6 aylık hamile kadın, 4 yaşındaki oğlunu silahlı soyguncudan böyle korudu - Son Dakika
Dünya

6 aylık hamile kadın, 4 yaşındaki oğlunu silahlı soyguncudan böyle korudu

Brezilya'da 6 aylık hamile kadın, yemek yedikleri lokantada 4 yaşındaki oğlunun üzerine kapanarak müşterilere silah doğrultan soyguncudan korumaya çalıştı. O anlar kameraya yansıdı.

29.01.2021 08:37  Güncelleme: 09:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Brezilya'nın Recanto das Emas bölgesinde 6 aylık hamile olduğu ifade edilen Rafaela Dantas isimli kadın 4 yaşındaki oğlu ile bir lokantada yemek yedi.

OĞLUNUN ÜZERİNE KAPANDI

Onların yemek yediği esnada lokantaya gelen soyguncular tarafından müşterilere silah doğrultuldu. Dantas, 4 yaşındaki oğlunun üzerine kapanarak onu korudu.

SALDIRI GÜVENLİK KAMERASINDA

O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde, 2 soyguncunun lokantadan ayrılmak üzere olan bir çiftin orayı terk etmesine izin vermediği ve ardından birinin müşterilere silah doğrulttuğu görüldü. Bunun üzerine hamile kadın, küçük oğlunun üzerine kapanarak onu korumaya çalıştı. Bu sırada ise müşterilerden birinin diğer soyguncuya müdahale etmeye çalıştığı anlar kameraya yansıdı.

EŞYALARI ÇALIP KAÇTILAR

Daha sonra ise müşterilerin eşyalarını alan soyguncular olay yerinden uzaklaştı. Olayda kimsenin yaralanmadığı ifade edildi.

6 aylık hamile kadın, 4 yaşındaki oğlunu silahlı soyguncudan böyle korudu
Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya 6 aylık hamile kadın, 4 yaşındaki oğlunu silahlı soyguncudan böyle korudu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • GÜNEŞ: YARABBİ BÖYLE BİR ANNEYE KURBAN OLUNUR MÜSLÜMAN ANNE OLUP YAVRUSUNU ÇÖPE ATAN,SEVGİLİSİNE KULLANDIRIP,ÖLDÜRTEN TÖVBE EDİP CENNETE GİDECEK ..BÖYLE CANINI HİÇE SAYAN FEDAKAR BİR ANNE MÜSLÜMAN DEĞİL DİYE CEHENNEME GİDECEK ..RABBİM SEN AFFET AMA MANTIĞIM ALMIYOR 13 4 Yanıtla
  • Müslüman olmak demek: Mükemmel olmak demek değil bu 1. Aklını ve yeteneklerini gerektiği gibi kullanmamak ile alakalı. Şimdi durup birde kendimize bakmamız lazım. Peki biz aklımızı korumak ve yakınlarımıza İslami bilinç aşılamak için ne yaptık? Cevap belli. Ama yorum yapmak her babayiğidin harcı, anlayana sivrisinek saz 3 2 Yanıtla
  • ali veli: Sen Allah'ımı (cc) yargılıyorsun, zülcelali vel ikram hazretleri dilerse yavrusunu çöpe atanı affeder, dilerse dört dörtlük islamı yaşayanı zelil eder 3 1
  • Eva: Annelik çok başka bir duygu. Hiç düşünmeden siper oluyorsunuz ve kendinizi o durumda buluyorsunuz. 3 0 Yanıtla

Advertisement