Çıplak şekilde garsonluk yapan model, bir müşterinin kendisine gelen iğrenç talebini anlattı - Son Dakika

Çıplak şekilde garsonluk yapan model, bir müşterinin kendisine gelen iğrenç talebini anlattı

25.01.2022 19:57

Model lilbabymadzzz, bir kafede çıplak olarak garsonluk yaptığı sırada kendisine gelen mide bulandırıcı teklifi anlattı. Model, doktor olduğunu belirten bir müşterinin 100 dolar karşılığında idrarını satın aldığını ve onu içtiğini belirtti.

Sosyal medyada geniş bir çevre tarafından tanınan fenomenlerin yaptıkları itiraflar, yine sosyal medyada geniş yankı uyandırıyor. Model lilbabymadzzz'in katıldığı bir yayında yaptığı itiraflar da dikkat çekti.

"İNGİLTERE'DE SIKLIKLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ"

Model, İngiltere'de bikinili ve çıplak şekilde çalışmanın yaygın olduğunu belirterek, "İngiltere'de belli başlı köşelerde bu tarz işletmelere rastlayabilirsiniz. Ben de bir dönem çıplak şekilde çalıştım" dedi.

Çıplak şekilde garsonluk yapan model, bir müşterinin kendisinden iğrenç talebini anlattı

"ALIŞILMADIK TALEPLER OLUYOR"

Bazı müşterilerin alışılmadık talepleri olduğunu anlatan Lilbabymadzzz, "Yine ilginç bir talebi olan müşteri, benden kahve yerine idrarımı istedi ve ben de ne kadar teklif ettiğini söyledim. Daha sonra 100 dolara idrarımı sattım" ifadelerini kullandı.

Çıplak şekilde garsonluk yapan model, bir müşterinin kendisinden iğrenç talebini anlattı

CANLI YAYIN SUNUCUSU ŞOK OLDU

Modelin anlattıkları üzerine yayını sunan Adam isimli sunucu, neye uğradığını şaşırdı. "Peki idrarını ona nasıl verdin?" sorusunu yanıtlayan Model, "Bir fincana koydum ve uzattım. Daha sonra gerçekten de onu içti" diye konuştu.

YORUMLAR (1)
  • Ahmet AYDIN: Son derece modern ve Medeni bir diyar Avrupa'nın birçok ülkesi gibi İngiltere de canım. Şakadan bile yazarken midem bulandı, bu özü sözü bir olan ülkenin yaşam biçiminden. Cevap Yaz 55 1 Yayından Kaldır
500
ABD'li aktör Kevin Spacey hakkında 3 erkeğe yönelik cinsel saldırı suçlaması ABD'li aktör Kevin Spacey hakkında 3 erkeğe yönelik cinsel saldırı suçlaması Kevin Spacey üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya Kevin Spacey üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya Aston Villa'dan savunmaya takviye Aston Villa'dan savunmaya takviye

Son Dakika Dünya Çıplak şekilde garsonluk yapan model, bir müşterinin kendisine gelen iğrenç talebini anlattı - Son Dakika


Advertisement