Tavuk kümesindeki tersliği sezen adam, içeri girdiğinde gördüklerine inanamadı - Son Dakika

Tavuk kümesindeki tersliği sezen adam, içeri girdiğinde gördüklerine inanamadı

21.01.2022 19:09

Rusya'nın Korolyov kentinde kuluçkaya yatan tavuğun olduğu kümeste bir terslik olduğu sezen adam, tavuğun kanatlarını kaldırınca gördüğü manzara sebebiyle büyük şaşkınlık yaşadı. Tavuğun, yavru kedilere sahip çıktığı öğrenen adam şaşırdı.

Rusya'nın Korolyov şehrindeki bir kümeste ilginç anlar yaşandı. Kümes sahibi, sabah saatlerinde tavuğunu kontrol etmek için kümese gitti. Ancak kümeste bir terslik vardı. Tavuk, kanatlarını bir türlü açmıyordu.

CİVCİVLERİN YERİNDE YAVRU KEDİLER VARDI

Kümes sahibi, uzun uğraşlar sonucunda tavuğun kanatlarını kaldırmayı başardı. Fakat civcivlerin olması gereken yerde yavru kediler vardı. Adam, karşılaştığı manzara nedeniyle duygusal anlar yaşadı.

Tavuk kümesindeki tersliği sezen adam, içeri girdiğinde gözyaşlarına hakim olamadı
YORUMLAR
500
Son dakika haberi: Ülkelerinden savaş nedeniyle ayrılan Ukraynalılar güvenli bölgelere geri dönüyor Son dakika haberi: Ülkelerinden savaş nedeniyle ayrılan Ukraynalılar güvenli bölgelere geri dönüyor Hindistan'a göre, ABD, Yeni Delhi'nin Rusya-Ukrayna politikalarından rahatsız değil Hindistan'a göre, ABD, Yeni Delhi'nin Rusya-Ukrayna politikalarından rahatsız değil Nişan yemeğinden 19 kişi zehirlendi Nişan yemeğinden 19 kişi zehirlendi

Son Dakika Dünya Tavuk kümesindeki tersliği sezen adam, içeri girdiğinde gördüklerine inanamadı - Son Dakika


Advertisement