SON DAKİKA DOĞAN YAYINCILIK HABERLERİ

Son Dakika Doğan Yayıncılık Haberleri

 • 07 Nisan 2017 11:52 Eğlence ve Pazarlama Dünyasını Buluşturdu Cannes Lions Türkiye Resmi Temsilcisi Hürriyet'in düzenlediği Lions Entertainment buluşması, 'markalı içerik' temasıyla eğlence, reklam ve pazarlama dünyasını bir araya getirdi.
 • 08 Mart 2017 09:53 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 11.30-İBB Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş meydan düzenlemesi ve transfer merkezi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecek.
 • 08 Mart 2017 08:10 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1 1- YAŞAR BÜYÜKANIT HASTANEYE KALDIRILDIHaber- Kamera: Ramazan EĞRİ-Uğur AYAZSIN / İstanbul DHAKadıköy'de eşiyle yürüyüş yaparken rahatsızlanan Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt,Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
 • 07 Mart 2017 20:15 "Kadın Girişimciliğinde Sürdürülebilir Büyüme Konferansı" İstanbul'da Düzenlendi AVRUPA İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve paydaşları, Avrupa Birliği (AB), Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve İŞKUR, Türkiye'de kadın girişimciliği alanında yaşanan zorluklar ve fırsatları tartışmak üzere Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak amacıyla "Kadın...
 • 07 Mart 2017 19:43 Kadın Girişimciliğinde Sürdürülebilir Büyüme Konferansı Kadın Girişimciliğinde Sürdürülebilir Büyüme Konferansı" Istanbul'da Düzenlendi Haber: Ezgi ÇAPA-Taner YENER/Kamera: Yaşar KAÇMAZ/İSTANBUL DHAAvrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve paydaşları, Avrupa Birliği (AB), Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve İŞKUR, Türkiye'de kadın girişimciliği alanında yaşanan zorluklar ve fırsatları tartışmak üzere...
 • 07 Mart 2017 19:35 Kadın Girişimciliğinde Sürdürülebilir Büyüme Konferansı Kadın Girişimciliğinde Sürdürülebilir Büyüme Konferansı" İstanbul'da Düzenlendi AVRUPA İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve paydaşları, Avrupa Birliği (AB), Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve İŞKUR, Türkiye'de kadın girişimciliği alanında yaşanan zorluklar ve fırsatları tartışmak üzere Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak amacıyla "Kadın...
 • 07 Mart 2017 19:15 Dha 'Stanbul -"Kadın Girişimciliğinde Sürdürülebilir Büyüme Konferansı" İstanbul'da Düzenlendi Haber: Ezgi ÇAPA-Taner YENER/Kamera: Yaşar KAÇMAZ/İSTANBUL DHAAvrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve paydaşları, Avrupa Birliği (AB), Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve İŞKUR, Türkiye'de kadın girişimciliği alanında yaşanan zorluklar ve fırsatları tartışmak üzere...
 • 24 Şubat 2017 09:33 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 09.30-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiyeİşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) tarafından düzenlenen "Çalışma Hayatıİstişare Toplantısı"na katılacak.
 • 24 Şubat 2017 08:08 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1 1- MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ KUNDAKÇISI TEKRAR GÖZALTINA ALINDIHaber-Kamera: Ali AKSOYER-Mehmet İlkay ÖZER / İSTANBUL DHAKadıköy'deki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kundaklayan şüpheli Mehmet Ali Aligül tutuklama talebiyle sevk edildiği mahkemeden serbest bırakıldı.
 • 24 Şubat 2017 00:00 Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı DİJİTAL TV sektörüne hızlı bir giriş yapan, Türkiye'nin internet televizyonu BluTV, kendi yerli dizilerini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor.
 • 23 Şubat 2017 23:53 Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı Dijital TV sektörüne hızlı bir giriş yapan, Türkiye'nin internet televizyonu BluTV, kendi yerli dizilerini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor.
 • 23 Şubat 2017 23:47 Dha İstanbul - Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı Dha İstanbul - Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı Dijital TV sektörüne hızlı bir giriş yapan, Türkiye'nin internet televizyonu BluTV, kendi yerli dizilerini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor.
 • 23 Şubat 2017 23:45 Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı Blutv'nin Korku Konseptli Dizisi Sahipli'nin Galası Yapıldı DİJİTAL TV sektörüne hızlı bir giriş yapan, Türkiye'nin internet televizyonu BluTV, kendi yerli dizilerini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor.
 • 21 Şubat 2017 11:09 TÜYİD Yeni Yönetim Kurulu'nu Seçti Yeni Yatırımcı İlişkileri Derneği'nin yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Nursel İlgen getirildi.
 • 25 Aralık 2016 08:38 Dha İstanbul Bülteni-1 1- BAŞBAKAN YILDIRIM: SORUNLARA RAĞMEN BÜYÜK İŞ BAŞARIYORSUNUZ-BAŞBAKAN YILDIRIM TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇISI ÖDÜL TÖRENİ'NDE KONUŞTUBaşbakan Binali Yıldırım;"Marifet sizde, iltifat da bize ait.
 • 24 Aralık 2016 23:30 Başbakan Yıldırım: Sorunlara Rağmen Büyük İş Başarıyorsunuz (Geniş Haber) Başbakan Yıldırım: Sorunlara Rağmen Büyük İş Başarıyorsunuz (Geniş Haber) -BAŞBAKAN YILDIRIM TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇISI ÖDÜL TÖRENİ'NDE KONUŞTUBaşbakan Binali Yıldırım;"Marifet sizde, iltifat da bize ait.
 • 24 Aralık 2016 23:25 Başbakan Yıldırım: Sorunlara Rağmen Büyük İş Başarıyorsunuz (Geniş Haber) Başbakan Yıldırım: Sorunlara Rağmen Büyük İş Başarıyorsunuz (Geniş Haber) -BAŞBAKAN YILDIRIM TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇISI ÖDÜL TÖRENİ'NDE KONUŞTUBaşbakan Binali Yıldırım;"Marifet sizde, iltifat da bize ait.
 • 24 Aralık 2016 21:26 Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Suriye'de devam eden Fırat Kalkanı Harekatı'na ilişkin "Güney sınırlarımız boyunca büyük tehditler altındayız. Dışarıdan gelen lojistik destekleri kesmemiz lazım. Onun için Fırat Kalkanı'nı yapıyoruz.
 • 24 Aralık 2016 21:20 Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... Başbakan Binali Yıldırım;"Güney sınırlarımız boyunca büyük tehditler altındayız. Dışarıdan gelen lojistik destekleri kesmemiz lazım. Onun için Fırat Kalkanı'nı yapıyoruz.
 • 24 Aralık 2016 21:18 Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... Dha İSTANBUL - BAŞBAKAN YILDIRIM: CEVABINI BOMBALARI, FÜZELERİ ATANLARI BULUNDUĞU YERDE ETKİSİZ HALE GETİREREK SÖYLEYECEĞİZ (ek bilgi ve görüntüyle)Başbakan Binali Yıldırım;"Güney sınırlarımız boyunca büyük tehditler altındayız. Dışarıdan gelen lojistik destekleri kesmemiz lazım.
 • 24 Aralık 2016 21:17 Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... Başbakan Yıldırım: Cevabını Bombaları, Füzeleri Atanları Bulunduğu Yerde Etkisiz Hale Getirerek... Başbakan Binali Yıldırım;"Güney sınırlarımız boyunca büyük tehditler altındayız. Dışarıdan gelen lojistik destekleri kesmemiz lazım. Onun için Fırat Kalkanı'nı yapıyoruz.
 • 01 Aralık 2016 12:57 Başbakan Yıldırım: Dalgalanma 1-1,5 Ay Daha Devam Edecek Başbakan Yıldırım: Dalgalanma 1-1,5 Ay Daha Devam Edecek BAŞBAKAN Binali Yıldırım, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısında ekonomide yaşanan gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulunarak, "Çok emin olarak söylüyorum.
 • 01 Aralık 2016 12:55 Dha Ankara - Başbakan Yıldırım: Dalgalanma 1-1,5 Ay Daha Devam Edecek Dha Ankara - Başbakan Yıldırım: Dalgalanma 1-1,5 Ay Daha Devam Edecek 'DOLAR' AÇIKLAMASI: KÜRESEL BİR GELİŞMEDİR, TÜRKİYE DE NASİBİNİ ALMIŞTIR"PARA BİRİMLERİ YÜZDE 6 SAPMA YAPTIYSA BİZİMKİ 2 KATI YAPTI""BUNU DA ATLATACAĞIZ, ENDİŞEYE GEREK YOK""'PİYASAYA MÜDAHALE' ALGISI OLUŞTURACAK UYGULAMALARIN YANINDAN GEÇMEYİZ"BAŞBAKAN Binali Yıldırım, TÜSİAD Yüksek...
 • 11 Kasım 2016 17:55 Yeniden) İşadamı Şarık Tara'ya Dünya Ekonomik Forumu'ndan Ödül (1) Dünya Ekonomik Forumu tarihinde ilk kez verdiği iş dünyası ve devlet adamı ödülüne ENKA Vakfı Başkanı ve ENKA Şirketleri Onursal Başkanı Şarık Tara layık görüldü.
 • 11 Kasım 2016 17:45 Yeniden) İşadamı Şarık Tara'ya Dünya Ekonomik Forumu'ndan Ödül (1) Dünya Ekonomik Forumu tarihinde ilk kez verdiği iş dünyası ve devlet adamı ödülüne ENKA Vakfı Başkanı ve ENKA Şirketleri Onursal Başkanı Şarık Tara layık görüldü.
 • 19 Ekim 2016 15:30 Cannes'da Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'e Büyük İlgi Fransa'nın Cannes kentinde 32'ncisi düzenlenen Uluslararası İletişim Programları Pazarı'nda (MIPCOM) "Vatanım Sensin" adlı yeni dizileri tanıtılan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, yabancı medya kuruluşları tarafından büyük ilgiyle karşılandı.
 • 23 Eylül 2016 19:51 Olumsuz Algıyı Diyalog ile Ortadan Kaldırabiliriz? Olumsuz Algıyı Diyalog ile Ortadan Kaldırabiliriz? Dha DIŞ HABER- 'Olumsuz algıyı diyalog ile ortadan kaldırabiliriz'Mahmut TosunBerlin, 23 Eylül, (DHA)- TÜSİAD, 15 Temmuz olayları sonrası sürecin doğru anlaşılması ve Türkiye Almanya ilişkilerinin daha da güçlendirilmesi amacıyla Berlin'de bir dizi görüşmelerde bulundu.
 • 23 Eylül 2016 19:47 Olumsuz Algıyı Diyalog ile Ortadan Kaldırabiliriz Olumsuz Algıyı Diyalog ile Ortadan Kaldırabiliriz" TÜSİAD, 15 Temmuz olayları sonrası sürecin doğru anlaşılması ve Türkiye Almanya ilişkilerinin daha da güçlendirilmesi amacıyla Berlin'de bir dizi görüşmelerde bulundu.
 • 14 Mart 2015 13:43 Uludağ Ekonomi Zirvesi Kiğılı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, "Türkiye'de erkek giyim markaları, Avrupa düzeyinde.
 • 10 Mart 2015 16:35 Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması Gerçekleştirildi 1 Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması Gerçekleştirildi 1 * Doğan Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ: "Kadın yöneticilerin olduğu yapılarda sezgilerin çok daha kuvvetli olduğunu gözlemledim. Ben iş hayatında çok sesliliğe ve çeşitliliğe çok inanıyor ve yönetici olarak bu farklı, ancak bütünleyici özellikleri değerlendirerek çok daha fayda yaratılabileceğine inanıyorum" "Özgecan ile yaşadıklarımız, pek çok yaşananı gün ışığına çıkardı.
 • 10 Mart 2015 16:35 Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması Gerçekleştirildi 2 Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması Gerçekleştirildi 2 * Doğan Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ: "Kadın yöneticilerin olduğu yapılarda sezgilerin çok daha kuvvetli olduğunu gözlemledim. Ben iş hayatında çok sesliliğe ve çeşitliliğe çok inanıyor ve yönetici olarak bu farklı, ancak bütünleyici özellikleri değerlendirerek çok daha fayda yaratılabileceğine inanıyorum" "Özgecan ile yaşadıklarımız, pek çok yaşananı gün ışığına çıkardı.
 • 10 Mart 2015 15:46 Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması" Gerçekleştirildi Turkcell'in 4. kez düzenlediği 'Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması' gerçekleştirildi.
 • 10 Mart 2015 14:41 Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması" Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, 2012 yılında Türkiye'yi Büyüten Kadınlar Buluşması için çıktıkları yolculukta 68 bin kadına ulaştıklarını belirterek, 4 yıl içinde 100 bin kadına ulaşmayı hedeflediklerini bildirdi.
 • 20 Şubat 2015 16:21 TÜYİD'in Yeni Yönetim Kurulu Seçildi TÜYİD'in Yeni Yönetim Kurulu Seçildi Yatırımcı İlişkileri Derneğinin yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Özge Bulut Maraşlı getirildi.
 • 20 Şubat 2015 14:06 TÜYİD'in Yeni Yönetim Kurulu Seçildi Yatırımcı İlişkileri Derneği'nin (TÜYİD) yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Özge Bulut Maraşlı getirildi.
 • 23 Ocak 2015 04:21 Davutoğlu: Davutoğlu: "Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (3)- "AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
 • 23 Ocak 2015 04:02 Başbakan Davutoğlu Davos'ta Davutoğlu: (3) ''AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
 • 22 Ocak 2015 15:56 Tüsiad'ın Yeni Yönetim Kurulu TÜSİAD 45. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
 • 09 Ocak 2015 12:00 Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
 • 09 Ocak 2015 11:52 1arzuhan Doğan Yalçındağ?a En Beğenilen İş Kadını Ödülü 1arzuhan Doğan Yalçındağ?a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
 • 09 Ocak 2015 11:43 Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Arzuhan Doğan Yalçındağ'a En Beğenilen İş Kadını Ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en beğenilen iş kadını ödülü, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a verildi.
 • 15 Aralık 2014 14:48 Babacan: Eğer Güven Yoksa... Babacan: Eğer Güven Yoksa... Başbakan yardımcısı Ali Babacan, "Eğer güven yoksa yatırımcı duruyor, bankalar duruyor, tüketici ve ekonomi duruyor" dedi.
 • 15 Aralık 2014 14:41 Babacan Eğer Güven Yoksa Babacan Eğer Güven Yoksa * Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Eğer güven yoksa yatırımcı duruyor, bankalar duruyor, tüketici ve ekonomi duruyor" "Maliye politikalarıyla ekonomiyi ne kadar canlandırmaya çalışırsanız çalışın, merkez bankaları para politikalarında ne kadar genişlemeci çizgi izlerse izlesin eğer güven yoksa bir ülkede, büyümede, istihdam da mümkün değil" Haber-Kamera: Enver ALAS - İstanbul / DHA G-20'nin iş dünyası ayağı olan B20 Türkiye Başlangıç Toplantısı, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımıyla Four Seasons Otel'de başladı.
 • 12 Aralık 2014 04:39 26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1 26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1 * Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen 26. Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.
 • 12 Aralık 2014 04:30 26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu 26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu 26. Genç İletişimciler Yarışmasında dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.
 • 11 Aralık 2014 17:59 Arzuhan Doğan Yalçındağ: Tüsiad ve Türkonfed'in Demokrasinin Gelişimine Muazzam Katkıları Var Arzuhan Doğan Yalçındağ: Tüsiad ve Türkonfed'in Demokrasinin Gelişimine Muazzam Katkıları Var Haber: Özkan ARSLAN Kamera: Özgür ARSLAN-İSTANBUL DHA Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın da katıldığı Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) '10'uncu Kuruluş Yılı Zirvesi kapsamında düzenlenen '10. Yılında TÜRKONFED ve İş Dünyası Örgütleri için Gelecek Perspektifleri' konulu panelde konuşan Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, TÜSİAD ve TÜRKONFED'in demokrasinin gelişimine mauazzam katkıları olduğunu söyledi.
 • 11 Aralık 2014 17:59 Başbakan Yardımcısı Babacan: Çok Sayıda Hakim ve Savcı Alacağız Başbakan Yardımcısı Babacan: Çok Sayıda Hakim ve Savcı Alacağız Dha İSTANBUL- (aktüel görüntülerle)- BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN: ÇOK SAYIDA HAKİM VE SAVCI ALACAĞIZ Haber: Özkan ARSLAN - Hakime TORUN Kamera: Özgür ARSLAN-İSTANBUL DHA Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) '10'uncu Kuruluş Yılı Zirvesi'ne katılan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'de yapılması planlanan dönüşüm programlarını anlattığı konuşmasında, 'Çok sayıda hakim savcı alacağız. Maalesef mevcut hakim ve savcılarımıza baktığımızda, HSYK seçimlerinde de ortaya çıktığı gibi önemli bir yüzdenin belli bir emir komuta zinciri içinde çalıştığı anlaşılıyor.
 • 11 Aralık 2014 16:40 Başbakan Yardımcısı Babacan: Çok Sayıda Hakim ve Savcı Alacağız -2 Başbakan Yardımcısı Babacan: Çok Sayıda Hakim ve Savcı Alacağız -2 Haber: Özkan ARSLAN - Hakime TORUN Kamera: Özgür ARSLAN-İSTANBUL DHA Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) '10'uncu Kuruluş Yılı Zirvesi'ne katılan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'de yapılması planlanan dönüşüm programlarını anlattığı konuşmasında, 'Çok sayıda hakim savcı alacağız. Maalesef mevcut hakim ve savcılarımıza baktığımızda, HSYK seçimlerinde de ortaya çıktığı gibi önemli bir yüzdenin belli bir emir komuta zinciri içinde çalıştığı anlaşılıyor.
 • 11 Aralık 2014 16:34 Arzuhan Doğan Yalçındağ: Tüsiad ve Türkonfed'in Demokrasinin Gelişimine Muazzam Katkıları Var Arzuhan Doğan Yalçındağ: Tüsiad ve Türkonfed'in Demokrasinin Gelişimine Muazzam Katkıları Var Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın da katıldığı Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) '10'uncu Kuruluş Yılı Zirvesi kapsamında düzenlenen '10. Yılında TÜRKONFED ve İş Dünyası Örgütleri için Gelecek Perspektifleri' konulu panelde konuşan Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, TÜSİAD ve TÜRKONFED'in demokrasinin gelişimine mauazzam katkıları olduğunu söyledi.
 • 11 Aralık 2014 15:48 2başbakan Yardımcısı Babacan: Çok Sayıda Hakim ve Savcı Alacağız 2başbakan Yardımcısı Babacan: Çok Sayıda Hakim ve Savcı Alacağız Haber: Özkan ARSLAN - Hakime TORUN Kamera: Özgür ARSLAN-İSTANBUL DHA Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) '10'uncu Kuruluş Yılı Zirvesi'ne katılan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'de yapılması planlanan dönüşüm programlarını anlattığı konuşmasında, 'Çok sayıda hakim savcı alacağız. Maalesef mevcut hakim ve savcılarımıza baktığımızda, HSYK seçimlerinde de ortaya çıktığı gibi önemli bir yüzdenin belli bir emir komuta zinciri içinde çalıştığı anlaşılıyor.