SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri

 • 10 Eylül 2017 11:51 100 Bin Kişiye Konser Verdi 100 Bin Kişiye Konser Verdi Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı'nda gerçekleşen konser öncesi "Çardakaltı Sohbetleri Adelet Söyleşileri" kapsamında eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ahmet Ümit ve Haldun Hürel'in İstanbul üzerine söyleşisiyle başlayan final günü, İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıl dönümü kutlamalarıyla devam etti
 • 10 Eylül 2017 09:39 Sıla Beylikdüzü'nü Salladı Sıla Beylikdüzü'nü Salladı Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı'nda gerçekleşen konser öncesi 'Çardakaltı Sohbetleri Adelet Söyleşileri' kapsamında eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ahmet Ümit ve Haldun Hürel'in İstanbul üzerine söyleşisiyle başlayan final günü, İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü kutlamalarıyla devam etti
 • 10 Eylül 2017 09:29 Sıla Beylikdüzü'nü Salladı Sıla Beylikdüzü'nü Salladı Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı'nda gerçekleşen konser öncesi "Çardakaltı Sohbetleri Adelet Söyleşileri" kapsamında eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ahmet Ümit ve Haldun Hürel'in İstanbul üzerine söyleşisiyle başlayan final günü, İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü kutlamalarıyla devam etti
 • 08 Ağustos 2017 04:07 Ertuğrul Günay: AK Parti Büyük Ölçüde Tasfiye Edildi Ertuğrul Günay: AK Parti Büyük Ölçüde Tasfiye Edildi Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de siyasi iktidarın risk aldığını, muhalefetin ise bundan kaçındığını söyledi.
 • 08 Ağustos 2017 00:14 Ertuğrul Günay, AK Parti Büyük Ölçüde Tasfiye Edildi Ertuğrul Günay, AK Parti Büyük Ölçüde Tasfiye Edildi Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de siyasi iktidarın risk aldığını, muhalefetin ise bundan kaçındığını söyledi.
 • 05 Ağustos 2017 14:30 AK Parti Milletvekili Günay'dan Mevsimlik İşçilere Ziyaret AK Parti Eskişehir Milletvekili ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Üyesi Emine Nur Günay, mevsimlik tarım işçilerinin yoğun olarak yaşadığı Eskişehir'in Alpu ilçesini ziyaret etti.
 • 05 Haziran 2017 11:20 Zeytin Ağacı Paylaşımıyla Mesaj Verdi Zeytin Ağacı Paylaşımıyla Mesaj Verdi KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, muhalefetin ve zeytin üreticilerinin yoğun tepki gösterdiği komisyondan geçen zeytinlik alanlara yatırımın önünü açan 'Üretim Reform Paketi' yasa tasarısına tepki gösterdi.
 • 18 Şubat 2017 20:33 Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır ve bölge coğrafyasının kültürel zenginliklerinin büyük bir miras olduğunu ve bu değerlere sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
 • 18 Şubat 2017 20:31 Diyarbakır - Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Diyarbakır - Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'daCanan ALTINTAŞ-Serdar SUNAR/DİYARBAKIR,(DHA) - DİCLE Toplumsal Araştırmalar Merkezi'nin düzenlediği 'Kültürde, sanatta, yaşamda çoğulculuk ve demokrasi' konulu konferasta konuşan Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır ve...
 • 18 Şubat 2017 19:25 Dha Yurt Bülteni - 14 Dha Yurt Bülteni - 14 Görüntü Dökümü: -----------------------Otobüsün gidişiCumhurbaşkanı'nın araçtan inmesiKaza yapan aracın yanına gelmesiErdoğan'ın aracın yanında beklemesiHaber -Kamera: ELAZIĞ,======================================Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'daDİCLE Toplumsal Araştırmalar Merkezi'nin düzenlediği 'Kültürde, sanatta, yaşamda çoğulculuk ve demokrasi' konulu konferasta konuşan Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır ve bölge coğrafyasının kültürel zenginliklerinin büyük bir miras olduğunu ve bu değerlere sahip çıkılması gerektiğini söyledi
 • 18 Şubat 2017 19:24 Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır ve bölge coğrafyasının kültürel zenginliklerinin büyük bir miras olduğunu ve bu değerlere sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
 • 07 Temmuz 2016 10:07 Türkiye'nin İlk Heykel Müzesi Türkiye'nin İlk Heykel Müzesi 2011 yılında dönemin Kültür Bakanı Ertuğrul Günay tarafından, Türkiye'nin ilk heykel müzesi yapılacağının açıklanmasından sonra, Sivrihisar'ın yalçın kayalıklara yaslanmış Ermeni Surp Yerortutyun Kilisesi'nin bahçesinde (Kızıl taşlardan yapıldığı için diğer ismi ile Kızıl Kilise), onlarca heykel tüm ihtişamları ile sergilenmeye başlandı
 • 25 Haziran 2016 23:08 Antalya - Bakan Avcı: Erken Rezervasyon Bu Yıl 4 Milyonu Geçti Antalya - Bakan Avcı: Erken Rezervasyon Bu Yıl 4 Milyonu Geçti Açılışta, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, diğer protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve davetliler yer aldı
 • 07 Mayıs 2016 17:33 Batman Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Batman Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Ertuğrul Günay: Bütün tarihi restorasyonları yapsak bile, ülkede barış yoksa kimse gelmezESKİ Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Batman'da 'Hasankeyf ve UNESCO' konulu sempozyumda yaptığı konuşmada, "Bütün tarihi restorasyonun hepsini yapsak bile bu ülkede barış yoksa kimse gelmez. Ama insanlar esenliğe, doğaya, tarihe geliyor, ama esenliğe güvenlikli bir ortamda olursa geliyor" dedi.
 • 07 Mayıs 2016 16:32 Eski Bakan Günay Batman'da Eski Bakan Günay Batman'da Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında başkanlık sistemi konusunda görüş ayrılığının olduğunu belirterek, “Dışarıdaki benzer telaffuza rağmen içeride bir görüş ayrılığı var” dedi.
 • 07 Mayıs 2016 16:08 Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Eski kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Batman'da 'Hasankeyf ve UNESCO' konulu sempozyumda yaptığı konuşmada, "Bütün tarihi restorasyonun hepsini yapsak bile bu ülkede barış yoksa kimse gelmez. Ama insanlar esenliğe, doğaya, tarihe geliyor, ama esenliğe güvenlikli bir ortamda olursa geliyor" dedi.
 • 04 Mayıs 2016 11:51 Eski Bakan Günay'ın Açılışını Yaptığı Caminin Kapısına Kilit Vuruldu Eski Bakan Günay'ın Açılışını Yaptığı Caminin Kapısına Kilit Vuruldu Aydın'da eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay döneminde restore edilip açılışı yapılan 612 yıllık tarihi caminin kapısına kilit vuruldu.
 • 13 Mart 2016 03:49 Ertuğrul Günay: Seçim, Yerel Seçim Olmanın Çok Ötesine Geçti Ertuğrul Günay: Seçim, Yerel Seçim Olmanın Çok Ötesine Geçti İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, bu seçimi çok kritik gördüğünü, hayati saydığını belirterek seçimin yerel seçim olmanın çok ötesine geçtiğini söyledi.
 • 13 Mart 2016 02:49 Günay: Yolsuzluk İddialarını Cevaplamak Yerine Belden Aşağı Vurmaya Çalışıyorlar Günay: Yolsuzluk İddialarını Cevaplamak Yerine Belden Aşağı Vurmaya Çalışıyorlar Eski Kültür ve Turizm Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, partiden ayrılan milletvekilleriyle ilgili AK Parti Genel Merkezi ve Başbakanlık'ta montaj kaset çalışmaları yapıldığına dair duyumlar.
 • 11 Mart 2016 22:06 Ertuğrul Günay: Parlamento Çok Güvenliksiz Bir Ortamda Çalışıyor Ertuğrul Günay: Parlamento Çok Güvenliksiz Bir Ortamda Çalışıyor Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyla ilgili yaptığı açıklamadaParlamento'nun çok güvenliksiz bir ortamda çalıştığını söyledi.
 • 07 Mart 2016 05:31 Günay: Başbakan'ın Açıklamalarını, Demokratik Bir Ülkenin Başbakanı Yapmaz Günay: Başbakan'ın Açıklamalarını, Demokratik Bir Ülkenin Başbakanı Yapmaz Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Başbakanın Anayasa Mahkemesi'nin de dinlendiğini söylemesiyle ilgili "Sayın Erdoğan'ın yaptığı açıklamaları, demokratik bir ülkenin Başbakanı yapmaz." dedi.
 • 05 Mart 2016 03:11 Ertuğrul Günay: Kayyım Atanması Tamamen Hukuksuz Girişimdir Ertuğrul Günay: Kayyım Atanması Tamamen Hukuksuz Girişimdir Ertuğrul Günay: Kayyım atanması tamamen hukuksuz girişimdirAbone ol / Subscribe: http://goo.gl/lQeMwHcihan.com.trfacebook.com/cihanhabertwitter.com/cihan_habertwitter.com/cihan_videoplus.google...
 • 04 Mart 2016 22:47 Eski Bakan Günay: Allah Islah Etsin Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Zaman Gazetesi’ne kayyım atanmasını sosyal medya üzerinden eleştirdi.
 • 04 Mart 2016 16:24 Ertuğrul Günay: Kayyım Atanması Tamamen Hukuksuz Girişimdir Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Zaman gazetesine kayyım atanmasına tepki gösterdi.
 • 04 Mart 2016 10:52 Ertuğrul Günay: Çok Tehlikeli Bir Yere Doğru Gidiyoruz Kültür ve Turizm eski Bakanı ve aynı zamanda tecrübeli bir hukukçu olan Ertuğrul Günay, Zaman Gazetesi'ne kayyım atanacağı yönündeki iddialara sert tepki gösterdi.
 • 29 Şubat 2016 15:20 Günay: Aym Kararları Değil İlk Derece Mahkemeleri, TBMM'yi Bile Bağlar Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve aynı zamanda tecrübeli bir hukukçu olan Ertuğrul Günay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'le ilgili verdiği kararla ilgili açıklamasını değerlendirdi.
 • 29 Şubat 2016 09:15 Günay: 29 Şubat Dört Yılda Bir Geliyor; 28 Şubat Dört Mevsim! Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "28 Şubat, bir daha olmayacak, demişlerdi.
 • 16 Şubat 2016 12:31 Ertuğrul Günay: Türkiye, Rus Pilotunu Öldüren Kişiyi Tutuklamalı Eski Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay, Rusya ve Türkiye krizinin çözülmesi için atılması gereken ilk adımlardan birinin, Rus pilotu öldüren kişinin tutuklanması olduğunu söyledi.
 • 16 Şubat 2016 10:21 Partisini Tarihinde İlk Kez Barajın Altında Bırakan Kişi Millete Akıl Veriyor" Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı eleştirdi.
 • 07 Şubat 2016 10:51 Denizli'deki Taş Atölyeler Müze Olacak Denizli'deki Taş Atölyeler Müze Olacak Meslek lisesinin 77 yıllık taş binalarının da yıkılıp, yerine Arkeoloji Müzesi yapılması için 2012'de dönemin Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, müzeyi yaptıracak hayırsever Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile Denizli'de protokol imzaladı
 • 30 Ocak 2016 19:13 Günay: Bütünlük İçinde Yola Devam Edilecekse Hukuk Devletine Dönülmeli Günay: Bütünlük İçinde Yola Devam Edilecekse Hukuk Devletine Dönülmeli Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, hayatın ileriye doğru bakılarak yaşandığını, hayatın geriye bakılarak anlaşıldığını söyledi.
 • 30 Ocak 2016 11:35 34. Abant Platformu Toplantısı Başladı 34. Abant Platformu Toplantısı Başladı Toplantıya, Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, akademisyen Baskın Oran, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdülhamit Bilici, Zaman Gazetesi Yazarı Ali Bulaç, Murat Belge, Aydın Engin, Birikim Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Laçiner, Adem Geveri, HDP Milletvekilleri Hüda Kaya ve İmam Taşçıer, Dışişleri eski Bakanı Yaşar Yakış, AK Parti eski milletvekillerinden Reha Çamuroğlu, Gazeteciler Yazarlar Vakfı Başkan Vekili Erkan Tufan Aytav gibi önemli isimler katılıyor
 • 08 Aralık 2015 18:47 TBMM Genel Kurulu Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay hakkında bakanlığın Teftiş Kurulu Başkanlığı raporu ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı hakkındaki Çorum Cumhuriyet Başsavcılığının 3 ayrı yazısı milletvekillerinin tetkikine sunuldu.
 • 08 Aralık 2015 18:35 17-25 Aralık Evraklarının Vekillerin Tetkikine Açılmaması Eleştirisi Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay hakkında Kültür ve Turizm Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığının raporu ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı hakkında Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığının yazısının milletvekillerinin tetkikine açılması, Meclis’te tartışmalara neden oldu.
 • 06 Aralık 2015 23:43 Kılıçdaroğlu, Sevda-cenap And Müzik Vakfı Ödül Törenine Katıldı Kılıçdaroğlu, Sevda-cenap And Müzik Vakfı Ödül Törenine Katıldı Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın da katıldığı törende Vakıf Onur Ödülü altın madalyası, çok sayıda davetlinin alkışları eşliğinde Prof
 • 06 Aralık 2015 23:21 Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Ödül Töreni Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Ödül Töreni Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Şura Salonu'ndaki ödül törenine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, eski Bakan Ertuğrul Günay ile davetliler katıldı
 • 06 Aralık 2015 22:35 Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Ödül Töreni Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Şura Salonu'ndaki ödül törenine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, eski Bakan Ertuğrul Günay ile davetliler katıldı
 • 01 Aralık 2015 19:30 Ahmet Ümit Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu Ahmet Ümit Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu Okurlarının büyük ilgi gösterdiği Ahmet Ümit’e eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da kitap imzalattı
 • 01 Aralık 2015 12:43 Günay: Türkiye AB'nin Sıkıntılarının Depolandığı İleri Karakol Haline Gelecek Türkiye ile Avrupa Birliği (AB) arasında, Avrupa'ya mülteci akınının durdurulmasıyla ilgili 3 milyor euro karşılığı yapılan anlaşmaya tepki gösteren Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, "Mültecilerin bir bedel karşılığında AB topraklarına geçmemesi için Türkiye bu görevi üstlendiği zaman Türkiye'yi ücretli bir mülteci kampına, bedeli AB tarafından ödenen bir mülteci kampı ve giderek tampon bölge haline getirmiş oluruz.
 • 27 Kasım 2015 15:53 Ertuğrul Günay: Gazetecileri Haber Yaptığı İçin Tutuklayamazsınız Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklanmasına tepki gösterdi.
 • 18 Kasım 2015 17:48 Ertuğrul Günay: Kayyım Bir Kurumu Batırmak Amacıyla Hareket Ediyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Koza İpek Holding’in ardından Kaynak Holding’e yapılan kayyım atamalarına tepki gösterdi.
 • 11 Kasım 2015 15:36 Eski Bakan Günay: Kadınlara Kelepçe Hukuk Açısından Skandal Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, dün Manisa’da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 26 kişi arasında bulunan iki kadına da kelepçe takılmasına tepki gösterdi.
 • 06 Kasım 2015 14:51 Şair Gülten Akın'ın Tabutunu, Kadınlar Omuzladı Şair Gülten Akın'ın Tabutunu, Kadınlar Omuzladı Cenaze törenine eski AK Parti Milletvekili Ertuğrul Günay, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, milletvekilleri ve sanatçı yakınları katıldı
 • 02 Kasım 2015 13:29 Günay: Tekrar Seçimin Ana Hedefi Hdp'yi Baraj Altında Bırakmaktı Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, tekrar seçimin ana hedefinin HDP’yi baraj altında bırakmak olduğuna işaret ederek, “Seçim sonuçları üzerinde herkes kanaatini elbet söyleyecek.
 • 24 Ekim 2015 16:13 Eski Bakan Günay: Turist Rakamları Abartılıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 2014'te 41 milyon olarak açıklanan Türkiye'yi ziyaret eden turist sayısının gerçekçi olmadığını ileri sürdü.
 • 24 Ekim 2015 15:29 Antalya Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası Antalya Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası Eski bakan Ertuğrul Günay'dan turizmde siyasi manipülasyon iddiası Mehmet ÇINAR/ ANTALYA, (DHA) - KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de 36 milyon olarak belirtilen turizm rakamlarında siyasi manipülasyon olduğunu; Türkiye'ye çalışmak için gelen yabancıların da turist olarak sayıldığını, gerçek rakamın 30 milyon turist, 30 milyar dolar gelir olduğunu iddia etti.
 • 24 Ekim 2015 13:48 Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de 36 milyon olarak belirtilen turizm rakamlarında siyasi manipülasyon olduğunu; Türkiye'ye çalışmak için gelen yabancıların da turist olarak sayıldığını, gerçek rakamın 30 milyon turist, 30 milyar dolar gelir olduğunu iddia etti.
 • 24 Ekim 2015 13:46 Ertuğrul Günay: Cumhurbaşkanı Bu Arkadaşlardan Danışma Alıyorsa, Vah Ertuğrul Günay: Cumhurbaşkanı Bu Arkadaşlardan Danışma Alıyorsa, Vah Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Mustafa Varank’ın bir canlı yayın öncesi bazı televizyon kanallarının Türksat'tan kaldırılmasıyla ilgili sözleri için, “Türkiye’nin Cumhurbaşkanı eğer bu arkadaşlardan danışma alıyorsa, vah. Çok üzülürüm.” dedi.
 • 24 Ekim 2015 13:14 Turizmde Çalışanların Yüzde 52'si Diplomasız ya da İlkokul Mezunu Turizmde Çalışanların Yüzde 52'si Diplomasız ya da İlkokul Mezunu Eski turizm bakanları Ertuğrul Günay ile Bahattin Yücel’in katıldığı çalıştaya kamu haricinde sektörün tüm paydaşları katıldı
 • 19 Ekim 2015 16:04 Denizli Taş Binaların Yıkılmaması Kararına Mimarlardan Lokmalı Kutlama Denizli Taş Binaların Yıkılmaması Kararına Mimarlardan Lokmalı Kutlama Lisenin 77 yıllık taş binalarının da yıkılıp, yerine Arkeoloji Müzesi yapılması için 2012'de dönemin Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, müzeyi yaptıracak hayırsever Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile Denizli'de protokol yaptı