Son Dakika Son Dakika Son Dakika
VakıfBank Fullstack Bootcamp 2023 Başvuruları Başladı - Son Dakika

VakıfBank Fullstack Bootcamp 2023 Başvuruları Başladı

VakıfBank, yazılım konusunda kendisini geliştirmek isteyen gençlere eğitim vermek amacıyla düzenlediği Fullstack Bootcamp 2023'e başvuruların son tarihinin 10 Ağustos olduğunu duyurdu. Başvuru kriterlerini sağlayan adaylar teknik test ve video mülakatlarına katılarak programa kabul edilecek ve 9 Eylül-28 Ekim tarihleri arasında 8 haftalık yoğun bir teknik eğitim alacaklar. Bootcamp'e katılanlar, .NET, Sql ve Angular teknolojilerinde bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklar ve eğitimlerin ardından hazırladıkları bitirme projelerini sunarak VakıfBank'ın yazılım ekibinde kariyerlerine devam etme şansı elde edecekler.

VakıfBank Fullstack Bootcamp 2023 Başvuruları Başladı
07.08.2023 - 12:25,

VakıfBank'ın yazılım konusunda kendisini geliştirmek isteyen gençlere eğitim verdiği Fullstack Bootcamp 2023'e başvurular 10 Ağustos'ta sona erecek.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, programa başvuruların tamamlanmasının ardından adayların heyecanlı süreci devam edecek.

Başvuru kriterlerini sağlayan adaylar arasından teknik test ve video mülakatları başarıyla geçen katılımcılar, 9 Eylül-28 Ekim döneminde gerçekleştirilecek program kapsamında 8 haftalık yoğun bir teknik eğitim alacak.

Üniversitelerin bilgisayar bilimleri, bilgisayar-yazılım mühendisliği, yönetim bilişim sistemleri, elektrik-elektronik mühendisliği, haberleşme-elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, matematik mühendisliği, matematik ve istatistik bölümlerinden mezun olan gençler ile yaşı daha büyük adaylar da ilgili alanlardaki önceki çalışmalarını aynı tarihe kadar ileterek Bootcamp'e katılabilecek.

.NET, Sql ve Angular teknolojilerinde bilgi ve becerilerini geliştirme imkanı bulan katılımcılar, eğitimlerin ardından hazırladıkları bitirme projelerini sunacaklar ve kariyerlerine VakıfBank'ın yazılım ekibinde devam etme olanağı da yakalayacak.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Ekonomi VakıfBank Fullstack Bootcamp 2023 Başvuruları Başladı - Son Dakika


Advertisement