Düğün günü damadı başka kadınla basan gelin yıkıma uğradı - Son Dakika

Düğün günü damadı başka kadınla basan gelin yıkıma uğradı

17.01.2022 22:21
Düğün günü damadı başka kadınla basan gelin yıkıma uğradı

Facebook'ta yapılan bir paylaşım, kısa sürede gündeme oturdu. Düğünde damadı başka bir kadınla bastığını belirten gelin, gelinliğini 100 sterline satışa çıkardığını belirtti.

Sosyal medyada bir kadın tarafından yapılan paylaşım, kısa sürede gündeme oturdu. Facebook'taki bir paylaşım sitesinde başına gelen olayı anlatan kadın, düğün günü müstakbel kocasının başka bir kadınla öpüşürken yakaladığını belirtti.

GELİNLİĞİ SATIŞA ÇIKARMAYA KARAR VERDİ

Gelin, başına gelen olayın ardından düğünü iptal etti. O gün giydiği gelinlikten de hemen kurtulmak isteyen gelin, Facebook'ta bir ilan yayınlayarak gelinliği 100 sterline satışa çıkardı.

"NE KADAR HIZLI SATILIRSA O KADAR İYİ"

Facebook'taki paylaşımda bir de not düşen kadın, gelinliği bilerek düşük fiyata satışa çıkardığını ve ne kadar hızlı sürede satılırsa kendisi için o kadar iyi olduğunu vurguladı.

Düğün günü damadı başka kadınla basan gelin yıkıma uğradı
YORUMLAR
500
Yolu kapatan sürücü dirft yaptı! O anlar saniye saniye kameralara kaydedildi Yolu kapatan sürücü dirft yaptı! O anlar saniye saniye kameralara kaydedildi Libya Ulusal Petrol Kurumu, ülkede petrol üretiminin artırılabileceğini açıkladı Libya Ulusal Petrol Kurumu, ülkede petrol üretiminin artırılabileceğini açıkladı Başkan Büyükkılıç: 'Birliğimiz ve beraberliğimiz şehrimizin bereketidir' Başkan Büyükkılıç: 'Birliğimiz ve beraberliğimiz şehrimizin bereketidir'

Son Dakika Dünya Düğün günü damadı başka kadınla basan gelin yıkıma uğradı - Son Dakika


Advertisement