Son dakika Erdoğan Şimşek haberleri, Erdoğan Şimşek son dakika, son dakika Erdoğan Şimşek

Son Dakika Erdoğan Şimşek Haberleri

 • DEM Parti Milletvekilleri Bütçe Üzerinde Konuştu
  20 Ara DEM Parti Milletvekilleri Bütçe Üzerinde Konuştu

  DEM Parti milletvekilleri, TBMM Genel Kurulunda, Hazine ve Maliye Bakanlığının 2024 yılı bütçesi üzerinde söz aldı. Milletvekilleri, yoksulluğun derinleştiğini, sosyal yardımların artmasının yoksulluğun göstergesi olduğunu ve ekonomik krizin emekçiler ve yoksullar tarafından ödendiğini iddia etti. Ayrıca, uluslararası arenada Türkiye'nin ciddiye alınmadığı ve berbat bir ekonomi olduğu ifade edildi.

 • 'Aktif siyasete girmeyeceğim' demişti! Ekonomi yönetiminde Mehmet Şimşek sürprizi
  06 Nis "Aktif siyasete girmeyeceğim" demişti! Ekonomi yönetiminde Mehmet Şimşek sürprizi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı canlı yayında, ekonomi yönetimiyle ilgili yapılan çalışmalardan bahsetti. Geçtiğimiz günlerde "Aktif siyasete girmeyeceğim" diyen Mehmet Şimşek'in yönetiminde bir ekip kurulduğunu belirten Erdoğan, "Önümüzdeki dönem ekonomi politikalarımızı daha da güçlendirmek için ciddi hazırlıklar yürütüyoruz. Uzun yıllar ekonomi yönetimimizde olan Mehmet Şimşek kardeşimizin koordinasyonundaki ekip bu doğrultuda hazırlıklar yapıyor." dedi.

 • Son Dakika: Erdoğan-Şimşek görüşmesi sonrası AK Parti'den açıklama geldi: Aktif siyaseti düşünmüyor
  20 Mar Son Dakika: Erdoğan-Şimşek görüşmesi sonrası AK Parti'den açıklama geldi: Aktif siyaseti düşünmüyor

  Son dakika: Ekonominin başına geçeceği söylenen eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası kameralar karşısına geçen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Mehmet Şimşek aktif siyasete dönmeyi düşünmüyor. Kendisi her konuda destek vermeye hazır olduğunu söyledi." dedi.

 • 1134 Sanatçıdan Ortak Açıklama: 'Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz'
  07 Haz 1134 Sanatçıdan Ortak Açıklama: "Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz"

  1134 müzik yorumcusu, besteci, söz yazarı, aranjör, müzik yapımcısı, müzik yazarı ve menajer; müzik yasaklarına karşı ortak bir açıklama yaptı. “Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz” başlıklı açıklamada, “Sanat hepimiz için. Müzik hepimiz için. Gözünüze, kalbinize, vicdanınıza indirilmiş perdeyi kaldırın. Şarkıların, dünü bugüne, bugünü yarına bağladığını; bizleri ayrıştırmadığını, aksine birleştirdiğini göreceksiniz” denildi. 91 yaşındaki sanatçı Rüçhan Çamay’ın ilk imzacılarından olduğu bildiriye; Aynur Doğan, Belkıs Akkale, Burhan Şeşen, Bülent Ortaçgil, Cahit Berkay, Ceylan Ertem, Ciwan Haco, Edip Akbayram, Erkan Oğur, İlhan Şeşen, İlkay Akkaya, Hayko Cepkin, Yasemin Göksu, Mazlum Çimen, Melek Mosso, Deniz Arcak, Hande Yener, Jehan Barbur, Hüsnü Arkan, Hüseyin Turan, Metin Kemal Kahraman, Athena, Redd, Babazula grubu; Melike Demirağ, Mor ve Ötesi, Nejat Yavaşoğulları, Pınar Aydınlar, Tolga Sağ, Zülfü Livaneli’nin de olduğu pek çok sanatçı imza attı.

 • ORDU'DA TAŞ OCAĞI İÇİN 'ÇED GEREKLİ DEĞİL' KARARINA DURDURMA
  17 Eyl ORDU'DA TAŞ OCAĞI İÇİN 'ÇED GEREKLİ DEĞİL' KARARINA DURDURMA

  ORDU'nun Ulubey ilçesi Eymür Mahallesi'nde, Altınordu Belediyesi'nce açılmak istenen taş ocağı ile ilgili verilen 'ÇED gerekli değil' kararı, mahkemeye taşındı.

 • Düştüğü ağaca ev yaptı
  16 Haz Düştüğü ağaca ev yaptı

  Düştüğü ağaca ev yaptı Rize'nin Çayeli ilçesinde yıllar önce ağaçtan düşen şahıs geçirdiği cerrahi operasyonlar sonrası ilk fırsatta düştüğü ağacın üzerine ağaç ev yaptı Rize'nin Çayeli ilçesinde yıllar önce ağaçtan düşen Erdoğan Şimşek, sağlığına kavuşur kavuşmaz düştüğü ağacın üzerine ahşaptan...

 • Ankara'da 65 yaş üstü kısıtlamasına ilk gün uyulmadı
  18 Ağu Ankara'da 65 yaş üstü kısıtlamasına ilk gün uyulmadı

  Ankara Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan karar çerçevesinde 65 yaş üstü vatandaşların pazar yerleri gibi toplu alanlara girmeleri konusundaki kısıtlamalara ilk gün uyulmadığı görüldü. Pazarlara 65 yaş üstü vatandaşların yoğun şekilde geldikleri görüldü.

 • Erdoğan'ın, yeni parti çalışmalarında ismi geçen Şimşek'le görüştüğü öne sürüldü
  14 Tem Erdoğan'ın, yeni parti çalışmalarında ismi geçen Şimşek'le görüştüğü öne sürüldü

  Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacağı iddia edilen eski Başbakan Yardımcısı Şimşek ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüştüğü öne sürüldü.

 • 15 Temmuz'da Hava Harp Okulu'ndaki Eylemlere İlişkin Açılan Dava....
  16 Nis 15 Temmuz'da Hava Harp Okulu'ndaki Eylemlere İlişkin Açılan Dava....

  Haber- Kamera Serpil KIRKESER İstanbul DHAFETÖ PDY'nin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Hava Harp Okulu'ndaki eylemlerine ilişkin 34'ü tutuklu 44 şüpheli hakkında açılan davanın ilk duruşmasında sanıklar savunma yaptı.

 • Çü Adana Meslek Yüksek Okulu'nda Öğrenciler, Kendi Eğitim Setlerini Yaptı
  20 Mar Çü Adana Meslek Yüksek Okulu'nda Öğrenciler, Kendi Eğitim Setlerini Yaptı

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Adana Meslek Yüksekokulu, İklimlendirme-Soğutma Programı öğrencileri kendi yaptıkları eğitim setlerinin sergisini açtı.

 • Rüzgar Çetin'in Yurt Dışına Çıkış Yasağı
  19 Eki Rüzgar Çetin'in Yurt Dışına Çıkış Yasağı

  Beşiktaş'ta bir polis memurunun şehit olması, birinin de ağır yaralanmasıyla sonuçlanan kazaya ilişkin yargılandığı davada, 6 yıl 3 ay hapisle cezalandırıldıktan sonra tahliye edilen Rüzgar Çetin'in hakkındaki yurt dışına çıkış yasağına yaptığı itiraz kabul edilmedi.

 • Rüzgar Çetin'in Yurtdışı Yasağı Talebine Mahkemeden Ret
  19 Eki Rüzgar Çetin'in Yurtdışı Yasağı Talebine Mahkemeden Ret

  Alkollü kullandığı lüks otomobiliyle trafik polisi aracına çarpan ve bir polisin ölümüne yol açan Rüzgar Çetin'in yurtdışına çıkma yasağının kaldırılması talebi reddedildi.

 • Rüzgar Çetin'e 6 Yıl 3 Ay Hapis Cezası Veren Mahkeme Gerekçesini Açıkladı
  13 Eki Rüzgar Çetin'e 6 Yıl 3 Ay Hapis Cezası Veren Mahkeme Gerekçesini Açıkladı

  * Gerekçeli kararda, Rüzgar Çetin'in sürüş güvenliğini ortadan kaldıracak derecede alkollü olduğu vurgulandı.

 • Rüzgar Çetin Davasında Gerekçeli Karar Açıklandı
  13 Eki Rüzgar Çetin Davasında Gerekçeli Karar Açıklandı

  Alkollü araç kullandığı gece yaptığı kazayla bir polisin ölümüne neden olan ve geçtiğimiz günlerde tahliye edilen Rüzgar Çetin ile ilgili davada gerekçeli karar açıklandı.

 • Mahkeme Rüzgar Çetin'e Verilen Cezanın Gerekçesini Açıkladı
  13 Eki Mahkeme Rüzgar Çetin'e Verilen Cezanın Gerekçesini Açıkladı

  Beşiktaş'taki trafik kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılarak tahliye edilen Rüzgar Çetin hakkında mahkeme gerekçeli kararını açıkladı.

 • Rüzgar Çetin'den Yurt Dışına Çıkış Yasağına İtiraz
  11 Eki Rüzgar Çetin'den Yurt Dışına Çıkış Yasağına İtiraz

  Beşiktaş'ta bir polis memurunun şehit olması, birinin de ağır yaralanmasıyla sonuçlanan kazaya ilişkin yargılandığı davada, 6 yıl 3 ay hapisle cezalandırıldıktan sonra tahliye edilen Rüzgar Çetin, hakkında konulan yurt dışına çıkış yasağına itiraz etti.

 • Son Dakika! Savcı Rüzgar Çetin'in Tahliyesine İtiraz Etti, Mahkeme de Yurtdışına Çıkış Yasağı Getirdi
  05 Eki Son Dakika! Savcı Rüzgar Çetin'in Tahliyesine İtiraz Etti, Mahkeme de Yurtdışına Çıkış Yasağı Getirdi

  Son Dakika! Rüzgar Çetin davasına bakan duruşma savcısı, Çetin'in tahliye edilmesi kararına itiraz etti. Mahkeme Rüzgar Çetin'e yurtdışına çıkış yasağı kararını verdi.

 • Hakimlerin 'Rüzgar Çetin Tahliyesi' Kararına 100 Bin TL'lik Tazminat Davası
  05 Eki Hakimlerin 'Rüzgar Çetin Tahliyesi' Kararına 100 Bin TL'lik Tazminat Davası

  İstanbul 11’inci Ağır Ceza Mahkemesinde görevli 2 üye hakimin Rüzgar Çetin’in 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılması kararı ve tahliyesi nedeniyle, annesini trafik kazasında kaybeden bir vatandaş Maliye Bakanlığı’na 100 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.

 • Rüzgar Çetin'e Tahliye Kararı Veren Hakimlere Tazminat Davası
  05 Eki Rüzgar Çetin'e Tahliye Kararı Veren Hakimlere Tazminat Davası

  Rüzgar Çetin'in tahliyesine karar veren iki hakim hakkında, daha önce trafik kazasında annesini kaybeden bir kişi, avukatı aracılığıyla 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

 • Rüzgar Çetin, Tahliye Edildi
  05 Eki Rüzgar Çetin, Tahliye Edildi

  Beşiktaş'ta bilinçli taksirle bir polis memurunun şehit olmasına, birinin de ağır yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ve tahliyesine karar verilen Rüzgar Çetin, cezaevinden çıktı.

 • Rüzgar Çetin, Tahliye Edildi
  04 Eki Rüzgar Çetin, Tahliye Edildi

  Beşiktaş'ta bilinçli taksirle bir polis memurunun şehit olmasına, birinin de ağır yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ve tahliyesine karar verilen Rüzgar Çetin, cezaevinden çıktı.

 • Rüzgar Çetin Cezaevinden Lüks Bir Arabayla Ayrıldı
  04 Eki Rüzgar Çetin Cezaevinden Lüks Bir Arabayla Ayrıldı

  Hakkında tahliye kararı verilen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin bulunduğu Silivri Cezaevi'nden başka birinin kullandığı lüks bir otomobille ayrıldı.

 • Geniş Haber) Rüzgar Çetin'e Tahliye Kararı
  04 Eki Geniş Haber) Rüzgar Çetin'e Tahliye Kararı

  Beşiktaş'taki trafik kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 9 aydır tutuklu bulunan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in yargılandığı dava karara bağlandı.

 • Rüzgar Çetin'in Tahliyesine Mahkeme Başkanından Muhalefet Şerhi
  04 Eki Rüzgar Çetin'in Tahliyesine Mahkeme Başkanından Muhalefet Şerhi

  Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılması ve tahliye edilmesine yönelik karara mahkeme başkanı muhalefet şerhi koydu.

 • Rüzgar Çetin'in Tahliyesine Karar Verildi
  04 Eki Rüzgar Çetin'in Tahliyesine Karar Verildi

  Mahkeme, Beşiktaş'taki trafik kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına neden olan Rüzgar Çetin'in tahliyesine karar verdi.

 • Adana Üniversite- Sanayi İşbirliği Sonuç Verdi
  12 Haz Adana Üniversite- Sanayi İşbirliği Sonuç Verdi

  Üniversite- sanayi işbirliği sonuç verdi ÇUKUROVA Üniversitesi (ÇÜ) Adana Meslek Yüksekokulu İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı'nda eğitim gören öğrenciler, yerli otobüs üreticisi Temsa'nın desteğiyle 25 bin liralık 'Otobüs Kliması Eğitim Seti'ne kavuştu.

 • Üniversite- Sanayi İşbirliği Sonuç Verdi
  12 Haz Üniversite- Sanayi İşbirliği Sonuç Verdi

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Adana Meslek Yüksekokulu İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı'nda eğitim gören öğrenciler, yerli otobüs üreticisi Temsa'nın desteğiyle 25 bin liralık 'Otobüs Kliması Eğitim Seti'ne kavuştu.

 • Paralel Hakimlerden Büyük Skandal
  03 May Paralel Hakimlerden Büyük Skandal

  Dosyaya bakmadan karar vermiş!

 • İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi'nin Yeni Hakimi, Tahliye Kararlarını Kaldırdı
  28 Nis İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi'nin Yeni Hakimi, Tahliye Kararlarını Kaldırdı

  İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi'nde geçici olarak görevlendirilen hakim Erdoğan Şimşek, Hidayet Karaca ve polisler hakkında tahliye kararlarının yok hükmünde sayılmasına karar verdi.

 • Piri Reis Dünya Haritasının 500. Yılı Kutlamaları Sempozyumu
  25 Kas Piri Reis Dünya Haritasının 500. Yılı Kutlamaları Sempozyumu

  UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Oğuz:   "Piri Reis, bugün bile insanlığın soykırımlardan vazgeçmediği bir dünyada, 15. yüzyılın sonlarında, gerek müslüman gerek yahudi; çeşitli din ve...

 • İklimlendirmede Bir İlk
  14 Ağu İklimlendirmede Bir İlk

  Türkiye'de akademik anlamda ilk 'İklimlendirme Soğutma Elektriği ve Kumanda Devreleri' adlı ders kitabı, Çukurova Üniversitesi'nce (ÇÜ) hazırlandı.3 akademisyen tarafından 5 yıl süren çalışmaların ardından hazırlanan kitabın üniversitelerin yanı...

Advertisement