Son dakika Cenk Ertürk haberleri, Cenk Ertürk son dakika, son dakika Cenk Ertürk

Son Dakika Cenk Ertürk Haberleri

Son dakika Cenk Ertürk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son cenk ertürk haberleri anında burada.

  • 09.11.2019 11:52 Sokak hayvanları için kış şartlarına uygun minder ürettiler Sokak hayvanları için kış şartlarına uygun minder ürettiler

    Babaeski'de faaliyet gösteren Aster Tekstil firmasında çalışanların oluşturduğu sosyal sorumluluk kulübü üyeleri, yaklaşan kış şartları öncesinde sokak hayvanları için özel kış şartlarına uygun yaptıkları 42 yer minderi Belediye Geçici Hayvan Barınağı'nda veteriner hekim Cenk Ertürk'e teslim etti

  • 24.10.2019 08:36 Nuh Tepesi Ekibi 7. Boğaziçi Film Festivali'ndeydi!

    Filmin yönetmeni Cenk Ertürk, filmin yapımcıları Şevki Tuna Ertürk ve Alper Ertürk ile filmin oyuncularından Arın Kuşaksızoğlu'nun katıldığı etkinliğin moderatörlüğünü ise sinema yazarı Burak Göral üstlendi

  • 01.10.2019 17:32 7. Boğaziçi Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu 7. Boğaziçi Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu

    Altın Yunus ödülü için Burak Çevik'in "Aidiyet", Semih Kaplanoğlu'nun "Bağlılık-Aslı", Murat Pay'ın "Dilsiz", Seyid Çolak'ın "Kapan", Nazif Tunç'un "Karınca", Olgun Özdemir'in "Kızım Gibi Kokuyorsun", Eylem Kaftan'ın "Kovan", Cenk Ertürk'ün "Nuh Tepesi" ve Cihan Sağlam'ın "Uzun Zaman Önce" isimli filmleri yarışacak

  • 01.10.2019 17:16 25 ülkeden 83 film 25 ülkeden 83 film

    Altın Yunus ödülü için Burak Çevik'in "Aidiyet", Semih Kaplanoğlu'nun "Bağlılık-Aslı", Murat Pay'ın "Dilsiz", Seyid Çolak'ın "Kapan", Nazif Tunç'un "Karınca", Olgun Özdemir'in "Kızım Gibi Kokuyorsun", Eylem Kaftan'ın "Kovan", Cenk Ertürk'ün "Nuh Tepesi" ve Cihan Sağlam'ın "Uzun Zaman Önce" isimli filmleri yarışacak

  • 01.10.2019 16:09 7. Boğaziçi Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu 7. Boğaziçi Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu

    Altın Yunus ödülü için Burak Çevik'in "Aidiyet", Semih Kaplanoğlu'nun "Bağlılık-Aslı", Murat Pay'ın "Dilsiz", Seyid Çolak'ın "Kapan", Nazif Tunç'un "Karınca", Olgun Özdemir'in "Kızım Gibi Kokuyorsun", Eylem Kaftan'ın "Kovan", Cenk Ertürk'ün "Nuh Tepesi" ve Cihan Sağlam'ın "Uzun Zaman Önce" isimli filmleri yarışacak

  • 29.09.2019 09:59 26. uluslararası adana altın koza film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi' 26. uluslararası adana altın koza film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi'

    ULUSAL UZUN METRAJ FİLM YARIŞMASI ALTIN KOZA ÖDÜLLERİEn İyi Film Ödülü: Nuh Tepesi (Alp Ertürk)Yılmaz Güney Ödülü: Kraliçe Lear (Pelin Esmer - Dilde Mahalli)Adana İzleyici Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)En İyi Senaryo Ödülü: Kıvanç Sezer (Küçük Şeyler)En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Funda Eryiğit (Aden)Aytaç Arman En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Alican Yücesoy (Küçük Şeyler)En İyi Müzik Ödülü: Barış Diri (Kraliçe Lear)En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü: Federico Cesca (Nuh Tepesi)En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü: Devrim Öner Ünal (Aden)Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu Ödülü: Ali Aga (Görülmüştür)Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Füsun Demirel (Görülmüştür)Cengiz Sezici Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Serdar Orçin (Uzun Zaman Önce) Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü: Başak Özcan (Küçük Şeyler) Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü: Beren Soysal (Kronoloji)SİYAD Cüneyt Cebenoyan En İyi Film Ödülü: Kraliçe Lear (Yönetmen: Pelin Esmer - Dilde Mahalli)FİLM-YÖN En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)Bahçeşehir Koleji Özel Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)ULUSAL ÖĞRENCİ FİLMLERİ YARIŞMASI'NDA ÖDÜL KAZANANLAREn İyi Belgesel Film: Hatırımda (Yönetmen: Soner Akalın, Batman Ünv

  • 28.09.2019 23:58 Dha yurt bülteni - 17 Dha yurt bülteni - 17

    ULUSAL UZUN METRAJ FİLM YARIŞMASI ALTIN KOZA ÖDÜLLERİEn İyi Film Ödülü: Nuh Tepesi (Alp Ertürk)Yılmaz Güney Ödülü: Kraliçe Lear (Pelin Esmer - Dilde Mahalli)Adana İzleyici Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)En İyi Senaryo Ödülü: Kıvanç Sezer (Küçük Şeyler)En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Funda Eryiğit (Aden)Aytaç Arman En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Alican Yücesoy (Küçük Şeyler)En İyi Müzik Ödülü: Barış Diri (Kraliçe Lear)En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü: Federico Cesca (Nuh Tepesi)En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü: Devrim Öner Ünal (Aden)Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu Ödülü: Ali Aga (Görülmüştür)Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Füsun Demirel (Görülmüştür)Cengiz Sezici Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Serdar Orçin (Uzun Zaman Önce) Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü: Başak Özcan (Küçük Şeyler) Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü: Beren Soysal (Kronoloji)SİYAD Cüneyt Cebenoyan En İyi Film Ödülü: Kraliçe Lear (Yönetmen: Pelin Esmer - Dilde Mahalli)FİLM-YÖN En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)Bahçeşehir Koleji Özel Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)ULUSAL ÖĞRENCİ FİLMLERİ YARIŞMASI'NDA ÖDÜL KAZANANLAREn İyi Belgesel Film: Hatırımda (Yönetmen: Soner Akalın, Batman Ünv

  • 28.09.2019 23:51 Adana 26. uluslararası adana altın koza film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi' Adana 26. uluslararası adana altın koza film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi'

    ULUSAL UZUN METRAJ FİLM YARIŞMASI ALTIN KOZA ÖDÜLLERİEn İyi Film Ödülü: Nuh Tepesi (Alp Ertürk)Yılmaz Güney Ödülü: Kraliçe Lear (Pelin Esmer - Dilde Mahalli)Adana İzleyici Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)En İyi Senaryo Ödülü: Kıvanç Sezer (Küçük Şeyler)En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Funda Eryiğit (Aden)Aytaç Arman En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Alican Yücesoy (Küçük Şeyler)En İyi Müzik Ödülü: Barış Diri (Kraliçe Lear)En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü: Federico Cesca (Nuh Tepesi)En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü: Devrim Öner Ünal (Aden)Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu Ödülü: Ali Aga (Görülmüştür)Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Füsun Demirel (Görülmüştür)Cengiz Sezici Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Serdar Orçin (Uzun Zaman Önce)Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü: Başak Özcan (Küçük Şeyler)Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü: Beren Soysal (Kronoloji)SİYAD Cüneyt Cebenoyan En İyi Film Ödülü: Kraliçe Lear (Yönetmen: Pelin Esmer - Dilde Mahalli)FİLM-YÖN En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)Bahçeşehir Koleji Özel Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)ULUSAL ÖĞRENCİ FİLMLERİ YARIŞMASI'NDA ÖDÜL KAZANANLAREn İyi Belgesel Film: Hatırımda (Yönetmen: Soner Akalın, Batman Ünv

  • 28.09.2019 22:53 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali ödül töreni 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali ödül töreni

    En iyi film ödülüne, yönetmenliğini Cenk Ertürk'ün yaptığı "Nuh Tepesi" layık görüldü

  • 28.09.2019 22:52 26. uluslararası adana altın koza film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi' - yeniden 26. uluslararası adana altın koza film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi' - yeniden

    ULUSAL UZUN METRAJ FİLM YARIŞMASI ALTIN KOZA ÖDÜLLERİEn İyi Film Ödülü: Nuh Tepesi (Alp Ertürk)Yılmaz Güney Ödülü: Kraliçe Lear (Pelin Esmer - Dilde Mahalli)Adana İzleyici Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)En İyi Senaryo Ödülü: Kıvanç Sezer (Küçük Şeyler)En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Funda Eryiğit (Aden)Aytaç Arman En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Alican Yücesoy (Küçük Şeyler)En İyi Müzik Ödülü: Barış Diri (Kraliçe Lear)En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü: Federico Cesca (Nuh Tepesi)En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü: Devrim Öner Ünal (Aden)Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu Ödülü: Ali Aga (Görülmüştür)Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Füsun Demirel (Görülmüştür)Cengiz Sezici Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Serdar Orçin (Uzun Zaman Önce) Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü: Başak Özcan (Küçük Şeyler) Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü: Beren Soysal (Kronoloji)SİYAD Cüneyt Cebenoyan En İyi Film Ödülü: Kraliçe Lear (Yönetmen: Pelin Esmer - Dilde Mahalli)FİLM-YÖN En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)Bahçeşehir Koleji Özel Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)ULUSAL ÖĞRENCİ FİLMLERİ YARIŞMASI'NDA ÖDÜL KAZANANLAREn İyi Belgesel Film: Hatırımda (Yönetmen: Soner Akalın, Batman Ünv

  • 28.09.2019 22:13 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali

    En iyi film ödülüne, yönetmenliğini Cenk Ertürk'ün yaptığı "Nuh Tepesi" layık görüldü

  • 28.09.2019 22:01 26. uluslararası adana film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi' 26. uluslararası adana film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi'

    ULUSAL UZUN METRAJ FİLM YARIŞMASI ALTIN KOZA ÖDÜLLERİEn İyi Film Ödülü: Nuh Tepesi (Alp Ertürk)Yılmaz Güney Ödülü: Kraliçe Lear (Pelin Esmer - Dilde Mahalli)Adana İzleyici Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)En İyi Senaryo Ödülü: Kıvanç Sezer (Küçük Şeyler)En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Funda Eryiğit (Aden)Aytaç Arman En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Alican Yücesoy (Küçük Şeyler)En İyi Müzik Ödülü: Barış Diri (Kraliçe Lear)En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü: Federico Cesca (Nuh Tepesi)En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü: Devrim Öner Ünal (Aden)Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu Ödülü: Ali Aga (Görülmüştür)Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Füsun Demirel (Görülmüştür)Cengiz Sezici Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Serdar Orçin (Uzun Zaman Önce) Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü: Başak Özcan (Küçük Şeyler) Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü: Beren Soysal (Kronoloji)SİYAD Cüneyt Cebenoyan En İyi Film Ödülü: Kraliçe Lear (Yönetmen: Pelin Esmer - Dilde Mahalli)FİLM-YÖN En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)Bahçeşehir Koleji Özel Ödülü: Kapı (Yapımcı-Yönetmen: Nihat Durak)ULUSAL ÖĞRENCİ FİLMLERİ YARIŞMASI'NDA ÖDÜL KAZANANLAREn İyi Belgesel Film: Hatırımda (Yönetmen: Soner Akalın, Batman Ünv

  • 28.09.2019 21:56 26. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nin büyük ödülleri sahiplerini buldu 26. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nin büyük ödülleri sahiplerini buldu

    Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda verilen ödüller ise şöyle: "En İyi Film Ödülü: Alp Ertürk (Nuh Tepesi)En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)Yılmaz Güney Ödülü: Pelin Esmer ile Dilde Mahalli (Kraliçe Lear)En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Funda Eryiğit (Aden)Aytaç Arman En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Alican Yücesoy (Küçük Şeyler)Adana İzleyici Ödülü: Nihat Durak (Kapı)En İyi Senaryo Ödülü: Kıvanç Sezer (Küçük Şeyler)En İyi Müzik Ödülü: Barış Diri (Kraliçe Lear)En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü: Federico Cesca (Nuh Tepesi)En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü: Devrim Öner Ünal (Aden)Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu Ödülü: Ali Aga (Görülmüştür)Yardımcı Rolde En İyi Kadın Ödülü: Füsun Demirel (Görülmüştür)'Cengiz Sezici' Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Serdar Orçin (Uzun Zaman Önce)Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü: Beren Soysal (Kronoloji)Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü: Başak Özcan (Küçük Şeyler)SİYAD 'Cüneyt Cebenoyan' En İyi Film Ödülü: Pelin Esmer ile Dilde Mahalli (Kraliçe Lear)Film-Yön En İyi Yönetmen Ödülü: Cenk Ertürk (Nuh Tepesi)Bahçeşehir Koleji Özel Ödülü: Nihat Durak (Kapı)"

  • 28.09.2019 12:35 'Hababam sınıfı 60 yaşında' söyleşisine yoğun ilgi 'Hababam sınıfı 60 yaşında' söyleşisine yoğun ilgi

    Festival kapsamında yarışan Nihat Durak'ın yönettiği 'Kapı', Cenk Ertürk'ün yazıp yönettiği 'Nuh Tepesi', Pelin Esmer'in yönettiği 'Kraliçe Lear', Barış Atay'ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Aden' filmlerinin galaları yapıldı

  • 05.09.2019 17:13 Adana Altın Koza Film Festivali'nin finalistleri belirlendi Adana Altın Koza Film Festivali'nin finalistleri belirlendi

    Finale kalan filmler, Barış Atay'ın yönettiği "Aden", Burak Çevik'in yönettiği "Aidiyet", Semih Kaplanoğlu imzasını taşıyan "Bağlılık-Aslı", Serhat Karaaslan'ın yönettiği "Görülmüştür", Nihat Durak'ın yönetmenliğini yaptığı "Kapı", Eylem Kaftan'ın yönettiği "Kovan", Pelin Esmer'in imzasını taşıyan "Kraliçe Lear", Ali Aydın'ın yönettiği "Kronoloji", Kıvanç Sezer'in yönetmenliğini üstlendiği "Küçük Şeyler", Cenk Ertürk'ün yönettiği "Nuh Tepesi", Köken Ergün'ün yönettiği "Şehitler" ve Cihan Sağlam imzası taşıyan "Uzun Zaman Önce" oldu

  • 05.05.2019 15:03 Nuh Tepesi'ne New York'ta Tribeca Film Festivali'nde 2 Ödül Nuh Tepesi'ne New York'ta Tribeca Film Festivali'nde 2 Ödül

    Cenk Ertürk'ün yönetmen ve senaristliğini üstlendiği; başrollerinde Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir'in bulunduğu 'Nuh Tepesi' filmi New York'ta Tribeca Film Festivali'nde iki ödülün sahibi olduNew York'ta 24 Nisan'da başlayan ve bugün sona erecek olan Tribeca Film Festivali'nde...

  • 05.05.2019 15:03 Dha Dış - 'Nuh Tepesi'ne New York'ta Tribeca Film Festivali'nde 2 Ödül

    Cenk Ertürk'ün yönetmen ve senaristliğini üstlendiği; başrollerinde Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir'in bulunduğu 'Nuh Tepesi' filmi New York'ta Tribeca Film Festivali'nde iki ödülün sahibi olduNew York'ta 24 Nisan'da başlayan ve bugün sona erecek olan Tribeca Film Festivali'nde...

  • 04.05.2019 13:10 Türkiye'ye İki Ödülle Dönen Nuh Tepesi Filminin Tribeca Yolculuğu - New Türkiye'ye İki Ödülle Dönen Nuh Tepesi Filminin Tribeca Yolculuğu - New

    New York Tribeca Film Festivalinde "en iyi senaryo" ve "en iyi erkek oyuncu" ödülerine layık görülen Nuh Tepesi filminin genç Türk yönetmeni Cenk Ertürk, "Seçilmiş olmaktan dolayı onur duyduk ve uluslararası bir yarışmada ülkemizi temsil ettik.

  • 04.05.2019 12:54 Nuh Tepesi Filmi Nuh Tepesi Filmi

    Yönetmenliğini ve senaristliğini Cenk Ertürk'ün üstlendiği filmde Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir başrolleri paylaşıyorlar

  • 04.05.2019 08:55 Oyuncu Hazal Kaya, Oyuncu Hazal Kaya, "Eşinin Kariyeriyle Değil Kendi Kariyerinle İlgilen" Diyen Takipçisine Sert Çıkıştı

    Cenk Ertürk'ün yönetmen ve senaristliğini üstlendiği; Ali Atay, Hande Doğandemir ve Haluk Bilginer'in rol aldığı 'Nuh Tepesi' adlı Türk filmi, ABD'nin New York kentinde devam eden Tribeca Film Festivali'nden 2 ödülle döndü

  • 03.05.2019 02:27 Nuh Tepesi Filmine New York'ta 2 Ödül

    Cenk Ertürk'ün yönetmen ve senaristliğini üstlendiği Nuh Tepesi, New York'ta 24 Nisan'da başlayan ve 5 Mayıs Pazar günü sona erecek olan Tribeca Film Festivalinde iki ödülün sahibi oldu

  • 26.04.2019 06:30 Tribeca Film Festivali - New Tribeca Film Festivali - New

    Filmin başrol oyuncuları Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir ile yönetmen Cenk Ertürk kırmızı halıda gazetecilere poz verdi

  • 17.03.2018 13:46 Ankara Uluslararası Film Festivali'ne Doğru

    "Ulusal Kısa"da yarışacak filmlerin isimleri ise şöyle: "Boğaz (Emre Birişmen, Fatma Belkıs), Dem (Yalçın Demirağ), Elli Altı (Dilara Şahin, Abdullah Yazıcıoğlu), Hastabakıcı (Soner Sert), Kimse Elimi Tutmasın (Cenk Ertürk), Kötü Kız (Ayçe Kartal), Mutluluk (Necip Çağhan Özdemir), Propaganda (Oğuzhan Kaya), Sana İnanmıyorum Ama Yerçekimi Var (Umut Subaşı), Sıcak Su: Mavi (Onur Işık Cantürk), Toprak (Onur Yağız), Uzaktaki Yakınlar (Durmuş Sorkut), Yansımalar (M

  • 07.07.2017 14:14 Babaeski'de Hayvanlar İçin Geçici Barınak Yapıldı Babaeski'de Hayvanlar İçin Geçici Barınak Yapıldı

    Barınağı gezen, gönüllü hayvanseverler, Melis Sezer, Aybüke Şen, Göknil Sevinç, Nazan Yayak, Uğur Genç, Onur Nemli, Babaeski Belediyesi'nde sözleşmeli Veteriner olarak çalışan Cenk Ertürk'e, gördükleri eksiklikleri belirterek, hayvanlar için daha sağlıklı bir ortam yapılmasını istedi

  • 01.10.2016 16:10 53. Uluslararası Antalya Film Festivali'ne Doğru 53. Uluslararası Antalya Film Festivali'ne Doğru

    Bunun Bir Tedavisi Yok" ve Cenk Ertürk'ün "Zeitgeist" adlı kısa filmlerinin Altın Portakal için yarışacağı açıklandı

  • 06.11.2015 15:18 Antalya'da, Kısa ve Belgesel Fimler Belirlendi Antalya'da, Kısa ve Belgesel Fimler Belirlendi

    Kısa Film Seçkisi'nde yer alan filmler şöyle: Azad/ Yakup Tekintangaç, Balık Havuzu/ Ezgi Kaplan, Dağınık Yatak/ Eytan Peker, Hurşit/ Selcen Yılmazoğlu, Huzurevi/ Ahmet Toklu, Orman/ Onur Saylak & Doğu Akal, Tik-tak/ Zeynep Kocak, Uçurtma/ Serdal Altun, Uzun Bir Gün/ Cenk Ertürk, Zilan/ Mehmet Mahsum Akyel

  • 06.11.2015 15:05 Antalya Film Festivali Gösterilecek Filmler Belli Oldu Antalya Film Festivali Gösterilecek Filmler Belli Oldu

    Kısa Film Seçkisi'nde yer alan filmler:AZAD // Yakup TekintangaçBALIK HAVUZU // Ezgi KaplanDAĞINIK YATAK // Eytan PekerHURŞİT // Selcen YılmazoğluHUZUREVİ // Ahmet TokluORMAN // Onur Saylak & Doğu AkalTİK-TAK // Zeynep KocakUÇURTMA // Serdal AltunUZUN BİR GÜN // Cenk ErtürkZİLAN // Mehmet Mahsum AkyelFARKLI COĞRAFYALARDAN 12 BELGESEL FİLMFestivalin gerek bu yılki yarışmalı bölümlerine başvuran, gerekse de gösterim talebinde bulunan kısa, uzun ve orta metrajlı belgeseller arasından seçilen, birbirinden farklı temalarda yetkin örneklerden oluşan Belgesel Film Seçkisi'nde ise 12 film yer alıyor

  • 06.11.2015 14:15 52. Uluslararası Antalya Film Festivali

    Kısa Film Seçkisi'nde yer alan filmler ile yönetmenleri şöyle: Azad-Yakup Tekintangaç Balık Havuzu-Ezgi Kaplan Dağınık Yatak-Eytan Peker Hurşit-Selcen Yılmazoğlu Huzurevi-Ahmet Toklu Orman-Onur Saylak ve Doğu Akal Tik-Tak-Zeynep Kocak Uçurtma-Serdal Altun Uzun Bir Gün-Cenk Ertürk Zilan-Mehmet Mahsum Akyel Farklı coğrafyalardan 12 belgesel film Belgesel Film Seçkisi'nde ise festivalin bu yılki yarışmalı bölümlerine başvuran ve gösterim talebinde bulunan kısa, uzun ve orta metrajlı belgeseller arasından seçilen ve birbirinden farklı temalarda yetkin örneklerden oluşan 12 film yer alacak

  • 24.05.2013 11:37 "7 Vadi; 60 Kanat Gölgesi" Taksimde

    Ahmet Özel, Ali Boozari, Ania Daria Merska, Ayşe Taşkent, Bernd Metz, Cenk Ertürk, Emeka Ogboh, Emel Erkan, Emel Nekay, Fatma Yıldız, Gamid Ibadullayev, Gülsevim Can, Hava Küçüköner, Hülya Yazıcı, Hüseyin Aktaş, Inbar Ben Ishay, İlhami Atalay, İpek Şenel, Jing Zhou, Lana Al Shami, Mary K

  • 21.01.2013 10:50 'Los Angeles Türk Film Festivali Sayesinde Ülke İnsanımızı Dünyaya Tanıtıyoruz' 'Los Angeles Türk Film Festivali Sayesinde Ülke İnsanımızı Dünyaya Tanıtıyoruz'

    Bu kapsamda Cihan Haber Ajansı (CİHAN)'na konuşan Festival Başkanı Cenk Ertürk festivalin Türk-Amerikan ilişkilerine çok büyük katkı yaptığını söylerken, sinemamızdaki gelişimin ABD'nin gözünden kaçmadığını vurguladı