Nijerya'da şaşırtan iç çamaşırı hırsızlığı! Kocasını çağıran kadın gerçeği ortaya çıkardı - Son Dakika

Nijerya'da şaşırtan iç çamaşırı hırsızlığı! Kocasını çağıran kadın gerçeği ortaya çıkardı

05.12.2022 15:49

Nijerya'da yaşanan olayda bir genç, ziyarete gittiği ablasının komşusunun balkonundan iç çamaşırı çalmaya çalıştı. Kadının durumu fark edip kocasına haber vermesi üzerine mahalleli bölgeye toplandı. Adamın hırsız değil de sapık olduğunu öğrenen mahalleli, çırılçıplak soydukları şahsı sokak sokak gezdirdi.

Nijerya'da meydana geldiği belirtilen olaya göre genç bir adam, ablasının evine ziyaretçi olarak gitti. Ancak bu sırada yan komşunun balkonunda asılı olan kadın iç çamaşırlarını gördü. Kimseye belli etmeden iç çamaşırlarından birkaç adet almaya çalışan genç, evin kadınına yakalandı.

ÖFKELİ KADIN, KOCASINA HABER VERDİ

Çığlık atan kadın hemen kocasına ve diğer komşularına haber verdi. Kısa sürede bölgeye çok sayıda insan toplandı. İnsanlar önce ne olduğunu anlamadı ancak ilginç gerçek daha sonra ortaya çıktı.

Nijerya'da şaşırtan iç çamaşırı hırsızlığı! Kocasını çağıran kadın gerçeği ortaya çıkardı

HIRSIZ DEĞİL SAPIK OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Mahalle halkı, iddiaların odağındaki gencin ziyaret için bir eve geldiğini öğrenmesinin ardından daha da sinirlendi. Halk tarafından soyulan genç, ceza amacıyla dakikalarca sokaklarda gezdirildi. O anlar çevredekilerin objektifine yansıdı.

Evinden iç çamaşırı çalınan kadın kocasını çağırdı! Ortaya çıkan gerçek mahalleyi sokağa döktü
YORUMLAR
500
Nijerya'da duruşma sırasındaki silahlı saldırıda hakim öldürüldü Nijerya'da duruşma sırasındaki silahlı saldırıda hakim öldürüldü Abuja Büyükelçisi Bayraktar, Nijerya pazarında Türk ürünlerinin olumlu imajı olduğunu söyledi Açıklaması Abuja Büyükelçisi Bayraktar, Nijerya pazarında Türk ürünlerinin olumlu imajı olduğunu söyledi Açıklaması Hakkarigücü, 7. Afrikalı futbolcuyu kadrosuna kattı Hakkarigücü, 7. Afrikalı futbolcuyu kadrosuna kattı

Son Dakika Dünya Nijerya'da şaşırtan iç çamaşırı hırsızlığı! Kocasını çağıran kadın gerçeği ortaya çıkardı - Son Dakika


Advertisement