SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri

 • 18 Şubat 2017 20:33 Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır ve bölge coğrafyasının kültürel zenginliklerinin büyük bir miras olduğunu ve bu değerlere sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
 • 18 Şubat 2017 20:31 Diyarbakır - Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Diyarbakır - Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'daCanan ALTINTAŞ-Serdar SUNAR/DİYARBAKIR,(DHA) - DİCLE Toplumsal Araştırmalar Merkezi'nin düzenlediği 'Kültürde, sanatta, yaşamda çoğulculuk ve demokrasi' konulu konferasta konuşan Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır ve...
 • 18 Şubat 2017 19:25 Dha Yurt Bülteni - 14 Dha Yurt Bülteni - 14 Erdoğan: Keşke Cumhurbaşkanlığı sistemine 1990'lı yılların başında geçseydik (5)ERDOĞAN'IN KONVOYUNDA KAZABugün toplu açılış törenine katılmak üzere Elazığ'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, halka hitap ettikten sonra belediyeyi ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 19:24 Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay Diyarbakır'da KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır ve bölge coğrafyasının kültürel zenginliklerinin büyük bir miras olduğunu ve bu değerlere sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
 • 07 Temmuz 2016 10:07 Türkiye'nin İlk Heykel Müzesi Türkiye'nin İlk Heykel Müzesi Eskişehir'e bağlı Sivrihisar ilçesinde bulunan eski Ermeni kilisesini ziyarete gidenler, Türkiye'nin dört bir yanında meşhur olmuş kişilerin heykelleriyle karşılaşıyor.
 • 25 Haziran 2016 23:08 Antalya - Bakan Avcı: Erken Rezervasyon Bu Yıl 4 Milyonu Geçti Antalya - Bakan Avcı: Erken Rezervasyon Bu Yıl 4 Milyonu Geçti Dha Yurt -Bakan Avcı: Erken rezervasyon bu yıl 4 milyonu geçtiKÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, 9 günlük bayram tatilinin erken açıklanmasının turizm sektöründe iyi karşılandığını ve olumlu sonuçlar aldıklarını belirterek, "Geçen yıl erken rezervasyon miktarı 4 milyonken, bu yıl 4 milyonu geçti.
 • 07 Mayıs 2016 17:33 Batman Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Batman Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Ertuğrul Günay: Bütün tarihi restorasyonları yapsak bile, ülkede barış yoksa kimse gelmezESKİ Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Batman'da 'Hasankeyf ve UNESCO' konulu sempozyumda yaptığı konuşmada, "Bütün tarihi restorasyonun hepsini yapsak bile bu ülkede barış yoksa kimse gelmez. Ama insanlar esenliğe, doğaya, tarihe geliyor, ama esenliğe güvenlikli bir ortamda olursa geliyor" dedi.
 • 07 Mayıs 2016 16:32 Eski Bakan Günay Batman'da Eski Bakan Günay Batman'da Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında başkanlık sistemi konusunda görüş ayrılığının olduğunu belirterek, “Dışarıdaki benzer telaffuza rağmen içeride bir görüş ayrılığı var” dedi.
 • 07 Mayıs 2016 16:08 Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Ertuğrul Günay: Bütün Tarihi Restorasyonları Yapsak Bile, Ülkede Barış Yoksa Kimse Gelmez Eski kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Batman'da 'Hasankeyf ve UNESCO' konulu sempozyumda yaptığı konuşmada, "Bütün tarihi restorasyonun hepsini yapsak bile bu ülkede barış yoksa kimse gelmez. Ama insanlar esenliğe, doğaya, tarihe geliyor, ama esenliğe güvenlikli bir ortamda olursa geliyor" dedi.
 • 04 Mayıs 2016 11:51 Eski Bakan Günay'ın Açılışını Yaptığı Caminin Kapısına Kilit Vuruldu Eski Bakan Günay'ın Açılışını Yaptığı Caminin Kapısına Kilit Vuruldu Aydın'da eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay döneminde restore edilip açılışı yapılan 612 yıllık tarihi caminin kapısına kilit vuruldu.
 • 04 Mart 2016 22:47 Eski Bakan Günay: Allah Islah Etsin Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Zaman Gazetesi’ne kayyım atanmasını sosyal medya üzerinden eleştirdi.
 • 04 Mart 2016 16:24 Ertuğrul Günay: Kayyım Atanması Tamamen Hukuksuz Girişimdir Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Zaman gazetesine kayyım atanmasına tepki gösterdi.
 • 16 Şubat 2016 12:31 Ertuğrul Günay: Türkiye, Rus Pilotunu Öldüren Kişiyi Tutuklamalı Eski Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay, Rusya ve Türkiye krizinin çözülmesi için atılması gereken ilk adımlardan birinin, Rus pilotu öldüren kişinin tutuklanması olduğunu söyledi.
 • 16 Şubat 2016 10:21 Partisini Tarihinde İlk Kez Barajın Altında Bırakan Kişi Millete Akıl Veriyor" Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı eleştirdi.
 • 30 Ocak 2016 19:13 Günay: Bütünlük İçinde Yola Devam Edilecekse Hukuk Devletine Dönülmeli Günay: Bütünlük İçinde Yola Devam Edilecekse Hukuk Devletine Dönülmeli Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, hayatın ileriye doğru bakılarak yaşandığını, hayatın geriye bakılarak anlaşıldığını söyledi.
 • 30 Ocak 2016 11:35 34. Abant Platformu Toplantısı Başladı 34. Abant Platformu Toplantısı Başladı Türkiye aydının demokratik ve çoğulcu çözüm arayışlarının zemini 34. Abant Platformu Toplantısı ‘Demokrasinin Türkiye Sorunu’ başlığı altında gerçekleşmeye başladı.
 • 06 Aralık 2015 23:43 Kılıçdaroğlu, Sevda-cenap And Müzik Vakfı Ödül Törenine Katıldı Kılıçdaroğlu, Sevda-cenap And Müzik Vakfı Ödül Törenine Katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın ödül törenine katıldı.
 • 06 Aralık 2015 23:21 Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Ödül Töreni Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Ödül Töreni GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören salonundan görüntüler, - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona gelişi, - Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu'undan detaylar, - Vakıf Başkanı Mehmet Başman'ın konuşması, - Yalçın Tura'ya ödül verilmesi, - Yalçın Tura'nın konuşması, - Dinletilerden detaylar, - Kılıçdaroğlu'nun salondan ayrılması, Sevda-Cenap And Müzik Vakfı ödül töreni- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Profesör Tura'ya, "müziğe olan katkılarından" dolayı altın madalyanın verildiği törene katıldı Sevda-Cenap And Müzik Vakfı'nın bu yılki "onur ödülü" çok yönlü besteci, kuramcı ve eğitimci Profesör Yalçın Tura'ya verildi.
 • 06 Aralık 2015 22:35 Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Ödül Töreni Sevda-Cenap And Müzik Vakfı'nın bu yılki "onur ödülü" çok yönlü besteci, kuramcı ve eğitimci Profesör Yalçın Tura'ya verildi.
 • 01 Aralık 2015 19:30 Ahmet Ümit Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu Ahmet Ümit Yeni Kitabının İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu Ünlü yazar Ahmet Ümit, son kitabı ‘Elveda güzel vatanım’ isimli kitabının imza gününde okurlarına imza dağıttı.
 • 27 Kasım 2015 15:53 Ertuğrul Günay: Gazetecileri Haber Yaptığı İçin Tutuklayamazsınız Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklanmasına tepki gösterdi.
 • 18 Kasım 2015 17:48 Ertuğrul Günay: Kayyım Bir Kurumu Batırmak Amacıyla Hareket Ediyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Koza İpek Holding’in ardından Kaynak Holding’e yapılan kayyım atamalarına tepki gösterdi.
 • 06 Kasım 2015 14:51 Şair Gülten Akın'ın Tabutunu, Kadınlar Omuzladı Şair Gülten Akın'ın Tabutunu, Kadınlar Omuzladı Şair ve yazar Gülten Akın’ın (Cankoçak) tabutunu, CHP Milletvekili Şenay Sarıhan ve cenaze törenine katılan diğer kadınlar taşıdı.
 • 24 Ekim 2015 16:13 Eski Bakan Günay: Turist Rakamları Abartılıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 2014'te 41 milyon olarak açıklanan Türkiye'yi ziyaret eden turist sayısının gerçekçi olmadığını ileri sürdü.
 • 24 Ekim 2015 15:29 Antalya Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası Antalya Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Turizmde Siyasi Manipülasyon İddiası Eski bakan Ertuğrul Günay'dan turizmde siyasi manipülasyon iddiası Mehmet ÇINAR/ ANTALYA, (DHA) - KÜLTÜR ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de 36 milyon olarak belirtilen turizm rakamlarında siyasi manipülasyon olduğunu; Türkiye'ye çalışmak için gelen yabancıların da turist olarak sayıldığını, gerçek rakamın 30 milyon turist, 30 milyar dolar gelir olduğunu iddia etti.