Son dakika Engin Karataş haberleri, Engin Karataş son dakika, son dakika Engin Karataş

Son Dakika Engin Karataş Haberleri

 • İmranlıspor'un yeni transferi Yattara, Sivas'a geldi
  24 Şub İmranlıspor'un yeni transferi Yattara, Sivas'a geldi

  Sivas Süper Amatör Lig takımlarından İmranlıspor'a transfer olan İbrahim Yattara kente geldi. Yattara, İmranlıspor'da şampiyonluk hedeflediğini söyledi. İmranlıspor Başkanı Adnan Avcı ise Yattara'ya teşekkür ederek, yarınki imza törenine tüm İmranlılıları davet etti.

 • 43 yaşındaki İbrahim Yattara İmranlıspor'a transfer oldu
  24 Şub 43 yaşındaki İbrahim Yattara İmranlıspor'a transfer oldu

  Gineli futbolcu İbrahim Yattara, amatör lig ekiplerinden İmranlıspor'a transfer oldu. Yattara, Sivas'a gelerek kulüp başkanı ve yöneticiler tarafından karşılandı. Yattara, hedefinin şampiyonluk yaşamak olduğunu belirtti ve yeni takımına mutlu olduğunu ifade etti. İmranlıspor Kulüp Başkanı Adnan Avcı ise transferden memnuniyet duyduklarını ve Yattara'ya teşekkür etti.

 • İbrahim Yattara İmranlıspor'a transfer oldu
  24 Şub İbrahim Yattara İmranlıspor'a transfer oldu

  Sivas Süper Amatör Lig takımlarından İmranlıspor'a transfer olan İbrahim Yattara, kente geldi. Yattara, İmranlıspor Kulüp Başkanı Adnan Avcı ve kulüp yöneticileri tarafından karşılandı. Yattara, İmranlıspor'da şampiyonluk hedeflediğini belirtti. İmranlıspor Başkanı Adnan Avcı ise Yattara'nın futbol kariyerini anlatarak teşekkür etti.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Niğde'de Ziyaretçilerini Ağırlıyor
  09 Eki Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Niğde'de Ziyaretçilerini Ağırlıyor

  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca düzenlenen mobil müze, Niğde'de ziyaretçileriyle buluştu. Müzede Çanakkale Savaşları'ndan kalma objeler, resimler, fotoğraflar ve videolar sergileniyor.

 • Kültür ve Turizm Bakanlığı, Altın Portakal Film Festivali'nden çekildi
  28 Eyl Kültür ve Turizm Bakanlığı, Altın Portakal Film Festivali'nden çekildi

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kanun Hükmü belgeselini yayınlama kararı alan Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden çekildi.

 • Altay ve Bodrum FK Berabere Kaldı
  25 Eyl Altay ve Bodrum FK Berabere Kaldı

  Trendyol 1. Lig'in 6. hafta kapanış maçında Altay ile Bodrum FK arasında oynanan maç 1-1 berabere sonuçlandı. Bodrum FK'nın golünü Balde atarken, Altay'ın golünü ise Zeki Yıldırım kaydetti.

 • 'Kanun Hükmü' belgeselinin yarışmadan çıkartılmasına tepki
  24 Eyl 'Kanun Hükmü' belgeselinin yarışmadan çıkartılmasına tepki

  BU yıl 60'ıncısı düzenlenecek Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Belgesel Film Yarışması filmlerinden 'Kanun Hükmü'nün, filmde yer alan bir kişiyle ilgili yargı sürecinin devam ettiği gerekçisiyle yarışma programından çıkartılmasına tepki gösteren yönetmen Nejla Demirci, "Bu...

 • Belgesel Yarışmasından Belgesel Çıkarıldı
  22 Eyl Belgesel Yarışmasından Belgesel Çıkarıldı

  Belgesel yönetmeni Nejla Demirci'nin 'Kanun Hükmü' adlı belgeseli 60. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Ulusal Belgesel Yarışma seçkisinden çıkarıldı. Demirci, karara, 'Bu yaşanan hukuksuzluk, açık seçik sansürün muhatabı sanat özgürlüğünden yararlanması gereken Türkiye toplumudur. Hukuk, demokrasi isteyen Türkiye toplumu mağdur edilmiştir. Bu yaşanan Belgesel Sinemaya bir darbedir' sözleriyle tepki gösterdi.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Kütahya'da ziyarete açıldı
  12 Mar Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Kütahya'da ziyarete açıldı

  Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca yürütülen proje kapsamında Türkiye turuna çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı" Kütahya'da ziyarete açıldı.

 • Çanakkale Muharebeleri Mobil Müzesi Yalova'da
  06 May Çanakkale Muharebeleri Mobil Müzesi Yalova'da

  Çanakkale Muharebeleri Mobil Müzesi Yalova'da Kültür ve Turizm Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı'na ait Çanakkale Muharebeleri Mobil Müzesi'nin son durağı Yalova oldu.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Yalova'da ziyarete açıldı
  06 May Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Yalova'da ziyarete açıldı

  Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca yürütülen proje kapsamında Türkiye turuna çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı" Yalova'da ziyarete açıldı.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Mardin'de ziyarete açıldı
  28 Şub Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Mardin'de ziyarete açıldı

  Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca yürütülen proje kapsamında Türkiye turuna çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı" Mardin'de ziyaretçileriyle buluştu.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Kayseri'de
  28 Oca Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Kayseri'de

  Kültür ve Turizm Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı tarafından düzenlenen Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Kayseri'ye geldi.

 • Son Dakika | Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Kayseri'de ziyarete açıldı
  28 Oca Son Dakika | Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Kayseri'de ziyarete açıldı

  Son dakika haberlerine göre Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca yürütülen proje kapsamında 2 Temmuz 2020'de Türkiye turuna çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı", Kayseri'de ziyaretçileriyle buluştu.

 • Çanakkale savaşları mobil müzesi Beyoğlu'nda
  08 Eyl Çanakkale savaşları mobil müzesi Beyoğlu'nda

  - Çanakkale savaşları mobil müzesi Beyoğlu'nda Milli mücadele ruhunu barındıran, Çanakkale Savaşları'nda yaşananları resim ve görsellerle bugüne aktaran Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Beyoğlu'ndaki vatandaşlara kapılarını açtı.

 • KSO 2021 Koşusu gerçekleştirildi
  01 Eyl KSO 2021 Koşusu gerçekleştirildi

  Kocaeli Sanayi Odası 2021 Yılı Koşusu, Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda gerçekleştirildi. Yarışı göğüsleyen atın jokeyi ve antrenöre kupa ile çiçek takdim edildi.

 • Kartal'da kamyonet ile tır birbirine girdi, kamyonet sürücüsü araçta sıkıştı
  09 Ağu Kartal'da kamyonet ile tır birbirine girdi, kamyonet sürücüsü araçta sıkıştı

  Kartal'da hızla seyreden minibüs, tır ile kafa kafaya çarpıştı.

 • 'Çanakkale Mobil Müze Tırı' Kuşadası'nda ziyarete açıldı
  28 Haz 'Çanakkale Mobil Müze Tırı' Kuşadası'nda ziyarete açıldı

  'Çanakkale Mobil Müze Tırı' Kuşadası'nda ziyarete açıldı Çanakkale Savaşları'nı gelecek nesillere aktarmak için Türkiye turuna çıkan 'Çanakkale Mobil Müze Tırı' Kuşadası'nda ziyarete açıldı.

 • AFYONKARAHİSAR - Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyarete açıldı
  31 May AFYONKARAHİSAR - Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyarete açıldı

  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca "Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale" sloganıyla Ankara'dan yola çıkan mobil müze, Afyonkarahisar'da vatandaşlarla buluşturuldu.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Emet'te
  28 May Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Emet'te

  Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Emet'te Kütahya'nın Emet ilçesinde Kültür Bakanlığı ve Emet Belediyesi ortak çalışması ile milli bilinci geliştirmek amacıyla, Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyarete açıldı.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bilecik'te
  24 May Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bilecik'te

  Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bilecik'te Minik öğrenciler Çanakkale Savaşını yaşayarak, duygu dolu anlar yaşadı Türkiye turu kapsamında Bilecik'e gelen "Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı"nı ziyaret eden minik öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bilecik'te ziyarete açıldı
  24 May Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bilecik'te ziyarete açıldı

  Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca yürütülen proje kapsamında 2 Temmuz 2020'de Türkiye turuna çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı", Bilecik'te ikinci kez ziyaretçileriyle buluştu.

 • NİĞDE ÇANAKKALE SAVAŞI MOBİL MÜZESİ NİĞDE'DE
  28 Nis NİĞDE ÇANAKKALE SAVAŞI MOBİL MÜZESİ NİĞDE'DE

  KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı'nca 'Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale' sloganıyla Ankara'dan yola çıkan mobil müzenin 79'uncu durağı Niğde oldu.

 • Gelibolu mobil müzesi Niğde'de
  28 Nis Gelibolu mobil müzesi Niğde'de

  Gelibolu mobil müzesi Niğde'de Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca "Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale" sloganıyla Ankara'dan yola çıkan mobil müze, Niğde'de ziyaretçileriyle buluştu.

 • Son dakika haber! Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyarete açıldı
  28 Nis Son dakika haber! Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyarete açıldı

  Son dakika haberler... Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca "Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale" sloganıyla Ankara'dan yola çıkan mobil müze, Niğde'de ziyaretçileriyle buluştu.

 • 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi' Alanya'da'
  26 Nis 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi' Alanya'da'

  Çanakkale Savaşı dönemine ait materyaller ve dijital gösterilerin sunulduğu 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi', Antalya'nın Alanya ilçesinde ziyarete açıldı.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyarete açıldı
  03 Mar Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyarete açıldı

  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca "Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale" sloganıyla Ankara'dan yola çıkan mobil müze, Karaman'da vatandaşlarla buluşturuldu.

 • 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi' ziyarete açıldı
  25 Şub "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" ziyarete açıldı

  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca "Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale" sloganıyla Ankara'dan yola çıkan mobil müze, Mersin'de vatandaşlarla buluşturuldu.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Mersinlileri duygulandırdı
  25 Şub Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Mersinlileri duygulandırdı

  Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Mersinlileri duygulandırdı.

 • Son dakika! KIRIKKALE - 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi' Kırıkkale'de ziyarete açıldı
  03 Şub Son dakika! KIRIKKALE - "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" Kırıkkale'de ziyarete açıldı

  Son dakika haberleri: Çanakkale Savaşları dönemine ait materyaller ve dijital gösterilerin sunulduğu "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" Kırıkkale'de ziyarete açıldı.

 • 56. il olarak gezici müze Çankırı'da
  28 Oca 56. il olarak gezici müze Çankırı'da

  56. il olarak gezici müze Çankırı'da Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılana Çanakkele Gezici tırı 56. il olarak Çankırı'da ziyaretçilerine kapılarını açtı.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Gölbaşı'nda ziyarete açıldı
  14 Oca Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Gölbaşı'nda ziyarete açıldı

  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca oluşturulan ve "Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale" sloganıyla Çanakkale'den yola çıkan mobil müze, Gölbaşı Atatürk Sahil Parkında ziyarete açıldı.

 • ESKİŞEHİR - Çanakkale Zaferi'ni mobil müzeyle 53 kentte 70 bin kişiye anlattılar
  09 Oca ESKİŞEHİR - Çanakkale Zaferi'ni mobil müzeyle 53 kentte 70 bin kişiye anlattılar

  Kültür ve Turizm Bakanlığı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca hayata geçirilen, harp yıllarından kalma objeler ile dijital gösterilerin yer aldığı Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi uğradığı 53 kentte 70 bin ziyaretçiyi ağırladı.

 • Çanakkale Savaşları mobil müze tırı Bilecik'te
  07 Oca Çanakkale Savaşları mobil müze tırı Bilecik'te

  Çanakkale Savaşları mobil müze tırı Bilecik'te Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca yürütülen proje kapsamında Çanakkale Savaşları mobil müze tırı Bilecik'e geldi.

 • Son dakika haber: Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bilecik'te ziyarete açıldı
  07 Oca Son dakika haber: Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bilecik'te ziyarete açıldı

  Gelen son dakika haberlerine göre Türkiye turuna geçen yıl temmuz ayında başlayan "Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı" Bilecik'te ziyarete açıldı.

 • Son dakika haber | Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin 50'nci durağı Osmaniye oldu
  29 Kas Son dakika haber | Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin 50'nci durağı Osmaniye oldu

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin 50'nci durağı Osmaniye oldu Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca hayata geçirilen proje kapsamında Çanakkale'den yola çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" Osmaniye'de vatandaşların ziyaretine açıldı.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyaretçilerini ağırlıyor
  26 Kas Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ziyaretçilerini ağırlıyor

  Çanakkale Savaşları'ndan kalma objelerin ve dijital gösterilerin yer aldığı Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Hataylıları Çanakkale ruhuyla buluşturdu.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, ziyaretçilere kapılarını açtı
  24 Kas Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, ziyaretçilere kapılarını açtı

  Çanakkale Savaşları'ndan kalma objelerin ve dijital gösterilerin yer aldığı Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Kilisli vatandaşları Çanakkale ruhuyla buluşturdu.

 • GAZİANTEP - İslahiye'de Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'ne yoğun ilgi
  23 Kas GAZİANTEP - İslahiye'de Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'ne yoğun ilgi

  Kültür ve Turizm Bakanlığınca hayata geçirilen proje kapsamında Çanakkale'den yola çıkan ve Çanakkale Savaşları'ndan kalma objelerin ve dijital gösterilerin sunulduğu Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Tırı Gaziantep'in İslahiye ilçesinde ilgi gördü.

 • Son dakika haber! Tunceli'de Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'ne yoğun ilgi
  03 Kas Son dakika haber! Tunceli'de Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'ne yoğun ilgi

  Son dakika gelişmesine göre KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı projesi kapsamında oluşturulan ve Çanakkale Savaşları'ndan kalma objelerin yer aldığı Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Tunceli'de yoğun ilgi gördü.

 • 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi' kapılarını açtı
  03 Kas "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" kapılarını açtı

  Çanakkale Savaşları'ndan kalma objelerin ve dijital gösterilerin yer aldığı "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi", Tunceli'de kapılarını ziyaretçilerine açtı.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin 40'ıncı durağı Elazığ oldu
  01 Kas Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin 40'ıncı durağı Elazığ oldu

  Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin 40'ıncı durağı Elazığ oldu 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin 40.durağı Elazığ olurken, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 • Son dakika haber... Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin yeni durağı Elazığ
  01 Kas Son dakika haber... Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'nin yeni durağı Elazığ

  Son dakika gündem haberi: KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı'nın projesi kapsamında, Çanakkale Savaşları'ndan kalma objelerin yer aldığı Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Elazığ'da vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

 • Çanakkale ruhu mobil müze ile Diyarbakır'a taşındı
  30 Eki Çanakkale ruhu mobil müze ile Diyarbakır'a taşındı

  Çanakkale ruhu mobil müze ile Diyarbakır'a taşındı Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığının yapmış olduğu Çanakkale Savaşı mobil müzesi Mardin'den sonra Diyarbakır'da da vatandaşların ziyaretine açıldı.

 • Doğu'da 10 bin kişi 'Çanakkale Müzesi' ile buluştu
  27 Eki Doğu'da 10 bin kişi "Çanakkale Müzesi" ile buluştu

  Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Doğu'da 10 bin kişi ile buluştu.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müzesini bin 500 kişi ziyaret etti
  20 Eki Çanakkale Savaşları Mobil Müzesini bin 500 kişi ziyaret etti

  - Çanakkale Savaşları Mobil Müzesini bin 500 kişi ziyaret etti Çanakkale Zaferi'ni geniş kitlelere aktarmak amacıyla 81 ili dolaşan 'Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi'ni Van'da yaklaşık bin 500 kişi ziyaret etti.

 • Son dakika haber! Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Muş'ta
  14 Eki Son dakika haber! Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Muş'ta

  Son dakika haberleri: ÇANAKKALE Savaşları'ndan kalma objelerin yer aldığı ve dijital gösterilerin sunulduğu 'Mobil Müze', Muş'ta ziyarete açıldı.

 • Asırlık mezarlara defineciler zarar verdi, köylüler sit alanı olmasını istedi
  18 Haz Asırlık mezarlara defineciler zarar verdi, köylüler sit alanı olmasını istedi

  Asırlık mezarlara defineciler zarar verdi, köylüler sit alanı olmasını istedi Tunceli'de bulunan tarihi kaya mezarlarının olduğu ve zaman zaman definecilerin zarar verdiği 10 dönümlük alanın sit alanı ilan edilerek korunması istendi.

 • TUNCELİ Tarihi atbaşı mezar taşları define avcılarının talanına uğradı - 2
  18 Haz TUNCELİ Tarihi atbaşı mezar taşları define avcılarının talanına uğradı - 2

  Tarihi atbaşı mezar taşları define avcılarının talanına uğradıTÜRKİYE'de sadece Tunceli'nin Hozat ilçesinde bulunan ve 18'inci yüzyılda yapıldığı tahmin edilen atbaşı mezar taşları, define avcılarının yaptığı kaçak kazılarla tahrip edildi.

 • TUNCELİ Tarihi atbaşı mezar taşları define avcılarının talanına uğradı - 1
  18 Haz TUNCELİ Tarihi atbaşı mezar taşları define avcılarının talanına uğradı - 1

  Tarihi atbaşı mezar taşları define avcılarının talanına uğradıTÜRKİYE'de sadece Tunceli'nin Hozat ilçesinde bulunan ve 18'inci yüzyılda yapıldığı tahmin edilen atbaşı mezar taşları, define avcılarının yaptığı kaçak kazılarla tahrip edildi.

 • Bindiği taksinin şoförünü bıçak tehdidi ile gasbetti
  02 Oca Bindiği taksinin şoförünü bıçak tehdidi ile gasbetti

  TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde, müşteri gibi bindiği taksinin şoförü Gültekin U.'yu boğazına bıçak dayayarak, gasbeden Engin Karataş, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 • Türk Toplumu'ndan Laschet'e Plaket
  11 Eki Türk Toplumu'ndan Laschet'e Plaket

  MUSTAFA Okur başkanlığında, Mehmet Güney, Vijdan Taşçı, Engin Karataş ve Müge Okur'dan oluşan heyet, KRV Eyalet Başbakanı Armin Laschet'i makamında ziyaret ederek onur plaketi ve çiçek takdim etti.

 • Bodrum İşini İsteyen Öğretmen Yine Eylem Yaptı
  10 Oca Bodrum İşini İsteyen Öğretmen Yine Eylem Yaptı

  İşini isteyen öğretmen yine eylem yaptıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, Eğitim-Sen'e üye 8 meslektaşıyla birlikte 29 Ekim 2016'da KHK ile ihraç edilen ilkokul öğretmeni Engin Karataş, işini geri istediği gerekçesiyle bir kez daha eylem yaptı.

 • İşine Geri Dönmek İsteyen Öğretmen, Yamaç Paraşütüyle Eylem Yaptı
  24 Mar İşine Geri Dönmek İsteyen Öğretmen, Yamaç Paraşütüyle Eylem Yaptı

  Bodrum'da kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilen öğretmen Engin Karataş, yamaç paraşütüyle atlayış yapıp, gökyüzünde 'İşimi ve öğrencilerimi istiyorum' yazılı döviz açtı.

 • Işini Isteyen Öğretmenden Havada Eylem
  24 Mar Işini Isteyen Öğretmenden Havada Eylem

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde, kanun hükmünde kararnameyle ihraç edilen ilkokul öğretmeni Engin Karataş, yamaç paraşütüyle atlayış yapıp, gökyüzünde 'İşimi ve öğrencilerimi istiyorum' yazılı döviz açtı.

 • Dha Yurt Bülteni-4
  24 Mar Dha Yurt Bülteni-4

  1)KARDA MAHSUR KALANLARI MEHMETÇİK KURTARDIHAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi Derecik Beldesi'nde kar ve tipi yüzünden yaklaşık 20 araç ve içindeki yolcular mahsur kaldı.

 • İşine Geri Dönmek İçin Eylem Yapan Öğretmene 3405 Lira Ceza
  01 Mar İşine Geri Dönmek İçin Eylem Yapan Öğretmene 3405 Lira Ceza

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde meslekten atılan Eğitim- Sen üyelerinden ilkokul öğretmeni Engin Karataş'a, bugüne kadar yaptığı protesto eylemleri nedeniyle Kabahatler Kanunu'na aykırı davranmaktan toplam 3405 lira para cezası kesildiğini söyledi.

 • Eylemci Öğretmeni Bu Kez Sahil Güvenlik Gözaltına Aldı
  27 Şub Eylemci Öğretmeni Bu Kez Sahil Güvenlik Gözaltına Aldı

  Bodrum'da meslekten ihraç edilen ilkokul öğretmeni, eylemini denizde gerçekleştirince, bu kez Sahil Güvenlik ekiplerince gözaltına alındı.

 • Bodrum Eylemci Öğretmeni Bu Kez Sahil Güvenlik Gözaltına Aldı
  27 Şub Bodrum Eylemci Öğretmeni Bu Kez Sahil Güvenlik Gözaltına Aldı

  Eylemci öğretmeni bu kez sahil güvenlik gözaltına aldıMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen ilkokul öğretmeni Engin Karataş, eylemini denizde gerçekleştirince bu kez polis yerine sahil güvenlik ekiplerince gözaltına alındı.

 • Dha Yurt Bülteni - 13
  27 Şub Dha Yurt Bülteni - 13

  İzmir Büyükşehir davasında 129 sanığa beraat (2)ALINLARININ AKIYLA ÇIKTIKLARINI SÖYLEDİBeş yıl süren bir davada tüm sanıkların beraatiyle sonuçlanan kararın çıkmasının ardından basın açıklaması yapan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, davanın başından beri haksız...

 • Bodrum'daki Eylemci Öğretmen Tekrar Gözaltında
  15 Şub Bodrum'daki Eylemci Öğretmen Tekrar Gözaltında

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen ilkokul öğretmeni Engin Karataş, bugünkü eyleminde tekrar gözaltına alındı.

 • Para Cezasına Rağmen Eyleme Devam
  15 Şub Para Cezasına Rağmen Eyleme Devam

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yapan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş'a, Kabahatler Kanuna muhalefetten para cezası kesildi.

 • Bodrum'daki Eylemci Öğretmen Tekrar Gözaltında
  15 Şub Bodrum'daki Eylemci Öğretmen Tekrar Gözaltında

  Bodrum'daki eylemci öğretmen tekrar gözaltındaMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen ilkokul öğretmeni Engin Karataş, bugünkü eyleminde tekrar gözaltına alındı.

 • Dha Yurt Bülteni - 13
  15 Şub Dha Yurt Bülteni - 13

  Çerkezköy'de kötü kokunun nedeni fabrika atığı çıktıTEKİRDAĞ'ın Çerkezköy İlçesi'nde 10 gündür etkili olan ve çocukların okula maske takarak gitmesine neden olan kötü kokunun bir fabrikanın kimyasal atığını kaçak olarak kanalizasyona dökmesinden kaynaklandığı belirlendi.

 • Para Cezasına Rağmen Eyleme Devam
  14 Şub Para Cezasına Rağmen Eyleme Devam

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yapan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş'a, Kabahatler Kanuna muhalefetten para cezası kesildi.

 • İşini İsteyen Öğretmen Tekrar Eyleme Başladı
  13 Şub İşini İsteyen Öğretmen Tekrar Eyleme Başladı

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yaptığı 3 günün sonunda da gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün tekrar eylem yapmaya başladı.

 • Muğla Işini Isteyen Öğretmen Tekrar Eyleme Başladı
  13 Şub Muğla Işini Isteyen Öğretmen Tekrar Eyleme Başladı

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yaptığı 3 günün sonunda da gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün tekrar eylem yapmaya başladı.

 • İşini İsteyen Öğretmen Tekrar Eyleme Başladı
  13 Şub İşini İsteyen Öğretmen Tekrar Eyleme Başladı

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yaptığı 3 günün sonunda da gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün tekrar eylem yapmaya başladı.

 • Dha Yurt Bülteni-10
  13 Şub Dha Yurt Bülteni-10

  1)ÖĞRENCİLERDEN AKADEMİSYENLERE DESTEK EYLEMİMUĞLA Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü öğrencileri, görevlerinden uzaklaştırılan Ankara'daki akademisyenler için basın açıklaması düzenleyerek dövizler eşliğinde Milan Kundera'nın Jack ve Efendisi isimli...

 • İşini İsteyen Öğretmenden Savcılığa Polisler Hakkında Dilekçe
  10 Şub İşini İsteyen Öğretmenden Savcılığa Polisler Hakkında Dilekçe

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yaptığı 3 günün sonunda gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün savcılığa başvurdu.

 • İşini İsteyen Öğretmenden Savcılığa Polisler Hakkında Dilekçe
  10 Şub İşini İsteyen Öğretmenden Savcılığa Polisler Hakkında Dilekçe

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yaptığı 3 günün sonunda gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün savcılığa başvurdu.

 • Dha Yurt Bülteni-8
  10 Şub Dha Yurt Bülteni-8

  1)ADALET BAKANI BOZDAĞ İSTİNAF MAHKEMELERİ İÇİN YASA DEĞİŞİKLİĞİ GELİYORADALET Bakanı Bekir Bozdağ, 20 Temmuz 2016'da faaliyete geçen istinaf mahkemeleri için bölge adliye mahkemelerinden gelen eleştiri ve öneriler doğrultusunda bir yasa teklifinin TBMM'ye sunulacağını açıkladı.

 • İşe İadesini İsteyen Öğretmen Eyleme Son Verdi
  09 Oca İşe İadesini İsteyen Öğretmen Eyleme Son Verdi

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yapınca üç gün boyunca gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün tekrar meydana giderek kararı protesto etti.

 • Işe Iadesini Isteyen Öğretmen Eyleme Son Verdi
  09 Oca Işe Iadesini Isteyen Öğretmen Eyleme Son Verdi

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte mesleğinden ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yapınca üç gün boyunca gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün tekrar meydana giderek, son kez mesleğinden olduğu kararı protesto etti.

 • İşe İadesini İsteyen Öğretmen Eyleme Son Verdi
  09 Oca İşe İadesini İsteyen Öğretmen Eyleme Son Verdi

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte meslekten ihraç edilen, sesini duyurmak için eylem yapınca üç gün boyunca gözaltına alınan ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün tekrar meydana giderek kararı protesto etti.

 • Dha Yurt Bülteni-7
  09 Oca Dha Yurt Bülteni-7

  1)KARAKIŞ DOMATES FİYATINI 4'E KATLADIMERSİN'in Erdemli İlçesi'nde salkım siradaki domatesin fiyatı 2,5-3 TL arasında alıcı bulurken sofralığın ise 2 ile 2,5 lira arasında satılması üretecinin yüzünü güldürüyor.

 • Bodrum - Işe Iade Eylemi Yapan Öğretmen 3 Günde de Gözaltında
  07 Oca Bodrum - Işe Iade Eylemi Yapan Öğretmen 3 Günde de Gözaltında

  Işe iade eylemi yapan öğretmen 3 günde de gözaltındaMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte mesleğinden ihraç edilen ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün de eylemini tekrarlayınca 3'üncü kez gözaltına alındı.

 • İşe İade Eylemi Yapan Öğretmen 3'üncü Günde de Gözaltına Alındı
  07 Oca İşe İade Eylemi Yapan Öğretmen 3'üncü Günde de Gözaltına Alındı

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte mesleğinden ihraç edilen ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün de eylemini tekrarlayınca 3'üncü kez gözaltına alındı.

 • İşe İade Eylemi Yapan Öğretmen 3'üncü Günde de Gözaltına Alındı
  07 Oca İşe İade Eylemi Yapan Öğretmen 3'üncü Günde de Gözaltına Alındı

  BODRUM'da kendisi gibi Eğitim-Sen'li 8 öğretmenle birlikte mesleğinden ihraç edilen ilkokul öğretmeni 42 yaşındaki Engin Karataş, bugün de eylemini tekrarlayınca 3'üncü kez gözaltına alındı.

 • Dha Yurt Bülteni - 12
  07 Oca Dha Yurt Bülteni - 12

  Şehit teğmenin cenazesi Gaziantep'te (2)CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİŞehit olan jandarma teğmen 27 yaşındaki Mustafa Yazgan'ın cenazesi, havalimanından alınarak ailesinin oturduğu Hacıbaba Mahallesi'ndeki eve son kez götürüldü.

Advertisement