Son dakika Bahattin Yücel haberleri, Bahattin Yücel son dakika, son dakika Bahattin Yücel

Son Dakika Bahattin Yücel Haberleri

 • Duayen Siyasetçilerden İmamoğlu'na Destek Ziyareti.
  16 Oca Duayen Siyasetçilerden İmamoğlu'na Destek Ziyareti.

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, duayen siyasetçilerin, kendisine yaptığı destek ziyaretinde, "Bu Ekrem İmamoğlu'nun şahsına bir destek değildir. Bu aslında Türkiye'nin demokrasisine, Türkiye Cumhuriyeti'nin adalet, hukuk devleti olma mücadelesine verdiğiniz katkıdır. İstanbul için verdiğimiz mücadelenin adaletle sonuçlanmasının anlamı; Türkiye için de bir adalet sürecinde olası birtakım tehditleri bertaraf etmek anlamına gelir. Önümüzde seçim var. Aklımıza gelmeyen adaletsizlik uygulamalarının her birisinin bizi kapıda beklemesi muhtemeldir. Bu bakımdan biz bu topraklarda hep beraber gururla kutladığımız ve kutlamaya devam edeceğimiz, geliştireceğimiz ve güçlendireceğimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin evlatlarıyız. Bundan sonra o anlamda bize katkı sunan ve Cumhuriyetimizi en güçlü demokrasiyle dünyanın en güzel hukuk ve adalet devleti olmasıyla buluşturacağımız bu ikinci yüzyıl mücadelesinde belki de bu eşik, tarihi bir eşiktir" dedi.

 • Özdemir'den Yücel'e sert tepki: 'PKK gibi bu eylem üzerinden sinsice propaganda peşine düşmüş, terör zihniyetiyle Türkiye hasımlığında buluşmuştur'
  16 Kas Özdemir'den Yücel'e sert tepki: "PKK gibi bu eylem üzerinden sinsice propaganda peşine düşmüş, terör zihniyetiyle Türkiye hasımlığında buluşmuştur"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Gazete Pencere'de yayınlanan köşe yazısına tepki göstererek, "Gazete Pencere isimli yayın organında çıkan yazısıyla utanma duyusunu yitirdiğini gösteren Bahattin Yücel'in sözleri anlaşıldığı kadarıyla kendisi için...

 • Yalovalı milli sporcu Aybüke'den büyük başarı
  08 Tem Yalovalı milli sporcu Aybüke'den büyük başarı

  Karışık Dövüş Sanatları (MMA) milli sporcusu Aybüke İmancı, geçtiğimiz günlerde Ankara'da düzenlenen şampiyonada rakibini mağlup ederek üçüncü kemerin sahibi oldu.

 • 2021 TURİZM KONGRESİ ANTALYA'DA BAŞLADI
  19 Kas 2021 TURİZM KONGRESİ ANTALYA'DA BAŞLADI

  TÜRKİYE Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB), Antalya-Serik Belek turizm bölgesinde bir otelde düzenlediği 2021 Turizm Kongresi başladı.

 • CHP 'Turizm Sektöründe İstihdam Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı' düzenledi
  25 Eki CHP "Turizm Sektöründe İstihdam Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" düzenledi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından "Turizm Sektöründe İstihdam Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" düzenlendi.

 • Başkan Hançerli, 'Avcılar'ı 2029 Vizyonu ile Ayağa Kaldıracağız'
  06 Nis Başkan Hançerli, "Avcılar'ı 2029 Vizyonu ile Ayağa Kaldıracağız"

  Avcılar Belediyesi Avcılar 2029 vizyonu ile gerçekleştirdiği çalıştayda konuşan Başkan Turan Hançerli, "1999 depremiyle eski değerini kaybeden bir Avcılar'ı düştüğü yerden 2029 vizyonuyla ayağa kaldıracağız. Avcılar'ı 2029'a kadar daha güvenli bir kent haline dönüştüreceğiz" dedi.

 • TÜRSAB Yüksek İstişare Kurulu'nun ilk toplantısı gerçekleştirildi
  27 Eki TÜRSAB Yüksek İstişare Kurulu'nun ilk toplantısı gerçekleştirildi

  Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetmeliği çerçevesinde oluşturulan Yüksek İstişare Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 • Bodrum'da festivalde maske takmayan protokole tepki
  19 Ağu Bodrum'da festivalde maske takmayan protokole tepki

  BODRUM'da bu yıl 17'incisi düzenlenen Gümüşlük Müzik Festivali, kemancı Rosanne Philippens ve piyanist Michail Lifits'in konseriyle başladı.

 • Başkan Hürriyet'ten Datça'da sanat festivaline katıldı
  10 Ağu Başkan Hürriyet'ten Datça'da sanat festivaline katıldı

  Uluslararası Knidos Kültür Sanat Akademisinin bu yıl "Kadına Yönelik Şiddet" teması ile gerçekleştirdiği Knidos'un Sır'ı Sanat Festivali'ne davetli olarak katılan Başkan Hürriyet, kadın haklarına ve sanata verdiği önemi vurguladı.

 • 24. EMITT Turizm Fuarı, bu yıl 44 bin 321 ziyaretçiyi ağırladı
  07 Şub 24. EMITT Turizm Fuarı, bu yıl 44 bin 321 ziyaretçiyi ağırladı

  Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan 24. EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 103 ülkeden 44 bin 321 ziyaretçi ve bine yakın katılımcıyı İstanbul'da buluşturdu.

 • Muğla turizmi İstanbul'da masaya yatırıldı
  01 Şub Muğla turizmi İstanbul'da masaya yatırıldı

  Muğla Büyükşehir Belediyesi Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan EMITT fuarının ardından resepsiyon düzenledi.

 • Turizmin zirvesi 24.EMITT Fuarı başladı
  30 Oca Turizmin zirvesi 24.EMITT Fuarı başladı

  24. EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bugün başladı.

 • Metin Akpınar felekten bir gece çaldı
  23 Oca Metin Akpınar felekten bir gece çaldı

  Usta oyuncu Metin Akpınar, önceki akşam dostlarıyla felekten bir gece geçirdi

 • Turizm Zirvesi'ne Eskişehir damga vurdu
  19 Ara Turizm Zirvesi'ne Eskişehir damga vurdu

  Cumhuriyet Halk Partisi tarafından İstanbul'da düzenlenen Yerel Yönetimler ve Turizm Zirvesi'nde Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen tarafından Eskişehir'in turizm potansiyeli katılımcılara anlatıldı.

 • TÜRSAB'ta mazbata töreni
  10 Ara TÜRSAB'ta mazbata töreni

  TÜRSAB'ın 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde düzenlenen 24. Olağan Genel Kurulu'nda yeniden başkan seçilen Firuz B. Bağlıkaya ile yeni yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

 • İstanbul'da deniz festivali düzenlenecek
  13 Kas İstanbul'da deniz festivali düzenlenecek

  Uluslararası Otelciler Derneğinin (INTHA) Türkiye turizmi konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla düzenlediği "2. Uluslararası Turizm Zirvesi"ne sektör temsilcileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

 • Muğla marmaris'te atatürk'ün sevdiği şarkılar seslendirildi
  26 Eki Muğla marmaris'te atatürk'ün sevdiği şarkılar seslendirildi

  MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği şarkılardan oluşan konser düzenlendi.

 • 10. Kitap Fuarı 613 bin ziyaretçi ile rekor kırdı
  21 Eki 10. Kitap Fuarı 613 bin ziyaretçi ile rekor kırdı

  10. Kitap Fuarı 613 bin ziyaretçi ile rekor kırdı Fuar kapısında uzun kuyruklar oluştuANTALYA - Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 10'uncusu düzenlenen Antalya Kitap Fuarı 613 bin ziyaretçi sayısıyla rekor kırdı.

 • Rusya Pazarının En Büyüklerinden 2019 İçin Uyarı
  29 Kas Rusya Pazarının En Büyüklerinden 2019 İçin Uyarı

  AKDENİZ Turistik Otelciler ve İşletmeler Birliği'nce (AKTOB) düzenlenen 'Uluslararası 8'inci Resort Turizm Kongresi'nde, Rusya'nın en büyük tur operatörlerinden OTI ve Pegas'ın üst yöneticileri, 2019'da Rusya pazarı için düşüş olacağını öne sürdü.

 • Ersoy'un Bakanlığı, Turizciyi Umutlandırdı
  10 Tem Ersoy'un Bakanlığı, Turizciyi Umutlandırdı

  CUMHURBAŞKANLIĞI Hükümet Sistemi'nin ilk Kültür ve Turizm Bakanı'nın turizmci Mehmet Ersoy olması, turizmcileri umutlandırdı.

 • Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz Açıklaması
  07 Tem Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz Açıklaması

  Şalıurfa’nın Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Kültür ve Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel’in, Arap halkına yönelik olarak twitter hesabından yaptığı paylaşıma büyük tepki gösterdi.

 • Erdoğan, Milletvekillerine Afrin Mektubu Gönderen Ünlü İsimlere Sert Çıktı
  26 Oca Erdoğan, Milletvekillerine Afrin Mektubu Gönderen Ünlü İsimlere Sert Çıktı

  Milletvekillerine Afrin mektubu göndererek "Savaşı durdurun" çağrısında bulunan isimlere sert sözlerle yüklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Teröristlerin karşısında dikildiğinizi duymadık" dedi.

 • 22. Emıtt Turizm Fuarı Kapılarını Açtı - İstanbul
  25 Oca 22. Emıtt Turizm Fuarı Kapılarını Açtı - İstanbul

  Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 22. kez kapılarını açtı.

 • Bakan Kurtulmuş: Türkiye 2023'de 50 Milyon Turist ve 50 Milyar Dolar Turizm Hedefine Ulaşacak
  25 Oca Bakan Kurtulmuş: Türkiye 2023'de 50 Milyon Turist ve 50 Milyar Dolar Turizm Hedefine Ulaşacak

  Bakan Kurtulmuş: Türkiye 2023'de 50 milyon turist ve 50 milyar dolar turizm hedefine ulaşacakİSTANBUL, (DHA) - DÜNYANIN beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT ? Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 22'inci kez kapılarını açtı.

 • Tales Buluşmasının İkincisi Milet Antik Kent'de Yapıldı
  28 May Tales Buluşmasının İkincisi Milet Antik Kent'de Yapıldı

  Tales buluşmasının ikincisi Milet Antik Kent'de yapıldı Bu yılki buluşmada "Müzik ve Felsefe" ele alınırken, Dünyaca ünlü düşünürler sempozyumda konuştuAYDIN - Aydın'ın Didim ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Tales buluşmasında Tales'in "Müzik ve Felsefe" konusundaki fikirleri dünyaca...

 • Didim'de 'Tales Buluşması' Düzenlendi
  28 May Didim'de "Tales Buluşması" Düzenlendi

  Didim ilçesindeki 4 bin yıllık Milet Antik Tiyatrosu'nda ikincisi düzenlenen "Tales Buluşması"nda yerli ve yabancı akademisyenler bir araya geldi.

 • Aydın Dört Bin Yıllık Antik Kentte Filozoflar Buluştu
  27 May Aydın Dört Bin Yıllık Antik Kentte Filozoflar Buluştu

  Dört bin yıllık antik kentte filozoflar buluştuAYDIN'ın Didim ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Tales Buluşması Müzik ve Felsefe Sempozyumu'nda dünyaca ünlü düşünürler bir araya geldi.

 • Didim'deki Tales Sempozyumu'nda Ünlü Düşünürler Buluştu
  27 May Didim'deki Tales Sempozyumu'nda Ünlü Düşünürler Buluştu

  AYDIN'ın Didim ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Tales Buluşması Müzik ve Felsefe Sempozyumu'nda dünyaca ünlü düşünürler bir araya geldi.

 • Kuşadası'nda 'Turizm Sektörü ve Kayıtlı İstihdam' Konulu Konferans Düzenlendi
  24 May Kuşadası'nda 'Turizm Sektörü ve Kayıtlı İstihdam' Konulu Konferans Düzenlendi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Ekonomistler Derneği, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile yürütülmekte olan “Turizm Sektörü Çalışanları Geleceğe Güvenle Bakıyor” projesi kapsamında Kuşadası’nda “Turizm Sektörü ve...

 • 2 Gün Sürecek Didim Vegan ve Vejetaryen Festivali Başladı
  29 Nis 2 Gün Sürecek Didim Vegan ve Vejetaryen Festivali Başladı

  2 gün sürecek Didim Vegan ve Vejetaryen Festivali başladı Avrupa'da ikinci Türkiye bir ilk Didim'de AYDIN - Didim'de 29-30 Nisan tarihleri arasında binlerce yıllık Apollon Tapınağı çevresinde düzenlenen Didim Vegan ve Vejetaryen Festivali başladı.

 • Avrupa'da İkinci Türkiye Bir İlk Didim'de
  29 Nis Avrupa'da İkinci Türkiye Bir İlk Didim'de

  Didim’de 29-30 Nisan tarihleri arasında binlerce yıllık Apollon Tapınağı çevresinde düzenlenen Didim Vegan ve Vejetaryen Festivali başladı.

 • Kuşadası Turizmde Sorun Sadece Gelir Kaybı Değil Istihdam
  23 Şub Kuşadası Turizmde Sorun Sadece Gelir Kaybı Değil Istihdam

  Aydın'ın Kuşadası ilçesinde turizmde yaşanan kriz düzenlenen panelle tartışıldı.

 • Turizmde Sorun Sadece Gelir Kaybı Değil İstihdam
  23 Şub Turizmde Sorun Sadece Gelir Kaybı Değil İstihdam

  AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde düzenlenen panelde turizmdeki kriz tartışıldı.

 • Aydın Turizmde Sorun Sadece Gelir Kaybı Değil Istihdam
  23 Şub Aydın Turizmde Sorun Sadece Gelir Kaybı Değil Istihdam

  Aydın'ın Kuşadası ilçesinde turizmde yaşanan kriz düzenlenen panelle tartışıldı.

 • Turizmin Devleri Fuarda Buluştu
  23 Şub Turizmin Devleri Fuarda Buluştu

  Ege Bölgesi 2. Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı’nın açılışı yapıldı.

 • Ege'nin başkanları turizmde yetki istedi
  23 Şub Ege'nin başkanları turizmde yetki istedi

  Ege'nin turizm kentlerinin önde gelen belediye başkanları, iki yıldır kötü geçen sezonun büyük darbe vurduğuna dikkat çekerek yerel yönetimlere turizm planlamasında yetki verilmesini istedi.

 • Ege'nin Başkanları Turizmde Yetki İstedi
  23 Şub Ege'nin Başkanları Turizmde Yetki İstedi

  Ege’nin turizm kentlerinin önde gelen belediye başkanları, iki yıldır kötü geçen sezonun büyük darbe vurduğuna dikkat çekerek yerel yönetimlere turizm planlamasında yetki verilmesini istedi.

 • Ağırlanma ve Konaklama Teknolojileri Fuarı Kuşadası'nda Açıldı
  22 Şub Ağırlanma ve Konaklama Teknolojileri Fuarı Kuşadası'nda Açıldı

  Yaz sezonu öncesi turizmin ateşi Kuşadası’nda yandı.

 • Kuşadası'nda turizm ateşi yandı
  22 Şub Kuşadası'nda turizm ateşi yandı

  Yaz sezonu öncesi turizmin ateşi Kuşadası'nda yandı. Sektörün önde gelen 100 firması profesyonel alıcılarla Ege Bölgesi Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı'nda (Aegean Hosttech) buluştu.

 • Ege'nin Başkanları Turizm Zirvesinde
  20 Şub Ege'nin Başkanları Turizm Zirvesinde

  Ege’de turizm sektörünün nabzı Kuşadası’nda atacak.

 • Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Üyeleri Muğla'da
  21 Ara Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Üyeleri Muğla'da

  Muğla Valisi Amir Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşüp kısa sürede Marmaris ilçesinden helikopterle Dalaman Havalimanı'na, oradan da uçakla İstanbul'a güvenli bir şekilde gitmesini sağladıklarını...

 • Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Üyeleri Muğla'da
  21 Ara Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Üyeleri Muğla'da

  Muğla Valisi Amir Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşüp kısa sürede Marmaris ilçesinden helikopterle Dalaman Havalimanı'na, oradan da uçakla İstanbul'a güvenli bir şekilde gitmesini sağladıklarını...

 • Tarihi Kaleiçi'nin Dünya Miras Listesi Adaylığı
  30 Kas Tarihi Kaleiçi'nin Dünya Miras Listesi Adaylığı

  UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'ndeki tarihi Kaleiçi'nin asıl listeye girmesi için son durumu değerlendirilecek.

 • Kaleiçi'nin Dünya Mirası Yolculuğu
  30 Kas Kaleiçi'nin Dünya Mirası Yolculuğu

  Muratpaşa Belediyesi’nin destekleriyle Yivli Minare Camii UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi’ne kabul edilen Kaleiçi’nin ‘UNESCO Dünya Miras Listesi’ne yolcuğu 17 Aralık Cumartesi akademisyenler, mimarlar, Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma (ÇEKÜL) Vakfı uzmanları ve eski Turizm...

 • Filozof Tales Doğduğu Milet Topraklarda Ele Alındı
  25 Eyl Filozof Tales Doğduğu Milet Topraklarda Ele Alındı

  Dünyaca ünlü Matematik ve Felsefeci Miletli Tales, doğduğu topraklarda ele alındı.

 • Didim'de 'Tales' Buluşması
  24 Eyl Didim'de 'Tales' Buluşması

  Didim'de 'Tales' buluşmasıAYDIN'ın Didim İlçesi'nde düzenlenen 'Tales' buluşması, binlerce yıllık Milet Antik Tiyatro'da gerçekleştirildi.

 • Didim'de 'Tales' Buluşması
  24 Eyl Didim'de 'Tales' Buluşması

  AYDIN'ın Didim İlçesi'nde düzenlenen 'Tales' buluşması, binlerce yıllık Milet Antik Tiyatro'da gerçekleştirildi.

 • Didim Belediyesi Vegan Dostu Belediye Oldu
  23 Haz Didim Belediyesi Vegan Dostu Belediye Oldu

  Didim Belediyesi ile Türkiye Vegan ve Vejetaryenler Derneği işbirliği ile Türkiye’nin ilk Vegan Festivali hazırlıkları başladı.

 • Başkan Atabay, Turizmci Kimliğiyle Sodem Toplantısında Konuştu
  20 Haz Başkan Atabay, Turizmci Kimliğiyle Sodem Toplantısında Konuştu

  Türkiye’nin 4 bir yanından gelen belediye başkanları turizm krizine çözüm aradı.

 • 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Heykeliyle Fotoğraf Çektirdi
  16 Haz 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Heykeliyle Fotoğraf Çektirdi

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, memleketi Kayseri'de Milli Mücadele Müzesi'ni ziyareti sırasında, balmumundan yapılmış olan öğrencilik dönemindeki heykeli ile fotoğraf çektirdi.

 • İzmir Ticaret Odasından, Gelen Turistin Ayakbastı Parasını Ödeme Teklifi
  09 May İzmir Ticaret Odasından, Gelen Turistin Ayakbastı Parasını Ödeme Teklifi

  İZTO Başkanı Ekrem Demirtaş, turizmin canlandırılması için, Alsancak limanına gelen gemilerin yolcu başına verdiği 2 dolarlık ücretin ödenmesini teklif etti.

 • Burhaniye Uygulamalı Bilimler de Şenlik Coşkusu
  22 Nis Burhaniye Uygulamalı Bilimler de Şenlik Coşkusu

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sabriye Çelik Uğuz’un yürüttüğü Kongre ve Toplantı Turizmi dersini alan öğrencilerin organize ettiği 1.BUBYO Turizm Şenliği etkinliklerinde büyük coşku yaşandı.

 • Burhaniye'de Turizm Haftası Programı Belli Oldu
  05 Nis Burhaniye'de Turizm Haftası Programı Belli Oldu

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 40. Turizm Haftası’nın programı belli oldu.

 • Turizm Bakanı Ünal, Itb Berlin Fuarında Didim Standını Ziyaret Etti
  10 Mar Turizm Bakanı Ünal, Itb Berlin Fuarında Didim Standını Ziyaret Etti

  Dünyanın en önemli turizm fuarı ITB Berlin Uluslararası Turizm Borsası, bu yıl 50’nci kez kapılarını açtı.

 • Basın Konseyi, Adana'da Seminerler Düzenliyor
  08 Mar Basın Konseyi, Adana'da Seminerler Düzenliyor

  Basın konseyi, Adana'daki Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İletişim Fakültesi'nde gazetecilik, basın hukuku ve medya politikalarını ele alan çok sayıda seminer düzenleyecek.

 • Turizmin Geleceği Didim'de Masaya Yatırıldı
  05 Mar Turizmin Geleceği Didim'de Masaya Yatırıldı

  Didim Belediyesi tarafından Turizm Araştırmaları Derneği’nin (TURAD) katkılarıyla gerçekleşen toplantıda Türk turizminin geleceği tartışıldı.

 • Turizmin Bugünü ve Geleceği Didim'de Ele Alınacak
  27 Şub Turizmin Bugünü ve Geleceği Didim'de Ele Alınacak

  Turizm eski Bakanı ve Turizm Araştırmaları Derneği (TURAD) Başkanı Bahattin Yücel’in öncülüğünde, “Turizmin Bugünü ve Geleceği; Analog’dan Dijital Çağa Geçiş” adlı toplantı Didim’de yapılacak.

 • Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Basın Konseyi Heyetini Kabul Etti
  12 Şub Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Basın Konseyi Heyetini Kabul Etti

  Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş, Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç ve beraberindeki Yüksek Kurul Üyelerini, Harbiye'de bulunan tarihi TRT Radyo evinde kabul etti.

 • Ekonomi Bakanı Elitaş Da, Tarihi Kayseri Lisesi Mezunu
  24 Kas Ekonomi Bakanı Elitaş Da, Tarihi Kayseri Lisesi Mezunu

  Yeni kurulan kabinede Ekonomi Bakanlığı'na getirilen AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş da 8'inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız gibi 122 yıllık Kayseri Lisesi'nden mezun. Kayseri'den 3'üncü dönem milletvekili seçilen Anavatan Partisi eski il başkanı ve Ak Parti'nin Kayseri'deki ilk kurucu il başkanı Mustafa Elitaş'ın 1975-76 döneminde, 'Taş Mektep' olarak bilinen Kayseri Lisesi'ni 6 Edebiyat A sınıfından 5 bin 513 numara ile bitirdiği ifade edildi.

 • Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX yine çok konuşulacak!
  24 Kas Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX yine çok konuşulacak!

  Türkiye ve çevre ülkelerin tek ihtisas fuarı ATRAX,3-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açıyor.

 • Antalya Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası
  24 Eki Antalya Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası

  Eski bakan Ertuğrul Günay'dan turizmde siyasi manipülasyon iddiası Mehmet ÇINAR/ ANTALYA, (DHA) - KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de 36 milyon olarak belirtilen turizm rakamlarında siyasi manipülasyon olduğunu; Türkiye'ye çalışmak için gelen yabancıların da turist olarak sayıldığını, gerçek rakamın 30 milyon turist, 30 milyar dolar gelir olduğunu iddia etti.

 • Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası
  24 Eki Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası

  Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de 36 milyon olarak belirtilen turizm rakamlarında siyasi manipülasyon olduğunu; Türkiye'ye çalışmak için gelen yabancıların da turist olarak sayıldığını, gerçek rakamın 30 milyon turist, 30 milyar dolar gelir olduğunu iddia etti.

 • Turizm Yatırım Zirvesi Sonuç Raporunda Önemli Tespitler
  15 Eki Turizm Yatırım Zirvesi Sonuç Raporunda Önemli Tespitler

  Didim’de gerçekleşen 7. Turizm Yatırım Zirvesinin sonuç raporu kamuoyuyla paylaşıldı.

 • Didim Turizmi Zirvede Konuşuldu
  08 Eki Didim Turizmi Zirvede Konuşuldu

  Aydın'ın Didim ilçesinde 'Dış Politika ve Turizm' ana başlığında bu yıl 7'incisi düzenlenen Turizm Yatırım Zirvesi'nde Didim turizminin tanıtımı yapılarak sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

 • Didim Turizm Zirvesi Tamamlandı
  08 Eki Didim Turizm Zirvesi Tamamlandı

  Türkiye’de ilk defa 7. kez düzenlenen turizm zirvesi olan Didim Turizm ve Yatırım Zirvesi, Aytaç Nurullah Kocabıyık Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

 • 7. Didim Yatırım ve Turizm Zirvesi Başlayıyor
  06 Eki 7. Didim Yatırım ve Turizm Zirvesi Başlayıyor

  Didim Ticaret Odası’nın 2009 yılından bu tarafa gerçekleştirdiği Turizm Yatırım Zirvelerinin 7.’si yarın başlayacak.

 • Başkanlar Bodrum'da Buluştu
  12 Eyl Başkanlar Bodrum'da Buluştu

  Bodrum, Marmaris ve Fethiye Turizm Koordinasyon Toplantılarının üçüncüsü Bodrum’da gerçekleştirildi.

 • Muğla Başkanlar Zirvesi Toplantısı Fethiye'de Gerçekleşti
  02 Eyl Muğla Başkanlar Zirvesi Toplantısı Fethiye'de Gerçekleşti

  Güney Ege Otelciler Birliği (GETOB) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu’nun girişimleriyle başlatılan Muğla ilçeleri arasındaki turizmde yaşanan sorunlara bölgesel anlamda çözüm bulabilmenin yolunu açan “Başkanlar Zirvesi Turizm Değerlendirme Toplantısının” ikincisi Fethiye’de gerçekleştirildi.

 • Bodrum Oktay Akbal, Çiçeklerle Uğurlandı 2-
  31 Ağu Bodrum Oktay Akbal, Çiçeklerle Uğurlandı 2-

  Oktay Akbal, çiçeklerle uğurlandı Yaşar ANTER/ BODRUM (Muğla)(DHA) - MUĞLA'nın Ula İlçesi'ne bağlı Akyaka Mahallesi' 92 yaşında vefat eden usta gazeteci- yazar Oktay Akbal, ailesi meslektaşları ve sevenlerinin katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

 • Bodrum Oktay Akbal, Çiçeklerle Uğurlandı 1-
  31 Ağu Bodrum Oktay Akbal, Çiçeklerle Uğurlandı 1-

  Oktay Akbal, çiçeklerle uğurlandı Yaşar ANTER/ BODRUM (Muğla)(DHA) - MUĞLA'nın Ula İlçesi'ne bağlı Akyaka Mahallesi' 92 yaşında vefat eden usta gazeteci- yazar Oktay Akbal, ailesi meslektaşları ve sevenlerinin katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

 • Oktay Akbal, Çiçeklerle Uğurlandı
  31 Ağu Oktay Akbal, Çiçeklerle Uğurlandı

  Muğla'nın Ula İlçesi'ne bağlı Akyaka Mahallesi' 92 yaşında vefat eden usta gazeteci- yazar Oktay Akbal, ailesi meslektaşları ve sevenlerinin katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

 • 'İrlandalı Turist Alevi Çıktı'
  26 Ağu "İrlandalı Turist Alevi Çıktı"

  İstanbul Aksaray'da girdiği bir bakkalda dolaptaki suları devirdiği için kendisine saldıranların hepsini 'döven' İrlandalı turist, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi.

 • Muğla Turizminin Lokomotifleri Bir Araya Geldi
  08 Ağu Muğla Turizminin Lokomotifleri Bir Araya Geldi

  Antalya ve İstanbul’dan sonra turizmde Türkiye’nin lokomotifi durumundaki Muğla’nın Bodrum, Marmaris ve Fethiye Belediye Başkanları ile bu ilçelerdeki turizm birliği başkanları bölgesel kalkınma, işbirliği, yeni kuşak pazarlama, tanıtım gibi alanlarda görüş alışverişinde bulunmak üzere ikinci defa bir araya geliyorlar.

 • Marmaris'te Gastronomi Şenliği Düzenlendi
  06 May Marmaris'te Gastronomi Şenliği Düzenlendi

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde turizm çeşitliliğini artırmak ve yöre mutfağını dünyaya tanıtmak amacıyla düzenlenen “Marmaris Bal Evi 1.Gastronomi ve Kültür Şenliği” başladı.

 • Marmaris'te Gastronomi ve Kültür Şenliği
  06 May Marmaris'te Gastronomi ve Kültür Şenliği

  Marmaris'te Gastronomi ve Kültür Şenliği MUĞLA'nın Marmaris İlçesi Osmaniye Mahallesi'nde Marmaris Ticaret Odası tarafından yapımı gerçekleştirilen Bal Evi'nde ilk kez Gastronomi ve Kültür Şenliği düzenlendi.

 • Marmaris'te Gastronomi ve Kültür Şenliği
  06 May Marmaris'te Gastronomi ve Kültür Şenliği

  Marmaris Ticaret Odasının yapımını gerçekleştirdiği Bal Evinde ilk kez Gastronomi ve Kültür Şenliği düzenledi.

 • Bahattin Yücel: Marmaris'teki Tesisler Yunanistan'dan Daha Yeni
  06 May Bahattin Yücel: Marmaris'teki Tesisler Yunanistan'dan Daha Yeni

  Muğla'da Marmaris İlçesi'nin markalaşması için bazı adımlar atıldığını söyleyen eski Turizm Bakanı Bahattin Yücel, "Tesislerimiz Yunanistan'dan daha yeni. Standardı düşük olanlar ise artık elenecek" dedi.

 • Marmaris Turizmde Yüzde 25 Gelir Kaybı Uyarısı
  15 Nis Marmaris Turizmde Yüzde 25 Gelir Kaybı Uyarısı

  Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) tarafından Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde geniş katılımlı olarak düzenlenen toplantıda, turizm sektörü masaya yatırıldı.

 • Turizmde Yüzde 25 Gelir Kaybı Uyarısı
  15 Nis Turizmde Yüzde 25 Gelir Kaybı Uyarısı

  Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) tarafından Marmaris'te geniş katılımlı olarak düzenlenen toplantıda, turizm sektörü masaya yatırıldı.

 • İç Pazar Turizmcinin Umudu Oldu
  15 Nis İç Pazar Turizmcinin Umudu Oldu

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde turizmde iç pazarı canlandırmak amacıyla Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) tarafından “Turizm Şöleni" düzenlendi.

Advertisement