11 aylık mücadele sona ulaştı! İngiltere'den yürümeye başlayan adam, 11 ay sonra Mekke'ye ulaştı - Son Dakika

11 aylık mücadele sona ulaştı! İngiltere'den yürümeye başlayan adam, 11 ay sonra Mekke'ye ulaştı

05.07.2022 22:55

İngiltere'den yola çıkan 53 yaşındaki Iraklı elektrik mühendisi Adam Muhammed, 11 ay sonra 11 ülkeden geçerek Mekke kentine ulaşmayı başardı.

Yaklaşık 25 yıldır İngiltere'de yaşayan evli ve 2 çocuk babası 53 yaşındaki Iraklı elektrik mühendisi Adam Muhammed, geçtiğimiz yıl ağustosta gördüğü rüya üzerine kutsal topraklara gitmek için yola çıktı.

İngiltere'de Mekke'ye gitmek üzere yola çıkan adam 11 ay sonra hedefine ulaştı

11 AY SONRA MEKKE'YE ULAŞTI

Muhammed, 'Barış Yolculuğu' adını verdiği yürüyüşünde üç tekerlekli seyyar aracıyla 11 ayda 11 ülkeden geçerek Suudi Arabistan'ın Mekke kentine ulaştı.

YORUMLAR (1)
500
Londra'da metro istasyonunda yangın Londra'da metro istasyonunda yangın İngiltere'yi sel vurduMetro ve tren seferleri iptal edildi İngiltere'yi sel vurduMetro ve tren seferleri iptal edildi Aşırı sıcakların etkili olduğu İngiltere'nin bir kasabasında şiddetli yağış hayatı felç etti Aşırı sıcakların etkili olduğu İngiltere'nin bir kasabasında şiddetli yağış hayatı felç etti
Kaynak: AA

Son Dakika Dünya 11 aylık mücadele sona ulaştı! İngiltere'den yürümeye başlayan adam, 11 ay sonra Mekke'ye ulaştı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement