SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri

 • 21 Temmuz 2017 15:20 Eski Bakan İslam'ın Acı Günü Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın vefat eden babası Mehmet Külahlıoğlu'nun (96) cenazesi toprağa verildi.
 • 08 Şubat 2017 14:50 Merve Kavakçı'nın Eşi de Son KHK ile İhraç Edildi Merve Kavakçı'nın Eşi de Son KHK ile İhraç Edildi Cihangir İslam aynı zamanda eski Aile Bakanı AK Parti'li Ayşenur İslam'ın da kayınbiraderi
 • 10 Nisan 2016 12:59 Çınarcık'ta Deniz Dolgu Çalışması Hızla Devam Ediyor Çınarcık'ta Deniz Dolgu Çalışması Hızla Devam Ediyor Temeli Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam tarafından atılan ancak iptali gündeme gelen proje, 31 Mart 2016 tarihinde yeniden start aldı
 • 12 Mart 2016 08:55 Bakan Ayşenur İslam: Türkiye'de 48 Umut Evimiz Var Bakan Ayşenur İslam: Türkiye'de 48 Umut Evimiz Var Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bir toplumun gelişmişlik düzeyinin engellilerin sağladığı hizmetlerle de ölçülebileceğine işaret ederek, Türkiye'de 2002 yılından buna dünyaya teşkil edecek birçok çalışmaya imza attıklarını söyledi.
 • 06 Mart 2016 09:20 Bakan İslam: Çocuklara Çığlık Atmayı Öğretin Bakan İslam: Çocuklara Çığlık Atmayı Öğretin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Annelere çok basit bir şey öğretebilirim: Çocuklara çığlık atmayı öğretmeleri gerekiyor.
 • 06 Eylül 2015 14:07 Ayşenur İslam: "Belki de Bir Daha Mutlu Bir İnsan Olmayacağım" Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Bakanlığım boyunca öğrendiğim dertler, sıkıntılar görevim bittikten sonra hayatım boyunca zihnimi meşgul edecek.
 • 29 Ağustos 2015 19:07 Başörtülü İlk Bakan Ayşe Gürcan, Arap Basınında İlgi Gördü Başörtülü İlk Bakan Ayşe Gürcan, Arap Basınında İlgi Gördü DEVİR TESLİM YAPILDI Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirilen Ayşen Gürcan, görevini Ayşenur İslam'dan devraldı
 • 29 Ağustos 2015 17:41 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslim Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslim GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ayşenur İslam'ın açıklaması,- Ayşen Gürcan'ın açıklaması, - Görev devri ve çiçek takdimi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında devir-teslim- Ayşenur İslam, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevini, Ayşen Gürcan'a devretti Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirilen Ayşen Gürcan, görevini Ayşenur İslam'dan devraldı.
 • 29 Ağustos 2015 17:29 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslim Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirilen Ayşen Gürcan, görevini Ayşenur İslam'dan devraldı.
 • 28 Ağustos 2015 23:03 Bakan Ayşenur İslam'dan Açıklama Geçici hükümetin kurulması sebebiyle görevini devredecek olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam yazılı bir açıklama yaptı.
 • 28 Ağustos 2015 21:04 Ayşen Gürcan Kabinenin İlk Başörtülü Bakanı Oldu Ayşen Gürcan Kabinenin İlk Başörtülü Bakanı Oldu İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan, geçici seçim hükümetinin ilk başörtülü bakanı oldu. Gürcan, Aile Bakanı Ayşenur İslam'ın yerine atandı.
 • 26 Ağustos 2015 10:54 İki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert Tepki İki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert Tepki CHP'li Mahmut Tanal'ın Lazika İslam Emirliği tarafından Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu iddiasına, Mevlüt Çavuşoğlu ile Ayşenur İslam'dan tepki geldi.
 • 26 Ağustos 2015 02:15 Sümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya Tepkiler Sümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya Tepkiler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Lazika İslam Emirliği tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu yönünde sosyal medyada yer alan iddiayı çirkin ve ahlaksız bir saldırı olarak niteledi.
 • 25 Ağustos 2015 16:38 Bakan İslam Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir Hale... Bakan İslam Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir Hale... Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın katılımıyla İstanbul'da başladı.
 • 25 Ağustos 2015 14:38 2. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı 2. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konferanstan genel ve detay görüntüler- Kabartma Kur'an-ı Kerim okunması- Selahattin Aydın'ın konuşması- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması İSTANBUL - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kabartma Kur'an-ı Kerim'i görme engellilerin ilahi ışığa kavuşmaları anlamında çok önemli bulduklarını söyledi.
 • 25 Ağustos 2015 14:34 Bakan İslam: Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir... Bakan İslam: Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir... Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Uluslararası Kabartma Kur'an Hizmetleri Birliği tarafından 18 ülkeden temsilcilerin katılımıyla İstanbul'da düzenlenen 'Uluslararası 2. Kabartma Kur'an Konferansı'na katıldı.
 • 25 Ağustos 2015 14:05 Uluslararası 2'nci Kabartma Kur'an-ı Kerim Konferansı Başladı Görme engelli Müslümanların dinin kaynağına ulaşmada karşılaştıkları sorunların ele alınacağı "Uluslararası 2’nci Kabartma Kur’an Konferansı", Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımıyla başladı.
 • 25 Ağustos 2015 13:54 2. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, tüm engellilerin hayata aktif katılımlarını sağlamak için çok çeşitli çabalar içinde olduklarını söyledi.
 • 25 Ağustos 2015 13:26 Görme Engelli Müslümanlar Kabartma Kur'an ile Buluşuyor Görme Engelli Müslümanlar Kabartma Kur'an ile Buluşuyor Uluslararası Kabartma Kur'an Hizmetleri Birliği tarafından İslam Araştırmalar Merkezi'nde (İSAM) düzenlenen konferansa Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile AKP milletvekili Ravza Kavakçı da katıldı
 • 22 Ağustos 2015 21:39 Taksim'de 'Kadın Cinayetleri' Protesto Edildi Taksim'de 'Kadın Cinayetleri' Protesto Edildi Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Ayşenur İslam’ın ‘çocuk yardımı’nın nasıl alınacağı yönünde açıklama yaptığını belirten Gülsüm Kav, Bakan İslam’a tepki gösterdi
 • 22 Ağustos 2015 09:33 Cihan Haber Ajansı Gündemi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Yunus Emre Enstitüsü’nce Ülker Sports Arena'da düzenlenecek, ‘1000 Yılın Sesi Türkçe Bayramı’ etkinliğine katılacak.
 • 22 Ağustos 2015 00:05 Gündem Özeti / 22 Ağustos 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Yunus Emre Enstitüsünce Ülker Sports Arena'da düzenlenecek, "1000 Yılın Sesi Türkçe Bayramı" etkinliğine katılacak.
 • 17 Ağustos 2015 16:36 Bakan İslam'dan 17 Ağustos Mesajı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 17 Ağustos 1999 Marmara Depreminin 16.yılında anma mesajı yayımladı.
 • 31 Temmuz 2015 21:30 Adana Bakandan Başsağlığı Ziyareti Adana Bakandan Başsağlığı Ziyareti Pozantı Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırı: 2 polis şehit, 2 PKK'lı öldürüldü (ek) BAKANDAN BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı'da şehit olan polislerin ailelerini ziyaret edip başsağlığı diledi.
 • 31 Temmuz 2015 21:08 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, PKK’nın Adana’daki Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaptığı terör saldırısında şehit olan 2 polis memurunun ailelerini ziyaret edip baş sağlığı diledi.
 • 31 Temmuz 2015 21:02 İslam: İslam: "Türk Milletinin Sabrını Sınıyorlar' Diyelim. Allah Onlara Akıl Fikir Versin" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın şehit ailelerine ziyareti- Dua edilmesi ve Kur'an okunması- Bakan İslam'ın konuşması- Diğer şehit ailesini ziyareti Adana'daki polis merkezine saldırı- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, şehit polis memurları Kazar ve İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu- İslam: "Türk milletinin sabrını sınıyorlar' diyelim. Allah onlara akıl fikir versin" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları Serdar Kazar ile İsa İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 31 Temmuz 2015 20:26 Pozantı Emniyet Müdürlüğü'ne Silahlı Saldırı: 2 Polis Şehit, 2 PKK'lı Öldürüldü (7) Pozantı Emniyet Müdürlüğü'ne Silahlı Saldırı: 2 Polis Şehit, 2 PKK'lı Öldürüldü (7) Bakandan BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı'da şehit olan polislerin ailelerini ziyaret edip başsağlığı diledi.
 • 24 Temmuz 2015 11:34 İki Bakan Şehit Polisin Cenazesi İçin Zonguldak'a Gelecek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, şehit polis Tansu Aydın'ın cenaze töreni için Zonguldak'a gelecek
 • 17 Temmuz 2015 15:35 İslam: İslam: "Hem Müslüman Dünyası, Hem de Ülke Olarak Kritik Bir Süreçten Geçiyoruz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan İslam'ın il protokolüyle bayramlaşması- Bayramlaşma programından detaylar- Bakan İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'na gelmesi- Bakan İslam'ın partililerle bayramlaşması- Bakan İslam'ın röportajı- Partilerle toplu fotoğraf çekimi Ramazan Bayramı kutlanıyor- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" dedi.
 • 15 Temmuz 2015 17:18 Şehit Yakınları ve Gaziler İçin İş Kurası Şehit Yakınları ve Gaziler İçin İş Kurası Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bugünkü kura töreninde 855 kişinin atamasının yapılacağını belirterek, böylece toplam rakamın 12 bin 542'ye ulaşacağını bildirdi.
 • 15 Temmuz 2015 16:43 Başbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde Konuştu Başbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde Konuştu TÖREN HALİÇ KONGRE MERKEZİNDE YAPILDI Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen törene Başbakan Davutoğlu'nun yanı sıra eşi Sare Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile şehit yakınları ve gaziler katıldı
 • 11 Temmuz 2015 10:36 Srebrenitsa Soykırımının 20. Yılı Törenleri Srebrenitsa Soykırımının 20. Yılı Törenleri Bu yılki törene, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam da katılacak
 • 10 Temmuz 2015 02:38 Sakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği Verildi Sakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği Verildi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı himayesinde Sakarya Valiliği tarafından organize edilen şehit aileleri gaziler iftar programı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımı ile gerçekleşti.
 • 10 Temmuz 2015 00:08 İslam: İslam: "Şehit ve Gazilerin Yakınlarına Hürmeti, Şehit ve Gazilerimize Hürmet Olarak Görüyoruz" Şehit ve gazilerin yakınlarına hürmeti, şehit ve gazilerimize hürmet olarak görüyoruz"- "Ülkemiz üzerinde ham hayaller kuran yerli ve yabancı karanlık odaklara şunu hatırlatmak isterim, bu topraklar için geçmişte ölümden kaçmayanlar bugün de kaçmıyorlar, yarınlarda da kaçmayacaklar" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "(Şehit yakınları ve gaziler) Geride kalanları ayakta tutmaya çalışıyoruz
 • 08 Temmuz 2015 16:17 Uyuşturucu ile Mücadelede 'Alo 191 Hattı' Hizmet Vermeye Başladı Programa Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katıldı
 • 02 Temmuz 2015 22:32 Bakan İslam, Sakaryalılar Vakfı'nın İftarına Katıldı Bakan İslam, Sakaryalılar Vakfı'nın İftarına Katıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davetlilerin ve İslam'ın salona girişi- Kuran-ı Kerim okunması ve yemek sonrası duadan detay- Plaketlerin verilmesi- İslam'ın salondan ayrılması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Ankara'daki Sakaryalılar Vakfı'nın geleneksel iftar yemeğine katıldı.
 • 02 Temmuz 2015 22:03 Sakaryalı Hemşehriler Başkent'te Buluştu Sakaryalı Hemşehriler Başkent'te Buluştu Tes-İş Sendikası'nda, Ankara'daki Sakaryalılar Vakfı'nın katkılarıyla düzenlenen iftar programına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Ankara Sakarya Vakfı Başkanı İrfan Çelik ve çok sayıda davetli katıldı
 • 30 Haziran 2015 14:01 Başbakan Davutoğlu'ndan Başkent Çocuk Evi'ne Sürpriz Ziyaret Başbakan Davutoğlu'ndan Başkent Çocuk Evi'ne Sürpriz Ziyaret Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Başkent Çocukevi'nde kalan çocuklarla iftar yaptı.
 • 30 Haziran 2015 12:34 Başbakan Davutoğlu'dan Sürpriz Ziyaret Başbakanlık Basın Merkezince, Sare Davutoğlu'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile Başkent Çocuk Evi'ne gerçekleştirdiği ziyaretin görüntüleri paylaşıldı
 • 30 Haziran 2015 11:19 Bakan İslam'dan "Darülaceze İddialarına" Açıklama Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "rezidans yapılacağı için Darülaceze Kurumu'nun taşınacağı" iddialarının gerçek dışı olduğunu, böyle bir planın olmadığını bildirdi.
 • 30 Haziran 2015 10:43 Başbakan Davutoğlu Çocuk Evini Ziyaret Etti Başbakan Davutoğlu Çocuk Evini Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sare Davutoğlu'nun çocuklarla selamlaşması, - Çocuklarla birlikte sofraya oturmaları, - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun çocukevine gelişi, - Çocuklarla selamlaşması, - Başbakan Ahmet Davutoğlu kendisine yazılmış şiiri okuması- Çocuklarla sohbeti, - Çocuklardan birisiyle birlikte satranç oynaması, - Davutoğlu'nun fotoğraf çekmesi ve çektirmesi, - Kitap imzalayıp çocuklara hediye etmesi, ANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam çocukevini ziyarette bulundu.
 • 30 Haziran 2015 10:19 Bakan İslam'dan "Darülaceze" Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Darülaceze merkez kampüsünün rezidans yapılacağı için taşınacağı" iddiasını yalanladı.
 • 29 Haziran 2015 00:59 Kadem'in Geleneksel İftarı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, şiddetin, çağın önemli sorunları arasında yer aldığını belirterek, "Sadece kadına yönelik şiddet değil, toplumun içinde var olan aileye ve çocuğa yönelik şiddetin bütün türlerinin lanetlenmesi gerekir" dedi.
 • 29 Haziran 2015 00:05 Kadın ve Demokrasi Derneği İftar Programı - Ayşenur İslam Kadın ve Demokrasi Derneği İftar Programı - Ayşenur İslam GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM tarafından gerçekleştirilen iftar yemeğine katılanlar - KADEM Genel Başkanı'nın konuşması- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, KADEM tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftar programına konuştu.
 • 28 Haziran 2015 00:01 Gündem Özeti / 28 Haziran 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Kadın ve Demokrasi Derneği tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftar programına katılacaktır.
 • 23 Haziran 2015 08:24 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Temizlik Gideri 520 Bin TL Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Temizlik Gideri 520 Bin TL Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, milletvekillerinin soruları üzerine, "Kendimize ait bir binamız olsun biz de istiyoruz
 • 22 Haziran 2015 12:22 Başbakan Davutoğlu'nun Darülaceze Sakinleriyle Buluşması   Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu'nun yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile Okmeydanı'ndaki Darülaceze Başkanlığı'nda verilen iftar yemeğine katıldı
 • 22 Haziran 2015 12:13 Başbakan Davutoğlu, Darülaceze'de İftara Katıldı Başbakan Davutoğlu, Darülaceze'de İftara Katıldı Davutoğlu'na Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam da eşlik etti
 • 22 Haziran 2015 10:31 Davutoğlu: Sare Hanım 35 Yıl Önce Anestezi Yaptı, Hala Uyuşuğum Davutoğlu: Sare Hanım 35 Yıl Önce Anestezi Yaptı, Hala Uyuşuğum Eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Darülaceze'ye gelen Davutoğlu'na Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci eşlik etti
 • 21 Haziran 2015 00:02 Gündem Özeti / 21 Haziran 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Darülaceze'de iftar programına katılacak.