Son dakika Davut Dursun haberleri, Davut Dursun son dakika, son dakika Davut Dursun
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Davut Dursun Haberleri

Son dakika Davut Dursun haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son davut dursun haberleri anında burada.


 • 10.05.2018 10 May 09:12 Türkiye'nin Sakin Şehirleri Saü'de Konuşuldu Türkiye'nin Sakin Şehirleri Saü'de Konuşuldu

  Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından “Sakin Şehirler” isimli bir çalıştay düzenlendi.

 • 28.10.2017 28 Eki 15:54 15 Temmuz Direnişi Türkiye'de Görülmemiş Olay 15 Temmuz Direnişi Türkiye'de Görülmemiş Olay

  15 Temmuz ve Darbeler Sempozyumu-Kartepe Zirvesi 26 ülkeden 187 entelektüelin katılımıyla sürüyor.

 • 28.10.2017 28 Eki 12:37 Kartepe Zirvesi Kartepe Zirvesi

  Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr.

 • 29.09.2015 29 Eyl 13:37 RTÜK Üyelerinin 'Görevi Kötüye Kullanma' Davası Düştü RTÜK Üyelerinin "Görevi Kötüye Kullanma" Davası Düştü

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun (RTÜK) eski Başkanları Davut Dursun ve Zahid Akman'ın da arasında bulunduğu 7 sanığın, "yargı kararlarını mükerreren uygulamadıkları" gerekçesiyle "görevi kötüye kullanmak" iddiasıyla yargılandıkları davanın düşmesine karar verildi.

 • 10.08.2015 10 Ağu 10:42 RTÜK'teki Başkanlık Seçimi RTÜK'teki Başkanlık Seçimi

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığını 6 yıldır yürüten Davut Dursun'un geçen ay görev süresinin dolması üzerine 3 haftadır yapılan toplantılarda, yeterli oy çıkmaması nedeniyle yeni başkan henüz seçilemedi.

 • 22.07.2015 22 Tem 16:54 RTÜK'te Başkanlık Seçimi RTÜK'te Başkanlık Seçimi

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - RTÜK binası önünden genel ve detay görüntüler- Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tabelasından detaylar- Bayrak detayları- RTÜK CHP'li üyesi Ali Öztunç'un açıklamaları RTÜK'te başkanlık seçimi- İki turda yapılan seçimlerde hiçbir aday yeterli çoğunluğu sağlayamadı- RTÜK üyesi Öztunç: "TBMM başkanlığı seçimlerinde yaşananlar burada da yaşanmasın diye ben üzerime düşeni yaptım ve adaylıktan çekildim" Radyo ve Televizyon Üst Kurulunda (RTÜK) görev süresi dolan Davut Dursun'un yerine bugün gerçekleştirilen başkanlık seçiminin ilk iki turunda sonuç alınamadı.

 • 22.07.2015 22 Tem 16:39 RTÜK'te Başkanlık Seçimi RTÜK'te Başkanlık Seçimi

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulunda (RTÜK) görev süresi dolan Davut Dursun'un yerine bugün gerçekleştirilen başkanlık seçiminin ilk iki turunda sonuç alınamadı.

 • 16.07.2015 16 Tem 14:23 Sahte Balın Arkasından RTÜK Çıktı Sahte Balın Arkasından RTÜK Çıktı

  RTÜK Uzman Denetçisi Özdiker; RTÜK Başkanı ve yetkililerini, sahte bal satan uydu kanallarına, raporlara rağmen işlem yapmadıkları gerekçesi ile savcılığa şikayet etti.

 • 05.07.2015 05 Tem 17:05 CHP'li Havutça: Evlilik Programları Ahlaken Doğru Değil CHP'li Havutça: Evlilik Programları Ahlaken Doğru Değil

  Chp Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, evlilik gibi kutsal bir kurumun televizyon programlarında pazarlanmasının ahlaken doğru bulmadığını söyledi.

 • 05.07.2015 05 Tem 14:06 RTÜK Başkanı Dursun: Evlilik Programları Ahlaken Kabul Edilemez RTÜK Başkanı Dursun: Evlilik Programları Ahlaken Kabul Edilemez

  Davut Dursun, "Televizyon programlarında reyting için marjinal ve ensest ilişkiler ele anıyor. Evliliğin televizyon ekranlarında pazarlanması ahlaken kabul edilebilir değil" dedi.

 • 03.07.2015 03 Tem 15:37 RTÜK'ten 'Samanyolu Haber'E Verilen Ceza RTÜK'ten "Samanyolu Haber"E Verilen Ceza

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Davut Dursun, Samanyolu Haber kanalında yayınlanan "Derin Bakış" isimli programa uygulanan müeyyide hakkında, "Samanyolu TV ve Samanyolu Haber, iki farklı tüzel kişiliktir.

 • 10.06.2015 10 Haz 20:06 Medya ve Sağlık' Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun Medya ve Sağlık" Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun'un konuşması İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) düzenlenen "Medya ve Sağlık" konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

 • 08.05.2015 08 May 16:42 7. Gelecekle İletişim Çalıştayı' 7. Gelecekle İletişim Çalıştayı"

  Çalıştayın yapıldığı salondan ve katılımcılardan genel ve detay görüntüler- RTÜK Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun'un konuşması- Çanakkale Valisi Ahmet Çınar'ın konuşması Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından bu sene 7'ncisi düzenlenen "Gelecekle İletişim Çalıştayı", Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) İÇDAŞ Seyit Onbaşı Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle başladı.

 • 08.05.2015 08 May 15:25 RTÜK Başkanı Dursun: İfade Özgürlüğü, Çağımızın En Temel Konusu RTÜK Başkanı Dursun: İfade Özgürlüğü, Çağımızın En Temel Konusu

  Çanakkale'de, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından düzenlenen ve iki gün sürecek '7'nci Gelecek ve İletişim Çalıştayı başladı.

 • 08.05.2015 08 May 11:19 RTÜK Başkanı Dursun Açıklaması RTÜK Başkanı Dursun Açıklaması

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Davut Dursun, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) temsilcilerini kabulünde "heyete seçim süreci yerine, kurumun personel sayısı hakkında bilgi verdiği" iddialarının doğru olmadığını bildirdi.

 • 29.04.2015 29 Nis 08:28 Çocuk Oyuncular Günde 5 Saatten Fazla Çalıştırılamayacak Çocuk Oyuncular Günde 5 Saatten Fazla Çalıştırılamayacak

  Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile artık 'Küçük Ağa' dizisinde oynayan Emir Berke Zincidi gibi 14 yaş altı çocuk yıldızlar günde en fazla 5 saat çalıştırılabilecek.

 • 09.04.2015 09 Nis 12:34 RTÜK'ten Şiddete Karşı Seferberlik RTÜK'ten Şiddete Karşı Seferberlik

  RTÜK, şiddet içerikli televizyon yayınlarının önlenmesine yönelik hazırlanan bir projeyi hayata geçirme kararı aldı.

 • 27.03.2015 27 Mar 19:27 RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı

  RTÜK'ten seçimle ilgili bilgilendirme toplantısı- RTÜK Başkanı Dursun: "RTÜK'ün görevi YSK tarafından belirlenen seçim ilkelerine uyulup uyulmadığını izlemek, denetlemek, üst kurul ile bunu değerlendirmek ve raporu sonuçlandırmak üzere YSK'ya göndermektir" Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, "RTÜK'ün görevi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından belirlenen seçim ilkelerine uyulup uyulmadığını izlemek, denetlemek, üst kurul ile bunu değerlendirmek ve raporu sonuçlandırmak üzere YSK'ya göndermektir" dedi.

 • 27.03.2015 27 Mar 15:30 RTÜK Başkanı'ndan Kışanak'a Ziyaret RTÜK Başkanı'ndan Kışanak'a Ziyaret

  ’Seçim dönemi ve medya’ seminerlerinin beşincisine katılmak üzere Diyarbakır’a gelen Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun ile RTÜK üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Eşbaşkanı Gültan Kışanak’ı ziyaret etti.

 • 19.03.2015 19 Mar 18:45 RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı

  RTÜK'ten seçimle ilgili bilgilendirme toplantısı- RTÜK Başkanı Dursun: - "Seçim dönemleri, görsel işitsel medyanın bir bakıma imtihan dönemleridir.

 • 19.03.2015 19 Mar 18:04 Samsun RTÜK Başkanı Dursun: Seçim Dönemleri Medyanın İmtihan Dönemi Samsun RTÜK Başkanı Dursun: Seçim Dönemleri Medyanın İmtihan Dönemi

  RTÜK Başkanı Dursun: Seçim dönemleri medyanın imtihan dönemi Samsun'da konuşan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof.Dr. Davut Dursun, "Seçim dönemleri; görsel, işitsel medyanın bir bakıma imtihan dönemleridir" dedi.

 • 19.03.2015 19 Mar 17:42 RTÜK Başkanı Dursun: 'Müeyyide Uygulama Yetkisi Ysk'dadır' RTÜK Başkanı Dursun: "Müeyyide Uygulama Yetkisi Ysk'dadır"

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, “Yüksek Seçim Kurulu’nun(YSK) belirlediği yayınlara aykırı yayın yapılması durumunda Radyo ve Televizyon Üst Kurulu müeyyide uygulamıyor.

 • 19.03.2015 19 Mar 17:16 RTÜK Başkanı Dursun: Seçim Dönemleri Medyanın İmtihan Dönemi RTÜK Başkanı Dursun: Seçim Dönemleri Medyanın İmtihan Dönemi

  Samsun'da konuşan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof.Dr. Davut Dursun, "Seçim dönemleri; görsel, işitsel medyanın bir bakıma imtihan dönemleridir" dedi.

 • 17.03.2015 17 Mar 23:53 Rekabet Kurumu'nun 18. Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonu Rekabet Kurumu'nun 18. Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonu

  Rekabet Kurumu’nun 18. kuruluş yıl dönümü Ankara’da düzenlenen resepsiyonla kutlandı.

 • 17.03.2015 17 Mar 19:11 RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı

  RTÜK'ten seçimle ilgili bilgilendirme toplantısı- RTÜK Başkanı Dursun: -"Önceki seçimlerden en çok seçim döneminde ihlal oluşturan temel konulardan biri tarafsızlık, fırsat eşitliği ve tek yanlı yayın meselesi. Adaylar ve partiler arasında belli bir fırsat eşitliğinin yaratılması, tarafsızlığın özellikle dikkate alınması, bilhassa programları sunanların, yani televizyon sunucusunun, siyasal partiler ve adaylar arasında taraf tutmaması gerekiyor" Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, önceki seçim dönemlerinde en çok ihlal oluşan durumlardan birisinin yayınlardaki "tarafsızlık, fırsat eşitliği ve tek yanlı yayın meselesi" olduğunu belirterek, "Adaylar ve partiler arasında belli bir fırsat eşitliğinin yaratılması, tarafsızlığın özellikle dikkate alınması, bilhassa programları sunanların, yani televizyon sunucusunun siyasal partiler ve adaylar arasında taraf tutmaması gerekiyor" dedi.

 • 17.03.2015 17 Mar 18:12 RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı RTÜK'ten Seçimle İlgili Bilgilendirme Toplantısı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, önceki seçim dönemlerinde en çok ihlal oluşan durumlardan birisinin yayınlardaki "tarafsızlık, fırsat eşitliği ve tek yanlı yayın meselesi" olduğunu belirterek, "Adaylar ve partiler arasında belli bir fırsat eşitliğinin yaratılması, tarafsızlığın özellikle dikkate alınması, bilhassa programları sunanların, yani televizyon sunucusunun siyasal partiler ve adaylar arasında taraf tutmaması gerekiyor" dedi.

 • 17.03.2015 17 Mar 17:09 Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluşlarının Seçim Dönemi Yayınları Bilgilendirme Toplantısı Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluşlarının Seçim Dönemi Yayınları Bilgilendirme Toplantısı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu(RTÜK) Başkanı Davut Dursun, “YSK’nın seçim dönemi yayınları ile ilgili yetkilerinin sonlandırılması ve normal dönemlerde nasıl RTÜK ihlalleri sonuçlandırıyorsa, aynı yöntemle normal seçim dönemlerinde de RTÜK’ün bu yetkisinin devam etmesi yönünde bir torba kanunu çalışması var. Fakat bunun RTÜK tarafından hazırlanan bir metin olmadığını belirtmek istiyoruz” dedi.

 • 12.03.2015 12 Mar 17:14 RTÜK Başkanı Dursun: 'Seçim Reklamlarında Türk Bayrağı ve Dini Semboller Yasak' RTÜK Başkanı Dursun: "Seçim Reklamlarında Türk Bayrağı ve Dini Semboller Yasak"

  Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından medya hizmet sağlayıcı kuruluşlarının seçim dönemi yayınları bilgilendirme toplantısında konuşan RTÜK Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, seçim dönemlerinde yapılacak seçim reklamlarında Türk Bayrağı ve Dini sembollerin kullanılmasının yasak olduğunu aktardı.

 • 10.03.2015 10 Mar 17:14 RTÜK Medya Hizmet Sağlayıcıları Bilgilendirme Toplantısı RTÜK Medya Hizmet Sağlayıcıları Bilgilendirme Toplantısı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, medya kanallarında, partiler arasında fırsat eşitliğini sağlamak zorunda olmanın ciddi bir sıkıntı kaynağını olduğunu belirterek, "Önümüzdeki seçime 31 parti girecek.

 • 05.02.2015 05 Şub 07:26 RTÜK'te Skandal Kavga: Acil Güvenliği Gönderin RTÜK'te Skandal Kavga: Acil Güvenliği Gönderin

  RTÜK'te, CHP'li üyelere verilen ceza dün yapılan toplantıya damga vurdu. Salonda gerilim arttı, Başkan Dursun "Güvenliği hemen gönderdin" diye özel kalemine telefon açtı.

 • 04.02.2015 04 Şub 23:33 Ensar Buluşmaları - RTÜK Başkanı Dursun Ensar Buluşmaları - RTÜK Başkanı Dursun

  RTÜK Başkanı Dursun: - "Türkiye'de karasal ortamda yayın yapan 24 ulusal, 17 bölgesel, 204 yerel televizyon, ulusal ölçekte yayın yapan 39 radyo, 100 bölgesel, 920 yerel radyo var. Türkiye'de yaklaşık bin 400 yayın kuruluşu var. Uyduortamından yayın yapan, uydu televizyon yayın lisansı verdiğimiz 310 TV, uydu yayın lisansı verdiğimiz 96 radyo bulunuyor.

 • 04.02.2015 04 Şub 22:55 RTÜK'te Skandal Kavga! Güvenlik Salona Girdi RTÜK'te Skandal Kavga! Güvenlik Salona Girdi

  RTÜK'ün bugünkü toplantısında sert tartışmalar ve kavga yaşanırken RTÜK Başkanı girilmesi yasak olan salona özel güvenlikçileri çağırdı.

 • 04.02.2015 04 Şub 22:17 Türkiye'de Yaklaşık Bin 400 Yayın Kuruluşu Var Türkiye'de Yaklaşık Bin 400 Yayın Kuruluşu Var

  RTÜK Başkanı Dursun, "Türkiye'de yayın yapan 24 ulusal, 17 bölgesel, 204 yerel televizyon, ulusal ölçekte yayın yapan 39 radyo, 100 bölgesel, 920 yerel radyo var" dedi.

 • 14.01.2015 14 Oca 14:47 RTÜK Başkanı Dursun - Yayın Kuruluşlarına Seçim Uyarıları RTÜK Başkanı Dursun - Yayın Kuruluşlarına Seçim Uyarıları

  Yayın kuruluşlarına seçim uyarıları-RTÜK Başkanı Dursun, Yüksek Seçim Kurulunun haziran seçimleri öncesi yayın kuruluşlarının uyması gereken usul ve esasları açıklaması beklenirken, mağduriyet yaşanmaması için uyarılarda bulundu-RTÜK Başkanı Dursun: -"Yayın kuruluşlarının ihtiyatlı, dikkatli olmalarını, seçim dönemindeki yayınlar nedeniyle sıkıntı yaşamamaları için YSK'nın belirlediği usul ve esaslara uygun hareket etmelerinin önemli olduğunu hatırlatmak istiyorum"-"Seçimin en önemli unsuru, adayların veya siyasi partilerin fırsat eşitliği içerisinde yayın kuruluşları tarafından kendilerini ifade etmelerine imkan tanınması. Mutlak eşitlik belki mümkün değil ama yayın kuruluşlarının adaylara ve partilere fırsat eşitliği içinde imkan tanımaları gerekiyor" SELMA BIYIKLI ADABAŞ - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) haziran seçimleri öncesi yayın kuruluşlarının uyması gereken usul ve esasları açıklaması beklenirken uyarılarda bulunarak, "İhtiyatlı, dikkatli olmalarını, sıkıntı yaşamamaları için YSK'nın belirlediği usul ve esaslara uygun hareket etmelerinin önemli olduğunu hatırlatmak istiyorum" dedi.

 • 10.01.2015 10 Oca 14:19 RTÜK'ün Soruşturma Komisyonu Haberleriyle İlgili Müeyyide Kararı RTÜK'ün Soruşturma Komisyonu Haberleriyle İlgili Müeyyide Kararı

  RTÜK'ün soruşturma komisyonu haberleriyle ilgili müeyyide kararı-Kurul Başkanı Dursun: -"Mahkeme kararını eleştirebiliriz, beğenmeyebiliriz, 'mahkeme kararı doğru değil' diyebiliriz. Ama ortada bir mahkeme kararı varsa yokmuş gibi hareket etmek de doğru değil. Mahkeme kararına uyulmadığından dolayı Üst Kurul'un müeyyide uygulaması söz konusu"-"Biz yazılı basınla ilgili olmadığımızdan dolayı gazetelerin mahkeme kararlarına uymamalarını değerlendirecek durumda değiliz. Bu konuda bizim bir yetkimiz söz konusu değil. Gazetelerde mahkeme kararına uyulmamış olsa bile televizyonların uymaları gerekir. Biz televizyonlar açısından meseleyi değerlendiriyoruz" SELMA BIYIKLI ADABAŞ - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Davut Dursun, 4 bakanla ilgili soruşturma komisyonu haberleri için bazı yayın kuruluşlarına müeyyide uygulanmasını değerlendirirken, "Mahkeme kararını eleştirebiliriz, beğenmeyebiliriz, 'mahkeme kararı doğru değil' diyebiliriz. Ama ortada bir mahkeme kararı varsa yokmuş gibi hareket etmek de doğru değil. Mahkeme kararına uyulmadığından dolayı Üst Kurul'un müeyyide uygulaması söz konusu" dedi.

 • 25.12.2014 25 Ara 15:07 RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı - Davut Dursun RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı - Davut Dursun

  RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı-Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca RTÜK İletişim Merkezi mobil uygulaması hayata geçirildi ve 2014 yılı Radyo Eğilimleri Araştırması'nın bulguları açıklandı-RTÜK Başkanı Dursun: -"Yenilenen sistemde izleyici ve dinleyici bildirimleri ile RTÜK'e sürekli veri akışı sağlanacaktır.

 • 25.12.2014 25 Ara 14:40 RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca RTÜK İletişim Merkezi mobil uygulaması hayata geçirildi ve 2014 yılı Radyo Eğilimleri Araştırması'nın bulguları açıklandı RTÜK Başkanı Dursun: "Yenilenen sistemde izleyici ve dinleyici bildirimleri ile RTÜK'e sürekli veri akışı sağlanacaktır.

 • 25.12.2014 25 Ara 13:09 Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “Özgür basın susturulamaz’ diyenlerin 4-5 televizyon kanalında canlı yayın yapıyor olması çok ironiktir.

 • 25.12.2014 25 Ara 11:41 RTÜK Başkanı Dursun, 'Karaca'nın Tutuklanmasını' Değerlendirdi RTÜK Başkanı Dursun, 'Karaca'nın Tutuklanmasını' Değerlendirdi

  RTÜK Başkanı Davut Dursun, 14 Aralık operasyonu kapsamında Hidayet Karaca’nın tutuklanmasına ilişkin, “Sayın Karaca umarım serbest kalır. Yargı sürecinde olan ve henüz karar verilmeyen bir dava konusunda etkileme oluşturabilecek konuşmalar yayın ihlalidir” dedi.

 • 20.12.2014 20 Ara 20:47 'Aklıma Bir Fikir Geldi' Yarışması Ödül Töreni 'Aklıma Bir Fikir Geldi" Yarışması Ödül Töreni

  Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Aklıma Bir Fikir Geldi" adlı İletişim Fikirleri Yarışmasının Ödülleri TRT İstanbul Radyosu’nda düzenlenen törenle sahiplerine takdim edildi.

 • 03.12.2014 03 Ara 17:51 RTÜK'te 'Küresel Eğlence ve Medyaya Bakış Raporu' Ele Alındı RTÜK'te "Küresel Eğlence ve Medyaya Bakış Raporu" Ele Alındı

  PWC Türkiye Eğlence ve Medya Sektörü Temsilcisi Çolakoğlu: "Türkiye'de alt segmentlerin hepsinde 2018'e kadar büyüme öngörüsü var"

 • 21.11.2014 21 Kas 16:18 21 Kasım Dünya Televizyon Günü 21 Kasım Dünya Televizyon Günü

  RTÜK Başkanı Dursun: "Televizyon, çocuk ve gençlerimizin öğrenmeye en açık oldukları dönemde önemli bir öğretim aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.

 • 17.11.2014 17 Kas 10:38 URYAD Radyo Dinleyici Ölçümü Araştırma Raporu Açıklandı URYAD Radyo Dinleyici Ölçümü Araştırma Raporu Açıklandı

  URYAD Radyo Dinleyici Ölçümü Araştırması'nın sonuçları, URYAD A.Ş ile Nielsen ev sahipliğinde İstanbul Feriye Lokantası'nda düzenlenen lansman ile açıklandı.

 • 03.11.2014 03 Kas 19:48 RTÜK Üyesi Öztunç'a Saldırı Girişimi RTÜK Üyesi Öztunç'a Saldırı Girişimi

  RTÜK Başkanı Dursun: "İlgili personel hakkında gerekli idari işlem yapılacak"

 • 27.10.2014 27 Eki 11:55 Çanak Antenlere Yasak Geliyor Çanak Antenlere Yasak Geliyor

  Binaların dışında bulunan çanak antenlerin yarattığı görüntü kirliliği artık son bulacak.

 • 25.10.2014 25 Eki 14:58 Çanak Anten Yasağına Destek Çanak Anten Yasağına Destek

  RTÜK Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun'a, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da, yerel yöneticiler olarak bu çalışmaya tam destek vereceklerini söyledi.

 • 25.10.2014 25 Eki 09:41 RTÜK'ten TRT Spor Açıklaması RTÜK'ten TRT Spor Açıklaması

  RTÜK Başkanı Davut Dursun, G.Saray-Dortmund maçının, TRT Spor'un internet sitesinde canlı olarak verilmesiyle ilgili 'Yaşanan olay RTÜK'ün ilgi alanı değil' dedi.

 • 25.10.2014 25 Eki 09:07 RTÜK Başkanı: 'Trt'nin Galatasaray Maçını Canlı Vermesi İlgi Alanımız Değil' RTÜK Başkanı: "Trt'nin Galatasaray Maçını Canlı Vermesi İlgi Alanımız Değil"

  RTÜK Başkanı Davut Dursun, Galatasaray-Borussia Dortmund maçının bir kısmının, TRT Spor’un internet sitesinde canlı olarak yayınlanmasına ticaret hukuku çerçevesinde incelenmesi gerektiğini belirterek, "Yaşanan olay RTÜK’ün ilgi alanı değil" dedi.

 • 30.09.2014 30 Eyl 17:43 Cumhurbaşkanı Erdoğan RTÜK Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan RTÜK Heyetini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun'u kabul etti.

 • 27.09.2014 27 Eyl 14:24 RTÜK'te Seda Sayan Kavgası RTÜK'te Seda Sayan Kavgası

  Seda Sayan'a ceza verilmesini eleştiren RTÜK başkanına, RTÜK üyesi Ali Öztunç "Seda Sayan'ı bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum." dedi.

Advertisement