ABD'nin Florida Eyaleti Açıklarında Sürüklenen Genç Kurtarıldı - Son Dakika
Dünya

ABD'nin Florida Eyaleti Açıklarında Sürüklenen Genç Kurtarıldı

ABD\'nin Florida Eyaleti Açıklarında Sürüklenen Genç Kurtarıldı

ABD'nin Florida eyaleti açıklarında kısmen batan tekneyle sürüklenen bir genç, 35 saat sonra sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı. Florida eyaletinde sahil güvenlik ekipleri, Cuma günü 3 metrelik tekneyle denize açılan bir gencin geri dönmediği yönünde ihbar aldı. Arama-kurtarma çalışmaları sonucunda genç, Cumartesi sabahı Atlantik Okyanusu'nda kısmen batık halde olan tekneyle sürüklendiği tespit edildi. Kurtarılan gençin sağlık durumu iyi olduğu bildirildi.

07.08.2023 11:38

ABD'nin Florida eyaleti açıklarında kısmen batan tekneyle sürüklenen bir genç, 35 saat sonra sahil güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

ABD'nin Florida eyaletinde sahil güvenlik ekipleri, Cuma günü 3 metrelik tekneyle denize açılan bir gencin geri dönmediği yönünde ihbar aldı. HC-130 Hercules tipi uçak ile başlatılan arama-kurtarma çalışmasında, gencin Cumartesi sabahı Atlantik Okyanusu'nda kısmen batık halde olan tekneyle sürüklendiği tespit edildi. Gencin bulunduğu bölgeye kurtarma ekibi sevk edildi. ABD Sahil Güvenliği tarafından yapılan açıklamada, kurtarılan gencin 35 saat boyunca sürüklendiği, sağlık durumunun iyi olduğu aktarıldı. - FLORIDA

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya ABD'nin Florida Eyaleti Açıklarında Sürüklenen Genç Kurtarıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement