SON DAKİKA ARPA SUYU HABERLERİ

Son Dakika Arpa Suyu Haberleri

 • 10 Nisan 2018 11:45 Ayran Detoksu Nasıl Yapılır? Ayran Detoksu Nasıl Yapılır? Ayran detoksu vücudunuzu zararlı toksinlerden arındırmaya aynı zamanda hızlı bir şekilde ödem atmanıza ve kilo vermenize yardımcı olan bir detoks yöntemidir. Ayran detoksunu uygulayanlar 2 günde 2 kilo verebildiklerini iddia ediyorlar. Ayran detoksu malzemeleri, ayran detoksu nasıl yapılır, ayran detoksununun zararları var mıdır gibi soruların cevaplarını birazdan öğreneceksiniz.
 • 02 Ocak 2018 15:00 Arpanın Sağlığa Faydaları Arpanın Sağlığa Faydaları Yapılan araştırmalar insanlığın asırlardır yetiştirip gıda olarak tükettiği arpanın sağlık üzerindeki 3 önemli yararını ortaya koydu. İşte lif ve mineral zengini arpanın sağlığa faydaları..
 • 20 Aralık 2017 13:15 Ayak Şişmesi Nasıl Geçer? Ayak Şişmesi Nasıl Geçer? Ayak şişmesi sık görülen bir durum olmasına rağmen hastalık değildir. Ayak şişmesi farklı nedenlerle meydana gelebilir. Ayak şişmesini gidermek için neler yapmalıyız, ayak şişmesine ne iyi gelir, ayak şişmesi nasıl geçer, ayak şişmesi neden olur? Sorularınızın cevabı birazdan vereceğimiz bilgilerde bulabileceksiniz.
 • 20 Eylül 2017 10:52 Arpa Suyu Gibi Şok Diyetler Kilonun Matematiğini Bozar Diyet Uzmanı Ulaş Özdemir "Eğer tartıdaki değer sizin sağlığınız ile birlikte düşüyorsa o değerin düşmemesi düşmesinden çok daha iyi olur. Arpa suyu ve ananas suyu gibi şok diyetler metabolizmada çok ciddi tahribatlar yaratır" açıklamasında bulundu.
 • 19 Eylül 2017 14:36 İrem Derici'den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı! İrem Derici'den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı! Son dönemlerin çıkış yakalayan isimlerinden biri olan İrem Derici konser öncesi hastanelik olmasının sonrasında sağlık durumu büyük merak konusu oldu.
 • 19 Eylül 2017 11:10 İrem Derici'yi Yoğun Bakımlık Eden Diyet! Günde İki Birayla Besleniyordu İrem Derici'yi Yoğun Bakımlık Eden Diyet! Günde İki Birayla Besleniyordu Tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alınan İrem Derici'nin kilo vermek adına hiçbir şey yemediği, günde iki birayla ayakta durduğu ortaya çıktı.
 • 01 Şubat 2017 13:13 Anne Sütünüz Nasıl Artar Anne Sütünüz Nasıl Artar Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Aslı Alay, anne sütünün nasıl artırılacağı konusunda değerlendirmelerde bulundu.
 • 22 Kasım 2016 10:43 Stres Anne Sütünü Kesiyor Stres Anne Sütünü Kesiyor Doğum sonrasında bebeğin anne ile buluşması, annenin tenini ve sıcaklığını hissetmesinin oldukça önemli olduğunu belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aslı Alay, stresin anne sütünü kestiğini söyledi.
 • 06 Kasım 2016 19:56 İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'da Elektrik Kesintisi 00 saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, Arpa Suyu, Efe sokaklar, Ergenekon Caddesi, Halaskargazi Caddesi, Nakiye Elgün Sokak, Rumeli Caddesi, Tavukçu Fethi, Tayyareci Fehmi sokaklar, 16
 • 04 Eylül 2016 23:22 İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'da Elektrik Kesintisi Şişli'de Cumhuriyet Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi Arpa Suyu Sokak, Efe Sokak, Halaskargazi Caddesi, Ergenekon Caddesi, Nakiye Elgün Sokak, Rumeli Caddesi, Tavukçu Fetih Sokak ve civarlarına, 12
 • 30 Ağustos 2016 21:56 İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'da Elektrik Kesintisi 00 arasında, ayrıca Cumhuriyet Mahallesi Abide-i Hürriyet Caddesi Arpa Suyu Sokak, Efe Sokak, Halaskargazi Caddesi Ergenekon Caddesi, Nakiye Elgün Sokak, Rumeli Caddesi Tavukçu Fethi Sokak ve civarlarında 12
 • 26 Temmuz 2016 22:29 İstanbul'da Elektrik Kesintisi 00 saatleri arasında, Cumhuriyet Mahallesi, Arpa Suyu, Bilgiç sokakları ile Ergenekon ve Kazım Orbay caddelerinde, Duatepe Mahallesi, Avukat, Bozkurt, Baruthane Caddeleri ile Çobanoğlu, Kuyulubağ, Şehadet, Şahap, Yemişli Bahçe ve Barutçular Sokak
 • 31 Mart 2016 12:43 Ölüm Şişelerine Baskın! İstanbul'da 7 Bin Şişe Sahte Alkol Ele Geçirildi Ölüm Şişelerine Baskın! İstanbul'da 7 Bin Şişe Sahte Alkol Ele Geçirildi İstanbul polisinin sahte içki imalathanelerine düzenlediği operasyonlarda piyasaya sürülmek üzere 7 bin şişe sahte alkol ele geçirildi.
 • 28 Ocak 2016 19:32 İstanbul'da Elektrik Kesintisi 00 saatleri arasında Cumhuriyet, Ergenekon, Meşrutiyet Mahalleleri, Abide-i Hürriyet, Rumeli, Hasarkargazi, Ergenekon caddeleri, Nakiye Elgün, Tayyareci Fehmi, Tavukçu Fethi, Efe, Arpa Suyu sokakları ve civarına, 08
 • 28 Ocak 2016 17:40 İstanbul'un 8 İlçesinde Elektrik Kesintisi 2016Kesinti Nedeni: Yatırım ÇalışmasıKesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler:Cumhuriyet,Ergenekon,Meşrutiyet Mahallelerinin;Abide-i Hürriyet,Rumeli,Hasarkargazi,Ergenekon Caddeleri,Nakiye Elgün,Tayyareci Fehmi,Tavukçu Fethi,Efe,Arpa Suyu Sokakları ve civarı
 • 18 Eylül 2015 10:57 İbn-i Sina'yla Şifaya Giden Yol İbn-i Sina'yla Şifaya Giden Yol Tıbba yön veren hekimlerden İbn-i Sina'dan şifaya giden sağlık reçeteleri... Kalbinizin dostu elma ve hindiba: Elma, hemen her evde sıkça tüketilen bir besin.
 • 07 Kasım 2014 13:18 İstanbul'da Tüyler Ürpertici Cinayet, 13 Yıl Sonra Çözüldü İstanbul'da Tüyler Ürpertici Cinayet, 13 Yıl Sonra Çözüldü Vatandaşlar, Kazım Orbay caddesi, Arpa Suyu Sokak üzerinde metal kaplı bir el arabasının içinde ceset olduğunu söyleyerek polise başvurmuşlardı
 • 26 Nisan 2014 13:18 Nar Ekşisi Sayesinde Doktora Gitmiyor Nar Ekşisi Sayesinde Doktora Gitmiyor Antalya’nın Finike ilçesine bağlı Gökbük köyünde yaşayan şeker hastası Ahmet Bozkaya, kendi ürettiği nar ekşisi sayesinde kendini tedavi ettiğini söyledi.
 • 21 Ocak 2013 15:37 Bu Çorba Anne Sütünü Arttırıyor! Bu Çorba Anne Sütünü Arttırıyor! Emziren anneler sütünüzü arttırmanın yollarını biliyor musunuz?