Anma programı için camide toplananlar, hurmayı kestiklerinde karşılarına çıkan Allah yazısına şaşırdılar - Son Dakika

Anma programı için camide toplananlar, hurmayı kestiklerinde karşılarına çıkan Allah yazısına şaşırdılar

20.01.2022 17:19
Anma programı için camide toplananlar, hurmayı kestiklerinde karşılarına çıkan Allah yazısına şaşırdılar

İngiltere'deki Blackburn Camisinde anma programı için bir araya gelen Müslüman vatandaşlar, kendilerine ikram edilen hurmayı açtıklarında hayatlarının şokunu yaşadılar. Hurmadaki Arapça "Allah" yazısı karşısında neye uğradıklarını şaşırtan vatandaşlar, bu durumu mucize olarak nitelendirdi.

İngiltere'de yaşayan Müslüman vatandaşlar, yakın gördükleri birinin ölüm yıldönümü nedeniyle Blackburn Camisi'ndeki anma programına katıldı. Burada hem anma hem de ibadetlerini gerçekleştirmeye başlayan vatandaşlara bir süre sonra hurma ikram edildi.

ARAPÇA "ALLAH" YAZIYORDU

Vatandaşlar, hurmalardan bir tanesini kestiklerinde karşılarına çıkan Arapça "Allah" yazısı nedeniyle büyük şaşkınlık yaşadı. Babasının anması için camide olan 30 yaşındaki Hafız-Abdul Basit, "Bu yaşadığımız Allah'ın mucizesinin bir kanıtı" ifadelerini kullandı.

Anma programı için camide toplananlar, hurmayı kestiklerinde karşılarına çıkan Allah yazısıyla şoke oldular

İNGİLTERE'DE İLK KEZ OLUYOR

Söz konusu olayın dikkat çeken yanı ise İngiltere'de ilk defa böyle bir durumlar karşılaşılıyor olması. Asya ve Doğu ülkelerinde daha önce benzer durumlara rastlandığı biliniyor. Fakat İngiltere'de ilk kez böyle bir şey yaşandı.

YORUMLAR
500
İSTANBUL-ÜMRANİYE'DE ŞÜPHELİ ÇANTADAN ÇIKAN 10 BİN DOLAR SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ İSTANBUL-ÜMRANİYE'DE ŞÜPHELİ ÇANTADAN ÇIKAN 10 BİN DOLAR SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ Teslimat robotu ormanda gezintiye çıktı: Sosyal medya yıkıldı Teslimat robotu ormanda gezintiye çıktı: Sosyal medya yıkıldı İngiltere'de Muhafazakar Partili bir milletvekili, tecavüz ve cinsel saldırı şüphesiyle tutuklandı İngiltere'de Muhafazakar Partili bir milletvekili, tecavüz ve cinsel saldırı şüphesiyle tutuklandı

Son Dakika Dünya Anma programı için camide toplananlar, hurmayı kestiklerinde karşılarına çıkan Allah yazısına şaşırdılar - Son Dakika


Advertisement