SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri

 • 08 Şubat 2017 14:50 Merve Kavakçı'nın Eşi de Son KHK ile İhraç Edildi Merve Kavakçı'nın Eşi de Son KHK ile İhraç Edildi Kafkas Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve eski vekil Merve Kavakçı'nın eşi Profesör Cihangir İslam da son KHK ile ihraç edildi. İslam Twitter hesabından ihraç edildiğini açıkladı.
 • 06 Eylül 2015 14:07 Ayşenur İslam: "Belki de Bir Daha Mutlu Bir İnsan Olmayacağım" Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Bakanlığım boyunca öğrendiğim dertler, sıkıntılar görevim bittikten sonra hayatım boyunca zihnimi meşgul edecek.
 • 29 Ağustos 2015 19:07 Başörtülü İlk Bakan Ayşe Gürcan, Arap Basınında İlgi Gördü Başörtülü İlk Bakan Ayşe Gürcan, Arap Basınında İlgi Gördü Ayşen Gürcan'ın "Türkiye'nin ilk başörtülü bakanı" olması, Arap basınında ilgiyle karşılanırken, Türkiye'de çok tartışılan TÜRGEV'deki üyeliğine dikkat çekildi.
 • 29 Ağustos 2015 17:41 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslim Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslim GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ayşenur İslam'ın açıklaması,- Ayşen Gürcan'ın açıklaması, - Görev devri ve çiçek takdimi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında devir-teslim- Ayşenur İslam, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevini, Ayşen Gürcan'a devretti Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirilen Ayşen Gürcan, görevini Ayşenur İslam'dan devraldı.
 • 29 Ağustos 2015 17:29 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslim Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirilen Ayşen Gürcan, görevini Ayşenur İslam'dan devraldı.
 • 28 Ağustos 2015 23:03 Bakan Ayşenur İslam'dan Açıklama Geçici hükümetin kurulması sebebiyle görevini devredecek olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam yazılı bir açıklama yaptı.
 • 28 Ağustos 2015 21:04 Ayşen Gürcan Kabinenin İlk Başörtülü Bakanı Oldu Ayşen Gürcan Kabinenin İlk Başörtülü Bakanı Oldu İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan, geçici seçim hükümetinin ilk başörtülü bakanı oldu. Gürcan, Aile Bakanı Ayşenur İslam'ın yerine atandı.
 • 26 Ağustos 2015 10:54 İki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert Tepki İki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert Tepki CHP'li Mahmut Tanal'ın Lazika İslam Emirliği tarafından Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu iddiasına, Mevlüt Çavuşoğlu ile Ayşenur İslam'dan tepki geldi.
 • 26 Ağustos 2015 02:15 Sümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya Tepkiler Sümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya Tepkiler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Lazika İslam Emirliği tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu yönünde sosyal medyada yer alan iddiayı çirkin ve ahlaksız bir saldırı olarak niteledi.
 • 25 Ağustos 2015 14:38 2. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı 2. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konferanstan genel ve detay görüntüler- Kabartma Kur'an-ı Kerim okunması- Selahattin Aydın'ın konuşması- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması İSTANBUL - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kabartma Kur'an-ı Kerim'i görme engellilerin ilahi ışığa kavuşmaları anlamında çok önemli bulduklarını söyledi.
 • 25 Ağustos 2015 14:34 Bakan İslam: Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir... Bakan İslam: Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir... Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Uluslararası Kabartma Kur'an Hizmetleri Birliği tarafından 18 ülkeden temsilcilerin katılımıyla İstanbul'da düzenlenen 'Uluslararası 2. Kabartma Kur'an Konferansı'na katıldı.
 • 25 Ağustos 2015 14:05 Uluslararası 2'nci Kabartma Kur'an-ı Kerim Konferansı Başladı Görme engelli Müslümanların dinin kaynağına ulaşmada karşılaştıkları sorunların ele alınacağı "Uluslararası 2’nci Kabartma Kur’an Konferansı", Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımıyla başladı.
 • 25 Ağustos 2015 13:54 2. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, tüm engellilerin hayata aktif katılımlarını sağlamak için çok çeşitli çabalar içinde olduklarını söyledi.
 • 25 Ağustos 2015 13:26 Görme Engelli Müslümanlar Kabartma Kur'an ile Buluşuyor Görme Engelli Müslümanlar Kabartma Kur'an ile Buluşuyor 18 ülkeden temsilcilerin katıldığı Uluslararası 2. Kabartma Kur'an Konferansı Üsküdar'da başladı.
 • 22 Ağustos 2015 21:39 Taksim'de 'Kadın Cinayetleri' Protesto Edildi Taksim'de 'Kadın Cinayetleri' Protesto Edildi Beyoğlu’nda, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu öncülüğünde gerçekleştirilen eylemle kadın cinayetleri protesto edildi.
 • 22 Ağustos 2015 00:05 Gündem Özeti / 22 Ağustos 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Yunus Emre Enstitüsünce Ülker Sports Arena'da düzenlenecek, "1000 Yılın Sesi Türkçe Bayramı" etkinliğine katılacak.
 • 31 Temmuz 2015 21:08 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, PKK’nın Adana’daki Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaptığı terör saldırısında şehit olan 2 polis memurunun ailelerini ziyaret edip baş sağlığı diledi.
 • 31 Temmuz 2015 21:02 İslam: İslam: "Türk Milletinin Sabrını Sınıyorlar' Diyelim. Allah Onlara Akıl Fikir Versin" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın şehit ailelerine ziyareti- Dua edilmesi ve Kur'an okunması- Bakan İslam'ın konuşması- Diğer şehit ailesini ziyareti Adana'daki polis merkezine saldırı- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, şehit polis memurları Kazar ve İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu- İslam: "Türk milletinin sabrını sınıyorlar' diyelim. Allah onlara akıl fikir versin" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları Serdar Kazar ile İsa İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 31 Temmuz 2015 20:26 Pozantı Emniyet Müdürlüğü'ne Silahlı Saldırı: 2 Polis Şehit, 2 PKK'lı Öldürüldü (7) Pozantı Emniyet Müdürlüğü'ne Silahlı Saldırı: 2 Polis Şehit, 2 PKK'lı Öldürüldü (7) Bakandan BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı'da şehit olan polislerin ailelerini ziyaret edip başsağlığı diledi.
 • 24 Temmuz 2015 11:34 İki Bakan Şehit Polisin Cenazesi İçin Zonguldak'a Gelecek Diyarbakır’da PKK’lı teröristler tarafından görevi sırasında şehit edilen polis memuru Tansu Aydın’ın cenazesi baba ocağı Zonguldak’ta defnedilecek.
 • 17 Temmuz 2015 15:35 İslam: İslam: "Hem Müslüman Dünyası, Hem de Ülke Olarak Kritik Bir Süreçten Geçiyoruz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan İslam'ın il protokolüyle bayramlaşması- Bayramlaşma programından detaylar- Bakan İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'na gelmesi- Bakan İslam'ın partililerle bayramlaşması- Bakan İslam'ın röportajı- Partilerle toplu fotoğraf çekimi Ramazan Bayramı kutlanıyor- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" dedi.
 • 15 Temmuz 2015 16:43 Başbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde Konuştu Başbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde Konuştu Başbakan Ahmet Davutoğlu, şehit ailelerinin işe alımları için yapılan kura çekme töreninde konuştu.
 • 11 Temmuz 2015 10:36 Srebrenitsa Soykırımının 20. Yılı Törenleri Srebrenitsa Soykırımının 20. Yılı Törenleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tabutlardan genel plan detaylar,- Mezarlıktan genel plan detaylar,- Cenaze yakınlarının mezarlıkta dua etmeleri,- Mezarlığa gelen kalabalıktan detaylar, Srebrenitsa soykırımının 20. yılı- Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedilerinden biri olan Srebrenitsa'daki soykırımında hayatını kaybeden 136 kurbanın cenazesi öğle namazının ardından Potoçari Anıt Mezarlığı'nda defnedilecek- Sabahın erken saatlerinden itibaren ülkenin farklı kentlerin binlerce insan Potoçari'ye akın etti- Törenlere Başbakan Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam da katılacak Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen Srebrenitsa soykırımında hayatını kaybeden 136 kurban daha bugün Potoçari Anıt Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
 • 10 Temmuz 2015 02:38 Sakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği Verildi Sakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği Verildi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı himayesinde Sakarya Valiliği tarafından organize edilen şehit aileleri gaziler iftar programı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımı ile gerçekleşti.
 • 10 Temmuz 2015 00:08 İslam: İslam: "Şehit ve Gazilerin Yakınlarına Hürmeti, Şehit ve Gazilerimize Hürmet Olarak Görüyoruz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar yemeğinin verildiği alandan görüntü- İslam'dan detay görüntü ve detaylar- İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "(Şehit yakınları ve gaziler) Geride kalanları ayakta tutmaya çalışıyoruz.