Son dakika Bülent Hasan Tanla haberleri, Bülent Hasan Tanla son dakika, son dakika Bülent Hasan Tanla

Son Dakika Bülent Hasan Tanla Haberleri

Son dakika Bülent Hasan Tanla haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son bülent hasan tanla haberleri anında burada.

 • 25.05.2017 20:27 Sit Alanı Özel Üniversite İçin İmara Açıldı (Ek Bilgilerle Yeniden) Sit Alanı Özel Üniversite İçin İmara Açıldı (Ek Bilgilerle Yeniden)

  İSTANBUL Beykoz'da Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün devamındaki Kuzey Marmara Otoyolu'na yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulunan sit alanı üniversite yapılmak üzere imara açıldı.

 • 25.05.2017 17:10 Sit Alanı Özel Üniversite İçin İmara Açıldı Sit Alanı Özel Üniversite İçin İmara Açıldı

  BEYKOZ'da Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün devamındaki Kuzey Marmara Otoyolu'na yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulunan sit alanı, özel bir üniversiteye tahsis edildi.

 • 21.02.2017 14:24 FETÖ'nün 'VIP Dinleme' Davasına Rahmi ve Ali Koç da Müdahil Oldu FETÖ'nün 'VIP Dinleme' Davasına Rahmi ve Ali Koç da Müdahil Oldu

  Aralarında iş adamı, siyasetçi, gazetecilerin de bulunduğu binlerci kişinin FETÖ tarafından dinlenmesiyle ilgili açılan davada Rahmi ve Ali Koç da müdahil oldu.

 • 21.02.2017 11:58 Fetö'nün Fetö'nün "Vıp Dinleme" Davası

  Siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı birçok kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanları Ramazan Akyürek ve Ömer Altıparmak, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün de arasında bulunduğu 45'i tutuklu 185 kişinin...

 • 28.06.2016 11:17 Yüksekokul Yedinci Mezunlarını Verdi Yüksekokul Yedinci Mezunlarını Verdi

  Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy da törende yaptığı konuşmada, diploma alma aşamasına gelmenin kolay olmadığını belirterek, "Bu noktaya gelene dek, işin içinde bir ekip çalışması, emek, özveri, fedakarlıklar var. Öğrencilerimiz iki yıl boyunca emek verdiler, ter döktüler, öğretim üyelerimiz de çok büyük titizlikle arkadaşlarımıza iyi eğitim vermeye çalıştı.