Son dakika Anti-Kapitalizm haberleri, Anti-Kapitalizm son dakika, son dakika Anti-Kapitalizm

Son Dakika Anti-kapitalizm Haberleri

Son dakika Anti-kapitalizm haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son anti-kapitalizm haberleri anında burada.

 • 26.06.2013 12:31 "Türkiye, Demokrasi ve Son 20 Gün" Çalıştayı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Gezi Parkı'nda başlayan ve ilk haliyle anlaşılabilir olan bir eylem, kısa sürede başka bir hüviyete bürünerek, geniş ölçüde etkili oldu. İşin doğrusu, bu bizler için beklenmedik bir gelişmeydi" "Karne, bu ölçüde başarılıyken neden biz bu 20 günü yaşadık? Temel soru bu" "Bu gençlik için 'apolitik' deniyor. Gerçekten öyle mi değil mi bunu anlamak istiyoruz. O gençliğin motivasyonlarını, duygularını, kavram dünyalarını anlama ihtiyacı hissediyoruz"

 • 13.06.2013 09:53 AA'dan Reuters ve CNN'e Misilleme AA'dan Reuters ve CNN'e Misilleme

  Anadolu Ajansı'nın Reuters ve CNN'in Taksim'deki protestoları saatlerce canlı yayınlamasına misilleme kararı İngiliz polisine takıldı.

 • 17.01.2012 10:59 Kudaka Genel Sekreteri Dr. Rıfat Altan Açıklaması Kudaka Genel Sekreteri Dr. Rıfat Altan Açıklaması

  Erzurum'da son zamanlar da tartışılma konusu olan "Erzurum bilişim üssü olabilir mi?" konusunda bir açıklama yapan KUDAKA Genel Sekreteri Rıfat Altan bilişimle ilgili Türkiye de birçok yatırımın ele alındığını ifade etti.

 • 18.10.2011 16:02 "Erzurum'un Bilişim ve Yazılım Üretmede Merkez Olmasının Önünde Engel Yok"

  Atatürk Üniversitesi (AÜ)'nde başlayan Bilişim Çalıştayı'nda bölgesel kalkınmada bilişimin rolü ve Erzurum'un bilişim üssü olup olamayacağı konusu ele alındı.