SON DAKİKA EDREMİT HABERLERİ

Son Dakika Edremit Haberleri

 • 01 Mart 2019 15:44 Edremit'te İlkokul Öğrencilerine Deprem Dersi Edremit'te İlkokul Öğrencilerine Deprem Dersi Balıkesir Edremit İlçesinde 'Trac Edremit Şubesi Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası dolayısıyla Yaşyer İlkokulunda etkinlik düzenledi.
 • 28 Şubat 2019 19:34 Edremit'te Polisten Kaçak Sigara Operasyonu: 1 Gözaltı Edremit'te Polisten Kaçak Sigara Operasyonu: 1 Gözaltı BALIKESİR (İHA) – Balıkesir'in Edremit ilçesinde polis ekipleri evini adeta tütün fabrikasına çeviren bir kişinin dairesine baskın düzenledi.
 • 28 Şubat 2019 17:30 Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Edremitli Gazeteciler ile Bir Araya Geldi Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Edremitli Gazeteciler ile Bir Araya Geldi Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti yönetimi Edremit bölgesinde hizmet veren gazeteciler ile bir araya geldi.
 • 28 Şubat 2019 16:02 MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan Açıklaması MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan Açıklaması MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Tuncay Kılıç'a destek vermek amacıyla Edremit'e geldi.
 • 28 Şubat 2019 14:28 Kadın Muhtar, Otomobilinde Başından Vurulmuş Olarak Ölü Bulundu Kadın Muhtar, Otomobilinde Başından Vurulmuş Olarak Ölü Bulundu BALIKESİR'in Edremit ilçesi Sarıkız Mahallesi Muhtarı Nuray Günaçar'ın (41), otomobilinde tabancayla başından vurulmuş cesedi bulundu.
 • 28 Şubat 2019 14:05 Kadın Muhtar, Aracının İçinde Başından Vurulmuş Halde Bulundu Kadın Muhtar, Aracının İçinde Başından Vurulmuş Halde Bulundu Balıkesir'in Edremit ilçesi Sarıkız Mahallesi Muhtarı Nuray Günaçar, otomobilinde tabancayla başından vurulmuş halde bulundu.
 • 28 Şubat 2019 13:40 Fetö'nün 'Bandırma İmamı' ile Eşi Gözaltında Örgütün Balıkesir'de yeni bir il sorumlusu, Bandırma ve Edremit bölgeleri için de birer sorumlu görevlendirdiği, bu kişilerin zaman zaman bir araya gelerek toplantılar yaptıkları belirlendi
 • 28 Şubat 2019 11:31 Edremitli Lise Öğrencileri Anlamlı Bir Proje İçin Kolları Sıvadı Edremitli Lise Öğrencileri Anlamlı Bir Proje İçin Kolları Sıvadı DeFacto, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) iş birliğiyle Kumaştan Hayaller sosyal sorumluluk projesini hayata geçirerek, Balıkesir'in Edremit Kaymakamlığı ile bir protokol imzaladı.
 • 28 Şubat 2019 01:19 Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar Projesi Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar Projesi" Görüntü dökümü: "Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar Projesi" Toplantı salonundan ve katılımcılardan detaylar Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr.
 • 27 Şubat 2019 23:45 Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı - Yeniden BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde, 'Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar' projesinin tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zekai Kafaoğlu, bilinçsiz yapılan faaliyetler sonucu mercan yataklarının zarar gördüğüne dikkat çekti.
 • 27 Şubat 2019 20:54 Balıkesir Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı Balıkesir Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, 'Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar' projesinin tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zekai Kafaoğlu, bilinçsiz yapılan faaliyetler sonucu mercan yataklarının zarar gördüğüne dikkat çekti.
 • 27 Şubat 2019 19:30 Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar Projesi Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar Projesi" Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, "Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar Projesi"nin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 27 Şubat 2019 19:29 Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde, 'Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar' projesinin tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zekai Kafaoğlu, bilinçsiz yapılan faaliyetler sonucu mercan yataklarının zarar gördüğüne dikkat çekti.
 • 27 Şubat 2019 19:20 Balıkesir Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı Balıkesir Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, 'Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar' projesinin tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zekai Kafaoğlu, bilinçsiz yapılan faaliyetler sonucu mercan yataklarının zarar gördüğüne dikkat çekti.
 • 27 Şubat 2019 18:49 Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı Ayvalık'ta, Denizlerin Hazinesi Kırmızı Mercanları Koruyacak Proje Tanıtıldı BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde, 'Edremit Körfezi Saklı Hazineleri Kırmızı Mercanlar' projesinin tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zekai Kafaoğlu, bilinçsiz yapılan faaliyetler sonucu mercan yataklarının zarar gördüğüne dikkat çekti.
 • 27 Şubat 2019 10:44 Sarı Meleklerin Hedefi 1. Lig Sarı Meleklerin Hedefi 1. Lig Yarı final etabında C Grubunda yer alacak olan Alaşehir Belediyespor Gaziantep Merinos, Amasya Şehzadeler Voleybol ve Balıkesir Edremit Altınoluk takımları ile karşı karşıya gelecek
 • 26 Şubat 2019 13:58 İbrahimce Mahallesi'ne Yeni Park İbrahimce Mahallesi'ne Yeni Park Balıkesir'in Edremit Belediyesi tarafından ilçenin İbrahimce Mahallesi'ne yeni bir park yapılıyor.
 • 26 Şubat 2019 13:53 Edremit'te 20 Çarşı ve Mahalle Bekçisi Görevine Başladı Edremit'te 20 Çarşı ve Mahalle Bekçisi Görevine Başladı Türkiye genelinde yeniden başlatılan sokak bekçileri uygulaması kapsamında eğitimlerini tamamlayan 20 bekçi Balıkesir'in Edremit ilçesinde göreve başladı.
 • 26 Şubat 2019 10:49 Güncelleme - Fetö'nün "Aktif" Yapılanmasına Yönelik Soruşturma Bu çalışmalar sonucu, FETÖ'nün Balıkesir'de sözde yeni bir il sorumlusu, Bandırma ve Edremit bölgeleri için de sözde birer sorumlu görevlendirdiği, bu kişilerin zaman zaman bir araya gelerek toplantılar yaptıkları, örgüt mensuplarını motive edici çalışmalar içinde oldukları ve almaları gereken tedbirlerle ilgili telkinlerde bulundukları, FETÖ tutuklularının ailelerine maddi destek sağladıkları tespit edildi
 • 26 Şubat 2019 09:44 Fetö'nün "Aktif" Yapılanmasına Yönelik Soruşturma Bu çalışmalar sonucu, FETÖ'nün Balıkesir'de sözde yeni bir il sorumlusu, Bandırma ve Edremit bölgeleri için de sözde birer sorumlu görevlendirdiği, bu kişilerin zaman zaman bir araya gelerek toplantılar yaptıkları, örgüt mensuplarını motive edici çalışmalar içinde oldukları ve almaları gereken tedbirlerle ilgili telkinlerde bulundukları, FETÖ tutuklularının ailelerine maddi destek sağladıkları tespit edildi
 • 25 Şubat 2019 15:50 Hekimzade Mahallesi'nde Yollar Yenileniyor Hekimzade Mahallesi'nde Yollar Yenileniyor Balıkesir'in Edremit ilçesinde Hekimzade Mahallesi'nin cadde ve sokakları Edremit Belediyesi ekipleri tarafından yeniden düzenleniyor.
 • 25 Şubat 2019 14:14 Burhaniyeli Amatörler Kapadokya'yı Gezdi Burhaniyeli Amatörler Kapadokya'yı Gezdi Yaz aylarında fotoğraf sergisi düzenleyeceklerini anlatan Zeyfod Başkanı Baylav, "Bu güne kadar Edremit Körfezi'nde çok sayıda gezi düzenledik
 • 25 Şubat 2019 12:32 Cumhur İttifakı Adayından Örnek Davranış Cumhur İttifakı Adayından Örnek Davranış Balıkesir'in Edremit ilçesinde hayvanlara ve doğaya olan ilgisi ile tanınan Cumhur İttifakının Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, seçim çalışmalarını bırakıp hayvan dostu topluluklara katılıp, Kazdağları'ndaki hayvanları besledi.
 • 24 Şubat 2019 20:45 Kazdağları'nda Kar Eğlencesi BALIKESİR'in Edremit ilçesinde, Kazdağları Talimalanı mevkii, kar yağışı ve tipinin etkisini azaltmasıyla, piknik alanı ve eğlence merkezine döndü.
 • 24 Şubat 2019 19:25 Balıkesir Kazdağları'nda Kar Eğlencesi Balıkesir Kazdağları'nda Kar Eğlencesi Kazdağları'nda kar eğlencesiBALIKESİR'in Edremit ilçesinde, Kazdağları Talimalanı mevkii, kar yağışı ve tipinin etkisini azaltmasıyla, piknik alanı ve eğlence merkezine döndü.
 • 24 Şubat 2019 19:19 Kazdağlarına Kar Görmek İçin Geldiler Kazdağlarına Kar Görmek İçin Geldiler Balıkesir'in Ayvalık, Edremit, Burhaniye, Gömeç ve Havran ilçe merkezlerinde yaşayan çok sayıda vatandaş, hafta sonunda, kar yağışının etkili olduğu Kazdağlarında kartopu oynadı, mangal yaptı.
 • 24 Şubat 2019 19:04 Kazdağları'nda Kar Eğlencesi Kazdağları'nda Kar Eğlencesi BALIKESİR'in Edremit ilçesinde, Kazdağları Talimalanı mevkii, kar yağışı ve tipinin etkisini azaltmasıyla, piknik alanı ve eğlence merkezine döndü.
 • 24 Şubat 2019 13:04 Edremit Körfezi'nde Badem Ağaçları Erken Çiçeklendi Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Balıkesir'in Edremit Körfezi'nde badem ağaçları erken çiçeklendi.
 • 24 Şubat 2019 08:55 Kazdağları'nda Kar Çilesi Devam Ediyor Kazdağları'nda Kar Çilesi Devam Ediyor Balıkesir'in Edremit ilçesi ile Çanakkale'nin Yenice ilçeleri arasındaki Kazdağları'nda kar çilesi devam ediyor.
 • 23 Şubat 2019 20:06 Kontrolden Çıkan Araç Yol Kenarına Uçtu: 1 Yaralı Kontrolden Çıkan Araç Yol Kenarına Uçtu: 1 Yaralı idaresindeki 10 AAB 420 plakalı özel otomobil Edremit istikametine seyir halinde iken belirlenemeyen bir nedenle kontrolden çıktı
 • 23 Şubat 2019 16:11 Edremit-Yenice Karayolunda Kar Ulaşımı Etkiliyor 2 BALIKESİR'in Edremit ve Havran ilçeleri ile Çanakkale'nin Yenice ilçesini birbirine bağlayan karayolunun Kazdağları'ndan geçen bölümünde kar ve tipi nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanabiliyor.
 • 23 Şubat 2019 16:09 Edremit-Yenice Karayolunda Kar Ulaşımı Etkiliyor BALIKESİR'in Edremit ve Havran ilçeleri ile Çanakkale'nin Yenice ilçesini birbirine bağlayan karayolunun Kazdağları'ndan geçen bölümünde kar ve tipi nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanabiliyor.
 • 23 Şubat 2019 16:03 Kar Yağışı Etkili Oluyor - Balıkesir Kar Yağışı Etkili Oluyor - Balıkesir Bölgede sabaha karşı başlayan yağış ve tipi dolayısıyla Havran-Edremit kara yolu ile Çanakkale'nin Yenice ilçesi yolunun Kazdağları'ndan geçen kısmında ulaşımda aksamalar yaşanıyor
 • 23 Şubat 2019 15:22 Edremit-Yenice Karayolunda Kar Ulaşımı Etkiliyor Edremit-Yenice Karayolunda Kar Ulaşımı Etkiliyor Edremit-Yenice karayolunda kar ulaşımı etkiliyorBalıkesir'in Edremit ve Havran ilçeleri ile Çanakkale'nin Yenice ilçesini birbirine bağlayan karayolunun Kazdağları'ndan geçen bölümünde kar ve tipi nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanabiliyor.
 • 23 Şubat 2019 15:16 Balıkesir'de Kar Yağışı Bölgede sabaha karşı başlayan yağış ve tipi dolayısıyla Havran-Edremit kara yolu ile Çanakkale'nin Yenice ilçesi yolunun Kazdağları'ndan geçen kısmında ulaşımda aksamalar yaşanıyor
 • 23 Şubat 2019 14:34 Edremit-Yenice Karayolunda Kar Ulaşımı Etkiliyor Edremit-Yenice Karayolunda Kar Ulaşımı Etkiliyor BALIKESİR'in Edremit ve Havran ilçeleri ile Çanakkale'nin Yenice ilçesini birbirine bağlayan karayolunun Kazdağları'ndan geçen bölümünde kar ve tipi nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanabiliyor.
 • 23 Şubat 2019 13:28 Balıkesir Yoğun Kar Yağışı Edremit-Yenice Karayolu'nda Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor Balıkesir Yoğun Kar Yağışı Edremit-Yenice Karayolu'nda Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor Yoğun kar yağışı Edremit-Yenice karayolu'nda ulaşımı olumsuz etkiliyorBalıkesir'in Edremit ilçesi ile Çanakkale'nin Yenice Karayolu'nun 15'inci kilometresinde öğle saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşımda güçlük yaşanıyor.
 • 23 Şubat 2019 12:22 Karda Mahsur Kalan Araçları Ekipler Kurtardı Karda Mahsur Kalan Araçları Ekipler Kurtardı Gece saatlerinde başlayan kar yağışı Balıkesir'in Edremit ve Havran ile Çanakkale'nin Yenice ilçelerinde hayatı olumsuz etkiliyor
 • 22 Şubat 2019 16:29 Meteoroloji: İstanbul'da Yer Yer 3-8 Cm Kar Örtüsü Bekleniyor "YER YER KUVVETLİ OLMASI BEKLENİYOR"Açıklama şu bilgilere yer verildi: "Yarın cumartesi Marmara'da görülecek kar yağışlarının Tekirdağ, Kırklareli'nin kuzey ve doğu ilçeleri, Edirne'nin güney ilçeleri; doğu ilçeleri başta olmak üzere Çanakkale çevreleri ile Balıkesir'in Gönen, Balya ve Edremit ilçesinin yüksek kesimlerinde yer yer kuvvetli (5-20 cm) olması bekleniyor""3-8 CM KAR ÖRTÜSÜ BEKLENMEKTEDİR""İstanbul'daki yağışların Cumartesi sabah saatlerinde Avrupa Yakasının batısında, akşam saatlerine doğru il genelinde karla karışık yağmur, Avrupa yakasının batısı ve yüksekleri ile Anadolu Yakasının iç ve yüksek kesimlerinde yer yer kar yağışı şeklinde olması bekleniyor
 • 22 Şubat 2019 16:28 İstanbul - Meteoroloji:  İstanbul'da Yer Yer 3-8 Cm Kar Örtüsü Bekleniyor "YER YER KUVVETLİ OLMASI BEKLENİYOR"Açıklama şu bilgilere yer verildi: "Yarın cumartesi Marmara'da görülecek kar yağışlarının Tekirdağ, Kırklareli'nin kuzey ve doğu ilçeleri, Edirne'nin güney ilçeleri; doğu ilçeleri başta olmak üzere Çanakkale çevreleri ile Balıkesir'in Gönen, Balya ve Edremit ilçesinin yüksek kesimlerinde yer yer kuvvetli (5-20 cm) olması bekleniyor""3-8 CM KAR ÖRTÜSÜ BEKLENMEKTEDİR""İstanbul'daki yağışların Cumartesi sabah saatlerinde Avrupa Yakasının batısında, akşam saatlerine doğru il genelinde karla karışık yağmur, Avrupa yakasının batısı ve yüksekleri ile Anadolu Yakasının iç ve yüksek kesimlerinde yer yer kar yağışı şeklinde olması bekleniyor
 • 22 Şubat 2019 10:48 Karma El Sanatları Sergisi Düzenlenen Törenle Açıldı Karma El Sanatları Sergisi Düzenlenen Törenle Açıldı Balıkesir'in Edremit ilçesinde Halk Eğitimi Merkezinin düzenlediği "Karma El Sanatları Sergisi" düzenlenen törenle açıldı.
 • 22 Şubat 2019 10:21 Yıkılma Tehlikesi Olan Ev Boşaltıldı Yıkılma Tehlikesi Olan Ev Boşaltıldı Balıkesir'in Edremit ilçesi Kapıcıbaşı Mahallesi Gaziilyas Caddesinde bulunan tarihi yapının duvarlarında yıkılmalar olması ve sesler gelmesi üzerine vatandaşlar Edremit Belediyesi Zabıta ekiplerine haber verdi.
 • 22 Şubat 2019 01:35 Riskli Tarihi Rum Evin Bitişindeki Evde İki Aile Tahliye Edildi BALIKESİR'in Edremit ilçesinde şiddetli yağışlar nedeniyle zarar gören SİT alanındaki tarihi eski Rum evi, dün Çanakkale'nin Ayvacık ilçesindeki 5.0 büyüklüğündeki depremin ardından yıkılma tehlikesi yaşadı.
 • 21 Şubat 2019 23:44 Celal Şengör'den Tartışma Yaratacak Deprem Açıklaması: Deprem Tarafından Ezilmeye Müstehaktır Celal Şengör'den Tartışma Yaratacak Deprem Açıklaması: Deprem Tarafından Ezilmeye Müstehaktır Bu güney kolunun en batı ucunun hareketli olduğunu gösteriyor" diyen Şengör, Balıkesir'in Edremit ilçesinde 7 şiddetinde bir deprem olabileceğini ileri sürdü
 • 21 Şubat 2019 23:10 Tarihi Binada Yıkılma Tehlikesi - Balıkesir Tarihi Binada Yıkılma Tehlikesi - Balıkesir Balıkesir'in Edremit ilçesinde, SİT alanı kapsamında ve kullanılmayan eski Rum evi kısmen yıkıldı, tarihi yapının çevresindeki iki ev tedbir amaçlı boşaltıldı.
 • 21 Şubat 2019 23:01 Balıkesir Riskli Tarihi Rum Evin Bitişindeki Evde İki Aile Tahliye Edildi Balıkesir Riskli Tarihi Rum Evin Bitişindeki Evde İki Aile Tahliye Edildi Riskli tarihi Rum evin bitişindeki evde iki aile tahliye edildiBALIKESİR'in Edremit ilçesinde şiddetli yağışlar nedeniyle zarar gören SİT alanındaki tarihi eski Rum evi, dün Çanakkale'nin Ayvacık ilçesindeki 5.0 büyüklüğündeki depremin ardından yıkılma tehlikesi yaşadı.
 • 21 Şubat 2019 22:05 Riskli Tarihi Rum Evin Bitişindeki Evde İki Aile Tahliye Edildi Riskli Tarihi Rum Evin Bitişindeki Evde İki Aile Tahliye Edildi BALIKESİR'in Edremit ilçesinde şiddetli yağışlar nedeniyle zarar gören SİT alanındaki tarihi eski Rum evi, dün Çanakkale'nin Ayvacık ilçesindeki 5.0 büyüklüğündeki depremin ardından yıkılma tehlikesi yaşadı.
 • 21 Şubat 2019 21:58 Balıkesir'de Tarihi Binada Yıkılma Tehlikesi Balıkesir'in Edremit ilçesinde, SİT alanı kapsamında ve kullanılmayan eski Rum evi kısmen yıkıldı, tarihi yapının çevresindeki iki ev tedbir amaçlı boşaltıldı.
 • 21 Şubat 2019 14:02 Afganistan Uyruklu 37 Mülteci Yakalandı Afganistan Uyruklu 37 Mülteci Yakalandı Balıkesir'in Edremit ilçesinden Yunanistan'a kaçmak isteyen 37 mülteci bota binmek üzereyken jandarma tarafından yakalandı.
 • 21 Şubat 2019 12:37 12 Yıldız Ödülü Saka'ya Teslim Edildi 12 Yıldız Ödülü Saka'ya Teslim Edildi Balıkesir'in Edremit ilçesinde 5-17 Ekim 2018 tarihleri arasında Avrupa çapında yüzlerce belediye tarafından kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi Haftası'nda düzenlenen yerel otoritelere ve vatandaşlara göre özel hazırlanan etkinliklerin neticesinde Edremit Belediyesi'nin 2.