Son dakika Esra Öztürk haberleri, Esra Öztürk son dakika, son dakika Esra Öztürk

Son Dakika Esra Öztürk Haberleri

 • Ganalı Ressamın 'Umut Denemesi' Sergisi 11 Mart 2024 Tarihine Kadar Polat Piyalepaşa'daki Dg Art Project Gallery'de
  16 Şub Ganalı Ressamın 'Umut Denemesi' Sergisi 11 Mart 2024 Tarihine Kadar Polat Piyalepaşa'daki Dg Art Project Gallery'de

  Sanat yolculuğu Amerika’dan Londra’ya kadar pek çok yerde bulunan Ganalı ünlü Ressam Kojo Marfo, küratörlüğünü Zeynep Öztürk’ün üstlendiği Dg Art Project Gallery’de açılan “Umut Denemesi” isimli sergisi ile ilk kez İstanbul’da!

 • Sinop'ta Aile Destek Merkezlerinde Meslek Kursları Devam Ediyor
  23 Kas Sinop'ta Aile Destek Merkezlerinde Meslek Kursları Devam Ediyor

  Sinop Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesindeki Aile Destek Merkezlerinde (ADEM), dezavantajlı gruplara yönelik meslek kurslarının devam ettiği bildirildi. SYDV İl Müdürü Esra Öztürk, ADEM ve Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) kurslarının, dezavantajlı kadınları topluma kazandırmak amacıyla faaliyet gösteren önemli merkezler olduğunu söyledi. Kurslarda 200 kursiyer aktif olarak eğitim alırken, kursiyerlerin talepleri doğrultusunda işaret dili, gitar, robotik kodlama, giyim ve nakış gibi farklı kurslar düzenleniyor. Kurslarda hiçbir ücret alınmazken, eğitim malzemeleri de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından karşılanıyor.

 • Esenyurt Belediyesi, Cumhuriyet Dönemi'nde yetişen büyük halk ozanları için anma etkinliği düzenledi
  31 Eki Esenyurt Belediyesi, Cumhuriyet Dönemi'nde yetişen büyük halk ozanları için anma etkinliği düzenledi

  Esenyurt Belediyesi, Cumhuriyet Dönemi'nde yetişen büyük halk ozanları için anma etkinliği düzenledi. Aralarında Belkıs Akkale, Grup Gündoğarken ve Onur Akın'ın da yer aldığı sanatçılar, Aşık Veysel'den Mahzuni Şerif'e, Ruhi Su'dan Neşet Ertaş'a Cumhuriyet ozanlarının türkülerini seslendirdi.

 • Esenyurt'ta Cumhuriyetin 100. Yıl Dönümü Kutlamaları Başladı
  28 Eki Esenyurt'ta Cumhuriyetin 100. Yıl Dönümü Kutlamaları Başladı

  Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. kuruluş yıl dönümü kutlamaları, Esenyurt'ta coşkulu bir kalabalığın katıldığı çelenk sunma töreni ile başladı. Törende, Cumhuriyetin kurucusu Atatürk ve silah arkadaşları, saygı ve minnetle anıldı. Ayrıca, Esenyurt'ta düzenlenecek diğer etkinliklerle kutlamalar devam edecek.

 • Ünlü ses sanatçısı 30'uncu sahne yılını kliple kutladı
  07 Ağu Ünlü ses sanatçısı 30'uncu sahne yılını kliple kutladı

  Esra Öztürk, Türkiye'nin sahnedeki müzik yolculuğunda 30. yılını yeni bir klip ile kutladı. Sahne hayatında 30. yılını deviren ve Aşık Veysel Kültür Derneği Genel Sekreteri olan Öztürk, müziği sadece bir türle sınırlamayarak geniş bir müzikal yelpazede kendini ifade etmeyi başarıyor. Akademisyen kimliği de bulunan Öztürk, yeni yeteneklere destek olmayı hedefleyen bir prodüksiyon firması kurarak müzik yolculuğuna devam ediyor.

 • Esra Öztürk, 30. yılını yeni kliple kutladı
  06 Ağu Esra Öztürk, 30. yılını yeni kliple kutladı

  Ses sanatçısı Esra Öztürk, sahne hayatında 30. yılını yeni bir klip ile kutladı. Müziği sadece bir türle sınırlamayan Öztürk, farklı tarzlardaki eserleriyle ustalığını ortaya koyuyor. Aynı zamanda akademisyen olan sanatçı, yeni yeteneklere destek olmak için bir prodüksiyon firması kurdu.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Kariyer Merkezi İş Arayan Başkentlileri Bekliyor
  03 Ağu Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Kariyer Merkezi İş Arayan Başkentlileri Bekliyor

  Başkentte istihdamı artırmaya yönelik çalışmalara hız veren Ankara Büyükşehir Belediyesi, iş arayanlar ve işverenler arasında köprü vazifesi görecek ‘Kariyer Merkezi’ projesini hayata geçirdi. Uzman ekiplerle danışmanlık hizmetinin verildiği Gençlik Parkı içindeki merkez, personel arayan firmalarla iş arayan vatandaşları bir araya getiriyor. Kariyer Merkezi açıldığı günden itibaren yoğun ilgi görüyor.

 • 1134 Sanatçıdan Ortak Açıklama: 'Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz'
  07 Haz 1134 Sanatçıdan Ortak Açıklama: "Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz"

  1134 müzik yorumcusu, besteci, söz yazarı, aranjör, müzik yapımcısı, müzik yazarı ve menajer; müzik yasaklarına karşı ortak bir açıklama yaptı. “Müzik Susturulamaz, Müzisyenler Susmaz” başlıklı açıklamada, “Sanat hepimiz için. Müzik hepimiz için. Gözünüze, kalbinize, vicdanınıza indirilmiş perdeyi kaldırın. Şarkıların, dünü bugüne, bugünü yarına bağladığını; bizleri ayrıştırmadığını, aksine birleştirdiğini göreceksiniz” denildi. 91 yaşındaki sanatçı Rüçhan Çamay’ın ilk imzacılarından olduğu bildiriye; Aynur Doğan, Belkıs Akkale, Burhan Şeşen, Bülent Ortaçgil, Cahit Berkay, Ceylan Ertem, Ciwan Haco, Edip Akbayram, Erkan Oğur, İlhan Şeşen, İlkay Akkaya, Hayko Cepkin, Yasemin Göksu, Mazlum Çimen, Melek Mosso, Deniz Arcak, Hande Yener, Jehan Barbur, Hüsnü Arkan, Hüseyin Turan, Metin Kemal Kahraman, Athena, Redd, Babazula grubu; Melike Demirağ, Mor ve Ötesi, Nejat Yavaşoğulları, Pınar Aydınlar, Tolga Sağ, Zülfü Livaneli’nin de olduğu pek çok sanatçı imza attı.

 • Abla kardeş can sıkıntısından başladı, şimdi yurt dışına ihraç ediyor
  06 Oca Abla kardeş can sıkıntısından başladı, şimdi yurt dışına ihraç ediyor

  Abla kardeş can sıkıntısından başladı, şimdi yurt dışına ihraç ediyorBURSA Bursa'da evde canları sıkılınca kursa yazılan abla kardeş, öğrendikleri çanta yapım işinde şimdi siparişlere yetişemiyor.

 • Avrupa'da örneği yok! Bakan Yanık, 150 dönüm üzerine kurulacak sosyal hizmet şehrinin detaylarını Haberler.com'a anlattı
  24 Eyl Avrupa'da örneği yok! Bakan Yanık, 150 dönüm üzerine kurulacak sosyal hizmet şehrinin detaylarını Haberler.com'a anlattı

  Haberler.com YouTube kanalında Esra Öztürk'ün konuğu olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Arnavutköy Yassıören'de 150 dönüm üzerine kurulacak sosyal hizmet şehri hakkında bilgi verdi. Lansmanı yapılacak tesisin Avrupa'da bir örneği olmadığını belirten Bakan Yanık, "Biz Darülaceze'nin kültürünü, felsefesini birebir aynı şekilde Arnavutköy Yassıören'e, o 150 dönümün üzerine taşıyoruz" dedi.

 • Afganistan eski Genelkurmay Başkanı Kerimi'den Haberler.com'a tarihi itiraf: Önceki hükümet yolsuzluk yapıyordu
  13 Eyl Afganistan eski Genelkurmay Başkanı Kerimi'den Haberler.com'a tarihi itiraf: Önceki hükümet yolsuzluk yapıyordu

  Afganistan eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Sher Muhammed Kerimi, Haberler.com stüdyosunda Esra Öztürk'ün konuğu oldu. Taliban'la çalışabileceğini söyleyen Kerimi, "Önceki hükümetle çalıştım ama onlara inanmıyordum; yolsuzluk vardı. Savaş lordları vardı. Geçmişimden dolayı beni kınamayacaklarına inansam Taliban için de çalışırım. Çünkü siyaset benim umurumda değil" dedi.

 • Taliban Sözcüsü Suheyl Şahin'den Haberler.com'a özel açıklamalar: ABD'ye yeşil ışık yaktı, Türk halkına çağrıda bulundu
  13 Eyl Taliban Sözcüsü Suheyl Şahin'den Haberler.com'a özel açıklamalar: ABD'ye yeşil ışık yaktı, Türk halkına çağrıda bulundu

  Haberler.com'dan Esra Öztürk'ün sorularını yanıtlayan Taliban Basın Sözcüsü Suheyl Şahin, "Erdoğan'ın dış politikasını nasıl buluyorsunuz?" sorusunu, "Her ülkenin kendi dış politikası vardır, buna saygı duyuyoruz. Karşılıklı destek ve iş birliğine doğru ilerlerken ilişkilerimiz zaten güçlenecek ve gelişecek" diyerek yanıtladı. "Türk halkının hem desteklerine hem de dualarına ihtiyacımız var" diyen Şahin ayrıca, ABD'nin de Afganistan'a yardım etmesini memnuniyetle karşılayacaklarını söyledi.

 • Taliban Sözcüsü Süheyl Şahin'den Haberler.com'a özel açıklamalar! ABD'ye zeytin dalı uzattı
  12 Eyl Taliban Sözcüsü Süheyl Şahin'den Haberler.com'a özel açıklamalar! ABD'ye zeytin dalı uzattı

  Haberler.com'dan Esra Öztürk'ün sorularını yanıtlayan Taliban Sözcüsü Süheyl Şahin, "Amerikalılar ülkemizi işgal ettiğinde düşmanımızdı ama şimdi gelip Afganistan'ın yeniden inşa sürecinde yer alırlarsa, ülkemize olumlu katkıda bulunurlarsa, halkımız için istihdam yaratıp bu kritik süreçte destek olurlarsa bu tavır düşmanca olmaz. Bu Afgan halkı için iyi bir şey olur. Bunu da memnuniyetle karşılarız" diye konuştu.

 • Taliban Sözcüsü Suheyl Şahin'den Haberler.com'a özel açıklamalar: Türk halkının dualarını ve desteğini bekliyoruz
  11 Eyl Taliban Sözcüsü Suheyl Şahin'den Haberler.com'a özel açıklamalar: Türk halkının dualarını ve desteğini bekliyoruz

  Haberler.com'dan Esra Öztürk'ün sorularını yanıtlayan Taliban Basın Sözcüsü Suheyl Şahin, "Ülkeyi özgürleştirmek için mücadele veren Afganlara sempati duyan Türk halkına müteşekkirim. Türk halkına buradan bir çağrıda bulunmak istiyorum; hem desteklerine hem de dualarına ihtiyacımız var" dedi.

 • Haberler.com'a konuşan Taliban'ın öldürdüğü Cumhurbaşkanı'nın torunu Amine Ziya Mesud: Pençşir tam olarak düşmedi
  07 Eyl Haberler.com'a konuşan Taliban'ın öldürdüğü Cumhurbaşkanı'nın torunu Amine Ziya Mesud: Pençşir tam olarak düşmedi

  Afganistan'ın Taliban tarafından öldürülen Hamid Karzai döneminin Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ahmed Ziya Mesud'un kızı ve eski Cumhurbaşkanı Burhaneddin Rabbani'nin torunu ve Amine Ziya Mesud, direnişin kalesi olarak nitelendirilen Pençşir'e ilişkin son durumu Haberler.com'dan Esra Öztürk'e anlattı. Pençşir'in tam olarak düşmediğini dile getiren Mesud, "Valilik Taliban tarafından ele geçiriliyor ama kısa bir süre sonra tekrar alınıyor. Çatışmaların devam edeceğini öngörüyorum" dedi.

 • Kaddafi'nin oğlu Saadi Kaddafi Türkiye'ye geldi! İlk açıklamayı Haberler.com'a yaptı
  06 Eyl Kaddafi'nin oğlu Saadi Kaddafi Türkiye'ye geldi! İlk açıklamayı Haberler.com'a yaptı

  Muammer Kaddafi'nin Nijer'e iltica ettikten sonra Nijer hükümeti tarafından Libya'ya iade edilen oğlu Saadi Kaddafi, Türkiye'ye geldi. Haberler.com'dan Esra Öztürk, Saadi Kaddafi'nin Türkiye'ye gelişinin tüm detaylarını, Muammer Kaddafi'nin son resmi sözcüsü ve ailesine yakın bir isim olan Dr. Musa İbrahim Kaddafi'den tüm bilgileri aldı.

 • Afgan halkının 'Efsane kahraman' olarak nitelendirdiği Hikmetyar'ın sağ kolu Haberler.com'a konuştu: Türkiye bize el uzatsın
  29 Ağu Afgan halkının "Efsane kahraman" olarak nitelendirdiği Hikmetyar'ın sağ kolu Haberler.com'a konuştu: Türkiye bize el uzatsın

  Afganistan halkının "Efsane kahraman" olarak nitelendirdiği Gulbeddin Hikmetyar'ın damadı ve sağ kolu Dr. Ghairat Baheer, Haberler.com'dan Esra Öztürk'e özel röportaj verdi. Dr. Baheer, Erdoğan Türkiye'sinin ekonomi ve kalkınmada ciddi bir yol kat ettiğini söyleyerek, "Türklerin birikimlerini ve tecrübelerini aktarabilecekleri her şeyi Afganlara aktarmasını isteriz. Türkiye, Afganistan'la mümkün mertebe paylaşımda bulunmalı. İlişkilerimizin iyi gitmesini umuyoruz" dedi.

 • Taliban'ın her yerde aradığı Afganistan'ın ilk kadın belediye başkanı olan, Maidan Shahr Belediye Başkanı Zarifa Ghafari, Haberler.com'a konuştu
  28 Ağu Taliban'ın her yerde aradığı Afganistan'ın ilk kadın belediye başkanı olan, Maidan Shahr Belediye Başkanı Zarifa Ghafari, Haberler.com'a konuştu

  Afganistan'ın ilk kadın belediye başkanı Zarifa Ghafari, Haberler.com'a konuk oldu.Taliban lideri Molla Haybatullah'a doğrudan mesaj gönderen Ghafari, ''Ben doğrudan kendisine sesleniyorum ve rica ediyorum: Konuşalım, benimle konuşun. Sorumluluğu almaya ve babamı kaybetmenin tüm acısını ve her şeyi bir kenara bırakmaya hazırım. Gerçekten konuşmalıyız. Ortaya çık. Buna bir son verelim artık.'' dedi.

 • Afganistan'ı terk eden ülkenin ilk kadın belediye başkanı Ghafari, Taliban liderine seslendi: Ortaya çık
  25 Ağu Afganistan'ı terk eden ülkenin ilk kadın belediye başkanı Ghafari, Taliban liderine seslendi: Ortaya çık

  Afganistan'ın ilk kadın belediye başkanı Zarifa Ghafari, haberler.com bağlantısına katılarak Esra Öztürk'e özel röportaj verdi. Ghafari, "Özellikle mesajım doğrudan Taliban lideri Molla Haybatullah'adır. Nerede olduğuna ve neden ortaya çıkmadığına gerçekten şaşkınım. Ben doğrudan kendisine sesleniyorum ve rica ediyorum: Konuşalım, benimle konuşun. Ortaya çık" dedi.

 • ÇİLEK ÜZÜMDE HASAT BAŞLADI
  18 Ağu ÇİLEK ÜZÜMDE HASAT BAŞLADI

  MANİSA Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'nün bünyesinde 9 farklı üzüm çeşidi kullanılarak elde edilen çilek üzümde hasat başladı.

 • ABD ve Taliban arasında anlaşma mı yapıldı? ABD Ulusal Güvenlik Konseyi eski Afganistan Direktörü yanıtladı
  17 Ağu ABD ve Taliban arasında anlaşma mı yapıldı? ABD Ulusal Güvenlik Konseyi eski Afganistan Direktörü yanıtladı

  ABD Ulusal Güvenlik Konseyi Afganistan-Pakistan eski Direktörü ve eski CIA analisti Dr. Paul D. Miller, haberler.com'dan Esra Öztürk'ün sorularını yanıtladı.

 • 'Help Turkey' kampanyasını inceleyen Profesör Marc Owen Jones: Atılan tweet'lerin büyük bir kısmı sahte hesaplardan
  04 Ağu "Help Turkey" kampanyasını inceleyen Profesör Marc Owen Jones: Atılan tweet'lerin büyük bir kısmı sahte hesaplardan

  Katar Hamad Bin Khalifa Üniversitesi'nden Profesör Marc Owen Jones, Türkiye'de yaşanan orman yangınları sonrası sosyal medyada başlatılan "Help Turkey" kampanyasıyla ilgili Haberler.com'dan Esra Öztürk'e çok özel açıklamalarda bulundu. Twitter'da TT olan "Help Turkey" etiketine atılan 2.7 milyon tweet'in arasında gerçek kişiler kadar sahte hesapların da bulunduğunu ifade eden Jones, insanların bu tarz kampanyalara nasıl yaklaşmaları gerektiği konusunda da uyarılar yaptı.

 • Tunus Eski Dışişleri Bakanı Rafık Abdelsalem: Darbenin arkasında BAE var
  27 Tem Tunus Eski Dışişleri Bakanı Rafık Abdelsalem: Darbenin arkasında BAE var

  Cumhurbaşkanı Kays Said'in darbe yaptığı Tunus'un eski Dışişleri Bakanı ve Ennahda Partisi Dış İlişkiler Yetkilisi Dr. Rafik Abdessalem, Haberler.com'dan Esra Öztürk'ün sürece ilişkin soruları yanıtladı. Dr. Abdessalem, Tunus'taki darbenin arkasında Birleşik Arap Emirlikleri olduğunu söyledi.

 • Atama kararları Resmi Gazete'de
  15 Tem Atama kararları Resmi Gazete'de

  Adalet Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Boğaziçi Üniversitesi ile İstanbul Arel Üniversitesine ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • Üzerinden 2 tank geçti! 15 Temmuz kahramanlarından Sabri Ünal o geceyi anlattı
  14 Tem Üzerinden 2 tank geçti! 15 Temmuz kahramanlarından Sabri Ünal o geceyi anlattı

  15 Temmuz Gazisi Sabri Ünal, Haberler.com'da Esra Öztürk'ün konuğu oldu. Elinde birkaç taşla tanklara tek başına kafa tutan Ünal, unutulmaz geceyi ve yaşadıklarını anlattı.

 • Bodrum'da Ebru Gündeş zerafetliği
  11 Tem Bodrum'da Ebru Gündeş zerafetliği

  Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, hafta sonu boyunca Günay Restaurant'ta verdiği 3 konserle Bodrum sezonunu açtı. Gündeş, sesi ve zerafeti ile misafirlerini büyüledi.

 • AK Partili Sare Aydın, Türkiye'deki Suriyelilerin durumunu Almanya'da yaşadığı bir anıyla özetledi
  26 Haz AK Partili Sare Aydın, Türkiye'deki Suriyelilerin durumunu Almanya'da yaşadığı bir anıyla özetledi

  Haberler.com'a özel açıklamalarda bulunan AK Parti İstanbul Milletvekili Doç. Dr. Emine Sare Aydın, Türkiye'de yaşayan Suriyeliler hakkında doğru bilinen yanlışları anlattı. Aydın, Suriyelilerin durumunu çocukluk yıllarında Almanya'da yaşadığı bir anıyla özetledi.

 • Büyük gerçek 10 yıl sonra ortaya çıktı! Sağ kolu, Kaddafi'nin ölmeden önceki son planını anlattı
  20 Haz Büyük gerçek 10 yıl sonra ortaya çıktı! Sağ kolu, Kaddafi'nin ölmeden önceki son planını anlattı

  Libya'nın gelmiş geçmiş en önemli isimleri arasında yer alan ve görevden ayrılma süreci nedeniyle yıllardır gündemden inmeyen Libya Eski Devlet Başkanı Muammer Kaddafi'nin resmi sözcüsü Musa İbrahim Kaddafi, Haberler.com Youtube kanalında Esra Öztürk'e önemli açıklamalarda bulundu. Musa İbrahim Kaddafi, 2011'de Kaddafi'nin Afrika Kıtası'nı özgürleştirmek ve doların yerine yerel parayı koymak için çalıştığı sırada Batı'dan tehdit aldığını ve tehditlerin üzerine Kaddafi'nin düşürüldüğünü söyledi.

 • Muammer Kaddafi'nin eski sözcüsünden Haberler.com'a özel açıklamalar! Oğul Seyfülislam Kaddafi seçime girecek mi?
  19 Haz Muammer Kaddafi'nin eski sözcüsünden Haberler.com'a özel açıklamalar! Oğul Seyfülislam Kaddafi seçime girecek mi?

  Muammer Kaddafi'nin eski sözcüsü Musa İbrahim Kaddafi, Haberler.com'da Esra Öztürk'ün konuğu oldu. Libya'nın kendi iç sorunlarını kendisinin çözmesi gerektiğini belirten Musa İbrahim, Muammer Kaddafi'nin oğlu Seyfülislam'ın Libya için büyük bir şans olduğunu belirtip "Seçime girecek mi?" sorusuna yanıt verdi.

 • Parlamentolararası Birlik Grubu Türk Grubu Başkanı Kavakcı Kan: HDP'li üye son toplantıda Türkiye'yi şikayet etti
  02 Haz Parlamentolararası Birlik Grubu Türk Grubu Başkanı Kavakcı Kan: HDP'li üye son toplantıda Türkiye'yi şikayet etti

  Parlamentolararası Birlik Grubu Türk Grubu Başkanı Ravza Kavakcı Kan, Türkiye'nin terörle diplomatik mücadelesine ilişkin Haberler.com'dan Esra Öztürk'e çok özel açıklamalarda bulundu. Ülkemizi uluslararası arenada temsil eden Parlamentolararası Birlik'in Türk Grubu'nda yer almasına rağmen HDP'li üyenin son Belgrad'daki toplantıda "Siyaset yapamıyoruz" diyerek Türkiye'yi şikayet ettiğini belirten Kavakcı Kan, "Tek kaynaktan beslenildiği için böyle bir zorluk var" dedi.

 • Ahmet Misbah Demircan ilk kez anlattı: Taksim Camii'ni yapan firmanın ailesi Rahmetli Özal'a 'Bu camiyi biz yapalım' demiş
  01 Haz Ahmet Misbah Demircan ilk kez anlattı: Taksim Camii'ni yapan firmanın ailesi Rahmetli Özal'a 'Bu camiyi biz yapalım' demiş

  Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, cuma günü açılan Taksim Camii ile ilgili Haberler.com'dan Esra Öztürk'e çok özel açıklamalarda bulundu. Caminin yapılması için ilk teşebbüsün 1950'de Adnan Menderes'ten geldiğini belirten Demircan, tarihi bir anekdotu da ilk kez paylaşarak "Camiyi yapan Sur Yapı firmasının ailesi o dönemlerde Rahmetli Özal'a 'Bu camiyi biz yapalım', gerçekten buna ihtiyacımız var demişler" ifadesini kullandı.

 • İsrail'in Filistinlilerden tapu talep etmesine AK Partili Turan tepki gösterdi: Devlet arşivlerimizde bölgeye ait 183 bin kayıt var
  26 May İsrail'in Filistinlilerden tapu talep etmesine AK Partili Turan tepki gösterdi: Devlet arşivlerimizde bölgeye ait 183 bin kayıt var

  TBMM İdare Amiri ve Türkiye-Filistin Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İsrail ve Filistin arasındaki meselelerle ilgili olarak Haberler.com'a özel açıklamalar yaptı. Esra Öztürk'ün sorularını cevaplayan Turan, işgalci İsrail'in Filistinlilerden tapu talep etmesine yönelik olarak da "Devlet arşivlerimizde şu anda 183 bin tapu kaydı var bölgeye ait. O tapular o toprakların bir anlamda bize ait olduğunu gösteren belgelerdir"dedi.

 • Edirne'den kısa kısa
  31 Ara Edirne'den kısa kısa

  MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını bitene kadar vakıf kiralarının dondurulması ve esnaftan kira alınmaması gerektiğini belirtti.

 • Ebru Gündeş'ten Bodrum'da çifte konser
  12 Tem Ebru Gündeş'ten Bodrum'da çifte konser

  BODRUM'da, iki gün üst üste sahne alan şarkıcısı Ebru Gündeş, repertuvarı ve sahne şovlarıyla hayranlarını coşturdu.

 • ATAK kokpitinden özel uçuşta canlı yayın -1
  19 May ATAK kokpitinden özel uçuşta canlı yayın -1

  ATAK kokpitinden özel uçuşta canlı yayınTÜRK Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında ATAK helikopteri ile özel uçuş gerçekleştirdi.

 • ANKARA ATAK kokpitinden özel uçuşta canlı yayın-2
  19 May ANKARA ATAK kokpitinden özel uçuşta canlı yayın-2

  ATAK kokpitinden özel uçuşta canlı yayınTÜRK Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında ATAK helikopteri ile özel uçuş gerçekleştirdi.

 • Güçlenen Atak helikopterinden 19 Mayıs'a özel uçuş
  19 May Güçlenen Atak helikopterinden 19 Mayıs'a özel uçuş

  Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ), 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı taarruz ve taktik keşif helikopteri Atak'ın gösterisiyle kutladı.

 • ATAK helikopteri ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı uçuşu
  19 May ATAK helikopteri ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı uçuşu

  Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında ATAK helikopteri ile özel bir uçuş gerçekleştirdi.

 • Korona virüsü aileleri ayıramadıOrdu'da, korona virüs testleri pozitif çıkan Özcanlı ve Öztürk...
  13 Nis Korona virüsü aileleri ayıramadıOrdu'da, korona virüs testleri pozitif çıkan Özcanlı ve Öztürk...

  - Korona virüsü aileleri ayıramadı Ordu'da, korona virüs testleri pozitif çıkan Özcanlı ve Öztürk ailesi, yaklaşık 10 günlük tedavinin ardından taburcu edildi Enfeksiyon Hastalıkları Uzman Dr.

 • Beypazarı'nda trafik kazası: 1 yaralı
  29 Mar Beypazarı'nda trafik kazası: 1 yaralı

  Beypazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

 • Tarihi Kayseri Kalesi'ne taşınan Arkeoloji Müzesi 3 ayda 21 bin ziyaretçi çekti
  24 Oca Tarihi Kayseri Kalesi'ne taşınan Arkeoloji Müzesi 3 ayda 21 bin ziyaretçi çekti

  Romalılar döneminde yapılan, Bizanslılar, Danişmentliler, Selçuklular, Dulkadiroğulları, Karamanoğulları ile Osmanlılar tarafından iç ve dış surları tamir edilerek 7 medeniyetin izlerini günümüze taşıyan tarihi Kayseri Kalesi'ne taşınan Arkeoloji Müzesi, faliyete geçtiği ilk 3 ayda 21 bin 298...

 • İyilik için hep birlikte elele
  01 Kas İyilik için hep birlikte elele

  Türk Kalp Vakfı başkanı Kenan Güven ve Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu başkanı Kadriye Olgar'ın ev sahipliğinde gerçekleşen Kanada Okulları' nın sponsor olduğu davete vakıf ve derneklerin Başkan ve yetkilileri katıldı.

 • Man a man izleyicisinden tam not aldı
  23 Ağu Man a man izleyicisinden tam not aldı

  Kerki Solfej'in Bodrum Antik Tiyatro'da dün akşamki konuğu yeni gösterileri 'Man a Man' ile Metin Uca ve Yaşar oldu.

 • Marmarabirlik'te toplu iş sözleşmesi imzalandı
  06 Ağu Marmarabirlik'te toplu iş sözleşmesi imzalandı

  Marmara Zeytin Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Marmarabirlik) ile Öz Gıda-İş Sendikası arasında iki yıllık dönemi kapsayan toplu iş sözleşmesinde imzalar atıldı.

 • Esra'nın vasiyeti yerine getirildi
  09 Haz Esra'nın vasiyeti yerine getirildi

  Kullandığı arabayla kaza yapıp hayatını kaybeden 20 yaşında 1 çocuk annesi genç kadının karaciğer ve böbrekleri, dün ailesi tarafından bağışlandı.

 • AYDIN BAĞIŞLANAN ORGANLARI NAKİL BEKLEYEN HASTALARA UMUT OLDU
  08 Haz AYDIN BAĞIŞLANAN ORGANLARI NAKİL BEKLEYEN HASTALARA UMUT OLDU

  MUĞLA'nın Milas ilçesinde, kullandığı otomobille yaptığı kazada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra beyin ölümü gerçekleşen bir çocuk annesi Esra Öztürk'ün (20) organları yakınları tarafından bağışlandı.

 • Bağışlanan organları nakil bekleyen hastalara umut oldu
  08 Haz Bağışlanan organları nakil bekleyen hastalara umut oldu

  MUĞLA'nın Milas ilçesinde, kullandığı otomobille yaptığı kazada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra beyin ölümü gerçekleşen bir çocuk annesi Esra Öztürk'ün (20) organları, yakınları tarafından bağışlandı.

 • Milas'ta üç ayrı kaza: 1 ölü, 8 yaralı
  03 Haz Milas'ta üç ayrı kaza: 1 ölü, 8 yaralı

  Milas'ta üç ayrı kaza: 1 ölü, 8 yaralı Muğla'nın Milas ilçesinde meydana gelen üç ayrı trafik kazasında bir kişi öldü, 8 kişi de yaralandı.

 • Milas'ta üç kaza: 1 ölü 8 yaralı
  03 Haz Milas'ta üç kaza: 1 ölü 8 yaralı

  Muğla'nın Milas ilçesinde bir saat içinde üç ayrı noktada meydana gelen trafik kazalarında 8 kişi yaralandı, 1 kişi öldü.

 • Milas'ta üç kaza: 1 ölü 8 yaralı
  03 Haz Milas'ta üç kaza: 1 ölü 8 yaralı

  Muğla'nın Milas ilçesinde bir saat içinde üç ayrı noktada meydana gelen trafik kazalarında 8 kişi yaralandı, 1 kişi öldü.

 • Baro Başkanı Burak'tan, Metin Feyzioğlu'na Ziyaret
  30 Ara Baro Başkanı Burak'tan, Metin Feyzioğlu'na Ziyaret

  Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Yönetim Kurulu üyeleri ve CMK-Adli Yardım Koordinatörü ile birlikte Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Prof. Dr. Av. Metin Feyzioğlu'nu ziyaret etti.

 • Sakarya Barosundan TBB'ye Ziyaret
  30 Ara Sakarya Barosundan TBB'ye Ziyaret

  Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim Burak ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'nu ziyaret etti.

 • Leyla Zana'ya Beraatin Gerekçesi: Zor Kullanılmadı ve Polise Direnmedi
  16 Ara Leyla Zana'ya Beraatin Gerekçesi: Zor Kullanılmadı ve Polise Direnmedi

  HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana'nın, daha önce 10 yıl hapis cezasına çarptırıldığı ve Yargıtay tarafından bozulan davada, 'Silahlı terör örgütü üyesi olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek, terör örgütü propagandası ve Toplantı Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet etmek' suçlarından...

 • Düzce Kamyonla Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Genç Kız Öldü
  15 Eki Düzce Kamyonla Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Genç Kız Öldü

  Kamyonla çarpışan otomobilin sürücüsü genç kız öldüDÜZCE'de kontrolden çıkarak karşı şeride geçip kamyonla çarpışan otomobilin sürücüsü 24 yaşındaki Esra Öztürk yaşamını yitirdi.

 • Kamyonla Çarpışan Otomobildeki Genç Kız Öldü - Yeniden
  15 Eki Kamyonla Çarpışan Otomobildeki Genç Kız Öldü - Yeniden

  Sayın Yazı İşleri Müdürlerinin dikkatine;"Kamyonla çarpışan otomobildeki genç kız öldü" başlıklı haberimizi ölen sürücünün Esra Öztürk değil, Gizem Şahin olduğunun ortaya çıkması üzerine haberimizi yeniden veriyoruz.

 • Kamyonla Çarpışan Otomobildeki Genç Kız Öldü
  15 Eki Kamyonla Çarpışan Otomobildeki Genç Kız Öldü

  DÜZCE'de kontrolden çıkarak karşı şeride geçip kamyonla çarpışan otomobilin sürücüsü 24 yaşındaki Esra Öztürk yaşamını yitirdi.

 • 287 Hakim ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi
  12 Eki 287 Hakim ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSK), 287 adli ve idari hakim ve savcının görev yerini değiştirdi.

 • 2017 Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri
  15 Haz 2017 Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri

  Türkiye, 2017 Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri Play-Off rövanş karşılaşmasında Çek Cumhuriyeti’ne 31-23 mağlup olarak, şampiyonaya katılma şansını kaybetti.

 • Hentbol: 2017 Kadınlar Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri
  15 Haz Hentbol: 2017 Kadınlar Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri

  Salon: THFHakemler: Tomas Barysas, Povilas Petrusis (Litvanya)Türkiye: Sevilay İmamoğlu Öcal (Derya Tınkaoğlu), Esra Öztürk, Yeliz Özel 2, Yeliz Yılmaz 3, Nurceren Akgün, Betül Yılmaz 6, Yasemin Şahin Tekin 3, Vashchuk 2, Merve Adıyaman 4, Aslı İskit 3, Fatma AtalarÇekya: Müllnerova (Kudlackova...

 • Hentbolda Kadın Milliler Antalya'da Toplanacak
  18 May Hentbolda Kadın Milliler Antalya'da Toplanacak

  A Milli Kadın Hentbol Takımı, Çekya ile yapacağı 2017 Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri play-off ilk müsabakasına Antalya'da hazırlanacak.

 • Fenerbahçeli Volkan Şen'den Böbrek Vakfı'na Bağış
  05 Nis Fenerbahçeli Volkan Şen'den Böbrek Vakfı'na Bağış

  Fenerbahçeli Volkan Şen'den Böbrek Vakfı'na bağışTÜRK BÖBREK VAKFI YARARINA DÜZENLENEN DAVETTE SAĞLIKLI YAŞAMA DİKKAT ÇEKİLDİBöbrek hastalıklarının önlenmesi ve halk sağlığının korunması için bir çok çalışmayı hayata geçiren ve son olarak ülkemizde artan obeziteye dikkat çeken Türk Böbrek...

 • Hentbolda Milli Takım Aday Kadrosu Belli Oldu
  15 Şub Hentbolda Milli Takım Aday Kadrosu Belli Oldu

  A Milli Kadın Hentbol Takımı'nın,İslam Oyunları ve Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri'nde mücadele edecekaday kadrosu belli oldu.

 • Fenerbahçeli Taraftarların Kullandığı Havai Fişek Yangın Çıkardı
  05 Şub Fenerbahçeli Taraftarların Kullandığı Havai Fişek Yangın Çıkardı

  Kadıköy'de toplanan Fenerbahçeli taraftarlar, Kızıltoprak mahallesinde havai fişek kullandı, bir havai fişek apartmanlardan birinde yangın çıkardı, itfaiye müdahale etti.

 • Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti
  05 Şub Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti

  Kadıköy'de toplanan Fenerbahçe taraftar grubunun içinden atılan bir havai fişek, bir binanın 4. katındaki dairenin mutfak penceresine isabet etti.

 • Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine Isabet Etti
  05 Şub Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine Isabet Etti

  Uğur AYAZSIN İstanbul, DHAKadıköy'de toplanan Fenerbahçe taraftar grubunun içinden atılan bir havai fişek, bir binanın 4. katındaki dairenin mutfak penceresine isabet etti.

 • Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine Isabet Etti
  05 Şub Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine Isabet Etti

  Taraftar grubundan atılan havai fişek dairenin penceresine isabet ettiUğur AYAZSIN İSTANBUL,(DHA)Kadıköy'de toplanan Fenerbahçe taraftar grubunun içinden atılan bir havai fişek, bir binanın 4. katındaki dairenin mutfak penceresine isabet etti.

 • Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti
  05 Şub Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti

  Kadıköy'de toplanan Fenerbahçe taraftar grubunun içinden atılan bir havai fişek, bir binanın 4. katındaki dairenin mutfak penceresine isabet etti.

 • Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti
  05 Şub Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti

  Kadıköy'de toplanan Fenerbahçe taraftar grubunun içinden atılan bir havai fişek, bir binanın 4. katındaki dairenin mutfak penceresine isabet etti.

 • Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti
  05 Şub Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti

  Uğur AYAZSIN İstanbul, DHAKadıköy'de toplanan Fenerbahçe taraftar grubunun içinden atılan bir havai fişek, bir binanın 4. katındaki dairenin mutfak penceresine isabet etti.

 • Dha İstanbul - Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti
  05 Şub Dha İstanbul - Taraftar Grubundan Atılan Havai Fişek Dairenin Penceresine İsabet Etti

  Uğur AYAZSIN İstanbul, DHAKadıköy'de toplanan Fenerbahçe taraftar grubunun içinden atılan bir havai fişek, bir binanın 4. katındaki dairenin mutfak penceresine isabet etti.

 • Bartın Üniversitesi Ankara'da Üniversite Tercih Fuarına Katıldı
  28 Ara Bartın Üniversitesi Ankara'da Üniversite Tercih Fuarına Katıldı

  Ankara’da gerçekleştirilen Üniversite Tercih Fuarına katılan Bartın Üniversitesi standında 101 farklı lisenin son sınıf öğrencilerine öğrenim olanaklarıyla ilgili bilgi verildi.

 • Hentbol: Bayanlar Süper Lig
  18 Eyl Hentbol: Bayanlar Süper Lig

  Salon: Trabzon 19 MayısHakemler: Mustafa Kankaya, Mesut ErdoğanZağnosspor: Serpil Çapar (Serpil Abdioğlu), Krajnç 2, Pavic 1, Jale Aslan 4, Dokovic 3, Gjorgijecska 2, Kyriushyna 6, Tarasova 3, Horvat 4, Yağmur Toprak 7, Kübra ÖzyılmazÜsküdar Belediyespor: Merve Durdu (Halime Beykurt), Esra Öztürk 2, Çiğdem Demirbaş 6, Sinem Vatan 4, Meryem Tunç 5, Kübra Sarıkaya 2, Buçe Taçyıldız 2, Rabia Öz, Deniz Durmuş, Buket Yılmaz, Derya Aksu, Meltem Arslanİlk yarı: 18-8İki dakika cezası alanlar: Gjorgijecska (Zağnosspor), Kübra Sarıkaya (2), Deniz Durmuş, Çiğdem Demirbaş, Meryem Tunç (Üsküdar Belediyespor)Bayanlar Hentbol Süper Lig'de Zağnosspor, sahasında Üsküdar Belediyespor'u 32-21 mağlup etti.

 • Bartın Üniversitesi Kuruluş Filmi Yayınlandı
  14 Tem Bartın Üniversitesi Kuruluş Filmi Yayınlandı

  Bartın Üniversitesi’nin gelişim sürecinin anlatıldığı “Kuruluşundan Bugüne Bartın Üniversitesi” filmi yayınlandı.

 • Bartın Üniversitesi Ankara'da Tanıtıldı
  11 May Bartın Üniversitesi Ankara'da Tanıtıldı

  Ankara’da düzenlenen Educaturk Yükseköğretim Fuarı’na katılan Bartın Üniversitesi’nin standına öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

 • Anne Baba Sen de Oku' Yarışması Ödül Töreni
  24 Şub Anne Baba Sen de Oku" Yarışması Ödül Töreni

  Ordu’nun Fatsa ilçesinde Merkez Ortaokulu Müdürlüğü tarafından öğrenci velilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için gerçekleştirilen “Anne Baba Sen De Oku” adlı veliler arası kitap okuma yarışmasının ödül töreni gerçekleşti.

 • Kıvırcık Ali' Mezarı Başında Anıldı...
  11 Oca Kıvırcık Ali' Mezarı Başında Anıldı...

  Haber-Kamera İhsan DÖRTKARDEŞ İstanbul DHA Çatalca'da 2011 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden, 'Kıvırcık Ali' olarak tanınan Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Özütemiz, Esenyurt Gülbahçe Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.

 • Kıvırcık Ali' Mezarı Başında Anıldı
  11 Oca Kıvırcık Ali' Mezarı Başında Anıldı

  Çatalca'da 2011 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden, 'Kıvırcık Ali' olarak tanınan Türk Halk Müziği sanatçı, 43 yaşındaki Ali Özütemiz, Esenyurt Gülbahçe Mezarlığı'ndaki mezarı başında anıldı.

 • Kastamonu U-17 Ligi
  27 Ara Kastamonu U-17 Ligi

  Kastamonu U-17 liginde mücadele eden Hanönü Belediye spor Kastamonu Yolspor’a 10-2 mağlup oldu.

 • Polis Bu Kez 'Çay Molası' İçin Durduruyor
  17 Tem Polis Bu Kez "Çay Molası" İçin Durduruyor

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sürücülerin mola yerinde çay içmesi-Sürücülere çay dağıtılması-Müzik eşliğinde eğlenen sürücüler-Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk'ün açıklaması Polis bu kez "çay molası" için durduruyor- Giresun Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bayram tatili için memleketlerine giden sürücüleri durdurup yorgunluklarının giderilmesi için çay ve kahve ikramında bulunuyor Giresun Emniyet Müdürlüğünce yürütülen projeyle bayram tatili için memleketlerine giden sürücülere çay ve kahve ikram ediyor.

 • Fakültesini Birinci Bitiren Kızın Mezuniyet Konuşması Duygulandırdı
  29 May Fakültesini Birinci Bitiren Kızın Mezuniyet Konuşması Duygulandırdı

  Bülent Ecevit Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi birincisinin mezuniyet konuşmasında 15 yıl önce vefat eden babasına yer vermesi duygulu anlara yol açtı.

Advertisement