SON DAKİKA ELAN CHALON HABERLERİ

Son Dakika Elan Chalon Haberleri

  • 17 Eylül 2017 00:09 Galatasaray Odeabank, Fransa'daki Turnuvada Birinci Oldu Galatasaray Odeabank, Fransa'daki Turnuvada Birinci Oldu Turnuvadaki ilk maçında Fransız ekibi Cholet Basket'i 75-63 yenen sarı-kırmızılı takım, ikinci maçında ise bu ülkeden Elan Chalon'a 98-94 mağlup oldu
  • 15 Eylül 2017 11:05 Gaziantep Basketbol'da Clark, En Az 4 Ay Yok Gaziantep Basketbol, geçen sezonu Fransa'nın Elan Chalon takımında tamamlayan Cameron Clark'ı yaklaşık 2 ay önce renklerine katmıştı
  • 27 Ağustos 2017 23:10 Galatasaray Odeabank'ın Kamp Programı Galatasaray Odeabank'ın Kamp Programı Burada 14 Eylül'de Cholet Basket, 15 Eylül'de Elan Chalon'la karşılaşacak sarı-kırmızılı takım, 16 Eylül'de bu turnuvada bir maç daha yapacak
  • 27 Ağustos 2017 20:14 Galatasaray Odeabank'ın Kamp Programı Belli Oldu Galatasaray Odeabank'ın Kamp Programı Belli Oldu 00'de ise Elan Chalon ile oynayayacak
  • 17 Temmuz 2017 10:06 Gaziantep Basketbol, Clark'la 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı Gaziantep Basketbol, Clark'la 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı Gaziantep Basketbol, geçen sezon Fransa'nın Elan Chalon takımında forma giyen ABD'li oyuncu Cameron Clark ile 1 yıllık anlaşma imzaladığını duyurdu
  • 16 Temmuz 2017 23:47 Gaziantep Basketbol'da Transfer Kulüpten yapılan açıklamada, geçen sezonu Fransa'nın Elan Chalon takımında tamamlayan 26 yaşındaki basketbolcu ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi
  • 13 Temmuz 2017 15:55 Sakarya Büyükşehir Belediyespor'da Transfer Kulüpten yapılan açıklamada, geçtiğimiz sezonu Fransa şampiyonu Elan Chalon'da geçiren 2,18 metre boyunda, 25 yaşındaki Fall'ın kadroya dahil edildiği bildirildi
  • 11 Temmuz 2017 16:23 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi Grupların dağılımı şöyle: A Grubu: Monaco (Fransa), Hapoel Holon (İsrail), Murcia (İspanya), Enisey (Rusya), Dinamo Sassari (İtalya), EWE Baskets (Almanya)B Grubu: Gaziantep Basketbol, Elan Chalon (Fransa), Iberostar Tenerife (İspanya), Neptunas (Litvanya), Ventspils (Letonya), PAOK (Yunanistan)C Grubu: Banvit, AEK (Yunanistan), Umana Reyer (İtalya), Olimpija (Slovenya), medi Bayreuth (Almanya), SIG Strasbourg (Fransa)D Grubu: Beşiktaş Sompo Japan, Sidigas Avellino (İtalya), Stelmet Zielona Gora (Polonya), BC Oostende (Belçika), CEZ Basketball Nymburk (Çekya), Aris (Yunanistan)Ön eleme turuOrganizasyonda 1
  • 10 Temmuz 2017 12:31 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi eleme turu: Pınar Karşıyaka (Türkiye), Basic-Fit Brussels (Belçika), Juventus Utena (Litvanya), Movistar Estudiantes (İspanya), Nanterre 92 (Fransa), Orlandina Basket (İtalya), Rosa Radom (Polonya), Telekom Baskets Bonn (Almanya)Grup aşaması: Banvit, Beşiktaş Sompo Japan, Gaziantep Basketbol (Türkiye), AEK, Aris, PAOK (Yunanistan), AS Monaco, Elan Chalon, SIG Strasbourg (Fransa), BC Oostende (Belçika), CEZ Basketball Nymburk (Çekya), Dinamo Sassari, Sidigas Avellino, Umana Reyer (İtalya), Enisey Krasnoyarsk (Rusya), EWE Baskets Oldenburg, medi Bayreuth (Almanya), Hapoel Holon (İsrail), Neptunas Klaipeda (Litvanya), Olimpija Ljubljana (Slovenya), Stelmet Zielona Gora (Polonya), Ventspils (Letonya), Iberostar Tenerife, UCAM Murcia (İspanya)
  • 28 Haziran 2017 21:05 Fıba Şampiyonlar Ligi'nde 4 Türk Takımı Fıba Şampiyonlar Ligi'nde 4 Türk Takımı FIBA Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak 24 kulüp şöyle: AEK, Aris, PAOK (Yunanistan), Monaco Basket, Elan Chalon, Strasbourg (Fransa), Banvit, Beşiktaş Sompo Japan, Gaziantep Basketbol (Türkiye), CEZ Nymburk (Çekya), Dinamo Sassari, Sidigas Avellino, Umana Reyer (İtalya), Enisey (Rusya), EWE Baskets, Medi Bayreuth (Almanya), Hapoel Holon (İsrail), Iberostar Tenerife, UCAM Murcia (İspanya), Neptunas (Litvanya), Olimpija Ljubljana (Slovenya), Stelmet Zielona (Polonya), Telenet Oostende (Belçika), Ventspils (Letonya)
  • 25 Nisan 2017 23:21 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası FIBA Erkekler Avrupa Kupası finali rövanşında Nanterre, sahasında Elan Chalon'u 82-79 yenerek şampiyonluğa ulaştı.
  • 24 Nisan 2017 10:33 Haftanın Tarihine Bakış 2012- Basketbolda Beşiktaş Milangaz, FIBA Eurochallange Kupası finalinde Fransız ekibi Elan Chalon takımını 91-86 yenerek Avrupa şampiyonu oldu
  • 18 Nisan 2017 23:50 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Fransız ekipleri Elan Chalon ile Nanterre arasındaki FIBA Erkekler Avrupa Kupası finali ilk maçı, 58-58 tamamlandı.
  • 23 Şubat 2017 10:50 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Çeyrek final maçlarının 8 ve 15 Mart'ta oynanacağı turnuvada eşleşmeler şu şekilde: Cibona (Hırvatistan) - Elan Chalon (Fransa)Enisey (Rusya) - Telenet Oostende (Belçika)Muratbey Uşak (Türkiye) - Nanterre (Fransa)Telekom Baskets (Almanya) - Ironi Nahariya (İsrail)
  • 05 Şubat 2017 15:54 Gaziantep Basketbol Galibiyet Serisini 8 Maça Çıkardı Gaziantep Basketbol Galibiyet Serisini 8 Maça Çıkardı Avrupa'da oynadığı son 6 maçta ise sadece bir mağlubiyeti bulunan Gaziantep Basketbol'un ligde ve Avrupa müsabakalarında karşılaştığı takımlar ile sonuçları şöyle: Gaziantep Basketbol - Halk Enerji TED Ankara Kolejliler: 93-69Muratbey Uşak - Gaziantep Basketbol: 82-87Gaziantep Basketbol - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 62-61Gaziantep Basketbol - Yeşilgiresun Belediyespor: 78-71Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basketbol: 79-92Södertalje Kings - Gaziantep Basketbol: 51-93Gaziantep Basketbol - BC Mureş: 100-79Gaziantep Basketbol - Elan Chalon: 92-80
  • 26 Ocak 2017 17:21 Basketbol: Fıba Avrupa Kupası Basketbol: Fıba Avrupa Kupası FIBA Avrupa Kupası'nda maçların 8 ve 22 Şubat'ta oynanacağı son 16 turunda eşleşmeler şu şekilde: Gaziantep Basketbol - Ironi Nahariya (İsrail)Elan Chalon (Fransa) - Egis Kormend (Macaristan)Pau-Lacq-Orthez (Fransa) - Telenet Oostende (Belçika)Nanterre (Fransa) - Proximus Spirou (Belçika)Muratbey Uşak - CSM CSU Oradea (Romanya)Demir İnşaat Büyükçekmece - Enisey (Rusya)Cibona (Hırvatistan) - Stelmet Zielona Gora (Polonya)Kataja Basket (Finlandiya) - Telekom Baskets Bonn (Almanya)
  • 25 Ocak 2017 09:05 25 Ocak Çarşamba Spor Gündemi 25 Ocak Çarşamba Spor Gündemi 20: 00 Fenerbahçe - Uni Györ21: 00 ZVVZ USK Praha - Mersin BŞB-FIBA Avrupa Kupası-19: 00 Gaziantep Basketbol - Elan Chalon19: 30 Demir İnşaat Büyükçekmece - Gravelines Dunkerque-FIBA Şampiyonlar Ligi-20: 00 Beşiktaş Sompo Japan - Riesen Ludwigsburg22: 00 Bakken Bears - Banvit-EuroCup Kadınlar-15: 00 Galatasaray - PEAC-PECS20: 00 Bellona AGÜ Spor - Cavigal Nice BasketVOLEYBOL-Bayanlar Şampiyonlar Ligi-19: 00 VakıfBank - Dresdner SC22: 30 Dabrowa Gornicza - Fenerbahçe-CEV Challenge Kupası-19: 00 Slavia EU Bratislava - Bursa B
  • 25 Ocak 2017 09:01 Gündem / 25 Ocak 2017 Gündem / 25 Ocak 2017 00) (Fotoğraflı)6- Basketbol FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda Gaziantep Basketbol-Elan Chalon ve Demir İnşaat Büyükçekmece-BCM Gravelines karşılaşmaları oynanacak
  • 25 Ocak 2017 00:02 Gündem Özeti / 25 Ocak 2017 Gündem Özeti / 25 Ocak 2017 00)6- Basketbol FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda Gaziantep Basketbol-Elan Chalon ve Demir İnşaat Büyükçekmece-BCM Gravelines karşılaşmaları oynanacak
  • 04 Ocak 2017 23:57 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Salon: Le ColiseeHakemler: Paulo Marques (Portekiz), Goran Sljlvic (Avusturya), Vincent Delestree (Belçika)Elan Chalon: Harris 17, Roberson 18, Fall 12, Clark 17, N'zeulie 4, Marshall 3, Loum 7, Pitard, Bouteille 24,Gaziantep Basketbol: Rautins 21, Altan Erol, Cherry 5, Jefferson 26, Ruzic 7,...
  • 04 Ocak 2017 09:01 Gündem / 4 Ocak 2017 Gündem / 4 Ocak 2017 00) (Fotoğraflı)4- Basketbol FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda Elan Chalon-Gaziantep Basketbol ve BCM Gravelines-Demir İnşaat Büyükçekmece karşılaşmaları oynanacak
  • 04 Ocak 2017 00:02 Gündem Özeti / 4 Ocak 2017 Gündem Özeti / 4 Ocak 2017 00)4- Basketbol FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda Elan Chalon-Gaziantep Basketbol ve BCM Gravelines-Demir İnşaat Büyükçekmece karşılaşmaları oynanacak
  • 03 Ocak 2017 15:41 Gaziantep Basketbol Zorlu Virajda Gaziantep Basketbol Zorlu Virajda tur K Grubu'nda 4 puanla ikinci sırada bulunan Gaziantep ekibi, yarın deplasmanda Fransa'nın Elan Chalon takımı ile karşılaşacak
  • 30 Aralık 2016 20:54 Dedas: Dedas: "Kazanmak Zorunda Olduğumuz Bir Maçtı Kazandık ve Mutluyuz" Önce deplasmanda Elan Chalon maçıyla oynayacağız
  • 24 Kasım 2016 14:23 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası tura yükseldiği kupada Gaziantep Basketbol, K Grubu'nda Elan Chalon (Fransa), Södertalije Kings (İsveç) ve Mures (Romanya) ile eşleşirken; Demir İnşaat Büyükçekmece ise L Grubu'nda BCM Gravellines (Fransa), Antwerp Giants (Belçika) ve Prievidza (Slovakya) ekipleriyle eşleşti
  • 18 Ağustos 2016 10:53 Gaziantep Basketbol'da Transfer Hareketliliği Gaziantep Basketbol'da Transfer Hareketliliği Başarılı oyuncu 2012-2013'de Fransa'nın Elan Chalon 2013-2014 sezonunda Türkiye'den Tofaş ve 2014-2015 sezonunda ise İtalya'nın New Basket Brindisi takımında forma giydi
  • 01 Mayıs 2016 23:49 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Dörtlü Final Öte yandan, Dörtlü Final'in üçüncülük maçında ise ev sahibi Elan Chalon, Rusya'nın Enisey takımını 103-72 yenmeyi başardı
  • 11 Nisan 2016 17:00 Fıba'dan Hakem Emin Moğulkoç'a Görev Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Moğulkoç'un Sırbistan'ın ev sahipliğinde düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyat Oyunları Elemeleri'nden sonra ev sahibi Elan Chalon'un yanı sıra İtalya'nın Varese, Almanya'nın Fraport Skyliners ve Rusya'nın Enisey Krasnoyarsk Territory takımlarının mücadele edeceği FIBA Avrupa Kupası Dörtlü Final organizasyonunda da görev alacağı belirtildi
  • 03 Aralık 2015 15:08 Fıba Europe Cup'ta Son 32 Takım Belli Oldu 16 Aralık'ta başlayacak FIBA Europe Cup'ta son 32 grupları şu şekilde: O Grubu: ASVEL Basket, Krka Novo Mesto, Maccabi Rand Media, Kataja Basket Joensuu P Grubu: PO Antwerp Giants, CEZ Basketball Nymburk, BK Ventspils, Lukoil Academic Sofia Q Grubu: BC Telenet Oostende, Türk Telekom, WKS Slask Wroclaw, Boras Basket R Grubu: Elan Chalon, Foxtown Cantu, Enisey Krasnoyarsk Territory, Tartu University Rock S Grubu: BC Cibona Zagreb, STB Le Havre, Pieno Zvaigzdes, Energia Targu-Jiu T Grubu: Belfius Mons-Hainaut, Bakken Bears Aarhus, BC Khimik Yuzhne, Juventus Utena U Grubu: Fraport Skyliners, Rosa Radom, Royal Halı Gaziantep, Sodertalje Kings V Grubu: Openjobmetis Varese, Magnofit Gussing Knights, Petrolina AEK Larnaca, Tsmoki-Minsk - İSTANBUL
  • 02 Kasım 2015 13:40 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası  hafta maçlarının programı şöyle:   Yarın Körmend-Donar Groningen Komarno-Kataja Rilski-Tsmoki Siauliai-Royal Halı Gaziantep AEK-Energia Fraport Skyliners-KRKA Sopron-Benfica ASVEL-Mons Hainaut Elan Chalon-SPM Shoeters FoxTown Cantu-Le Havre   4 Kasım Zlatorog Lasko-magnofit Güssing Inter Bratislava-Slask CEZ Nymburk-Bakken Bears Pieno Zvaigzdes-Ventspils Rosa-Türk Telekom Juventus Utena-Khimik ece Bulls-Boras Basket Cibona Zagreb-Antwerp Giants Telenet Oostende-Södertalje Kings Tajfun-Hibernia Maccabi-Enisey Helios Suns-Turow Sigal-Astana ETHA-Tartu Rock Lukoil Academic-Kalev Varese-Falco Kumanovo-KTP Basket   5 Kasım Porto-Leiden
  • 04 Ağustos 2015 16:19 Basketbol: Fıba Avrupa Kupası Turnuvadaki grup eşleşmeleri şöyle:   A Grubu:  Belfius Mons-Hainaut (Belçika), Donar (Hollanda), ASVEL (Fransa), Egis (Macaristan) B Grubu:  Antwerp Giants (Belçika), Benfica (Portekiz), Cibona Zagreb (Hırvatistan), Sopron (Macaristan) C Grubu:  Södertalje Kings (İsveç), Pallacanestro (İtalya), Telenet Oostende (Belçika), Falco (Macaristan) D Grubu:  Shoeters (Hollanda), Magnofit Güssing Knights (Avusturya), Elan Chalon (Fransa), Zlatorog (Slovenya) E Grubu:  Le Havre (Fransa), Boras Basket (İsveç), FoxTown Cantu (İtalya), Ece Bulls (Avusturya) F Grubu:  Bakken Bears (Danimarka), Tajfun (Slovenya), CEZ Basketball (Çek Cumhuriyeti), Hibernia (İrlanda) G Grubu:  KRKA Novo Mesto (Slovenya), Leiden (Hollanda), Fraport Skyliners (Almanya), Porto (Portekiz) H Grubu:  Kalev/Cramo (Estonya), Enisey (Rusya), Lukoil Academic (Bulgaristan), Maccabi Rishon Le Zion (İsrail) I Grubu:  Turow (Polonya), Ventspils (Letonya), Timisoara (Romanya), Pieno (Litvanya) J Grubu:  Türk Telekom  (Türkiye), KTP-Basket (Finlandiya), Rosa (Polonya), Kumanovo 2009 (Makedonya) K Grubu:  Energia (Romanya), Astana (Kazakistan), Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi), Sigal (Kosova) L Grubu:  Tartu Rock (Estonya), Khimik (Ukrayna), Engomi (Kıbrıs Rum Kesimi), Utenos Juventus (Litvanya) M Grubu:  Royal Halı Gaziantep (Türkiye), Siauliai (Litvanya), Slask Wroclaw (Polonya), Inter Bratislava (Slovakya) N Grubu:  Tsmoki (Belarus), Kataja Basket (Finlandiya), Rilski Sportist (Bulgaristan), Rieker (Slovakya)
  • 04 Ağustos 2015 15:32 Fıba Europe Cup'ta Gruplar Belli Oldu Konferans: A Grubu: ASVEL Lyon Villeurbanne, ASVEL Lyon Villeurbanne, Donar Groningen, Egis Körmend B Grubu: BC Cibona, PO Antwerp Giants, Sport Lisboa e Benfica, Sopron KC, C Grubu: BC Telenet Oostende, Södertälje Kings, Södertälje Kings, Falco KC Szombathely D Grubu: SPM Shoeters Den Bosch, Magnofit Güssing Knights, Elan Chalon, KK Zlatorog Lasko E Grubu: STB Le Havre, Boras Basket, FoxTown Cantu, Bulls Kapfenberg F Grubu: Bakken Bears, Tayfun Sentjur, CEZ Basketball Nymburk, Hibernia Basketball G Grubu: KK KRKA Novo Mesto, ZZ Leiden, Fraport Skyliners, FC do Porto 2
  • 03 Ağustos 2015 23:06 Fıba Avrupa'nın Yeni Organizasyonuna 56 Takım Katılacak Konferans Torba                        Takım Torba             Takım  1 Telenet Oostende (Belçika) 1 Tsmoki (Belarus) 1 Cibona (Hırvatistan) 1 Tartu Rock (Estonya) 1 CEZ Basketball (Çek Cumhuriyeti) 1 Kalev/Cramo (Estonya) 1 ASVEL (Fransa) 1 Turow (Polonya) 1 Elan Chalon (Fransa) 1 Energia (Romanya) 1 Fraport Skyliners (Almanya) 1 Türk Telekom  (Türkiye) 1 FoxTown Cantu (İtalya) 1 Royal Halı Gaziantep (Türkiye) 2 Belfius Mons-Hainaut (Belçika) 2 Kataja Basket (Finlandiya) 2 Antwerp Giants (Belçika) 2 KTP-Basket (Finlandiya) 2 Bakken Bears (Danimarka) 2 Astana (Kazakistan) 2 Le Havre (Fransa) 2 Ventspils (Letonya) 2 Shoeters (Hollanda) 2 Siauliai (Litvanya) 2 KRKA Novo Mesto (Slovenya) 2 Enisey (Rusya) 2 Södertalje Kings (İsveç) 2 Khimik (Ukrayna) 3 Magnofit Güssing Knights (Avusturya) 3 Lukoil Academic (Bulgaristan) 3 Pallacanestro (İtalya) 3 Rilski Sportist (Bulgaristan) 3 Donar (Hollanda) 3 Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) 3 Leiden (Hollanda) 3 Engomi (Kıbrıs Rum Kesimi) 3 Benfica (Portekiz) 3 Rosa (Polonya) 3 Tayfun Sentjur (Slovenya) 3 Slask Wroclaw (Polonya) 3 Boras Basket (İsveç) 3 Timisoara (Romanya) 4 Ece Bulls (Avusturya) 4 Maccabi Rishon Le Zion (İsrail) 4 Sopron (Macaristan) 4 Sigal (Kosova) 4 Falco (Macaristan) 4 Utenos Juventus (Litvanya) 4 Egis (Macaristan) 4 Pieno (Litvanya) 4 Hibernia (İrlanda) 4 Kumanovo 2009 (Makedonya) 4 Porto (Portekiz) 4 Rieker (Slovakya) 4 Zlatorog (Slovenya) 4 Inter Bratislava (Slovakya)
  • 23 Temmuz 2015 14:35 Blake Schılb Resmen Galatasaray'da Schilb, daha öncede CEZ Basketball Nymburk, Elan Chalon ve KK Kızılyıldız ekipleri için mücadele etmişti
  • 20 Temmuz 2015 17:01 Galatasaray, ABD'li Basketbolcu Schilb ile Anlaştı Kariyerinde CEZ Nymburk, Elan Chalon ve Kızılyıldız'da da oynayan 31 yaşındaki basketbolcu, geçen sezon Paris Levallois formasıyla ULEB Avrupa Kupası'nda görev aldığı 20 maçta 14,6 sayı, 3,9 ribaund ve 4,7 asist ortalamayla mücadele etti
  • 16 Temmuz 2015 12:25 Panathinaikos'ta Oynayan Amerikalı Yıldız Slaughter Banvit'te Bir sezon sonra yine bir Fransız takımı Elan Chalon’a geçen Slaughter oynadığı 33 karşılaşmada 17
  • 26 Mayıs 2015 10:27 Le Mans, Yarı Final Şansını Son Maça Bıraktı  Fransa ligi play-off çeyrek final ikinci maçlarında alınan sonuçlar şöyle: Elan Chalon-Strasbourg: 79-71 (1-1) ASVEL - Le Mans: 74-68 (1-1) SLUC Nancy - Nanterre: 82-68 (2-0) Le Havre - Limoges CSP: 75-81 (0-2)
  • 24 Mayıs 2015 11:27 Le Mans Yarı Finale Yaklaştı Fransa liginde play-off çeyrek final ilk maçlarında alınan sonuçlar şöyle: Nanterre-SLUC Nancy: 76-84 Limoges CSP-Le Havre: 78-75 Strasbourg-Elan Chalon: 65-62 Le Mans-ASVEL: 71-70
  • 17 Mayıs 2015 10:59 Le Mans'ın Rakibi Ligde 19'ar galibiyetli Le Mans, ASVEL ve Le Havre'ın yanı sıra 18'er galibiyeti bulunan SLUC Nancy ve Elan Chalon play-off'a kalan takımlar oldu
  • 15 Mayıs 2015 17:00 Le Mans Play-off'a Hazırlanıyor Kalan 2 play-off kontenjanına ise ASVEL, Paris Levallois, Elan Chalon ve BCM Gravelines arasından 2 takım sahip olacak
  • 14 Mart 2014 12:41 Fıba Eurochallenge Kupası'na Türk Damgası Türk ekibi Beşiktaş İntegral Forex'in 2011-2012 sezonunda Macaristan'da oynanan dörtlü finalde Fransız ekibi Elan Chalon'u 91-86 yenerek mutlu sona ulaştığı organizasyonda geçen yıl Pınar Karşıyaka, İzmir'deki dörtlü finalde Rus ekibi Krasnye Krylia'ya 77-76 yenilerek ikinci olmuştu
  • 14 Ekim 2013 10:33 Basketbol: Uleb Avrupa Kupası Basketbol: Uleb Avrupa Kupası 30 Belgacom Spriou Charleroi-Elan Chalon sur Saone   C Grubu ----------- 15 Ekim Salı: 21
  • 01 Ağustos 2013 09:47 Zoran Erceg kimdir? (Galatasaray Haberleri) Zoran Erceg kimdir? (Galatasaray Haberleri) Elan Chalon'a karşı 26 sayı 10 ribaund ile oynayıp bu organizasyonda kariyer sayı rekorunu kırdı
  • 16 Temmuz 2013 20:14 Avrupa Basketbol Kupası'na Katılacak Takımlar Belli Oldu Avrupa Basketbol Kupası'na Katılacak Takımlar Belli Oldu   Eurocup'ta mücadele edecek 48 takım ülkelerine göre şöyle: Hırvatistan (2): Cibona Zagreb, Cedevita Zagreb  Karadağ (1): Buducnost Voli Podgorica Sırbistan (2): Igokea Aleksandrovac, Radnicki Kragujevac Makedonya (1): MZT Üsküp Aerodrom Slovenya (1): Union Olimpija Ljubljana Belçika (2): Belfius Mons Hainaut, Belgacom Spirou Charleroi Bulgaristan (1):  PBC Lukoil Academic Sofya Estonya (1): Kalev Cramo Tallin Finlandiya (1):  Bisons Lomimaa Fransa (5): Asvel Villeurbanne Lyon, Elan Chalon Sur Saone, Gravelines Dunkerque, Le Mans Sarthe Basket, Paris Levallois Almanya (4):  Alba Berlin, Artland Dragons Quakenbrueck, Ratiopharm ULM, Telekom Baskets Bonn Yunanistan (2): Panionios Atina, PAOK Thessaloniki Macaristan (1): Alba Szekesfehervar İsrail (2): Hapoel Migdal Jerusalem, Maccabi Bazan Haifa İtalya (3): ACAE Roma, Dinamo Banco Di Sardegna Sassari, Pallacanestro Cantu Litvanya (1):  Neptunas Klaipeda Romanya (1):  CSU Asesoft Ploiesti Rusya (3): Nizhny Novgorod, Spartak St Petersburg, Unics Kazan İspanya (3): CAI Zaragoza, Valincia Basket, Bilbao Basket Türkiye (3):  Beşiktaş, Pınar Karşıyaka, Aykon TED Ankara Kolejliler Ukrayna (1):  Khimik Yuzhne THY Avrupa Ligi'nden gelen 8 takım Belçika (1): Telenet Ostend Çek Cumhuriyeti (1): CEZ Basketbol Nymburk Almanya (1): EWE Baskets Oldenburg İtalya (1): Cimberio Varese Letonya (1):  Vef Riga Litvanya (1): Lietuvos Rytas Vilnius Rusya (1): Khimki Moskova Region Türkiye : Bandırma Banvit - Ankara
  • 23 Nisan 2013 11:21 Aminu Bu Sefer Başarmak İstiyor Ali Korkmaz - Pınar Karşıyaka'nın başarılı pivotu Alade Aminu, geçen sezon oynadığı Fransız ekip Elan Chalon'un ikinci olduğu FIBA Avrupa Erkekler Challenge Kupası'nda ikinci kez dörtlü finalde mücadele edecek
  • 20 Mart 2013 13:00 Pınar Karşıyaka Kendinden Emin Geçen sezon kupayı müzesine götüren Beşiktaş, Macaristan'da oynanan dörtlü finalde ilk maçta ev sahibi Szolnoki Olaj'ı mağlup ettikten sonra finalde Fransız Elan Chalon'u yenerek mutlu sona ulaşmıştı
  • 19 Ocak 2013 13:23 Basketbol: THY Avrupa Ligi 33 (75) (9 maç oynadı) 3-Sheldon Williams (Elan Chalon)
  • 12 Ocak 2013 12:36 Basketbol: THY Avrupa Ligi 33 (75) (9 maç oynadı) 3-Sheldon Williams (Elan Chalon)
  • 05 Ocak 2013 12:12 Basketbol: THY Avrupa Ligi Basketbol: THY Avrupa Ligi 33 (75) (9 maç oynadı) 3-Sheldon Williams (Elan Chalon)
  • 15 Aralık 2012 11:05 Basketbol: THY Avrupa Ligi : 78-62 Unicaja Malaga-Elan Chalon