Schneider Electric'ten yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericileri - Son Dakika

Schneider Electric'ten yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericileri

08.12.2021 12:24
Schneider Electric'ten yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericileri

Schneider Electric, yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericilerini piyasaya sürüyor.

Schneider Electric, yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericilerini piyasaya sürüyor.

Şirket açıklamasına göre, HVAC (ısıtma-soğutma-havalandırma), elektrikli ev aletleri, asansör ve ağır sanayideki makine ve pano üreticilerinin güncel gereksinimleri doğrultusunda yenilenen TeSys GV2-3 ve TeSys D serileri, artık TeSys Deca Serisi adı altında pazarda yer alacak. TeSys Deca Serisi inovatif yönü ve yeni özellikleriyle, TeSys GV ve TeSys D serilerinin motor yolvericiler arasındaki konumunu bir adım öteye taşıyacak.

Yeni nesil TeSys Deca Serisi, performans sürekliliği ve işlevsellikten ödün vermeden, basit ve verimli çözümler sunuyor. Yeni TeSys Deca kontaktörlerde, yanma direnci daha yüksek plastik malzelemeler kullanılıyor. Bu sayede seri, elektrikli ev aleti uygulamaları ve HVAC endüstrisi için aranan EN60335-1 standardına uygun olarak sunuluyor.

Yenilenen öne takılan yardımcı kontak, tüm uygulamalarda yüksek kontak güvenilirliği için 1 mA seçeneğine sahip bulunuyor. Bu sayede zorlu endüstriyel ortamlarda bile PLC'ye doğrudan bağlantı yapılarak sorunsuz otomasyon sağlanabiliyor. En sık kullanılan Philips, Pozidriv ve düz uçlu tornavidaların tamamı ile uyumlu multi standart vidalar sayesinde montaj ve kurulum son derece hızlı ve kolay yapılabiliyor. Yenilenen döner kurma koluyla sağlamlık hissi artırılan bu güçlü motor yönetimi çözümü, kolay anahtarlama ve kontrol sağlıyor. Ayrıca, ürünün üzerindeki QR kodları kullanılarak, teknik bilgilere ve ürüne ilişkin talimatlara kolaylıkla erişilebiliyor.

Çevreyi korumak ve karbon ayak izini azaltmak için inisiyatif almakta kararlı olan Schneider Electric, bu amaçla ürünlerini de daha çevreci hale getiriyor. TeSys Deca Serisi, Green Premium 2.0 sertifikalı ve güncel REACH ve ROHS mevzuatına uygun olarak sunuluyor. Ayrıca yeşil ambalajı ile çevreye duyarlılığı bir adım öteye taşıyor. Ambalajlarda kurşunsuz mürekkep ve geri dönüştürülmüş karton kullanıldı ve plastik malzemeler olabildiğince ortadan kaldırıldı. TeSys D ve TeSys GV2-3 aileleri, TeSys Deca Serisi ile yenilenen yüzlerinde daha modern bir görünüm ve algı için koyu gri olarak tasarlandı.

YORUMLAR
500
Sudan Devlet Başkanı El Beşir'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edilen aslanlara ziyaretçilerden yoğun ilgi Sudan Devlet Başkanı El Beşir'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edilen aslanlara ziyaretçilerden yoğun ilgi Vali Yerlikaya'dan İstanbul için 'turuncu' uyarı: Çok kuvvetli olması bekleniyor Vali Yerlikaya'dan İstanbul için 'turuncu' uyarı: Çok kuvvetli olması bekleniyor Ankara'yı sarsan facia! Paraşütü açılmayan Çancılar İmam Hatip Ortaokulu'nun müdürü, metrelerce yükseklikten yere çakıldı Ankara'yı sarsan facia! Paraşütü açılmayan Çancılar İmam Hatip Ortaokulu'nun müdürü, metrelerce yükseklikten yere çakıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Schneider Electric'ten yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericileri - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş