantep'te çocukların kavgasına yetişkinler dahil oldu. Bir çift, oğullarıyla kavga eden komşularının çocuğu 10 yaşındaki Muhammet Uğur K'yi garajda dakikalarca dövdü. O anlar güvenlik kameralarına yansırken şiddet gören çocuğun ailesi, komşularından şikayetçi oldu.

BİSİKLET SÜRERKEN ÇARPIŞTILAR

Akkent Mahallesi'nde oturan Muhammed Uğur K. bisiklet sürerken komşularının oğlu ile çarpıştı. İki çocuk arasında çıkan tartışmanın ardından Muhammed Uğur K. bisikletini apartmanlarının garajına bırakmaya gitti.

KOMŞU ÇOCUĞUNU DARBETTİLER

Bu sırada kavga ettiği arkadaşının anne ve babası, garaja gelerek Muhammet Uğur K'yi dövdü. Çift, küçük çocuğu yere yatırıp dakikalarca darbetti. Güvenlik kameralarına da yansıyan şiddetin ardından çocuklarını hastaneye götürüp tedavi ettiren ailesi, komşularından şikayetçi oldu.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (98)
  • Yaptıklarına pişman olsunlar : Bu çocuğun ebeveynlerine sesleniyorum... İyi bir avukat aracılığıyla bu şerefsizler in donuna kadar alın bu çocuğun psikolojisine yazık...Allah kahretsin böyle insanları..
  • ANTEPLİ : BUNLAR İNSAN OLAMAZ YA. KARŞI TARAFTA GİTSİN BUNLARI DÖVSÜN. BU NE ALAKA ÇOCUKTUR BU KAVGADA EDER OYNARDA
  • V : küçükken bende mahallede tartıştığım ve tartakladığım arkadaşım annesinden ve ablasından dayak yediğimde 8 yaşındaydım.Bu Aileye en ağır ceza verilmeli para ve karı kocalı hapis cezası verilmeli.Utanmaz rezil Insanlar...Sizin çocuğunuzdan bi cacık olmaz...
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika