Gupse Özay ve Barış Arduç, 6 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı

6 yıldır mutlu bir ilişkileri olan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti bugün Çeşme'de nikah masasına oturdu. Koronavirüs salgını nedeniyle düğün yapmayacak olan çiftin sade nikah törenine aileleri ve yakın dostları katıldı.

2014 yılından bu yana birlikte olan oyuncu çift Barış Arduç ve Gupse Özay, nikâh masasına oturdu. Çift, sonbaharda yapmayı planladıkları düğünlerini pandemi nedeniyle ertelemişti. İkili, ani bir kararla Çeşme'de nikâh organize etti.

BALAYINA ÇIKMAYACAKLAR

Çift balayı içinde herhangi bir plan yapmadı. Arduç ve Özay, evlendikten sonrada Çeşme'de yazlıklarında tatil yapmayı sürdürecek.

ÇİÇEĞİ BURNUNDA ÇİFTTEN İLK AÇIKLAMA

Gupse Özay ve Barış Arduç'tan nikah sonrası ilk açıklama: "Bayram yaklaşmıştı, bayramdan sonra da İstanbul'a dönecektik, hava da güzel, e hadi o zaman gel bir deneyelim dedik ve bir anda evlendik."

"GÜNÜ GELDİĞİNDE EVLENİRİZ" DEMİŞTİ

Barış Arduç, geçtiğimiz yıllarda 'evlilik' iddiaları hakkında, "Günü geldiğinde haberiniz olur. Ben bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Vakti geldiğinde sizinle paylaşırız. Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir şeydir." demişti.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 18:58
YORUMLAR (29)
  • .......................... : barış sağlam erkek olsa bu kadar çirkin , itici, yaşlı kadını istemezdi kadın yaratık gibi ama parası var erkekçikte para kazanamıyor zaten
  • Ertaç : Görümcelere dikkat
  • .????? : Bunlar kimm. Vallahi billahi tanımıyorum
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika