SON DAKİKA DEPRASYON HABERLERİ

Son Dakika Deprasyon Haberleri

 • 27 Ağustos 2018 16:03 Bursa'da Bir Haftadır Kayıp Olan Adam Halen Bulunamadı Bursa'da Bir Haftadır Kayıp Olan Adam Halen Bulunamadı Bursa’da kayıp olan adamdan bir haftadır haber alınamıyor.
 • 24 Ağustos 2018 10:26 Ortadan Kaybolan Kardeşini Arıyor Ortadan Kaybolan Kardeşini Arıyor BURSA'da depresyon tedavisi gören Barış Kılıkçer'den (41)15 gündür haber alınamıyor.
 • 26 Mart 2018 08:37 TED'Li Minikler Dedelerini Misafir Etti Türkiye'nin aydınlık geleceği için çabalayan TED Şanlıurfa Koleji, yaşamlarının bu döneminde bakıma, saygı ve sevgiye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyan yaşlıları misafir etti.
 • 03 Temmuz 2017 21:55 Amerikalı Ünlü Komedyen Stevie Ryan Kendisini Asarak İntihar Etti Amerikalı Ünlü Komedyen Stevie Ryan Kendisini Asarak İntihar Etti Amerikalı ünlü komedyen 33 yaşındaki Stevie Ryan, kendisini Los Angeles'teki evinde asarak intihar etti.
 • 28 Mayıs 2017 15:34 Dha Yurt Bülteni-6 1)OSMANİYE'YE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜŞIRNAK'ta PKK'lı teröristlerin roketli saldırısında yaralanan Osmaniyeli Tankçı Uzman Çavuş 30 yaşındaki Oğuzhan Yılmaz, Ankara'da tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit oldu.
 • 28 Mayıs 2017 14:54 Dha Yurt Bülteni-6 1)İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU, KATO DAĞI'NDA OPERASYON BÖLGESİNDE İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye- Irak sınır hattında bulunan, yaklaşık 2 aydır operasyonların sürdüğü Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde bulunan Kato Dağı zervisine çıkarak, operasyonu yürüten güvenlik güçleri ile bir araya geldi.
 • 28 Mayıs 2017 14:51 Diyarbakır Genç Çifte Saldırıp Tutuklanan Zanlının Babası Özür Diledi Diyarbakır Genç Çifte Saldırıp Tutuklanan Zanlının Babası Özür Diledi Diyarbakır'da, geçtiğimiz günlerde yolda yürüyen genç çifte saldırmasıyla gündeme gelen ve daha sonra çıkarıldığı mahkemede tutuklanan Yekta Çiftçi'nin babası Nedim Çiftçi, yaşanan olaylardan ötürü kamuoyundan özür diledi.
 • 28 Mayıs 2017 14:30 Dha Yurt: Genç Çifte Saldırıp Tutuklanan Zanlının Babası Özür Diledi DİYARBAKIR'da, geçtiğimiz günlerde yolda yürüyen genç çifte saldırmasıyla gündeme gelen ve daha sonra çıkarıldığı mahkemede tutuklanan Yekta Çiftçi'nin babası Nedim Çiftçi, yaşanan olaylardan ötürü kamuoyundan özür diledi.
 • 08 Mart 2017 17:26 Huzurevi Çalışanlarına Huzurevi Çalışanlarına "Ruh Sağlığı ve Biz" Semineri Rize İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi çalışanlarına "Ruh sağlığı ve biz" konulu seminer verildi.
 • 22 Şubat 2017 10:14 Çinli Kadınlar, Ölmeden Mezara Girip Meditasyon Yaptı Çinli Kadınlar, Ölmeden Mezara Girip Meditasyon Yaptı İlginç meditasyon yöntemiyle bilinen Çinliler yine şaşırtmayı başardı. Eşlerinden boşanan kadınlar acılarıyla başa çıkabilmek için ölmüş gibi toprağa uzanıp meditasyon yaptı.
 • 16 Ekim 2016 10:35 Bathonea Kazılarında 1400 Yıl Önce Kullanılan Depresyon ve Kalp İlaçları Bulundu AVCILAR'ın Küçükçekmece Gölü kıyılarında yürütülen Bathonea kazılarında bulunan 700 kadar unguentarium'da (Merhem, ilaç ya da koku şişesi) depresyon ve kalp ilaçları bulunduğu belirlendi.
 • 16 Ekim 2016 10:21 Bathonea Kazılarında 1400 Yıl Önce Kullanılan Sakinleştirici ve Kalp Ilaçları Bulundu Bathonea Kazılarında 1400 Yıl Önce Kullanılan Sakinleştirici ve Kalp Ilaçları Bulundu Avcılar'ın Küçükçekmece Gölü kıyılarında yürütülen Bathonea kazılarında bulunan 700 kadar unguentarium'da (Merhem, ilaç ya da koku şişesi) depresyon ve kalp ilaçları bulunduğu belirlendi.
 • 16 Ekim 2016 10:06 Bathonea Kazılarında 1400 Yıl Önce Kullanılan Depresyon ve Kalp İlaçları Bulundu Bathonea Kazılarında 1400 Yıl Önce Kullanılan Depresyon ve Kalp İlaçları Bulundu Küçükçekmece Gölü kıyılarında yürütülen Bathonea kazılarında bulunan 700 kadar unguentarium'da (merhem, ilaç ya da koku şişesi) depresyon ve kalp ilaçları bulundu.
 • 25 Mart 2016 13:45 Galatasaray'ın Eski Antrenörü Zafer Koç Ölü Bulundu Galatasaray'ın Eski Antrenörü Zafer Koç Ölü Bulundu Galatasaray Kulübü tarafından işten çıkarılan U21 futbol takımının eski antrenörü Zafer Koç, Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde bir dairede ölü bulundu.
 • 24 Şubat 2016 12:47 Beş Yıldızlı Otelde İstihdam Edilen Gencin Hayatı Değişti Beş Yıldızlı Otelde İstihdam Edilen Gencin Hayatı Değişti Otizmle Yetişkin İstihdam Projesi ve Uygulama Terapisi Eğitimi ve süreç programı kapsamında Bursa Almira Otel'de istihdam edilen otizmli gencin hayatı değişti.
 • 24 Ocak 2016 13:39 İnternet Çağı Hastalığı İnternet Çağı Hastalığı "Siberkondria" İnternetten yaptıkları araştırma sonucu ciddi rahatsızlıklarının olduğunu düşünen siberkondria hastalarının, depresyona girme riskiyle karşı karşıya oldukları bildirildi.
 • 24 Ocak 2016 13:04 İnternet Çağı Hastalığı "Siberkondria" İnternetten yaptıkları araştırma sonucu ciddi rahatsızlıklarının olduğunu düşünen "siberkondria" (internetten hastalık arama davranışı) hastalarının, ağır deprasyona girme riskiyle karşı karşıya oldukları bildirildi.
 • 13 Ocak 2016 12:44 Servet Tazegül Kızıyla Moral Buluyor (1) Servet Tazegül Kızıyla Moral Buluyor (1) Görüntü Dökümü : Servet Tazegül ve ailesinden görüntü Servet Tazegül'ün konuşması Servet Tazegül kızıyla moral buluyor Ayak bileğinden ameliyat edilen milli tekvandocu Servet, Almanya'dan gelen eşi Melda ve 3,5 aylık kızı Esmira ile moralleniyor Milli tekvandocu Servet: "Kızımdan ve eşimden güç alıyorum" "Eşimden ve çocuğumdan sürekli uzak kalıyorum" Servet'in eşi Melda: "Ben de sporcu olduğum için alışkınım. Yeter ki kamp ve müsabaka yapsın" "Çocuk açısından iyi destek veriyor.
 • 29 Kasım 2015 10:07 Kanser Sürecinde Hasta ve Yakınlarının En Büyük İlacı Doğru Bilgi' Kanser Sürecinde Hasta ve Yakınlarının En Büyük İlacı Doğru Bilgi' Genç yaşta yakalandığı kanser hastalığı ile hayatı değişen ve bu hastalıkla mücadele eden herkese umut ışığı olan Dida Kaymaz, başkanı olduğu Kansersiz Yaşam Derneği’nin YaşaTIR’ı ile Anadolu gezisini sürdürüyor.
 • 09 Kasım 2015 10:26 MİT'cinin Cinneti: Kızını Öldürüp, Eşini Yaraladıktan Sonra İntihar Etti (2)- Yeniden MİT'cinin Cinneti: Kızını Öldürüp, Eşini Yaraladıktan Sonra İntihar Etti (2)- Yeniden Sayın Yazıişleri Müdürlerinin dikkatine '10 yaşındaki kızı ile eşini öldürüp yaşamına son vermek istedi' başlıklı haber, haber de ek bilgi (ilk haberde baba yaralı idi, o ölmüş) ve fotoğraflar nedeniyle yeniden geçildi.
 • 05 Kasım 2015 10:23 Kanseri Hastaları Bebek Düşünürken Gerekli Tedbirleri Almalı Kanseri Hastaları Bebek Düşünürken Gerekli Tedbirleri Almalı LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üstün Ezer, ailesinde lösemi ve kanser hastalık yükü bulunan annelerin, çocuklarına hamile kalacakları günden itibaren bebeklerini düşünerek onları korumaya almalarını, gebelikten itibaren sonsuza kadar sigara, alkol, gazlı ve enerji içeceklerinden uzak durmaları uyarısında bulundu.
 • 21 Ekim 2015 14:14 Sarılmadan Uyumayalım Sarılmadan Uyumayalım Hele de yeni başlayan soğuk kış akşamlarında, sevgilinize sarılıp uyumaktan daha huzurlu bir şey var mı?
 • 07 Ekim 2015 11:41 Sonbahar Depresyonuna Dikkat! Sonbaharla birlikte dünyanın bir kısmı güneşli günlere veda edip serin, rüzgârlı ve yağmurlu havalara girer. Doğanın da sarardığı bu aylarda birçok kişi, hüzün ve enerji kaybı nedeniyle bazen yataktan bile kalkmak istemeyerek yaşamla mücadele gücü azalır. Uzmanlar, bazen belli bir neden olmadan sadece mevsimin değişimiyle başlayan depresyon durumunun sonbahar depresyonu olabileceğini vurguladı.
 • 21 Haziran 2015 12:11 Genç Kadın Akşam Saçlı Yattı, Sabah Kel Kalktı! Genç Kadın Akşam Saçlı Yattı, Sabah Kel Kalktı! Hiçbir sorunu olmayan kadın, akşam normal uykusuna daldı. Sabah kalktığında ise kel olduğunu gördü. "Ben ellerimde saçımla uyandım" diyen kadın çığlıklar atmaya başladı.
 • 06 Mayıs 2015 12:59 Psikoloji Danışman Doğanay: Çocukların Yaşına Uygun Bilgi Almalarını Sağlayın Psikoloji Danışman Doğanay: Çocukların Yaşına Uygun Bilgi Almalarını Sağlayın İzmit'te faaliyet gösteren bir Psikolojik Danışmanlık ve Yaşam Koçluğu merkezinin 3-8 yaş arasında 500 çocuk üzerinde yaptırdığı araştırmaya göre, bu çocuklardan yüzde 25'nin internet ve televizyon bağımlısı olduğu, geri kalanının da birçok psikolojik sorunlarla içiçe bulunduğu ortaya çıktı.
 • 12 Nisan 2015 11:45 Doç. Dr. Karabekiroğlu: İlgisizlik Otizm Riskini Artırıyor Doç. Dr. Karabekiroğlu: İlgisizlik Otizm Riskini Artırıyor Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi öğretim üyesi Doç.D r. Koray Karabekiroğlu, toplumun yüzde 1 veya 2'sinde 'Otizm spektrum bozukluğu' olduğunu ifade ederek, "Çok fazla kanıtlanmış kaygılanacak bir risk faktörü yok. En temel şey çocukların küçük yaşlarda ilgisiz kalması otizm riskini artırıyor" dedi.
 • 08 Nisan 2015 12:59 "KO-MEK Kursuna Gelenler Deprasyona Girmiyorlar" Kartepe'deki KO-MEK sergisinde 35 branşta eğitim alan kursiyerlerin hazırladığı ürünler sergileniyor.
 • 24 Şubat 2015 12:05 Pursaklar Belediyesi Bağımlılık Konusunu Masaya Yatırdı Toplumun önemli bir yarası olan bağımlılık konusu Pursaklar Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu programda masaya yatırıldı.
 • 24 Aralık 2014 13:52 Ppof.dr. Yazıcı: Kadınların Depresyon Riski Erkeklerden Fazla Ppof.dr. Yazıcı: Kadınların Depresyon Riski Erkeklerden Fazla Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Aylin Ertekin Yazıcı, dünyada Majör Depresif Bozukluk (MDB) rahatsızlığının görülme ihtimali yüksek ülkeler arasında Türkiye'nin de bulunduğunu; aldığı sorumlulukların fazlalığı nedeniyle evli kadınların büyük bir risk altında olduğunu söyledi.
 • 29 Eylül 2014 18:34 İşsizlik Garson Genci Çatıya Çıkardı, Sokaktakiler Durup Onu İzledi İşsizlik Garson Genci Çatıya Çıkardı, Sokaktakiler Durup Onu İzledi Bodrum'da işsizlik nedeniyle bunalıma giren garson genç, iki katlı bir iş yerinin çatısına çıkarak, intihar girişiminde bulundu. Meraklı vatandaşlar durup onu izledi.
 • 29 Eylül 2014 17:49 İşsizlik Bunalımı Çatıya Çıkardı İşsizlik Bunalımı Çatıya Çıkardı Deprasyon ilaçlarımı alamıyorum" diye bağırmaya başladı
 • 22 Eylül 2014 16:25 Kışın Kilo Almamak İçin Bunlara Dikkat Kışın Kilo Almamak İçin Bunlara Dikkat Deprasyon, pek çok konuda isteksiz olmanıza ya da sürekli uyku halinde bulunmanıza neden olabilir
 • 04 Mart 2014 14:24 Ailesini Katleden Baba 4 Yıldır Ağır Deprasyon İlaçları Kullanıyordu Kayseri'de dün Nuri Duran'ın geçirdiği cinnet sonrası eşi ve 4 çocuğunu öldürüp intihar etmesinin ardından cenazeler, bugün gözyaşları arasında Pınarbaşı İlçesi'nin Gazi Köyü'nde yan yana toprağa verildi.
 • 25 Şubat 2014 16:47 B12 Vitamin Eksikliği Deprasyona Neden Oluyor B12 Vitamin Eksikliği Deprasyona Neden Oluyor Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı Dr. Hakan Keski, B12 vitamin eksikliğinin depresyona neden olduğunu söyledi.
 • 23 Şubat 2014 11:15 'Ev Hanımları ile Sağlığa Yürüyoruz" Etkinliği Hatay Halk Sağlığı Müdürülüğü tarafından, ''Ev Hanımları ile Sağlığa Yürüyoruz'' adı altında yürüyüş düzenlendi.
 • 10 Şubat 2014 16:56 Öğretmen İntihar Etti Öğretmen İntihar Etti Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.
 • 31 Aralık 2013 14:40 Kan Bağışında Yüzde 50'lere Varan Artış Yaşandı Kan Bağışında Yüzde 50'lere Varan Artış Yaşandı Şanlıurfa'da 2013 yılında Türk Kızılayı'na "kan bağışı"nda bulunan bağışçı sayısında yüzde 50'ye varan artış yaşandı.
 • 27 Kasım 2013 11:40 Muratpaşa'da Muratpaşa'da "Kadına Psikolojik Şiddet ve Yasalar" Paneli 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında; Muratpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Birimi ile Antalya Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde "Kadına Psikolojik Şiddet ve Yasalar" konulu...
 • 10 Ekim 2013 16:23 Dünya Ruh Sağlığı Günü ÇOMÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bakım: "Dünyada her 5 kişiden birinin depresyonda olduğu saptanmış. Bu rakamlar her geçen yıl daha da artıyor"
 • 30 Eylül 2013 10:20 Emziren Annelerde Kanser Riski Düşüyor Emziren Annelerde Kanser Riski Düşüyor Memorial Şişli Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nden Op. Dr. Asena Ayar, emzirmenin kadın sağlığı açısından çok önemli olduğunu vurguladı.
 • 09 Temmuz 2013 15:10 Erken Teşhis Yaşam Kalitesini Yükseltiyor Erken Teşhis Yaşam Kalitesini Yükseltiyor Halk arasında "bunama" olarak bilinen "alzheimer"da erken olgularda hastalığı yavaşlatmak ve yaşam kalitesini düzeltmek mümkün oluyor.
 • 09 Temmuz 2013 14:16 Unuttuğunuzu Unutuyorsanız Dikkat Unuttuğunuzu Unutuyorsanız Dikkat Alzheimer tip senil demans ilerleyen yaşla ortaya çıkan ve progressif bir hastalık olduğundan, bazen ailelerce yaşlılığın bir parçası olarak algılanır ve doktora götürülmez.
 • 30 Haziran 2013 11:27 Anne Sütü Alan Çocuk Daha Uyumlu Oluyor Prof. Dr. Rahmi Örs: "Anne sütü alan bebeklerin davranış olarak diğer çocuklarla kıyaslandığında daha uyumlu ve daha az sorunlu bireyler olduğu görülüyor"
 • 01 Nisan 2013 21:26 Uçar'ın Annesi Gözyaşlarını Tutamadı Uçar'ın Annesi Gözyaşlarını Tutamadı Fransa'da yangında hayatını kaybeden Sebahattin Uçar'ın baba ocağında hüzün yaşanıyor.
 • 27 Mart 2013 12:18 Hollanda'da Türk Aile, Ellerinden Alınan Çocuklarını İstiyor Hollanda'nın Lahey kentinde oturan Kayserili 48 yaşındaki Sultan ile 69 yaşındaki Ahmet Elkıran çifti, Hollanda Gençlik Dairesi tarafından 4 yıl önce küçük oğullarının ellerinden alındığını ve cezaevini andıran bakım evinde kötü koşullarda...
 • 31 Aralık 2012 15:23 Çocuk Gelişim bölümüne Yoğun İlgi Çocuk Gelişim bölümüne Yoğun İlgi Açık lise kapsamındaki Çocuk gelişimi bölümü yüz yüze eğitim ilgi görüyor.
 • 19 Aralık 2012 11:22 Dünyanın Yeni Hastalığı Deprasyon Dünyanın Yeni Hastalığı Deprasyon İzmir Üniversitesi'ne (İZÜ) konuk olan yaşam koçu ve NLP uzmanı Ender Kızılkaya, her iki kadından birinin hayatında en az bir kez depresyona girdiğini söyledi."Beynin Çalışma Sistemi ve Günümüz Sıkıntılarının Kadınlar Üzerindeki Etkileri"...
 • 30 Kasım 2012 19:28 "Emre Bunu Yapmış Olamaz" Kahramanmaraş'ta nöbet sırasında intihar eden askerin ailesi, oğullarının intihar ettiğine inanmıyor.
 • 30 Kasım 2012 14:32 Er Emre Tanık'ın Ailesinden İntihar Tepkisi Er Emre Tanık'ın Ailesinden İntihar Tepkisi Kahramanmaraş Andırın İlçe Jandarma Komutanlığı'nda vatani görevini yapan ve nöbet sırasında G3 piyade tüfeğiyle başına ateş edip yaşamına son veren Manisalı er 21 yaşındaki Emre Tanık'ın ailesi, olayı araştırmak için Kahramanmaraş'a gidecek.
 • 11 Ekim 2012 17:46 Şişli'de Vahşi Cinayet Şişli'de Vahşi Cinayet Deprasyon tedavisi gördüğü öğrenilen İsmigül B