Mayıs ayı meclisi gerçekleştirildi - Son Dakika

Mayıs ayı meclisi gerçekleştirildi

26.05.2022 16:44
Mayıs ayı meclisi gerçekleştirildi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ÇTSO), Mayıs ayı meclis toplantısı, Meclis Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil'in başkanlığında gerçekleştirdi.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ÇTSO), Mayıs ayı meclis toplantısı, Meclis Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil'in başkanlığında gerçekleştirdi.

Gündem maddeleri görüşüldü

Oda Konferans Salonunda gerçekleştirilen Mayıs ayı meclisinde, yoklama ve açılışın ardından gündemin ikinci maddesinde yer alan Mart ayı gelir- gider bütçe izleme raporları ve mizanın ibra edilmesi görüşüldü. Madde, oy birliği ile kabul edildi. Gündemin üçüncü maddesinde yer yer alan Nisan ayı gelir-gider bütçe izleme raporları ve mizanı oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 4. maddesinde yer alan simit, poğaça ve açma için azami fiyat talebi görüşüldü. 3 TL'den satışa sunulan simit, açma ve poğaça azami fiyatının, fırıncılardan gelen talep üzerine 90 gram 3,50 TL olmasına oy birliği ile karar verildi. Son gündem maddesi olan 2022 yılı gelir- gider bütçesinde ek ödenek yapılması kabul edildi. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından dilek ve temenniler kısmının sonrasında meclis, sona erdi. - TEKİRDAĞ

YORUMLAR
500
Ebru Şahin ile Cedi Osman Evlendi Ebru Şahin ile Cedi Osman Evlendi ABD'de inşaat harcamaları mayısta beklentilerin aksine azaldı ABD'de inşaat harcamaları mayısta beklentilerin aksine azaldı Mediatrend Temmuz sayısı çıktı! İndirdiniz mi? Mediatrend Temmuz sayısı çıktı! İndirdiniz mi?
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Mayıs ayı meclisi gerçekleştirildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement