Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Bedri Serter haberleri, Bedri Serter son dakika, son dakika Bedri Serter

Son Dakika Bedri Serter Haberleri

Son dakika Bedri Serter haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son bedri serter haberleri anında burada.


 • 17.02.2023 17 Şub 18:59 Kahramanmaraşlı Besici: Yem Sorunumuz Çok Büyük

  Kahramanmaraşlı Besici: Yem Sorunumuz Çok Büyük CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Kahramanmaraş’ın depremden etkilenen Göksun ilçesinde besicileri ziyaret etti. Serter’e yaşadıkları sorunları anlatan bir besici, “Eve giremiyoruz. Yem daha yok. Kendi gücümüzle... Eksi 21’de burunları kanadı. Tesisat normal eve göre yapılmış, ufo taktığın zaman tesisat yandı. Yem sorunumuz çok büyük” dedi.

 • 18.01.2023 18 Oca 14:18 Bedri Serter: Son Düzlükte, Ankara-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı Projesini de Vurgun Listelerine Eklemiş Durumdalar

  Bedri Serter: Son Düzlükte, Ankara-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı Projesini de Vurgun Listelerine Eklemiş Durumdalar CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, “Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarı sona gelmiştir. Son düzlükte, Ankara-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı projesini de vurgun listelerine eklemiş durumdadırlar. Hiçbir öngörüsü olmayan AKP iktidarı, 2007’den beri bu projeye dair halka yalan söylemekten bıkmadı. İzmir’in Halkapınar metrosu için 3 bin TL ayırmayı marifet sayan bu iktidarın İzmir milletvekilleri ise yaptıkları açıklamalarda, projenin maliyetinin geldiği noktayı söylemektense ‘Hızlı tren hattı için 2023 yılında 13 milyar TL ayırdı’ diye uygunsuz ve halkla dalga geçen açıklamalarda bulunmaktadırlar” dedi.

 • 02.01.2023 02 Oca 13:04 Bedri Serter'den Bakan Soylu'ya Tazminat Davası: "Bu Zamana Kadar Fetö Yapılanması ile İlgili Hiçbir İlişkim Olmamıştır"

  Bedri Serter'den Bakan Soylu'ya Tazminat Davası: 'Bu Zamana Kadar Fetö Yapılanması ile İlgili Hiçbir İlişkim Olmamıştır' CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisi hakkındaki iddiaları karşısında tazminat davası açtığını belitti. Serter, “Soylu iddialarını ispat etmek zorundadır, adaletin kestiği parmağın acımayacağını düşünüyorum. Ben Fetullahçı yapılanmanın üyesi olmak şöyle dursun sempatizanı dahi olmamış, Atatürk ilkelerine sonuna kadar bağlı, Türkiye Cumhuriyeti’nin neferi, sosyal demokrat kimliği ile tanınan ve ömrünü bu uğurda mücadeleye adamış bir kişiyim. Bu zamana kadar FETÖ yapılanması ile ilgili hiçbir ilişkim de olmamıştır” açıklamasını yaptı.

 • 19.12.2022 19 Ara 14:29 Bedri Serter: "Sayın Soylu, Ülkede Senin Bakanlığın Döneminde Mafya ve Uyuşturucu Baronları Cirit Atarken, CHP'ye ve Onun Temiz Genel Başkanı Kemal...

  Bedri Serter: 'Sayın Soylu, Ülkede Senin Bakanlığın Döneminde Mafya ve Uyuşturucu Baronları Cirit Atarken, CHP'ye ve Onun Temiz Genel Başkanı Kemal... CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve kendisi ile ilgili iddialarına, “İftira atarak, deli saçması sözler söyleyerek, itibarsızlaştırmaya çalışarak kimse bizi yolumuzdan alamaz. CHP’nin iktidar yürüyüşünü kimse engelleyemez” yanıtını verdi.

 • 18.11.2022 18 Kas 12:43 Bedri Serter'den, Bakanlığa "İzmir'in Çernobili" Tepkisi: "İzmir'in Çernobil'inde Gelinen Nokta Nedir?

  Bedri Serter'den, Bakanlığa 'İzmir'in Çernobili' Tepkisi: 'İzmir'in Çernobil'inde Gelinen Nokta Nedir? CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e, “İzmir'in Çernobil'i” olarak adlandırılan Gaziemir'deki radyoaktif atıkları ile ilgili sorular yöneltti. Serter, “İzmir’in Çernobil’inde gelinen nokta nedir? Hangi tarihte, hangi yöntemlerle bu atıkları aldınız, çıkardınız ve İstanbul’a gönderdiniz? Bundan neden belediyemizin bilgisi yoktur?” dedi.

 • 13.10.2022 13 Eki 13:40 Bedri Serter'den 'Konaklama Vergisi' Tepkisi: "Çadırlarımız Var ya Gidiyoruz Deniz Kenarında Oturuyoruz; Bunların Bulundukları Konumdan Vergi Almaya...

  Bedri Serter'den 'Konaklama Vergisi' Tepkisi: 'Çadırlarımız Var ya Gidiyoruz Deniz Kenarında Oturuyoruz; Bunların Bulundukları Konumdan Vergi Almaya... CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, yıl başında yürürlüğe girecek olan konaklama vergisine ilişkin, “Hani çadırlarımız var ya gidiyoruz deniz kenarında oturuyoruz, karavanlarımız var küçük, gidiyoruz bir yerde çocuklarımızla eğlenmek için iki saat, üç saat; bunların bulundukları konumdan vergi almaya çalışıyorlar. Ne yapacaklar acaba? Vergi memurlarını oraya mı gönderecekler, yoksa mahalle bekçilerini üstlerine mi salacaklar, yoksa orman köylülerine burada bir günlük veya iki günlük tatil yapan vatandaşlarımızı ihbar mı ettirecekler” dedi.

 • 08.10.2022 08 Eki 11:03 İzmir haber! Bedri Serter, İzmir'deki Hastane Sorununa Dikkat Çekti: "Kalp Krizi Geçirenler 150 Km Mesafeden İzmir'e Yetiştirilmeye Çalışıyor"

  İzmir haber! Bedri Serter, İzmir'deki Hastane Sorununa Dikkat Çekti: 'Kalp Krizi Geçirenler 150 Km Mesafeden İzmir'e Yetiştirilmeye Çalışıyor' İzmir yerel gündem haberine göre CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir'de yapımı yılan hikayesine dönen Bayraklı'daki şehir hastanesinin halen açılamadığını, kentte çok ciddi bir hastane ve doktor sıkıntısı olduğuna dikkat çekti. Serter, "Bayındır, Ödemiş, Tire, Kiraz ve Beydağ ilçelerimizin nüfusu 316 bin kişi. Yani Anadolu'daki bir kentten daha fazla nüfus. Bu nüfusa poliklinik var, bir küçük hastane Ödemiş'te var. Bir küçük hastane de Tire’de var. Ama kalp hastalığına bakacak doktorumuz yok. Buradaki kalp krizi geçiren hastalarımız İzmir’e yetiştirilmeye çalışılıyor. Mesafe 140-150 kilometre. 1,5 saat mesafede ambulansın gelme süresi. Bu vakitte nasıl ulaşacaksınız?" dedi.

 • 12.09.2022 12 Eyl 14:23 Bedri Serter'den İzmir-Ankara Hızlı Tren İhalesinin İptal Davasında Çıkan Karara Tepki

  Bedri Serter'den İzmir-Ankara Hızlı Tren İhalesinin İptal Davasında Çıkan Karara Tepki CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir-Ankara Hızlı Tren Hattı ihalesinin “usulsüz” olduğu gerekçesiyle açılan davada mahkemenin ‘istisna kapsamına’ alınabileceği ve hukuka aykırılık olmadığı yönündeki kararına tepki gösterdi. Serter, “Mahkemelere intikal edilse de hakimlerinde yandaşlık ve yerlerinden olacağı korkusu ile tek adam rejiminin kararlarına adaletsizlik yaparak uyuyorlar” dedi.

 • 01.08.2022 01 Ağu 11:38 Bedri Serter'den Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'na: "Sanayicilerimize Tehditleriniz İşlemez"

  Bedri Serter'den Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'na: 'Sanayicilerimize Tehditleriniz İşlemez' CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun sanayicilere yönelik “Kredi çekip döviz alanları biliyoruz, elimizde listesi var” sözlerine "Bu ülkenin ekonomisini ayakta tutmak için canını dişine takarak mücadele eden sanayicilerimize tehditleriniz işlemez. Kendi hatalarınızı sanayicilerimize mal edemezsiniz. Üretimi teşvik eden değil sanayiciyi tehdit eden anlayış bu ülkeyi daha fazla yönetemez” diye tepki gösterdi.

 • 26.07.2022 26 Tem 15:42 Bedri Serter: "Maaşları Artırıyorsunuz, Fiyatlar da Koşa Koşa Gidiyor"

  Bedri Serter: 'Maaşları Artırıyorsunuz, Fiyatlar da Koşa Koşa Gidiyor' CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Türkiye ekonomisinin giderek kötüye gittiğini belirterek, "Maaşları ne kadar artırırsanız artırın, alım gücümüz düştüğü sürece anlamı yok. Maaşları artırıyorsunuz, fiyatlar da koşa koşa gidiyor. Ekmek 5 lira oldu, geçen sene 2 liraydı. Gevrek geçen sene 2 liraydı bu sene 5 lira. İnanılmaz bir fiyat artışı var" dedi. Kemeraltı Esnaf Derneği Başkanı Semih Girgin de "Ekonomik olarak zordayız. Devletin hoşgörüsünü, sahiplenmesini maalesef göremedik" dedi.

 • 04.07.2022 04 Tem 12:50 Son dakika! Efes Selçuk'ta "Şeftali Şenliği" Düzenlendi

  Son dakika! Efes Selçuk'ta 'Şeftali Şenliği' Düzenlendi Son dakika haberleri... Efes Selçuk’ta "Belevi Şen Şeftali Şenliği" düzenlendi.

 • 30.05.2022 30 May 19:49 Bedri Serter, Tüpraş İşçilerini Ziyaret Etti: "Gösterdiğiniz Bu Güç Gerçekten Türkiye'nin Aydınlık Geleceğine Bir Işık Olacak"

  Bedri Serter, Tüpraş İşçilerini Ziyaret Etti: 'Gösterdiğiniz Bu Güç Gerçekten Türkiye'nin Aydınlık Geleceğine Bir Işık Olacak' CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, TÜPRAŞ’a bağlı İzmir rafineriden, "uyumsuzluk" ve "sık rapor alma" ve “sosyal medya paylaşımları” gibi gerekçelerle 27 işçinin işten çıkarılacağının öğrenilmesi üzerine direniş başlatan işçileri ziyaret etti. Serter, “Gösterdiğiniz bu güç gerçekten Türkiye’nin aydınlık geleceğine bir ışık olacak” diye konuştu.

 • 27.05.2022 27 May 16:23 İzmirli Bakkal: Kesme Şekeri 29 Liraya Aldım, Kaça Satacağım Bunu? Artık Yeter Ya

  İzmirli Bakkal: Kesme Şekeri 29 Liraya Aldım, Kaça Satacağım Bunu? Artık Yeter Ya CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir’in Kiraz ilçesinde esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Bir bakkal, 26 liralık bir paket sigaradan sadece 25 kuruş kazanabildiğini söyledi ve “Kesme şekeri 29 liraya aldım, kaça satacağım bunu? Artık yeter ya” dedi. Bir çiftçi ise “Önceleri traktörün deposunu dolduruyorduk ve her zaman petrole gitmeyelim diye 200 kilo da bidonları doldurup geliyorduk. En az iki ton gübre alıp evimin deposuna koyardım, bolca kullanırdım. Toprak gübresi alamadım” diye konuştu.

 • 06.01.2022 06 Oca 15:51 CHP'li Serter, çiftçiye merinos yerine, hasta küçükbaş hayvan gönderildiğini iddia etti

  CHP'li Serter, çiftçiye merinos yerine, hasta küçükbaş hayvan gönderildiğini iddia etti CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, çiftçiye hibe diye merinos türü küçükbaş hayvan yerine hasta küçükbaş hayvanlar gönderildiğini ileri sürdü.

 • 17.10.2019 17 Eki 08:46 Serter'den Dünya Gıda Günü mesajı

  Serter'den Dünya Gıda Günü mesajı Dünya Gıda Günü kapsamında TBMM'de Gıda Mühendisleri Odası ile basın toplantısı düzenleyen ve ardından TBMM Genel Kurulu'nda konuşan İzmir Milletvekili Bedri Serter, şu mesajı verdi.

 • 16.10.2019 16 Eki 13:17 CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter Açıklaması

  CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, gıda mühendislerinin değiştirilen yasalar yoluyla özel sektörde daralan istihdam alanlarının genişletilmesi gerektiğini söyledi.

 • 26.02.2019 26 Şub 09:37 Serterlerin Mutlu Günü

  Serterlerin Mutlu Günü Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Bedri Serter ve eşi İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Serter, ilk kez torun sahibi olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyor.

 • 06.02.2019 06 Şub 08:56 Serter'den Pakdemirli'ye Destek Çağrısı

  Serter'den Pakdemirli'ye Destek Çağrısı 7-10 Şubat tarihlerinde Tarım ve Hayvancılık Fuarı AGROEXPO'ya ev sahipliği yapacak olan İzmir'de CHP Milletvekili Bedri Serter, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye soru önergesi verdi.

 • 19.07.2018 19 Tem 16:35 İzmir'de Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırılanların Sayısı 2100'e Çıktı (2)

  İzmir'de Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırılanların Sayısı 2100'e Çıktı (2) CHP'Lİ VEKİLLER TOPLU ZEHİRLENME OLAYINI ARAŞTIRIYORAliağa'ya gelen CHP İzmir milletvekilleri Atilla Sertel, Bedri Serter ve Mahir Polat, önce hastanede tedavisi süren işçiler ve başhekimle görüştü.

 • 24.12.2015 24 Ara 16:47 İzmir CHP İzmir'de Yüksel Dönemi Başladı

  İzmir CHP İzmir'de Yüksel Dönemi Başladı CHP İzmir İl Kongresi'nde İl Başkanı seçilen Alaattin Yüksel görevi Bedri Serter'den devraldı.

 • 24.12.2015 24 Ara 14:41 CHP İzmir'de, Yüksel Dönemi Başladı

  CHP İzmir'de, Yüksel Dönemi Başladı Chp İzmir İl Kongresi'nde İl Başkanı seçilen Alaattin Yüksel, görevi Bedri Serter'den törenle devraldı.

 • 24.12.2015 24 Ara 12:44 CHP'de Yüksel Dönemi

  CHP'de Yüksel Dönemi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Kongresi’nde il başkanı seçilen Alaattin Yüksel, Bedri Serter’den görevi devraldı.

 • 20.12.2015 20 Ara 14:01 CHP İzmir İl Kongresi Başladı

  CHP İzmir İl Kongresi Başladı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Kongresi başladı.

 • 09.12.2015 09 Ara 12:42 Bedri Serter Başkanlığa Adaylığını Açıkladı

  Bedri Serter Başkanlığa Adaylığını Açıkladı Geçen günlerde adaylığını açıklayan Nebi Kaya’nın ardından şimdi de mevcut CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter tekrar adaylığını açıkladı.

 • 22.11.2015 22 Kas 17:43 İzmir CHP Kongrelere Gergin Başladı

  İzmir CHP Kongrelere Gergin Başladı CHP İzmir'de ilçe kongrelerine gergin başladı.

 • 15.11.2015 15 Kas 17:05 CHP Sandığına Çekiçli Saldırı

  CHP Sandığına Çekiçli Saldırı İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nin Yalı Mahallesi'nde, CHP'nin delege seçimleri devam ederken, kimliği belirsiz bir erkek sandığa çekiçle vurup, plakasında 'Evleniyoruz' yazılı otomobille olay yerinden uzaklaştı.

 • 09.11.2015 09 Kas 22:58 İzmir'de Atatürk İçin 12 Saatlik Sevgi Nöbeti

  İzmir'de Atatürk İçin 12 Saatlik Sevgi Nöbeti CHP İzmir İl Gençlik Kolları, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası nedeniyle 12 saat sürecek "Ata’ya sevgi nöbeti” etkinliği düzenledi.

 • 09.11.2015 09 Kas 17:48 Kılıçdaroğlu'nun Mazbatası CHP'li Sertere Verildi

  Kılıçdaroğlu'nun Mazbatası CHP'li Sertere Verildi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun mazbatası, vekaletini verdiği CHP İzmir İl Başkanı Serter'e takdim edildi.

 • 09.11.2015 09 Kas 17:20 CHP İzmir Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

  CHP İzmir Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir milletvekilleri, bugün mazbatalarını aldı.

 • 08.11.2015 08 Kas 10:11 CHP İzmir İl Başkanı, Uğur Dündar'ı Kızdırdı: Gel de Bildir Haddimi

  CHP İzmir İl Başkanı, Uğur Dündar'ı Kızdırdı: Gel de Bildir Haddimi Sözcü gazetesi yazarı sosyal medyadan kendisini eleştiren CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter'e "İzmir'deyim, gel de haddimi bildir" diyerek tepki gösterdi.

 • 02.11.2015 02 Kas 13:24 CHP İzmir'in Merkezinde Arttı, Kırsalında Düştü

  CHP İzmir'in Merkezinde Arttı, Kırsalında Düştü Chp, İzmir'de 1 Kasım seçimlerinde 7 Haziran seçimelerine göre oy sayısı, oranını ve miletvekili sayısını arttırmasına karşın, AK Parti'nin yaklaşık yüzde 5 artan oyunun gölgesinde kaldı.

 • 01.11.2015 01 Kas 22:49 İzmir CHP İzmir İl Başkanı Serter: Enamet Oyların Bir Kısmı CHP'ye Geldi

  İzmir CHP İzmir İl Başkanı Serter: Enamet Oyların Bir Kısmı CHP'ye Geldi CHP İzmir İl Başkanı Serter: Enamet oyların bir kısmı CHP'ye geldi Utku BOLULU, İZMİR (DHA)- CHP İzmir İl Başkanı Serter, oylarını Türkiye'de bir tık artırdıklarını, oy ve milletvekili sayısını yükseltmelerine rağmen arzu ettikleri sonucu alamadıklarını söyledi.

 • 01.11.2015 01 Kas 22:33 CHP İzmir İl Başkanı Serter: Emanet Oyların Bir Kısmı CHP'ye Geldi

  CHP İzmir İl Başkanı Serter: Emanet Oyların Bir Kısmı CHP'ye Geldi Seçim sonuçlarını değerlendiren CHP İzmir İl Başkanı Serter, "İzmir'de HDP'ye giden emanet oyların bir kısmı CHP'ye geldi" dedi.

 • 01.11.2015 01 Kas 22:33 CHP İzmir İl Başkanı Serter

  CHP İzmir İl Başkanı Serter GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter'in açıklamaları - "7 Haziran'dan sonra bizim yüzde 60 bütünlüğümüz vardı koalisyon kurma şansımız olarak. Fakat MHP liderinin 'Hayır da hayır' demesinin sonuçları 1 Kasım olarak ortada.

 • 01.11.2015 01 Kas 21:50 Chpli Serter: "Gelinen Süreçten Çok Mutluyum"

  Chpli Serter: 'Gelinen Süreçten Çok Mutluyum' 1 Kasım genel seçim sonuçlarının belli olmasının ardından açıklamalarda bulunan CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, İzmir’de alınan sonuçlardan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

 • 01.11.2015 01 Kas 20:40 CHP İzmir'de Yine Buruk Sevinç

  CHP İzmir'de Yine Buruk Sevinç İzmir'de CHP İl Başkanlığı'nda seçim sonuçları yine buruk bir sevinçle karşılandı.

 • 10.10.2015 10 Eki 16:41 CHP İzmir'den Halka Sükunet Çağrısı

  CHP İzmir'den Halka Sükunet Çağrısı Ankara’da yaşanan terör saldırısını lanetleyen CHP İzmir İl Başkanı Bedir Serter, seçim çalışmalarını iptal ettiklerini belirterek, “Kolay değil elbette içimizi acıtıyor.

 • 04.10.2015 04 Eki 13:35 Serter: "Hdp'ye Giden Oylar Dönecektir"

  Serter: 'Hdp'ye Giden Oylar Dönecektir' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Bedri Serter, 7 Haziran seçimlerinde CHP’lilerin HDP’ye verdikleri oyların partilerine döneceğini söyledi.

 • 22.09.2015 22 Eyl 18:48 CHP İzmir İl Başkanlığı'nda Bayramlaşma

  CHP İzmir İl Başkanlığı'nda Bayramlaşma GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter'in konuşma ve partililerden tedaylar CHP İzmir İl Teşkilatı, Kurban Bayramı nedeniyle Kültürpark İzmir Sanat Merkezi'nde bayramlaşma töreni düzenledi.

 • 22.09.2015 22 Eyl 15:33 CHP İzmir İl Teşkilatı Bayramlaştı

  CHP İzmir İl Teşkilatı Bayramlaştı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Teşkilatı, kurban bayramı dolayısıyla Fuar İzmir Sanat’ta bayramlaşma töreni gerçekleştirdi.

 • 18.09.2015 18 Eyl 11:56 CHP Politikalarını İşaret Diliyle de Anlatacak

  CHP Politikalarını İşaret Diliyle de Anlatacak CHP İzmir teşkilatı, seçim startını vermesiyle birlikte politikalarını işaret dili ile daha geniş kitlelere anlatacaklarını, ilçe başkanlıklarında engelli haklarına yönelik eğitim verileceğini ve engelli istihdamını artıracaklarını açıkladı.

 • 09.09.2015 09 Eyl 12:54 CHP'nin Kuruluş Yıldönümü, İzmir'de Atatürk Anıtı Önünde Kutlandı

  CHP'nin Kuruluş Yıldönümü, İzmir'de Atatürk Anıtı Önünde Kutlandı Chp'nin, 92'nci kuruluş yıldönümü İzmir'de Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'nda törenle kutlandı.

 • 30.08.2015 30 Ağu 18:11 İzmir Zafer Bayramı'nda Seçim Talimatı 1-

  İzmir Zafer Bayramı'nda Seçim Talimatı 1- İzmir'de CHP örgütü, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle alternatif tören düzenledi.

 • 30.08.2015 30 Ağu 17:04 CHP İzmir İl Başkanlığı, Cumhuriyet Meydanı'nda Tören Düzenledi

  CHP İzmir İl Başkanlığı, Cumhuriyet Meydanı'nda Tören Düzenledi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tören alanındaki partililerden detay görüntüler,-Çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması,-İl Başkanı Bedri Serter'in konuşması. - CHP İzmir İl Başkanlığı, Cumhuriyet Meydanı'nda tören düzenledi CHP İzmir İl Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla tören düzenledi.

 • 30.08.2015 30 Ağu 16:38 İzmir Zafer Bayramı'nda Seçim Talimatı 2-

  İzmir Zafer Bayramı'nda Seçim Talimatı 2- İzmir'de CHP örgütü, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle alternatif tören düzenledi.

 • 30.08.2015 30 Ağu 15:25 Zafer Bayramı'nda Seçim Talimatı

  Zafer Bayramı'nda Seçim Talimatı İzmir'de CHP örgütü, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle alternatif tören düzenledi.

 • 29.08.2015 29 Ağu 04:59 Balıklıovalılar Geceyi Parti Binasında Geçirdi

  Balıklıovalılar Geceyi Parti Binasında Geçirdi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP İzmir İl Başkanlığı binası- Geceyi il binasında geçiren ve uyuyan mahalle sakinleri- Mahalle sakinlerinden Nazime Sunha ile röportaj- 9 yaşındaki Kıvılcım Altun ile röportaj- Mahalle sakinlerinden Tuncay Karanca ile röportaj Balıklıova sakinlerinin CHP İzmir İl Başkanlığını işgal etmesi- Urla ilçesinde, Kıyı Kanunu gerekçe gösterilerek kaçak olduğu öne sürülen evleri için yıkım kararı verilen Balıklıovalılar, bu geceyi de parti binasında geçirdi İzmir'in Urla ilçesinde, belediye tarafından Kıyı Kanunu gerekçe gösterilerek kaçak olduğu öne sürülen evleri hakkında yıkım kararı verilen Balıklıovalı sakinleri, CHP İzmir İl Başkanlığı binasını işgal etmeye devam ediyor.

 • 28.08.2015 28 Ağu 21:05 İzmir - CHP İşgalinde 2'nci Gün

  İzmir - CHP İşgalinde 2'nci Gün CHP işgalinde 2'nci gün İzmir'in Urla İlçesi sınırlarında kalan Balıklıova Mahallesi'nde 25 yıl önce kiraladıkları arsalara yaptıkları evler hakkında yıkım kararı verilen grubun CHP İzmir İl Başkanlığı'nda başlattığı işgal eylemi sürüyor.

 • 28.08.2015 28 Ağu 16:59 CHP İşgalinde 2'nci Gün

  CHP İşgalinde 2'nci Gün İzmir'in Urla İlçesi sınırlarında kalan Balıklıova Mahallesi'nde 25 yıl önce kiraladıkları arsalara yaptıkları evler hakkında yıkım kararı verilen grubun CHP İzmir İl Başkanlığı'nda başlattığı işgal eylemi sürüyor.

 • 21.08.2015 21 Ağu 18:42 CHP'de Delege Seçimleri Durduruldu

  CHP'de Delege Seçimleri Durduruldu Genel seçim sonrası koalisyon görüşmelerinden sonuç alınamaması üzerine erken seçime gidilecek olması, CHP'de kongre takvimini durdurdu.

Advertisement