Ultrason fotoğraflarına bakan anne, bebeğinin yüzünü görünce şoke oldu - Son Dakika

Ultrason fotoğraflarına bakan anne, bebeğinin yüzünü görünce şoke oldu

20.01.2022 22:43

İngiltere'de yaşayan hamile bir kadın, doktordan bebeğinin ultrason resimlerini aldı. Ancak bebeğin yüzü, anne adayında büyük korkuya neden oldu.

İngiltere'de yaşayan Ariann East, doğum kontrolüne gittikten sonra, doktor bebeğinin 4D görüntüsünü isteyip istemediğini sordu. Kadın da doktorun teklifini kabul ederek, ultrason görüntüsünü aldı.

İNCELEDİĞİNDE AĞLAMAYA BAŞLADI

Ariann East, ultrason görüntüsünü incelediğinde bir anda ağlamaya başladı. Çünkü bebeği, korkunç bir yüz ifadesine sahipti. Kadın, elindeki fotoğrafların videosunu TikTok hesabından paylaştı.

BAZILARI KORKUTUCU BULDU

East'in paylaştığı video, kısa sürede çok sayıda izlenme aldı. Bazı kullanıcıları, bebeğin surat ifadesini korkutucu bulurken, bazıları da henüz gelişme aşamasında olduğunu ve durumun düzeleceğini belirtti.

Ultrason fotoğraflarına bakan anne, bebeğinin ürkütücü yüzüyle karşılaştı
Ultrason fotoğraflarına bakan anne, bebeğinin ürkütücü yüzüyle karşılaştı
YORUMLAR
500
Bebeğin üşümemesi için açılan elektrikli ısıtıcı yangın çıkardı Bebeğin üşümemesi için açılan elektrikli ısıtıcı yangın çıkardı Premier Lig'de şampiyon Manchester City Premier Lig'de şampiyon Manchester City Kocaeli Kitap Fuarı'nda Prof. Dr. İlber Ortaylı'ya doğum günü sürprizi Kocaeli Kitap Fuarı'nda Prof. Dr. İlber Ortaylı'ya doğum günü sürprizi

Son Dakika Dünya Ultrason fotoğraflarına bakan anne, bebeğinin yüzünü görünce şoke oldu - Son Dakika


Advertisement