Yok böyle şans! ABD'de bir kadın 3 milyon dolarlık piyango ödülünü spam klasöründe buldu - Son Dakika

Yok böyle şans! ABD'de bir kadın 3 milyon dolarlık piyango ödülünü spam klasöründe buldu

24.01.2022 15:12

ABD'nin Michigan eyaletinde bir kadın, kazandığı 3 milyon dolarlık piyango ödülüne dair elektronik postayı spam (istenmeyen posta) klasöründe buldu.

CNN'in haberine göre, Oakland County'de yaşayan 55 yaşındaki Laura Spears, 3 milyon dolarlık piyango ödülünü kazandığına dair mesajın, elektronik posta kutularında istenmeyen ya da bilinmeyen kişilerden gelen, genelde reklam amaçlı postaların otomatik olarak yönlendirildiği spam kutusunda olduğunu fark etti.

BAŞKA BİR MAİL ARARKEN BULDU

Spears, normalde elektronik postasında spam kutusuna hiç bakmadığını, birinden beklediği mesajı ararken oraya da göz attığını ifade etti. Spears, bu sırada piyango ödülüne ilişkin postayı gördüğünü aktardı.

ABD'de bir kadın 3 milyon dolarlık piyango ödülünü spam klasöründe buldu

6 RAKAMIN 5'İNİ BİLDİ

Yılbaşında katıldığı çekilişte, 6 rakamın 5'ini bilerek kazandığı ödülü geçen hafta alan Spears, ödülü ailesiyle paylaşacağını ve erken emekli olmayı planladığını ifade etti. Spears, artık spam kutusunu düzenli olarak kontrol edeceğini dile getirdi.

YORUMLAR
500
Quality ödülleri sahiplerini buldu Quality ödülleri sahiplerini buldu Plaj Voleybolunda ödüller sahiplerini buldu Plaj Voleybolunda ödüller sahiplerini buldu
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Yok böyle şans! ABD'de bir kadın 3 milyon dolarlık piyango ödülünü spam klasöründe buldu - Son Dakika


Advertisement