Son dakika Atatürk Orman Çitliği haberleri, Atatürk Orman Çitliği son dakika, son dakika Atatürk Orman Çitliği

Son Dakika Atatürk Orman Çitliği Haberleri

Son dakika Atatürk Orman Çitliği haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son atatürk orman çitliği haberleri anında burada.

  • 25.06.2020 14:24 Aydın Veteriner Hekimleri Odası'ndan Vali Aksoy'a ziyaret Aydın Veteriner Hekimleri Odası'ndan Vali Aksoy'a ziyaret

    Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Valiliği görevine atanan Vali Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti.

  • 27.11.2015 15:36 SGK'nın Tarihi Unkapanı Binası Satılıyor SGK'nın Tarihi Unkapanı Binası Satılıyor

    Uzun yıllar SGK binası olarak hizmet veren Unkapanı'ndaki binaları satışa çıkarıldı. Bina için biçilen değer 100 milyon 800 bin lira. İlk ihale 10 Aralık günü yapılacak.

  • 05.05.2015 12:14 Mimarlar Odası: Kaçak Saray ve Aoç Tekrar Kamusallaştırılacak Mimarlar Odası: Kaçak Saray ve Aoç Tekrar Kamusallaştırılacak

    Türkiye Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası Ankara Şubesi Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Anıtkabir’e yaptıkları ziyaret sonunda Atatürk Orman Çitliği’nin hukuk sürecini değerlendirerek, “Kaçak saray ve Atatürk Orman Çiftliği’nin tekrar kamusallaştırılması mücadelesi devam edecek.