SON DAKİKA BÜLENT BAŞ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Baş Haberleri

  • 13 Ocak 2017 17:57 Oda ve Borsaların Yöneticileri Gelibolu'da Teröre karşı mücadelede ortak strateji belirlenmesi konusunda bilgi alış verişinin yapıldığı toplantıya, Gelibolu Ticaret Oda Başkanı İbrahim Özen, Çanakkale Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Baş ve Ahmet Şahin, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Faik Emek, Gelibolu Ticaret Oda Genel Sekreteri Hüseyin Çakmak, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreteri Halil Erol, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Sütçü ile oda ve borsa yönetim kurulu üyeleri, meclis başkanları ve genel sekreterleri katıldı
  • 23 Kasım 2016 10:00 Biga Sivil Toplum Platformu Toplandı Biga Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Bülent Baş'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga Meslek Yüksekokulu Süt ve Süt Ürünleri Bölümü öğretim görevlisi Ertuğrul Bilgücü tarafından sunum yapıldı
  • 23 Kasım 2016 09:35 Biga Stp'nin 141'inci Toplantısı Gerçekleşti Biga Stp'nin 141'inci Toplantısı Gerçekleşti Sivil Toplum Platformunun (STP) 141'inci toplantısı Biga Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Bülent Baş'ın başkanlığında Biga Ticaret Borsası Mümin Çalışkan Salonunda yapıldı
  • 16 Kasım 2016 14:45 Biga Ticaret Borsası'ndan Biga Tso'ya Ziyaret Biga Ticaret Borsası'ndan Biga Tso'ya Ziyaret Ziyarete; Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay, Meclis Başkanı Fahrettin Deniz, Başkan Yardımcısı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Demirtaş ve Faik Emek ile Meclis Başkan Yardımcıları İsmail Saat ve İbrahim Kahraman Soydan, Meclis Üyesi Gökhan Aydın ve Genel Sekreter Halil Erol katıldı
  • 05 Ağustos 2016 09:34 Biga'da Demokrasi Nöbeti Sürüyor Biga'da Demokrasi Nöbeti Sürüyor Orman İşletme Müdürlüğü tarafından orman yangınlarına dikkati çekmek amacı ile stant açıldığı demokrasi nöbetine Biga Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beytullah Elmacı, Yönetim Kurulu üyeleri, Biga Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bülent Baş ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı
  • 25 Temmuz 2016 15:04 Ateş Alan Tüfek Öldürdü İddiaya göre, akşam saatlerinde ilçe merkezine dönen 43 yaşındaki Bülent Baş, kullandığı pat pat isimli araçla seyir halindeyken bacaklarının arasında bulunan tüfeğin bir anda ateş alması sonucu ağır yaralandı
  • 03 Haziran 2015 11:50 Kırka'da Şampiyon Kupası Kırka Gençlik Takımının Kırka'da Şampiyon Kupası Kırka Gençlik Takımının Turnuvanın final maçını, Kırka Bor İşletme Müdürü Tümay Uludağ, İşletme Müdür Yardımcıları Erol Tezgel ve Bülent Baş da izledi
  • 03 Nisan 2014 19:30 Ergenekon Davası'nda Gerekçeli Karar Açıklandı (10) KİM, NE KADAR KONUŞTU? Sanıkların söz aldığı sürelerin toplamı ise şöyle: 1-) Abdullah Arapoğlulları: 1 saat 49 dakika 2-) Abdulmuttalip Tonçer: 3 saat 49 dakika 3-) Abdulvahit Özkaya: 2 saat 34 dakika 4-) Adem Uzun: 15 dakika 5-) Adil Serdar Saçan: 22 saat 53 dakika 6-) Adnan Bulut: 44 dakika 7-) Adnan Türkkan: 2 saat 3 dakika 8-) Ahmet Cinali: 6 saat 16 dakika 9-) Ahmet Hurşit Tolon: 32 saat 9 dakika 10-) Ahmet Tuncay Özkan: 47 saat 46 dakika 11-) Alaettin Sevim: 11 saat 11 dakika 12-) Ali Kutlu: 4 saat 5 dakika 13-) Ali Oktay Şahbaz: 1 saat 15 dakika 14-) Ali Yasak: 53 dakika 15-) Ali Yiğit: 3 saat 16-) Alparslan Arslan: 16 saat 14 dakika 17-) Altunay Şahin: 1 saat 45 dakika 18-) Arif Doğan: 17 saat 27 dakika 19-) Asım Demir: 1 saat 7 dakika 20-) Atilla Aksu: 3 saat 1 dakika 21-) Aydın Gergin: 23 dakika 22-) Aydın Yüksek: 4 saat 23 dakika 23-) Aydoğan Aksüngü: 25 dakika 24-) Ayhan Atabek: 4 saat 30 dakika 25-) Ayhan Çelik: 2 saat 10 dakika 26-) Aykut Metin Şükre: 4 saat 49 dakika 27-) Ayşe Asuman Özdemir: 3 saat 45 dakika 28-) Bahadır Berk: 47 dakika 29-) Barbaros Hayrettin Altıntaş: 1 saat 51 dakika 30-) Bayram Demir: 3 saat 54 dakika 31-) Bedirhan Şinal: 26 saat 22 dakika 32- Bekir Çelik: 1 saat 41 dakika 34-) Bekir Öztürk: 6 saat 18 dakika 35-) Birol Başaran: 14 saat 32 dakika 36-) Boğaç Kaan Murathan: 20 saat 41 dakika 37-) Bora Ballı: 5 saat 41 dakika 38-) Bülent Baş: 2 saat 39-) Bülent Güngördü: 1 saat 30 dakika 40-) Caner Taşpınar: 29 dakika 41-) Cem Şimşek: 18 dakika 42-) Cemal Gökçeoğlu: 4 saat 39 dakika 43-) Cengiz Köylü: 13 saat 35 dakika 44-) Cihan Arık: 1 saat 31 dakika 45-) Cihandar Hasanhanoğlu: 1 saat 43 dakika 46-) Coşkun Çalık: 1 saat 21 dakika 47-) Doğu Perinçek: 63 saat 55 dakika 48-) Doğukan Yorulmaz: 4 dakika 49-) Durmuş Ali Özoğlu: 31 saat 10 dakika 50-) Dursun Çiçek: 31 saat 27 dakika 51-) Emcet Olcaytu: 24 saat 55 dakika 52-) Emin Caner Yiğit: 1 saat 27 dakika 53-) Emin Gürses: 10 saat 14 dakika 54-) Emin Şirin: 14 dakika 55-) Emre Baltacı: 2 saat 18 dakika 56-) Erbay Çolakoğlu: 28 dakika 57-) Ercüment Ovalı: 11 dakika 58-) Erdal İrten: 1 saat 41 dakika 59-) Erdal Şahin: 6 saat 4 dakika 60-) Eren Mumcu: 38 dakika 61-) Ergün Poyraz: 6 saat 57 dakika 62-) Erhan Timuroğlu: 16 saat 47 dakika 63-) Erkan Ayyıldız: 1 saat 18 dakika 64-) Erkan Önsel: 4 saat 45 dakika 65-) Erkut Ersoy: 13 saat 45 dakika 66-) Erol Manisalı: 1 saat 50 dakika 67-) Erol Mütercimler: 6 saat 40 dakika 68-) Erol Ölmez: 4 saat 59 dakika 69-) Ersin Gönenci: 6 saat 35 dakika 70-) Ertaç Giray: 15 dakika 71-) Ertuğrul Orta: 25 dakika 72-) Evrim Baykara: 53 dakika 73-) Fahri Kepek: 5 saat 36 dakika 74-) Fahri Süslü: 4 saat 19 dakika 75-) Fatih Derdiyok: 2 saat 19 dakika 76-) Fatih Hilmioğlu: 26 saat 40 dakika 77-) Fatih Koca: 26 dakika 78-) Fatma Cengiz: 16 saat 55 dakika 79-) Fatma Sibel Gürcihan: 32 dakika 80-) Ferda Paksüt: 32 dakika 81-) Ferit İlsever: 19 saat 14 dakika 82-) Feridun Refik Nuhoğlu: 1 saat 8 dakika 83-) Fikret Emek: 5 saat 22 dakika 84-) Fuat Ermiş: 1 saat 30 dakika 85-) Fuat Selvi: 5 saat 86-) Fuat Turgut: 6 saat 31 dakika 87-) Garip İrfan Torun: 34 dakika 88-) Gazi Güder: 1 saat 29 dakika 89-) Güler Kömürcü: 4 saat 12 dakika 90-) Gürbüz Çapan: 7 saat 56 dakika 91-) Habip Ümit Sayın: 9 saat 40 dakika 92-) Hakan Akdoğan: 7 dakika 93-) Hakan Arıkan: 2 saat 44 dakika 94-) Hakan Şanlı: 45 dakika 95-) Halil Behiç Gürcihan: 5 saat 33 dakika 96-) Halil Kemal Gürüz: 1 saat 2 dakika 97-) Halis Yavuz Işıklar: 17 dakika 98-) Hamza Demir : 3 saat 33 dakika 99-) Hasan Ataman Yıldırım: 53 saat 18 dakika 100-) Hasan Atilla Uğur: 16 saat 57 dakika 101-) Hasan Hüseyin Uçar: 12 dakika 102-) Hasan Iğsız: 9 saat 19 dakika 103-) Hatice Bahtiyar: 51 dakika 104-) Hayati Özcan: 3 saat 13 dakika 105-) Hayrettin Ertekin: 18 saat 5 dakika 106-) Hayri Bildik: 44 dakika 107-) Hayrullah Mahmud Özgür: 4 saat 11 dakika 108-) Hıfzı Çubuklu: 11 saat 43 dakika 109-) Hikmet Çiçek: 11 saat 7 dakika 110-) Hulusi Gülbahar: 5 saat 6 dakika 111-) Hüdayi Ünlüer: 2 saat 25 dakika 112-) Hüseyin Gazi Oğuz: 2 saat 38 dakika 113-) Hüseyin Görüm: 14 saat 46 dakika 114-) Hüseyin Keskin: 3 saat 9 dakika 115-) Hüseyin Nazlıkul: 1 saat 40 dakika 116-) Hüseyin Nusret Taşdeler: 13 saat 13 dakika 117-) Hüseyin Vural Vural: 5 saat 30 dakika 118-) Hüseyin Yanç: 4 saat 45 dakika 119-) İbrahim Benli: 3 saat 53 dakika 120-) İbrahim Özcan: 22 saat 35 dakika 121-) İbrahim Şahin: 27 saat 20 dakika 122-) İhsan Göktaş: 6 saat 16 dakika 123-) İlhami Ümit Handan: 3 saat 35 dakika 124-) İlhan Bulayır: 2 saat 25 dakika 125-) İker Güven: 3 saat 12 dakika 126-) İlyas Çınar: 2 saat 9 dakika 127-) İlyas Gümrükçü: 34 dakika 128-) İsmail Eksik: 1 saat 25 dakika 129-) İsmail Hakkı Pekin: 4 saat 34 dakika 130-) İsmail Sağır: 11 saat 11 dakika 131-) İsmail Yıldız: 18 saat 48 dakika 132-) İsmet Reçber: 1 saat 46 dakika 133-) Kahraman Şahin: 5 saat 24 dakika 134-) Kemal Aydın: 55 saat 2 dakika 135-) Kemal Kerinçsiz: 159 saat 17 dakika 136-) Kemal Şahin: 1 saat 37 dakika 137-) Kemal Yalçın Alemdaroğlu: 5 saat 44 dakika 138-) Kemalettin Balcı: 2 saat 51 dakika 139-) Kenan Özay: 2 saat 17 dakika 140-) Kenan Temur: 3 saat 4 dakika 141-) Levent Ersöz: 25 saat 13 dakika 142-) Levent Temiz: 5 dakika 143-) Mahir Akkar: 5 saat 36 dakika 144-) Mahir Çayan Güngör: 11 dakika 145-) Mahmut Güzel: 2 saat 39 dakika 146-) Mahmut Öztürk: 2 saat 33 dakika 147-) Maruf Şinik: 40 dakika 148-) Memet Adnan Akfırat: 10 saat 44 dakika 149-) Mehmet Ali Çelebi: 24 saat 21 dakika 150-) Mehmet Bedri Gültekin: 9 saat 46 dakika 151-) Mehmet Bora Perinçek: 8 saat 6 dakika 152-) Mehmet Bozkurt: 1 saat 6 dakika 153-) Mehmet Bülent Sarıkahya: 8 saat 45 dakika 154-) Mehmet Dalagan: 2 saat 2 dakika 155-) Mehmet Demirtaş: 13 saat 5 dakika 156-) Mehmet Deniz Yıldırım: 12 saat 35 dakika 157-) Mehmet Eröz: 9 saat 41 dakika 158-) Mehmet Fikri Karadağ: 12 saat 7 dakika 159-) Mehmet Haberal: 13 saat 10 dakika 160-) Mehmet İlker Başbuğ: 2 saat 55 dakika 161-) Mehmet Koral: 3 saat 33 dakika 162-) Mehmet Murat Yücel: 2 saat 1 dakika 163-) Mehmet Otuzbiroğlu: 5 saat 54 dakika 164-) Mehmet Sabuncu: 52 dakika 165-) Mehmet Şener Eruygur: 22 dakika 166-) Mehmet Zekeriya Öztürk: 41 saat 35 dakika 167-) Melih Yüksel: 1 saat 42 dakika 168-) Merdan Yanardağ: 1 saat 39 dakika 169-) Meryem Kurşun: 5 saat 41 dakika 170-) Mesut Özcan: 19 dakika 171-) Mete Yalazangil: 4 saat 36 dakika 172-) Muammer Karabulut: 6 saat 28 dakika 173-) Muammed Murat Avar: 16 dakika 174-) Muammed Sarıkaya: 3 saat 42 dakika 175-) Muammet Yüce: 2 saat 27 dakika 176-) Muhittin Erdal Şenel: 1 saat 13 dakika 177-) Muhterem Bağcı: 12 dakika 178-) Murat Ağırel: 32 dakika 179-) Murat Aplak: 1 saat 38 dakika 180-) Murat Çağlar: 5 saat 16 dakika 181-) Murat Çavdar: 2 saat 37 dakika 182-) Murat Eke: 1 saat 52 dakika 183-) Murat Özkan: 59 dakika 184-) Murat Uslukılıç: 6 saat 56 dakika 185-) Mustafa Abbas Yurtkuran: 1 saat 45 dakika 186-) Mustafa Ali Balbay: 40 saat 27 dakika 187-) Mustafa Dönmez: 34 saat 50 dakika 188-) Mustafa Hüseyin Buzoğlu: 10 saat 14 dakika 189-) Mustafa Koç: 5 saat 51 dakika 190-) Mustafa Levent Göktaş: 37 saat 43 dakika 191-) Mustafa Özbek: 6 saat 58 dakika 192-) Muzaffer Öztürk: 2 saat 59 dakika 193-) Muzaffer Şenocak: 5 saat 34 dakika 194-) Muzaffer Tekin: 49 saat 36 dakika 195-) Münür Kemal Yavuz: 5 saat 40 dakika 196-) Neriman Aydın: 30 saat 54 dakika 197-) Noyan Çalıkuşu: 36 dakika 198-) Nusret Senem: 16 saat 49 dakika 199-) Oğuz Alpaslan Abdülkadir: 5 saat 6 dakika 200-) Oğuz Bulut: 6 saat 45 dakika 201-) Oğuzhan Sağıroğlu: 5 saat 7 dakika 202-) Okan İşgör: 14 saat 26 dakika 203-) Oktay Yıldırım: 33 saat 18 dakika 204-) Onur Özdemir: 1 saat 57 dakika 205-) Orhan Güçlü: 55 dakika 206-) Orhan Tunç: 2 saat 47 dakika 207-) Osman Gürbüz: 3 saat 23 dakika 208-) Osman Yıldırım: 61 saat 34 dakika 209-) Önder Koç: 15 dakika 210-) Özkan Kurt: 3 saat 51 dakika 211-) Özel Yılmaz: 1 saat 35 dakika 212-) Özlem Usta: 29 dakika 213-) Rafet Arslan: 1 saat 53 dakika 214-) Raif Görüm: 2 saat 1 dakika 215-) Rasim Görüm: 2 saat 50 dakika 216-) Recai Alkan: 15 dakika 217-) Recep Gökhan Sipahioğlu: 3 saat 6 dakika 218-) Recep Taylan: 25 dakika 219-) Rıza Ferit Bernay: 1 saat 25 dakika 220-) Salih Kurter: 6 saat 6 dakika 221-) Sami Hoştan: 1 saat 54 dakika 222-) Satılmış Balkaş: 48 dakika 223-) Sedat Özüer: 5 saat 55 dakika 224-) Sedat Peker: 11 saat 6 dakika 225-) Selçuk Özkan: 2 saat 54 dakika 226-) Selim Akkurt: 1 saat 51 dakika 227-) Selim Utku Gümrükçü: 35 dakika 228-) Semih Tufan Gülaltay: 16 saat 41 dakika 229-) Serdar Öztürk: 24 saat 34 dakika 230-) Serhan Bolluk: 7 saat 48 dakika 231-) Servet Kaynak: 6 saat 17 dakika 232-) Sevgi Erenerol: 5 saat 26 dakika 233-) Seyhun Zaim: 4 saat 1 dakika 234-) Sinan Aygün: 5 saat 58 dakika 235-) Siyami Yalçın: 28 dakika 236-) Süleyman Esen: 9 saat 24 dakika 237-) Süleyman Solmaz: 15 dakika 238-) Taner Ünal: 18 saat 9 dakika 239-) Tanju Güvendiren: 2 saat 48 dakika 240-) Tanju Okan: 1 saat 241-) Taylan Özgür Kırmızı: 5 saat 9 dakika 242-) Tekin Irşi: 8 saat 56 dakika 243-) Tuğrul Demre: 1 saat 15 dakika 244-) Tuncay Hacıbektaşoğlu: 37 dakika 245-) Tunç Akkoç: 1 saat 1 dakika 246-) Tuncer Kılınç: 3 saat 46 dakika 247-) Turhan Özlü: 5 saat 41 dakika 248-) Ufuk Akkaya: 5 saat 35 dakika 249-) Ufuk Mehmet Büyükçelebi: 17 dakika 250-) Ulaş Özel: 18 saat 32 dakika 251-) Ümit Oğuztan: 5 saat 57 dakika 252-) Ünal İnanç: 54 dakika 253-) Vatan Bölükbaşoğlu: 1 saat 34 dakika 254-) Vedat Yenerer: 5 saat 17 dakika 255-) Veli Küçük: 19 saat 29 dakika 256-) Yalçın Küçük: 13 saat 21 dakika 257-) Yaşar Arslanköylü: 1 saat 5 dakika 258-) Yaşar Oğuz Şahin: 2 saat 25 dakika 259-) Yaşar Tozkoparan: 7 dakika 260-) Yusuf Beşirik: 22 dakika 261-) Yusuf Erikel: 24 saat 49 dakika 262-) Yusuf Ethem Akbulut: 3 saat 51 dakika 265-) Yusuf Görüm: 3 saat 21 dakika 264-) Yusuf Tunçer: 1 saat 14 dakika 265-) Yüksel Dilsiz: 25 saat 59 dakika 266-) Zafer Şen: 53 dakika 267-) Zahide Ruhsar Şenoğlu: 30 dakika 268-) Zeki Yurdakul Çağman: 53 dakika 269-) Zerar Atik: 2 saat 23 dakika 270-) Ziya İlker Göktaş: 11 saat 48 dakika (GK) - İstanbul
  • 06 Ağustos 2013 17:28 Rakamlarla Ergenekon Davası 33-)Bekir Çelik: BERAAT ETTİ 34-)Bekir Öztürk: 12 yıl hapis cezası 35-)Birol Başaran: 8 yıl 9 ay hapis cezası 36-)Boğaç Kaan Murathan: 16 yıl 9 ay hapis cezası 37-)Bora Ballı: 8 yıl 11 ay 15 gün hapis cezası 38-)Bülent Baş: 6 yıl 3 ay hapis cezası 39-)Bülent Güngördü: 6 yıl 3 ay hapis cezası 40-)Caner Taşpınar: 6 yıl 3 ay hapis cezası 41-)Cem Şimşek: 6 yıl 3 ay hapis cezası 42-)Cemal Gökçeoğlu: 7 yıl 6 ay hapis cezası 43-)Cengiz Köylü: 6 yıl 3 ay hapis cezası 44-)Cihan Arık: 6 yıl 3 ay hapis cezası 45-)Cihandar Hasanhanoğlu: 12 yıl 6 ay hapis cezası 46-)Coşkun Çalık: BERAAT ETTİ 47-)Doğu Perinçek: AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET, 34 yıl 4 ay hapis cezası 48-)Doğukan Yorulmaz: 6 yıl 3 ay hapis cezası 49-)Durmuş Ali Özoğlu: AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS, 6 yıl 6 ay hapis cezası 50-)Dursun Çiçek: AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASI 51-)Emcet Olcaytu: 13 yıl 2 ay hapis cezası 52-)Emin Caner Yiğit: 8 yıl 1 ay hapis cezası 53-)Emin Gürses: 12 yıl hapis cezası 54-)Emin Şirin: 7 yıl 6 ay hapis cezası 55-)Emrah Gönenci(Firari sanık) DAVA DOSYASI AYRILDI 56-)Emre Baltacı: 6 yıl 3 ay hapis cezası 57-)Engin Aydın (Hayatını kaybetti) DAVASI DÜŞÜRÜLDÜ 58-)Erbay Çolakoğlu: 8 yıl 10 ay 20 gün hapis 59-)Ercüment Ovalı: 6 yıl 3 ay hapis cezası 60-)Erdal İrten: BERAAT ETTİ 61-)Erdal Şahin: 6 yıl 3 ay hapis cezası 62-)Eren Mumcu: BERAAT ETTİ 63-)Ergün Poyraz: 29 yıl 7 ay hapis cezası 64-)Erhan Timuroğlu: 21 yıl 6 ay hapis cezası 65-)Erkan Ayyıldız: 4 yıl 7 ay hapis cezası 66-)Erkan Önsel: 9 yıl hapis cezası 67-)Erkut Ersoy: 11 yıl 15 gün hapis cezası 68-)Erol Manisa: 9 yıl 8 ay 20 gün hapis cezası 69-)Erol Mütercimler: 8 yıl 9 ay hapis cezası 70-)Erol Ölmez: 9 yıl hapis cezası 71-)Ersin Gönenci: 8 yıl 4 ay hapis cezası 72-)Ertaç Giray: 11 yıl 8 ay hapis cezası 73-)Ertuğrul Orta: 6 yıl 3 ay hapis cezası 74-)Evrim Baykara: 6 yıl 3 ay hapis cezası 75-)Fahri Kepek: 6 yıl 3 ay hapis cezası 76-)Fahri Süslü: 8 yıl 9 ay hapis cezası 77-)Fatih Derdiyok: 2 yıl 6 ay hapis cezası 78-)Fatih Hilmioğlu: 23 yıl hapis cezası 79-)Fatih Koca: 6 yıl 3 ay hapis cezası 80-)Fatma Cengiz: 11 yıl 15 gün hapis cezası 81-)Fatma Sibel Gürcihan: 6 yıl 3 ay hapis cezası 82-)Ferda Paksüt: 2 yıl 6 ay hapis cezası 83-)Ferid İlsever: 15 yıl hapis cezası 84-)Feridun Refik Nuhoğlu: 6 yıl 3 ay hapis cezası 85-)Fikret Emek: 41 yıl 11 ay 10 gün hapis cezası 86-)Fuat Ermiş: BERAAT ETTİ 87-)Fuat Selvi: MÜEBBET HAPİS CEZASI 88-)Fuat Turgut: 7 yıl 6 ay hapis cezası 89-)Garip İrfan Torun: BERAAT ETTİ 90-)Gazi Güder: 7 yıl 3 ay 15 gün hapis cezası 91-)Güler Kömürcü: 7 yıl 6 ay hapis cezası 92-)Gürbüz Çapan: 1 yıl 3 ay hapis cezası 93-)Habip Ümit Sayın: 4 yıl 22 gün hapis cezası 94-)Hakan Akdoğan: BERAAT ETTİ 95-)Hakan Arıkan: 7 yıl 6 ay hapis cezası 96-)Hakan Şanlı: 8 yıl 9 ay hapis cezası 97-)Halil Behiç Gürcihan: 13 yıl 5 ay hapis cezası 98-)Halil Kemal Gürüz: 13 yıl 11 ay 15 gün hapis cezası 100-)Halis Yavuz Işıklar: BERAAT ETTİ 101-)Hasan Ataman Yıldırım: AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS, 12 yıl 9 ay hapis cezası 102-)Hasan Atilla Uğur: 29 yıl 3 ay hapis cezası 103-)Hasan Hüseyin Uçar: 6 yıl 3 ay hapis cezası 104-)Hasan Iğsız: MÜEBBET HAPİS CEZASI 105-)Hatice Bahtiyar: 7 yıl 6 ay hapis cezası 106-)Hayati Özcan: 10 yıl 11 ay 20 gün hapis cezası 107-)Hayrettin Ertekin: 13 yıl 11 ay 15 gün hapis cezası 108-)Hayri Bildik: 6 yıl 3 ay hapis cezası 109-)Hayrullah Mahmud Özgür: 10 yıl 6 ay hapis cezası 110-)Hıfzı Çubuklu: 7 yıl 6 ay hapis cezası 111-)Hikmet Çiçek: 21 yıl 9 ay hapis cezası 112-)Hulusi Gülbahar: 7 yıl 6 ay hapis cezası 113-)Hüdayi Ünlüer: 7 yıl 2 ay 15 gün hapis cezası 114-)Hüseyin Gazi Oğuz: 10 yıl hapis cezası 115-)Hüseyin Görüm: 10 yıl hapis cezası 116-)Hüseyin Keskin: 10 yıl hapis cezası 117-)Hüseyin Nazlıkul: 2 yıl 1 ay hapis cezası 118-)Hüseyin Nusret Taşdeler: MÜEBBET HAPİS CEZASI 119-)Hüseyin Vural Vural: 17 yıl 4 ay 10 gün hapis cezası 120-)Hüseyin Yanç: 6 yıl 3 ay hapis cezası 121-)İbrahim Benli: 6 yıl 3 ay hapis cezası 122-)İbrahim Özcan: 14 yıl 8 ay hapis cezası 123-)İbrahim Şahin: 49 yıl 4 ay 10 gün hapis cezası 124-)İhsan Göktaş: 6 yıl 3 ay hapis cezası 125-)İlhami Ümit Handan: BERAAT ETTİ 126-)İlhan Bulayır: 6 yıl 3 ay hapis cezası 127-)İlhan Selçuk: (Hayatını kaybetti) DAVASI DÜŞÜRÜLDÜ 128-)İker Güven: 6 yıl 3 ay hapis cezası 129-)İlyas Çınar: 12 yıl 2 ay 7 gün hapis cezası 130-)İlyas Gümrükçü: 6 yıl 3 ay hapis cezası 131-)İsmail Eksik: 8 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası 132-)İsmail Hakkı Pekin: 7 yıl 6 ay hapis cezası 133-)İsmail Sağır: 21 yıl 6 ay hapis 134-)İsmail Yıldız: 28 yıl 4 ay hapis cezası 135-)İsmet Reçber: 6 yıl 3 ay hapis cezası 136-)Kahraman Şahin: 7 yıl 6 ay hapis cezası 137-)Kemal Aydın: 20 yıl 8 ay hapis cezası 138-)Kemal Kerinçsiz: AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASI, 5 yıl hapis cezası 139-)Kemal Şahin: 6 yıl 3 ay hapis cezası 140-)Kemal Yalçın Alemdaroğlu: 15 yıl 8 ay 22 gün hapis cezası 141-)Kemalettin Balcı: 6 yıl 3 ay hapis cezası 142-)Kenan Özay: 4 yıl 3 ay hapis cezası 143-)Kenan Temur: BERAAT ETTİ 144-)Levent Ersöz: 22 yıl 6 ay hapis cezası 145-)Levent Temiz: 10 yıl hapis cezası 146-)Mahir Akkar: 3 yıl 4 ay hapis cezası 147-)Mahir Çayan Güngör: 7 yıl 6 ay hapis cezası 148-)Mahmut Güzel: 5 yıl hapis cezası 149-)Mahmut Öztürk: 6 yıl 3 ay hapis cezası 150-)Maruf Şinik: BERAAT ETTİ 151-)Memet Adnan Akfırat: 19 yıl hapis cezası 152-)Mehmet Ali Çelebi: 16 yıl 6 ay hapis cezası 153-)Mehmet Bedri Gültekin: 10 yıl 6 ay hapis cezası 154-)Mehmet Bora Perinçek: 6 yıl 3 ay hapis cezası 155-)Mehmet Bozkurt: 9 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası 156-)Mehmet Bülent Sarıkahya: 7 yıl 6 ay hapis cezası 157-)Mehmet Dalagan: 6 yıl 3 ay hapis cezası 158-)Mehmet Demirtaş: 22 yıl hapis cezası 159-)Mehmet Deniz Yıldırım: 16 yıl 10 ay hapis cezası 160-)Mehmet Eröz: MÜEBBET HAPİS CEZASI 161-)Mehmet Fikri Karadağ: AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASI, 12 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası 162-)Mehmet Haberal: 12 yıl 6 ay hapis cezası 163-)Mehmet İlker Başbuğ: MÜEBBET HAPİS CEZASI 164-)Mehmet Koral: 7 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası 165-)Mehmet Murat Yücel: 7 yıl 6 ay hapis cezası 166-)Mehmet Otuzbiroğlu: 7 yıl 6 ay hapis cezası 167-)Mehmet Sabuncu: 7 yıl 6 ay hapis cezası 168-)Mehmet Şener Eruygur: MÜEBBET HAPİS CEZASI+ 10 yıl hapis cezası 169-)Mehmet Zekeriya Öztürk: 19 yıl 6 ay hapis cezası 170-)Melih Yüksel: 6 yıl 3 ay hapis cezası 171-)Merdan Yanardağ: 10 yıl 6 ay hapis cezası 172-)Meryem Kurşun: 6 yıl 3 ay hapis cezası 173-)Mesut Özcan: 6 yıl 3 ay hapis cezası 174-)Mete Yalazangil: 6 yıl 3 ay hapis cezası 175-)Muammer Karabulut: 11 yıl 3 ay hapis cezası 176-)Muammed Murat Avar: 5 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası 177-)Muammed Sarıkaya: 6 yıl 3 ay hapis cezası 178-)Muammet Yüce: 12 yıl hapis cezası 179-)Muhittin Erdal Şenel: 7 yıl 6 ay hapis cezası 180-) Muhterem Bağcı: BERAAT ETTİ 181-)Murat Ağırel: 6 yıl 3 ay hapis cezası 182-)Murat Aplak: 2 yıl 6 ay hapis cezası 183-)Murat Çağlar: 10 yıl 10 ay hapis cezası 184-)Murat Çavdar: 6 yıl 3 ay hapis cezası 185-)Murat Eke: 6 yıl 3 ay hapis cezası 186-)Murat Özkan: (hayatını kaybetti) DAVASI DÜŞÜRÜLDÜ 187-)Murat Uslukılıç: 2 yıl 1 ay hapis cezası 188-)Mustafa Abbas Yurtkuran: 10 yıl hapis cezası 189-)Mustafa Ali Balbay: 34 yıl hapis cezası 190-)Mustafa Bakıcı: (Firari sanık) DAVA DOSYASI AYRILDI 191-)Mustafa Dönmez: 49 yıl 2 ay 15 gün hapis cezası 192-)Mustafa Hüseyin Buzoğlu: 31 yıl 9 ay hapis cezası 193-)Mustafa Koç: 14 yıl 2 ay hapis cezası 194-)Mustafa Levent Göktaş: 23 yıl 9 ay hapis cezası 195-)Mustafa Özbek: MÜEBBET HAPİS CEZASI, 2 yıl 2 ay 20 gün hapis cezası 196-)Muzaffer Öztürk: 12 yıl 6 ay hapis cezası 197-)Muzaffer Şenocak: 12 yıl 11 ay hapis cezası 198-)Muzaffer Tekin: 2 KERE AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASI, 117 yıl hapis cezası 199-)Münür Kemal Yavuz: 7 yıl 6 ay hapis cezası 200-)Neriman Aydın: 10 yıl 5 ay hapis cezası 201-)Noyan Çalıkuşu: 8 yıl 6 ay 15 gün hapis cezası 202-)Nusret Senem: 20 yıl 3 ay hapis cezası 203-)Oğuz Alpaslan Abdülkadir: 6 yıl 3 ay hapis cezası 204-)Oğuz Bulut: 11 yıl 3 ay hapis cezası 205-)Oğuzhan Sahıroğlu: 6 yıl 3 ay hapis cezası 206-)Okan İşgör: 20 yıl hapis cezası 207-)Oktay Yıldırım: 33 yıl 10 ay hapis cezası 208-)Onur Özdemir: BERAAT ETTİ 209-)Orhan Güçlü: 2 yıl 1 ay hapis cezası 210-)Orhan Tunç: 6 yıl 3 ay hapis cezası 211-)Osman Gürbüz: 8 yıl 9 ay hapis cezası 212-)Osman Yıldırım: 9 yıl hapis cezası 213-)Önder Koç: BERAAT ETTİ 214-)Özkan Kurt: 13 yıl 6 ay hapis cezası 215-)Özlem Usta: 6 yıl 3 ay hapis cezası 216-)Rafet Arslan: 6 yıl 3 ay hapis cezası 217-)Raif Görüm: 6 yıl 3 ay hapis cezası 218-)Rasim Görüm: 6 yıl 3 ay hapis cezası 219-)Recai Alkan: 6 yıl 3 ay hapis cezası 220-)Recep Gökhan Sipahioğlu: 8 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası 221-)Recep Taylan: BERAAT ETTİ 222-)Rıza Ferit Bernay: 10 yıl hapis cezası 223-)Saipir Debzlelvidze: (Firari sanık) DAVA DOSYASI AYRILDI 224-)Salih Kurter: BERAAT ETTİ 225-)Sami Hoştan: 10 yıl hapis cezası 226-)Satılmış Balkaş: BERAAT ETTİ 227-)Sedat Özüer: 7 yıl 6 ay hapis cezası 228-)Sedat Peker: 10 yıl hapis cezası 229-)Selçuk Özkan: 4 yıl 7 ay 230-)Selim Akkurt: 10 yıl 6 ay hapis cezası 231-)Selim Utku Gümrükçü: 6 yıl 3 ay hapis cezası 232-)Semih Tufan Gülaltay: 12 yıl hapis cezası 233-)Serdar Öztürk: 25 yıl 6 ay hapis cezası 234-)Serhan Bolluk: 7 yıl 6 ay hapis cezası 235-)Servet Kaynak: 8 yıl 9 ay hapis cezası 236-)Sevgi Erenerol: MÜEBBET HAPİS CEZASI, 8 yıl 9 ay hapis cezası 237-)Seyhun Zaim: 15 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası 238-)Sinan Aygün: 13 yıl 6 ay 15 gün hapis cezası 239-)Siyami Yalçın: 7 yıl 2 ay 20 gün hapis cezası 240-)Süleyman Esen: BERAAT ETTİ 241-)Süleyman Solmaz: (Firari sanık) DAVA DOSYASI AYRILDI 242-)Taner Ünal: 8 yıl 9 ay hapis cezası 243-)Tanju Güvendiren: 6 yıl 3 ay hapis cezası 244-)Tanju Okan: 1 yıl 3 ay hapis cezası 245-)Taylan Özgür Kırmızı: 7 yıl 6 ay hapis cezası 246-)Tekin Irşi: 9 yıl 2 ay hapis cezası 247-)Tuğrul Demre: 6 yıl 3 ay hapis cezası 248-)Tuncay Hacıbektaşoğlu: BERAAT ETTİ 249-)Tunç Akkoç: 11 yıl 6 ay hapis cezası 250-)Tuncer Kılınç: 13 yıl 2 ay 10 gün hapis cezası 251-)Turhan Çömez(Firari sanık) DAVA DOSYASI AYRILDI 252-)Turhan Özlü: 9 yıl hapis cezası 253-)Ufuk Akkaya: 8 yıl 5 ay 20 gün hapis cezası 254-)Ufuk Mehmet Büyükçelebi: 7 yıl 6 ay hapis cezası 255-)Ulaş Özel: 15 yıl 3 ay 15 gün 256-)Ümit Oğuztan: 8 yıl 9 ay hapis cezası 257-)Ünal İnanç: 18 yıl 11 ay 15 gün hapis cezası 258-)Vatan Bölükbaşoğlu: 6 yıl 3 ay hapis cezası 259-)Vedat Yenerer: 7 yıl 6 ay hapis cezası 260-)Veli Küçük: 2 KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET, 99 yıl hapis cezası 261-)Yalçın Küçük: 22 yıl 6 ay hapis cezası 262-)Yaşar Arslanköylü: 6 ay 20 gün hapis cezası (6136 sayılı kanuna muhalefet etmek'den en az cezayı aldı) 263-)Yaşar Oğuz Şahin: 6 yıl 3 ay hapis cezası 264-)Yaşar Tozkoparan: 6 yıl 3 ay hapis cezası 265-)Yusuf Beşirik: 6 yıl 3 ay hapis cezası 266-)Yusuf Erikel: 8 yıl 9 ay hapis cezası 267-)Yusuf Ethem Akbulut: 7 yıl 6 ay hapis cezası 268-)Yusuf Görüm: 6 yıl 3 ay hapis cezası 269-)Yusuf Tunçer: 7 yıl 6 ay hapis cezası 270-)Yüksel Dilsiz: 4 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası 271-)Zafer Şen: 8 yıl 9 ay hapis cezası 272-)Zahide Ruhsar Şenoğlu: 7 yıl 11 ay hapis cezası 273-)Zeki Yurdakul Çağman: 6 yıl 3 ay hapis cezası 274-)Zerar Atik: 6 yıl 3 ay hapis cezası 275-)Ziya İlker Göktaş: 7 yıl 6 ay hapis cezası (BB) - İstanbul
  • 06 Ağustos 2013 00:06 Ergenekon Davası'nda Karar Verildi Ergenekon Davası'nda Karar Verildi maddesi uyarınca, "Ergenekon Silahlı Terör Örgütüne üye olmak" suçundan haklarında hüküm kurulan 91 sanık şunlar:   Emekli Tuğamiral Alaettin Sevim: 10 yıl hapis Ali Kutlu: 6 yıl 3 ay Ali Oktay Şahbaz: 6 yıl 3 ay "Drej Ali" olarak tanınan Ali Yasak: 6 yıl 3 ay Altunay Şahin: 6 yıl 3 ay Atilla Aksu: 6 yıl 3 ay Aydoğan Aksüngü: 6 yıl 3 ay Ayhan Atabek: 6 yıl 3 ay Bekir Öztürk: 12 yıl  Birol Başaran: 8 yıl 9 ay Bülent Baş: 6 yıl 3 ay  Bülent Güngördü: 6 yıl 3 ay Cem Şimşek: 6 yıl 3 ay  Emekli Albay Cemal Gökçeoğlu: 7 yıl 6 ay  Emekli Albay Cengiz Köylü: 6 yıl 3 ay  Cihan Arık: 6 yıl 3 ay Dorukan Yorulmaz: 6 yıl 3 ay Emin Gürses: 12 yıl  Emin Şirin: 7 yıl 6 ay  Emre Baltacı: 6 yıl 3 ay  Ercüment Ovalı: 6 yıl 3 ay  Erol Mütercimler: 8 yıl 9 ay  Erol Ölmez: 9 yıl  Ertuğrul Orta: 6 yıl 3 ay  Evrim Baykara: 6 yıl 3 ay  Fahri Kepek: 6 yıl 3 ay  Fatih Koca: 6 yıl 3 ay  Fatma Sibel Gürcihan: 6 yıl 3 ay  Gazeteci Ferid İlsever: 15 yıl  Avukat Fuat Turgut: 7 yıl 6 ay  Gazeteci Güler Kömürcü: 7 yıl 6 ay  Hakan Arıkan: 7 yıl 6 ay  Hakan Şanlı: 8 yıl 9 ay  Hasan Hüseyin Uçar: 6 yıl 3 ay  Hatice Bahtihar: 7 yıl 6 ay  Hayri Bildik: 6 yıl 3 ay  Eski Genelkurmay Adli Müşaviri Tümgeneral Hıfzı Çubuklu:  7 yıl 6 ay  Emekli Albay Hulusi Gülbahar: 7 yıl 6 ay  İbrahim Benli: 6 yıl 3 ay  İhsan Göktaş: 6 yıl 3 ay  İlhan Bulayır: 6 yıl 3 ay  İlyas Gümrükçü: 6 yıl 3 ay    İsmail Eksik: 8 yıl 1 ay 15 gün  Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin: 7 yıl 6 ay İsmet Reçber: 6 yıl 3 ay  Kahraman Şahin: 7 yıl 6 ay  Kemalettin Balcı: 6 yıl 3 ay  Mahmut Öztürk: 6 yıl 3 ay  Mehmet Bora Perinçek: 6 yıl 3 ay  Mehmet Bülent Sarıkahya: 7 yıl 6 ay  Emekli Koramiral Mehmet Otuzbiroğlu: 7 yıl 6 ay  Mehmet Sabuncu: 7 yıl 6 ay  Melih Yüksel: 6 yıl 3 ay  Gazeteci Merdan Yanardağ: 10 yıl 6 ay  Meryem Kurşun: 6 yıl 3 ay  Mesut Özcan: 6 yıl 3 ay  Muammer Karabulut: 11 yıl 3 ay  Muhammet Sarıkahya: 6 yıl 3 ay  Murat Ağırel: 6 yıl 3 ay  Murat Çavdar: 6 yıl 3 ay  Murat Eke: 6 yıl 3 ay  Eski Uludağ Üniversitesi Rektörü Mustafa Abbas Yurtkuran: 10 yıl  Oğuz Alpaslan Abdülkadir: 6 yıl 3 ay  Oğuzhan Sarıoğlu: 6 yıl 3 ay  Orhan Tunç: 6 yıl 3 ay  Osman Gürbüz: 8 yıl 9 ay  Özlem Usta: 6 yıl 3 ay  Rafet Arslan: 6 yıl 3 ay  Raif Görüm: 6 yıl 3 ay  Rasim Görüm: 6 yıl 3 ay  Recai Alkan: 6 yıl 3 ay  Eski Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof
  • 14 Haziran 2013 12:00 "Ergenekon" Davasının 315. Duruşması Başladı Duruşma, tutuksuz sanık Bülent Baş'ın esas hakkında savunmasının alınmasıyla devam ediyor
  • 30 Mayıs 2013 17:49 Giresun'da Muhtarın İntihar Teşebbüsü Giresun'da Muhtarın İntihar Teşebbüsü Muhtar Baş, intihara kalkışmadan önce oğlu Bülent Baş'ı telefonla arayarak intihar edeceğini söyledi
  • 23 Mayıs 2013 13:20 Mesut Okyay Güven Tazeledi Mesut Okyay Güven Tazeledi Biga Ticaret Borsasında iki dönemdir Başkanlık görevini yürüten mevcut Başkan Mesut Okyay'ın listesinde şu isimler yer alıyor; Mesut Okyay, Bülent Baş, İbrahim Kahraman Soydan, Gökhan Aydın,Faik Emek, Ahmet Şahin, Ercan Bartav, Mehmet Kurak, İsmail Saat, Hasan Yaşar Mutlu, Fahrettin Deniz, Sebahattin Dönmez, Mustafa Demirtaş, Fatih Karan
  • 12 Haziran 2012 12:12 Ergenekon'daki Yeni Dava Ergenekon'daki Yeni Dava Mahkeme Başkanı Hasan Hüseyin Özese, savunmaların alınmasına devam edileceğini belirterek tutuksuz sanık Bülent Baş'ı kürsüye çağırdı
  • 04 Haziran 2012 12:04 Doğu Perinçek'in Oğlu Hakim Karşısında Doğu Perinçek'in Oğlu Hakim Karşısında Tutuksuz sanıklardan Mehmet Sabuncu, Bülent Baş, Ertuğrul Orta, Bahadır Berk, Mehmet Bozkurt, İlyas Gümrükçü, Zafer Şen, Caner Taşpınar ve Özlem Usta katıldı
  • 04 Haziran 2012 11:43 "Ergenekon" Soruşturmasındaki Yeni Dava Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanıklar Mehmet Bora Perinçek, İP Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin ve Genel Başkan Yardımcısı Erkan Önsel ile İP Merkez Karar Kurulu üyesi ve Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Turan Özlü ile tutuksuz yargılanan Aydınlık Gazetesi sahibi Mehmet Sabuncu, İP üyeleri Bahadır Berk, Zafer Şen, Bülent Baş, Ertuğrul Orta, İlyas Gümrükçü, Caner Taşpınar ve Mehmet Bozkurt katıldı
  • 02 Haziran 2012 12:11 "Ergenekon" Soruşturmasındaki Yeni Dava İşçi Partisi, Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi'nde görev yapan sanıkların, çalıştıkları kurumlarda örgütün amaçlarına uygun faaliyet yürüttükleri, ülkede kaos ortamı oluşturmaya çalıştıkları ileri sürülen iddianamede, Mehmet Perinçek, Turan Özlü, Mehmet Sabuncu, Bülent Baş, Özlem Usta, İlyas Gümrükçü, Ertuğrul Orta ve Bahadır Berk'in "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 7,5 ile 15'er yıl arasında hapis cezasına çarptırılmaları talep ediliyor
  • 22 Mayıs 2012 15:47 Biga'dan Kısa Kısa BTB Yönetim Kurulu üyesi Bülent Baş ise sütün içerisindeki besin ögelerinin özelikle gelişim çağındaki genç kuşağın sağlıklı beslenmesinde önemli rolü bulunduğunu bildirdi
  • 26 Nisan 2012 17:47 "Ergenekon" Soruşturmasındaki Yeni İddianame Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilen iddianamede, Mehmet Perinçek, Turan Özlü, Mehmet Sabuncu, Bülent Baş, Özlem Usta, İlyas Gümrükçü, Ertuğrul Orta ve Bahadır Berk'in "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 7,5 ile 15'er yıl arasında hapis cezasına çarptırılmaları talep edildi
  • 20 Ağustos 2011 19:15 İş Partisi Trabzon İl Başkanlığı Gözaltılara Tepki Gösterdi İş Partisi Trabzon İl Başkanlığı Gözaltılara Tepki Gösterdi Dilber, Ulusal Kanalın Trabzon Muhabiri İlyas Gümrükçü ve Cumhuriyet Güçbirliği Trabzon Bağımsız Milletvekili Bülent Baş'ın evinde aramalar yapıldığını belirterek, 'Aramalar sonunda el koydukları kamera, bilgisayar gibi araç ve gereçlerin ve başka dokümanların tutanağını hane sahiplerine imza karşılığı vermediler
  • 19 Ağustos 2011 20:14 İp Yöneticilerinin de Aralarında Bulunduğu 8 Kişi Gözaltında Alınan bilgiye göre, soruşturma kapsamında İP İstanbul İl Teşkilatı, Ulusal Kanal ve Aydınlık gazetesinde yapılan aramalar sırasında Gültekin, Önsel ve Özlü'nün yanı sıra Aydınlık gazetesi çalışanları Mehmet Bozkurt, Caner Taşpınar, Ruhsar Şenoğlu ve Bülent Baş ile Ulusal Kanal muhabiri İlyas Gümrükçü de gözaltına alındı
  • 19 Ağustos 2011 16:08 Trabzon'da İki Evde Arama Yapildi (2) Trabzon'da İki Evde Arama Yapildi (2) İşçi Partisi Genel Merkezi, Aydınlık ve Ulusal Kanal'da bu sabah yapılan aramalar kapsamında Trabzon'da da Ulusal Kanal Muhabiri İlyas Gümrükçü ve 12 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Güçbirliği'nin Trabzon milletvekili adayı olan Bülent Baş'ın evinde arama yapıldı.
  • 19 Ağustos 2011 15:24 Trabzon'da İki Evde Arama Yapıldı İşçi Partisi Genel Merkezi, Aydınlık ve Ulusal Kanal'da bu sabah yapılan aramalar kapsamında, Trabzon'da da Ulusal Kanal Muhabiri İlyas Gümrükçü ve Trabzon Milletvekili adayı olan Bülent Baş'ın evinde arama yapıldı.
  • 19 Ağustos 2011 14:56 "Ergenekon"da Yeni Dalga Alınan bilgiye göre, soruşturma kapsamında İP İstanbul İl Teşkilatı, Ulusal Kanal ve Aydınlık gazetesinde yapılan aramalar sırasında Gültekin, Önsel ve Özlü'nün yanı sıra Aydınlık gazetesi çalışanları Mehmet Bozkurt, Caner Taşpınar, Ruhsar Şenoğlu ve Bülent Baş ile Ulusal Kanal muhabiri İlyas Gümrükçü de gözaltına alındı
  • 29 Mayıs 2011 16:10 'İstikrar Sürsün Fener Büyüsün' 'İstikrar Sürsün Fener Büyüsün' BAĞIMSIZ ADAYA TEPKİ Bu arada, yürüyüşe katılan Cumhuriyet Güç Birliği Trabzon bağımsız milletvekili adayı Bülent Baş'a, Trabzonspor Müzesi önündeki basın açıklamasının ardından bir televizyon kanalına röportaj vermesi sırasında bazı taraftarlar tepki gösterdi
  • 05 Mayıs 2011 19:40 Milletvekili Adayı Parmak Kesti Milletvekili Adayı Parmak Kesti Trabzon'da seçim bürosunun açılışını yapan bağımsız milletvekili adayı Bülent Baş, kurdelayı kesmek isterken kazayla yardımcı olmaya çalışan 23 yaşındaki Nimet Düzüner'in parmağını kesti
  • 29 Nisan 2011 23:12 "YGS'yi Yapamayan İktidar Seçimi Nasıl Yapacak" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karabük'ün Safranbolu İlçesi girişinde partililer tarafından karşılandı.
  • 29 Nisan 2011 23:10 YGS'yi Yapamayan İktidar Seçimi Nasıl Yapacak YGS'yi Yapamayan İktidar Seçimi Nasıl Yapacak" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karabük'ün Safranbolu İlçesi girişinde partililer tarafından karşılandı.
  • 29 Nisan 2011 19:53 AK Parti Türkoğlu Seçim Bürosu Açıldı AK Parti Türkoğlu İlçe seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.
  • 29 Nisan 2011 13:00 Aday Listesi Resmi Gazete'de Müslüm Derici 7-Mehmet Emin Atmanoğlu 8-Ahmet Açmaz 9-Mehmet Bağış 10-Necmettin Kara 11-Mahmut Tokmak 12-Mehmet Dam CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Ferhat Karataş 2-Süleyman Gök 3-İbrahim Hatipoğlu 4-Naile Şükran Yalçın 5-Güler Yılmaz 6-Ömer Çağdaş 7-Fatma Öztay 8-Emine Müsri 9-Ömer Faruk Atbinici 10-Türkan Ayas 11-Mehmet Ekinbaş 12-Mustafa Hakkı Helvacı MİLLET PARTİSİ 1-Seydi Ateş 2-Hacı Ateş 3-Ömer Yıldırım 4-Hacı Kubilay 5-Mehmet Akan 6-Metin Dertli 7-Hüseyin Sivaslıoğlu 8-Mehmet Gazi Külek 9-İbrahim Halil Emrullah 10-Aykut İncearık 11-Zekiye Nacar 12-Nimet Karakaya SAADET PARTİSİ 1-Halil Çiftçi 2-Mehmet Emin Erdimez 3-Ali Kaçan 4-Hacı Karadaş 5-Ramazan Zeydoğlu 6-Mehmet Hanifi Çelik 7-Mehmet Taşçı 8-Mehmet Cengiz 9-Yusuf Ayaz 10-Salih Şipak 11-Hüseyin Bakırcı 12-Mahmut Apaydın HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Abdurrahman Kırıkçı 2-Mahmut Birlik 3-Mehmet Özmodanlı 4-Hacı Ömer Faruk Bayram 5-Ahmet Serkan Arıcı 6-Faruk Yaşar 7-Gülsen Çölgeçen 8-Mehmet Münir Altıparmak 9-İshak Bıdık 10-Adnan Altınsulu 11-Mehmet Kahyaoğlu 12-Demir Evcin MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Muzaffer Çakmaklı 2-İbrahim Özyavuz 3-Mahmut Subaşı 4-Abdulkadir Demirkan 5-Ahmet Çoban 6-Aziz Aslan 7-Emine Ağaç 8-Ömer Altınyüzük 9-Meryem Bağmancı 10-Fahrettin Akbaba 11-Murat Erdoğdu 12-Ülkü Cengiz DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Mevlut Koyunsever 2-Serdar Gümüştaş 3-Mehmet Ali Galyan 4-Nuh Okur 5-Nuri Uzunağaç 6-Remziye Akel 7-Celal Çakın 8-Mehmet Sami Doğan 9-Hikmet Kılıç 10-Hasan Merey 11-Kadri Uruk 12-Fevzi Saz TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Ömer Yalçın Cerit 2-Mehmet Altıntaş 3-Ayşe Ekinci 4-Perihan Hüner 5-Neslihan Eroğlu 6-Serap Özçelik 7-Merih Delibalcı 8-Semra Ceylan 9-Deniz Ünver 10-Canan Harmancı 11-Tayfun Ünlütürk 12-Meltem Başbuğ MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Mehmet Çamdireg 2-Ali Adıgüzel 3-İbrahim Yıldız 4-İsmail Tekeboğan 5-Mehmet Aslanlı 6-Hatice Çayırcı 7-Kenan Civaoğlu 8-Mustafa Civaoğlu 9-Süleyman Önder 10-Mehmet Delibaş 11-Yusuf Gökhan Türk 12-Mehmet Açıkgöz BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-İsa Bucak 2-Mahmut Karaoğlan 3-Fadıl Yüksel 4-Mehmet İsa Elçi 5-Cumali Kolkara 6-Halil Gümer 7-Ali Başak 8-Mehmet Özgürcü 9-Ahmet Yasin Kaplan 10-Bekir Kolkara 11-Ahmet Keseroğlu 12-Mehmet Kolkara DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Emin Durak 2-Mahmut Çerkez 3-Ahmet Alban 4-Halil Doğan 5-Şeref Burç 6-Netice Kaya 7-Erkan Atmanoğlu 8-Mehmet Emin Bilgin 9-Mehmet Atmak 10-Ali Coşkun 11-Ahmet Kılıç 12-Mehmet Kurt BAĞIMSIZ -Mehmet Dilan -Zülfükar İzol -Mahmut Yılmaz -İbrahim Binici -Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu -Ahmet Ersin Bucak -Lütfü Doğru -Ömer Uçar -İbrahim Ayhan -Mahmut Cevheri -Tekirdağ- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Tevfik Ziyaeddin Akbulut 2-Özlem Yemişçi 3-Sait Yazı 4-Mestan Özcan 5-Mustafa Yel 6-Hakan Şık DEMOKRAT PARTİ 1-Nazmi Güner 2-Hakan Güler 3-Ahmet Şeniz 4-Alper Erdönmez 5-Kemal İşcan 6-Mustafa Yürük CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Faik Öztrak 2-Candan Yüceer 3-Emre Köprülü 4-Gülferah Güral 5-Şerafettin Kurt 6-Ayhan Civan EMEK PARTİSİ 1-Erdal Koçer 2-Meryem Koçer 3-Veli Bölük 4-Gülhan Erol 5-Hatice Akay 6-Şaziye Türkeli MİLLET PARTİSİ 1-Sevim Ateş 2-Kazım Şen 3-Mürüvvet Sofu 4-Bahattin Yerlikaya 5-Fikret Kütükoğlu 6-Zeynep Aslı Özdemir LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-Veli Göktepe 2-Tarık Şen 3-Aykut Güçlü 4-Cengiz Öztabak 5-Nesrin Beyaz 6-Yavuz Güzelsoy SAADET PARTİSİ 1-Muhammet Yalçın 2-Bülent Şahin 3-İbrahim Gündüz 4-Taner Düzyurt 5-Abdullah Gümüş 6-Mukadder Seis HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1-Hasan Salih Hoşboy 2-Tuncay Biltekin 3-Ayhan Bakırcıoğlu 4-Dilek Gündoğdu 5-Rafet Çelebi 6-Kadir Avcıoğulları HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Zeynel Şen 2-Cansu Helin Yarar 3-Ramazan Tahir Eke 4-Abdullah Koca 5-Hasan Tüfekçi 6-Yaşar Caymaz MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Bülent Belen 2-Hamdi Budak 3-Belma Kuvancı 4-Bahadır Baykal 5-Eser Önsel 6-Ergün Vardar TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Emrah Akansu 2-Enver Özdemir 3-Metin Karaca 4-Emine Özdemir 5-Atiye Sökük 6-Mehmet Bayırlı MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Fırat Taşdan 2-Serkan Sayar 3-Tarık Ekşi 4-Murat Kaynak 5-Filiz Demir 6-Remziye Öztürk BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Salih Küpelioğlu 2-İsmihan Tunç 3-Bekir Ökten 4-Mehmet Kula 5-Murat Yıldız 6-Can Demir DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Arzu Mandalı Sucu 2-Gülnur Sangdıç 3-Cezmi Yüce 4-Tacettin İkiz 5-Kadri Taysen 6-Kazım Haldun Eroğlu BAĞIMSIZ -Zafer Şen -Cenab Ersöz -Kerem Tosun -Tokat- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Zeyid Aslan 2-Şükrü Ayalan 3-Dilek Yüksel 4-Celil Göçer 5-Cüneyt Aldemir DEMOKRAT PARTİ 1-Ömer Yeleser 2-Yusuf Eraslan 3-Ali Demir 4-Abdullah Göktürk 5-Galip Aktaş CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Orhan Düzgün 2-Cevat Atılgan 3-Fedai Toyran 4-Esat Erdönmez 5-Sinan Yavuz Yavaş EMEK PARTİSİ 1-Mustafa Gürsoy 2-Nermin Yaş 3-Gülüzar Aydın 4-Nurten Yıldız 5-Rıza Durna MİLLET PARTİSİ 1-Mustafa Yılmaz 2-İbrahim Özyurt 3-İsmail Uca 4-Salih Akkoç 5-İsmail Gürüf SAADET PARTİSİ 1-Mesut Doğan 2-Bilal Metehan Aydın 3-Cemal Güngör 4-Mustafa Özdemir 5-Gökhan Aydın HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Erdal Düzgün 2-Mehmet Üneş 3-Alpaslan Akyüz 4-Baha Burak İkikat 5-Fahrettin Başara MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Reşat Doğru 2-Cahit Açıkkapı 3-Kemal Omrak 4-Seldah Kara 5-İbrahim Taşdemir DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Sibel Avar 2-Vedat Yedibela 3-Cevat Ulakçı 4-Serkan Kurt 5-Murat Gürel TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Zeynep Yıldız Koç 2-Turan Doğan 3-Nuri Özen 4-Şehriban Özen 5-Nuriye Yıldız MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Muhammed Kürşad Kaya 2-Savaş Tekiner 3-Muharrem Arı 4-Bayram Demirel 5-Ümit Lambacı BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Rüstem Ergen 2-Hasan Koç 3-Faruk Babur 4-Hacı Mustafa Bora 5-Nadire Kadiroğlu DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Hasan Ertaş 2-Erdal Keskin 3-Celal San 4-Hüseyin Uzuner 5-İsmet Eşgül BAĞIMSIZ -Yaşar Gençay -Trabzon- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Faruk Nafız Özak 2-Erdoğan Bayraktar 3-Aydın Bıyıklıoğlu 4-Safiye Seymenoğlu 5-Yunus Karabela 6-Salih Cora DEMOKRAT PARTİ 1-Nihat Hekimoğlu 2-İsmail İnan 3-Lale Murathan 4-Ömer Turan 5-Hasan Marabaoğlu 6-Gülden Katipoğlu CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Mehmet Volkan Canalioğlu 2-Ali Türen Öztürk 3-Sedat Gözaçan 4-Güzide Uzun 5-Ahmet Kaya 6-Ali Koç EMEK PARTİSİ 1-Devrim Osmançelebioğlu 2-Celal Kukul 3-Suna Şen 4-Neşe Dilek Türtat 5-Nezihat Uçar 6-Naime Akbay MİLLET PARTİSİ 1-Mehmet Mutluoğlu 2-Yahya Demeli 3-Şenol Demet 4-Kenan Sarı 5-Yüksel Soytürk 6-Hasan Ali Mumcu LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-İbrahim Akınet 2-Melike Aydın Meşeli 3-Serpil Gaygusuz 4-Nurullah Çokaklıoğlu 5-Meral Öbekci 6-Ayşe Bahçeci SAADET PARTİSİ 1-Muhittin Hamdi Yıldırım 2-Ümit İsmailçebioğlu 3-Necati Eraydin 4-Mustafa Yılmaz 5-Mehmet uz 6-Mustafa Güney HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1-Alper Sert 2-Aziz Ali Alparslan Bahadır 3-Ayşe Köroğlu 4-Davut Holoğlu 5-Abdullah Altuntaş 6-Bülent Çevik HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Şeref Malkoç 2-İsmail Hakkı Küçükali 3-Ali Haydar Baş 4-Mehmet Arif Köroğlu 5-Ahmet Aktoğan 6-Murat İskender MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Koray Aydın 2-Halil Memiş 3-Sabri Sadıklar 4-Hayriye Nurcan Yazıcı 5-Rahmi Coşkun 6-Osman Karaduman DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Servet Gedikli 2-Arif Hacıoğlu 3-Ahmet Taş 4-Tuğçe Ersez 5-Fatmana Özbek 6-Canan Baleren Ek TÜRKIYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Erkan Yıldız 2-Avni Sevinç 3-Murat Kara 4-Özlem Koç 5-Çiğdem özmen 6-Nurcan Topal MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Ali Küçük 2-Kadriye Kurdoğlu 3-Ayhan Aslan 4-Ahmet Verep 5-Nilhan Kaptan 6-Sultan Bayraktar BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Mehmet Korkut 2-Yavuz Ağıralioğlu 3-Yılmaz Şen 4-Mustafa Aksoy 5-Haşim Aykurt 6-Mahmut Güler DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Hadiye Solmaz 2-Ekrem Eski 3-Hacıpir Abdioğlu 4-Hakan Bayraktar 5-Leyla Küçük 6-Özlem Ataman BAGIMSIZ -Hüseyin Karahan -Bülent Baş -Hüseyin Cafer Karahasan -Katip Çolak -Tunceli- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Cihan Açıkgöz 2-Bedri Aşam DEMOKRAT PARTİ 1-Ahmet Geçer 2-Veli Aydın CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Kamer Genç 2-Hüseyin Aygün MİLLET PARTİSİ 1-İbrahim Gökçe 2-Recep Akşit LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-Işın Ünal 2-İsmail Arslan SAADET PARTİSİ 1-Süleyman Yıldırım 2-Azime Uzun HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Nevin Hedef 2-Hıdır Özçelik MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Mehmet Zilfi Akbulut 2-Murat Şahin DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Osman Akın 2-Serkan Yıldız TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Emre Yağan 2-Çiğdem Camkıran MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-İbrahim Aydın 2-Kemal Durmuşoğlu BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Nusret Özfidan 2-İlhan Dinç DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Süleyman Can 2-Bayram Çopuroğlu BAĞIMSIZ -Ferhat Tunç Yoslun -Uşak- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-İsmail Güneş 2-Mehmet Altay 3-Hazim Sesli DEMOKRAT PARTİ 1-Muammer Uludoğan 2-Sefa Özcan Gebeş 3-Ramazan Uğur CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Dilek Akagün Yılmaz 2-Mustafa Aydın 3-Erol Gilim EMEK PARTİSİ 1-Sedat Tuğcu 2-Bahri Mercan 3-Melik Sarı MİLLET PARTİSİ 1-Hilal Gündüz 2-Hatice Soydal 3-Nasuh İrban LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-Erdal Özen 2-Gökhan Girgin 3-Zafer Hakan Solmaz SAADET PARTİSİ 1-Yunus Acar 2-Ramazan Eryılmaz 3-Uğur Tunaboylu HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1-Hüseyin Akağaç 2-İlker Güran 3-Osman Yorulmaz HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Ethem Uludağ 2-Mehmet Yaşar 3-Raziye Çetin MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Metin Deniz Savaş 2-Filiz Yüksel 3-Emine Yıldırım DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Medine Akşit 2-Mehmet Emin Akkoyunlu 3-İbrahim Dertli TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Halil Sevim 2-Cüneyt Deniz 3-Özlem Öngörü MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Ramazan Korkmaz 2-Celalettin Cengiz 3-Gülşen Ballı BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Tuncer Kurucu 2-Hatice Ergüven 3-Ayhan Kurt DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Nihat Dıbırdık 2-Zeynep Kavak 3-Turgut Aydın -Yalova- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Temel Coşkun 2-Mustafa Pehlivan DEMOKRAT PARTİ 1-Zafer Demirarslan 2-Yüksel Durak CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Muharrem İnce 2-Alattin Fitoz EMEK PARTİSİ 1-Sedat Yeşilköy 2-Şahin Çoban MİLLET PARTİSİ 1-Recep Yıldırım 2-Ahmet Üstün LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-Sezer Sevinçler 2-Hüseyin Altaylı SAADET PARTİSİ 1-Mustafa Balta 2-Dursun Güleç HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1-Akın Çakmak 2-Ali Türk HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Halil İbrahim Büyükgümüş 2-Osman Demirel MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Yusuf Bıyıklı 2-Cumhur Ümit Serpen DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Mustafa Pehlivan 2-Kevser Durakoğlu TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Murat Türkoğlu 2-Taner Üstün MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Fatma Diner 2-Reyhan Kasımoğlu BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Server Çoşar 2-Talip Bayburtlu DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Hasan Hakan Bayraktar 2-Durmuş Yiğit BAĞIMSIZ -İhsan Coşkun -Yaşar Okuyan -Van- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Burhan Kayatürk 2-Fatih Çiftçi 3-Mustafa Bilici 4-Gülşen Orhan 5-Zahir Soğanda 6-Abdulahat Arvas 7-Necat Görentaş 8-Hasan Karadaş DEMOKRAT PARTİ 1-Yalçın Özmüş 2-Mehmet Hanifi Yığrap 3-Adnan Altın 4-Zeydin Avcı 5-Bülent Acar 6-Şükran Karakoç 7-Erol Kayhan 8-Sedat Ceyhan CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Zahir Kandaşoğlu 2-Mehmet Acar 3-Abdulbari Melek 4-Selim Karakuş 5-Sabriye Çabuker 6-Şahin Efendioğlu 7-Nurettin Erörs 8-Niyazi Çınak MİLLET PARTİSİ 1-Bünyamin Muştu 2-Adıgüzel Eraslan 3-Necip Koç 4-Elif Türer 5-Ümmügülsüm Nazik 6-Mustafa Has 7-Mehmed Emin Özdemir 8-Saliha Özdemir LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-İsmail Kırtay 2-Erkan Şişman 3-Galip İlhaner 4-Kutbeddin Alataş 5-Kadir Aslan 6-Hayrettin Karasi 7-Emrullah Emre Runa 8-Hakan Doğru SAADET PARTİSİ 1-Fethullah Erbaş 2-Fesih Maral 3-Mevlüt Gündüz 4-Muhamet Fevzi Arvas 5-Sinan Yıldırım 6-Memet Salih Ayten 7-Ali Demir 8-Mustafa Terim HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Halil İbrahim Elban 2-Ahmet Karabulut 3-Erkan Orhan 4-Kenan Gönül 5-Abdulalim Sakmak 6-Erbakan Baysa 7-Arife Bildim 8-Özay İlhan MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Mustafa Kaçmaz 2-Ahmet Erbaş 3-Ümit Akdağ 4-Mustafa Alkoç 5-Ali Özturan 6-Turgut Lenk 7-Yüksel Hanalp 8-Mehmet Emin İnce TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Aysel Tekerek 2-Sedat Cengiz 3-Leyla Çiftçi 4-Meral Doğar 5-Zehra Kısmet 6-Oya Benlioğlu Gülesan 7-Nadide Korkmaz 8-Melih Coşkun MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Salman Eke 2-Halit Nişancı 3-Hatice Furan 4-Mustafa Soydan 5-Mustafa Yetişgen 6-Hasan Özyanık 7-Salih Yuğurtçu 8-Turgut Bağlan BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Nihat Güleç 2-Mehmet Taş 3-Muammer Çolakoğlu 4-Hasan Arıkiz 5-Vahyedin Gökbörü 6-Orhan Ergün 7-Zülfükar Karayılan 8-Zühdü Tahtacı DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Cahit Akbaş 2-Metin Orakçı 3-Caner Okuldaş 4-Erol İspiroğlu 5-Yaşar Bandırma 6-Muzaffer Uyar 7-İsmet Özer 8-Ufuk Canlı BAĞIMSIZ -Mustafa Sancak -Nazmi Gür -Muhammed Ferhat Kesmez -Aysel Tuğluk -İdris Ahi -Süleyman Bayram -Özdal Üçel -Kemal Aktaş -Yozgat- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Bekir Bozdağ 2-Ertuğrul Soysal 3-Yusuf Başer 4-Abdulkadir Akgül DEMOKRAT PARTİ 1-Yavuz Erbaş 2-Kıyası Başgül 3-Recep Erdoğan 4-Hacı İbrahım Demir CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Ali Ayık 2-Ali Keven 3-Burhan Sarıarslan 4-Ergün Ersoy EMEK PARTİSİ 1-Tunç Şenel 2-Vural Nasuhbeyoglu 3-Dersim Demir 4-Güleser Kulaksız MİLLET PARTİSİ 1-İbrahım Küçükoğuz 2-Cafer Tayyar Doğan 3-Nihat Çetin 4-Veysel Cavlak LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-Ömer Tansel 2-Erdal Özbey 3-Ali Yoldaser 4-Durmuş Köse SAADET PARTİSİ 1-Ramazan Yıldız 2-Zülgarı Atpınar 3-Mehmet Demirel 4-Hüsnü Zeki HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Kazım Arslan 2-Hasan Özdemir 3-Cihangir Caner 4-Çavuş Başer MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-Mehmet Ekici 2-Sadır Durmaz 3-Mehmet Ali Çakır 4-Nevzat Kemal Adıbelli DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Murat Asıl 2-Rafet Öncül 3-Ali Bayar 4-Mesut Bağcı TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Bektaş Gelbal 2-Fatıma Erol 3-Neslihan Şen 4-Murat Özkan MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Sezer Erdoğan 2-Eyüp Ateş 3-Okan Erdoğan 4-Fethi Yılmaz BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Selahattin Şenliler 2-Tuçe Tuğba Aydoğmuş 3-Mustafa Çıtak 4-Ethem Yücel DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Nuriye Koçak 2-Bülent Erol 3-Eyuphan Erol 4-Mustafa Karaçınar -Zonguldak- ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1-Köksal Toptan 2-Ercan Candan 3-Özcan Ulupınar 4-Hüseyin Yılmaz 5-Polat Türkmen DEMOKRAT PARTİ 1-Hakan Karagüzel 2-Recep Üstün 3-Mustafa Adil Özkan 4-Yunus Emre Beşinci 5-Muammer Salman CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1-Mehmet Haberal 2-Ali İhsan Köktürk 3-Neriman Posbıyık 4-Erol Sarıal 5-Ünal Demirtaş EMEK PARTİSİ 1-Hayri Kuş 2-Seyfullah Yılmaz 3-Gülcan Erdem 4-Serpil Türkoğlu 5-Satı Oğuz MİLLET PARTİSİ 1-Ahmet Gümüşefe 2-Hasan Bıldırcın 3-Rifat Aslıipek 4-Huriye Erdem 5-Hatice Erciş LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1-Yusuf Çolak 2-Umut Salta 3-Yasemin Gökdemir 4-Eyüp Taşpınar 5-Aysun Aktaç SAADET PARTİSİ 1-Şahin Kalça 2-Uğur Özmekik 3-Burak Erol 4-Salih Dönmez 5-Hanife Aydın HALKIN SESİ PARTİSİ 1-Ahmet Gül 2-Emrullah Erdoğan 3-Hüsamettin Emanet 4-Hülya Demiröz 5-Serkan Doğan MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1-İlhami Yılmaz 2-Oğuz Turhan 3-Semih Çolak 4-Ahmet Tunç Yavuztürk 5-İsmet Karcı DOĞRU YOL PARTİSİ 1-Hülya Öztürk 2-Hülya Altun 3-Ali Galip Zaman 4-Ceylan Özdemir 5-Nurten Gün TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1-Bilgütay Hakkı Durna 2-Sami Baykut 3-Hulusi Sevimli 4-Cafer Tayyar Aksu 5-Övünç Ballı MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1-Hülya Yılmaz 2-Orhan Okumuşoğlu 3-Cevat Yılmaz 4-Hakan Elbir 5-Erdem Avcı BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1-Ahmet Pulat 2-Nizamettin Halıcıoğlu 3-Sefer Eren 4-Gamze Özmen 5-Serkan Günaydın DEMOKRATİK SOL PARTİ 1-Nurhan Başoğlu 2-Kenan Yıldırım 3-Deniz Sinoplu 4-Cafer Ercan 5-Arife Oğuzçınar BAĞIMSIZ -Ali Uzun -Mehmet Akkaya - Ankara
  • 29 Nisan 2011 10:36 Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Trabzon Kesin aday listelerine göre, Trabzon'un milletvekili adayları şöyle: ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1- Faruk Nafız Özak 2- Erdoğan Bayraktar 3- Aydın Bıyıklıoğlu 4- Safiye Seymenoğlu 5- Yunus Karabela 6- Salih Cora DEMOKRAT PARTİ 1- Nihat Hekimoğlu 2- İsmail İnan 3- Lale Murathan 4- Ömer Turan 5- Hasan Marabaoğlu 6- Gülden Katipoğlu CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1- Mehmet Volkan Canalioğlu 2- Ali Türen Öztürk 3- Sedat Gözaçan 4- Güzide Uzun 5- Ahmet Kaya 6- Ali Koç EMEK PARTİSİ 1- Devrim Osmançelebioğlu 2- Celal Kukul 3- Suna Şen 4- Neşe Dilek Türtat 5- Nezihat Uçar 6- Naime Akbay MİLLET PARTİSİ 1- Mehmet Mutluoğlu 2- Yahya Demeli 3- Şenol Demet 4- Kenan Sarı 5- Yüksel Soytürk 6- Hasan Ali Mumcu LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1- İbrahim Akınet 2- Melike Aydın Meşeli 3- Serpil Gaygusuz 4- Nurullah Çokaklıoğlu 5- Meral Öbekci 6- Ayşe Bahçeci SAADET PARTİSİ 1- Muhittin Hamdi Yıldırım 2- Ümit İsmailçebioğlu 3- Necati Eraydin 4- Mustafa Yılmaz 5- Mehmet uz 6- Mustafa Güney HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1- Alper Sert 2- Aziz Ali Alparslan Bahadır 3- Ayşe Köroğlu 4- Davut Holoğlu 5- Abdullah Altuntaş 6- Bülent Çevik HALKIN SESİ PARTİSİ 1- Şeref Malkoç 2- İsmail Hakkı Küçükali 3- Ali Haydar Baş 4- Mehmet Arif Köroğlu 5- Ahmet Aktoğan 6- Murat İskender MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1- Koray Aydın 2- Halil Memiş 3- Sabri Sadıklar 4- Hayriye Nurcan Yazıcı 5- Rahmi Coşkun 6- Osman Karaduman DOĞRU YOL PARTİSİ 1- Servet Gedikli 2- Arif Hacıoğlu 3- Ahmet Taş 4- Tuğçe Ersez 5- Fatmana Özbek 6- Canan Baleren Ek TÜRKIYE KOMÜNİST PARTİSİ 1- Erkan Yıldız 2- Avni Sevinç 3- Murat Kara 4- Özlem Koç 5- Çiğdem özmen 6- Nurcan Topal MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1- Ali Küçük 2- Kadriye Kurdoğlu 3- Ayhan Aslan 4- Ahmet Verep 5- Nilhan Kaptan 6- Sultan Bayraktar BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1- Mehmet Korkut 2- Yavuz Ağıralioğlu 3- Yılmaz Şen 4- Mustafa Aksoy 5- Haşim Aykurt 6- Mahmut Güler DEMOKRATİK SOL PARTİ 1- Hadiye Solmaz 2- Ekrem Eski 3- Hacıpir Abdioğlu 4- Hakan Bayraktar 5- Leyla Küçük 6- Özlem Ataman BAGIMSIZ - Hüseyin Karahan - Bülent Baş - Hüseyin Cafer Karahasan - Katip Çolak - TRABZON
  • 29 Nisan 2011 10:30 Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli Kesin Aday Listeleri Kesin aday listelerine göre, Tekirdağ'ın milletvekili adayları şöyle: ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1- Tevfik Ziyaeddin Akbulut 2- Özlem Yemişçi 3- Sait Yazı 4- Mestan Özcan 5- Mustafa Yel 6- Hakan Şık DEMOKRAT PARTİ 1- Nazmi Güner 2- Hakan Güler 3- Ahmet Şeniz 4- Alper Erdönmez 5- Kemal İşcan 6- Mustafa Yürük CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1- Faik Öztrak 2- Candan Yüceer 3- Emre Köprülü 4- Gülferah Güral 5- Şerafettin Kurt 6- Ayhan Civan EMEK PARTİSİ 1- Erdal Koçer 2- Meryem Koçer 3- Veli Bölük 4- Gülhan Erol 5- Hatice Akay 6- Şaziye Türkeli MİLLET PARTİSİ 1- Sevim Ateş 2- Kazım Şen 3- Mürüvvet Sofu 4- Bahattin Yerlikaya 5- Fikret Kütükoğlu 6- Zeynep Aslı Özdemir LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1- Veli Göktepe 2- Tarık Şen 3- Aykut Güçlü 4- Cengiz Öztabak 5- Nesrin Beyaz 6- Yavuz Güzelsoy SAADET PARTİSİ 1- Muhammet Yalçın 2- Bülent Şahin 3- İbrahim Gündüz 4- Taner Düzyurt 5- Abdullah Gümüş 6- Mukadder Seis HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1- Hasan Salih Hoşboy 2- Tuncay Biltekin 3- Ayhan Bakırcıoğlu 4- Dilek Gündoğdu 5- Rafet Çelebi 6- Kadir Avcıoğulları HALKIN SESİ PARTİSİ 1- Zeynel Şen 2- Cansu Helin Yarar 3- Ramazan Tahir Eke 4- Abdullah Koca 5- Hasan Tüfekçi 6- Yaşar Caymaz MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1- Bülent Belen 2- Hamdi Budak 3- Belma Kuvancı 4- Bahadır Baykal 5- Eser Önsel 6- Ergün Vardar TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1- Emrah Akansu 2- Enver Özdemir 3- Metin Karaca 4- Emine Özdemir 5- Atiye Sökük 6- Mehmet Bayırlı MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1- Fırat Taşdan 2- Serkan Sayar 3- Tarık Ekşi 4- Murat Kaynak 5- Filiz Demir 6- Remziye Öztürk BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1- Salih Küpelioğlu 2- İsmihan Tunç 3- Bekir Ökten 4- Mehmet Kula 5- Murat Yıldız 6- Can Demir DEMOKRATİK SOL PARTİ 1- Arzu Mandalı Sucu 2- Gülnur Sangdıç 3- Cezmi Yüce 4- Tacettin İkiz 5- Kadri Taysen 6- Kazım Haldun Eroğlu BAĞIMSIZ - Zafer Şen - Cenab Ersöz - Kerem Tosun -Tokat- Kesin aday listelerine göre Tokat'ın milletvekili adayları şöyle: ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1- Zeyid Aslan 2- Şükrü Ayalan 3- Dilek Yüksel 4- Celil Göçer 5- Cüneyt Aldemir DEMOKRAT PARTİ 1- Ömer Yeleser 2- Yusuf Eraslan 3- Ali Demir 4- Abdullah Göktürk 5- Galip Aktaş CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1- Orhan Düzgün 2- Cevat Atılgan 3- Fedai Toyran 4- Esat Erdönmez 5- Sinan Yavuz Yavaş EMEK PARTİSİ 1- Mustafa Gürsoy 2- Nermin Yaş 3- Gülüzar Aydın 4- Nurten Yıldız 5- Rıza Durna MİLLET PARTİSİ 1- Mustafa Yılmaz 2- İbrahim Özyurt 3- İsmail Uca 4- Salih Akkoç 5- İsmail Gürüf SAADET PARTİSİ 1- Mesut Doğan 2- Bilal Metehan Aydın 3- Cemal Güngör 4- Mustafa Özdemir 5- Gökhan Aydın HALKIN SESİ PARTİSİ 1- Erdal Düzgün 2- Mehmet Üneş 3- Alpaslan Akyüz 4- Baha Burak İkikat 5- Fahrettin Başara MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1- Reşat Doğru 2- Cahit Açıkkapı 3- Kemal Omrak 4- Seldah Kara 5- İbrahim Taşdemir DOĞRU YOL PARTİSİ 1- Sibel Avar 2- Vedat Yedibela 3- Cevat Ulakçı 4- Serkan Kurt 5- Murat Gürel TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1- Zeynep Yıldız Koç 2- Turan Doğan 3- Nuri Özen 4- Şehriban Özen 5- Nuriye Yıldız MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1- Muhammed Kürşad Kaya 2- Savaş Tekiner 3- Muharrem Arı 4- Bayram Demirel 5- Ümit Lambacı BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1- Rüstem Ergen 2- Hasan Koç 3- Faruk Babur 4- Hacı Mustafa Bora 5- Nadire Kadiroğlu DEMOKRATİK SOL PARTİ 1- Hasan Ertaş 2- Erdal Keskin 3- Celal San 4- Hüseyin Uzuner 5- İsmet Eşgül BAĞIMSIZ -Yaşar Gençay -Trabzon- Kesin aday listelerine göre, Trabzon'un milletvekili adayları şöyle: ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1- Faruk Nafız Özak 2- Erdoğan Bayraktar 3- Aydın Bıyıklıoğlu 4- Safiye Seymenoğlu 5- Yunus Karabela 6- Salih Cora DEMOKRAT PARTİ 1- Nihat Hekimoğlu 2- İsmail İnan 3- Lale Murathan 4- Ömer Turan 5- Hasan Marabaoğlu 6- Gülden Katipoğlu CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1- Mehmet Volkan Canalioğlu 2- Ali Türen Öztürk 3- Sedat Gözaçan 4- Güzide Uzun 5- Ahmet Kaya 6- Ali Koç EMEK PARTİSİ 1- Devrim Osmançelebioğlu 2- Celal Kukul 3- Suna Şen 4- Neşe Dilek Türtat 5- Nezihat Uçar 6- Naime Akbay MİLLET PARTİSİ 1- Mehmet Mutluoğlu 2- Yahya Demeli 3- Şenol Demet 4- Kenan Sarı 5- Yüksel Soytürk 6- Hasan Ali Mumcu LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1- İbrahim Akınet 2- Melike Aydın Meşeli 3- Serpil Gaygusuz 4- Nurullah Çokaklıoğlu 5- Meral Öbekci 6- Ayşe Bahçeci SAADET PARTİSİ 1- Muhittin Hamdi Yıldırım 2- Ümit İsmailçebioğlu 3- Necati Eraydin 4- Mustafa Yılmaz 5- Mehmet uz 6- Mustafa Güney HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1- Alper Sert 2- Aziz Ali Alparslan Bahadır 3- Ayşe Köroğlu 4- Davut Holoğlu 5- Abdullah Altuntaş 6- Bülent Çevik HALKIN SESİ PARTİSİ 1- Şeref Malkoç 2- İsmail Hakkı Küçükali 3- Ali Haydar Baş 4- Mehmet Arif Köroğlu 5- Ahmet Aktoğan 6- Murat İskender MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1- Koray Aydın 2- Halil Memiş 3- Sabri Sadıklar 4- Hayriye Nurcan Yazıcı 5- Rahmi Coşkun 6- Osman Karaduman DOĞRU YOL PARTİSİ 1- Servet Gedikli 2- Arif Hacıoğlu 3- Ahmet Taş 4- Tuğçe Ersez 5- Fatmana Özbek 6- Canan Baleren Ek TÜRKIYE KOMÜNİST PARTİSİ 1- Erkan Yıldız 2- Avni Sevinç 3- Murat Kara 4- Özlem Koç 5- Çiğdem özmen 6- Nurcan Topal MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1- Ali Küçük 2- Kadriye Kurdoğlu 3- Ayhan Aslan 4- Ahmet Verep 5- Nilhan Kaptan 6- Sultan Bayraktar BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1- Mehmet Korkut 2- Yavuz Ağıralioğlu 3- Yılmaz Şen 4- Mustafa Aksoy 5- Haşim Aykurt 6- Mahmut Güler DEMOKRATİK SOL PARTİ 1- Hadiye Solmaz 2- Ekrem Eski 3- Hacıpir Abdioğlu 4- Hakan Bayraktar 5- Leyla Küçük 6- Özlem Ataman BAGIMSIZ - Hüseyin Karahan - Bülent Baş - Hüseyin Cafer Karahasan - Katip Çolak -Tunceli Kesin aday listelerine göre, Tunceli'nin milletvekili adayları şöyle: ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1- Cihan Açıkgöz 2- Bedri Aşam DEMOKRAT PARTİ 1- Ahmet Geçer 2- Veli Aydın CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1- Kamer Genç 2- Hüseyin Aygün MİLLET PARTİSİ 1- İbrahim Gökçe 2- Recep Akşit LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1- Işın Ünal 2- İsmail Arslan SAADET PARTİSİ 1- Süleyman Yıldırım 2- Azime Uzun HALKIN SESİ PARTİSİ 1- Nevin Hedef 2- Hıdır Özçelik MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1- Mehmet Zilfi Akbulut 2- Murat Şahin DOĞRU YOL PARTİSİ 1- Osman Akın 2- Serkan Yıldız TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1- Emre Yağan 2- Çiğdem Camkıran MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1- İbrahim Aydın 2- Kemal Durmuşoğlu BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1- Nusret Özfidan 2- İlhan Dinç DEMOKRATİK SOL PARTİ 1- Süleyman Can 2- Bayram Çopuroğlu BAĞIMSIZ - Ferhat Tunç Yoslun
  • 29 Nisan 2011 10:20 Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye Kesin Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 29 Nisan 2011 10:20 Rize, Sakarya, Samsun Kesin Aday Listeleri Kesin aday listelerine göre, Rize'nin milletvekili adayları şöyle.
  • 29 Nisan 2011 10:11 Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Kocaeli Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 29 Nisan 2011 10:09 Milletvekili Kesin Aday Listeleri -İstanbul 2. Bölge Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 29 Nisan 2011 10:05 Aday Listesi Resmi Gazete'de Kesin Aday Listeleri şöyle:
  • 29 Nisan 2011 10:00 İstanbul 2. Bölge Kesin Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 29 Nisan 2011 09:50 Bursa Kesin Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 29 Nisan 2011 09:45 Balıkesir Kesin Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 29 Nisan 2011 09:45 Ardahan, Artvin, Aydın Kesin Aday Listeleri Kesin aday listelerine göre Ardahan'ın milletvekili adayları şöyle.
  • 29 Nisan 2011 09:44 Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Bursa Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 29 Nisan 2011 09:43 Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Balıkesir Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
  • 28 Nisan 2011 13:32 AK Parti Afşin İlçe Teşkilatı Seçim Bürosu Açıldı Ak Parti Afşin İlçe Teşkilatı'nın organize ettiği aday tanıtımı ve seçim bürosu açılış programı mitinge dönüştü.
  • 27 Nisan 2011 02:11 'Hastane Dergisi Ödülleri' Sahiplerini Buldu! Sağlık yönetimi alanında sunulan tek ödül olan 'Hastane Dergisi Sağlık Yönetimi Ödülleri 2010', 18 Nisan 2011 tarihinde Akatlar Kültür Merkezi’nde sahiplerine özel bir törenle sunuldu.
  • 26 Nisan 2011 21:10 Kılıçdaroğlu, Kılıçdaroğlu, "Ecevitin Tırnağı Bile Olmazsınız" CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Karapınar ilçesindeki seçim çalışmalarının ardından Seydişehir İlçesi'ne hareket etti.
  • 26 Nisan 2011 15:49 Türkiye ve Dünya Gayrimenkul Sektörünün Gözü ISTANBUL REstate 2011’de Istanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek ISTANBUL REstate 2011 hakkında merak edilen başlıklar, düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı.
  • 23 Nisan 2011 16:20 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Adana'nın ilçelerinde çeşitli törenlerle kutlandı.
  • 21 Nisan 2011 11:15 Antalya'da Kültür Sanat Antalya Devlet Opera ve Balesinin (ANTDOB) bu sezon başlattığı sosyal sorumluluk projesi "1 Piyano 4 Solist", bu kez çocukları ANTDOB sahnesinde buluşturuyor.
  • 21 Nisan 2011 11:10 Başkentte Kültür Sanat Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının bugün ve yarın vereceği konsere, 4. Uluslararası Gülden Turalı Keman Yarışması birincileri eşlik edecek.