TATIL Token'ı, Bitexen'de başlıyor - Son Dakika

TATIL Token'ı, Bitexen'de başlıyor

20.01.2022 09:30
TATIL Token'ı, Bitexen'de başlıyor

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, bugün saat 13.00'te Tatilbudur.

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, bugün saat 13.00'te Tatilbudur.com'un TATIL Token'ını sunacağını duyurdu.

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, TATIL Token ön satışını başlatacağını açıkladı. Serbest piyasada fiyatlanan sosyal token TATIL Token'ın ön satışı, 12 ay kilitli ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen'de gerçekleştirilecek.

"FİNTEK ALANINDAKİ GELİŞMELERİ KULLANICILARIMIZLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Ön satışla ilgili görüşlerini dile getiren Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, "25 yıllık tecrübelerini yeni nesil teknoloji ile birleştiren Tatilbudur.com ile böyle bir iş birliği gerçekleştirmiş olmaktan mutluyuz. Bitexen olarak farklı sektörlerde, FinTek alanındaki gelişmeleri kullanıcılarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. TATIL Token, Tatilbudur.com ekosistemi içerisinde kullanıcılarının sadakat programlarından faydalanmasını sağlayan blokzincir temelli bir varlıktır. Kullanıcılar, Tatilbudur ürünlerinde; otellerde erken rezervasyon öncesinde ilave indirimle ön satışa erişim hakkı, ayrıcalıklı indirimler ve ürün bazlı indirimlerden yararlanma imkanı, uçak bileti alımlarında hizmet bedeli indirimleri ve indirimli transfer hakları, konserlere özel etkinliklerde özel indirimler ve katılım limitlerinde öncelik gibi birçok avantaja erişebilecekler" diye konuştu.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
NFT sektöründen hatırı sayılır bir para kazanan Cem Yılmaz, yeni eserlerini görücüye çıkardı NFT sektöründen hatırı sayılır bir para kazanan Cem Yılmaz, yeni eserlerini görücüye çıkardı

Son Dakika Ekonomi TATIL Token'ı, Bitexen'de başlıyor - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement