SON DAKİKA FAİK ARICAN HABERLERİ

Son Dakika Faik Arıcan Haberleri

 • 22 Mart 2019 14:14 Kaymakam Arıcan Engelli Çocuklarla Bir Araya Geldi Kaymakam Arıcan Engelli Çocuklarla Bir Araya Geldi Şırnak'ın Cizre İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, Cizre Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda düzenlenen etkinliğe katıldı.
 • 13 Mart 2019 14:16 Cizre'de Aile Sağlığı Merkezi Açıldı Cizre'de Aile Sağlığı Merkezi Açıldı Cizre ilçesinde bulunan Nur Mahallesi'nde yapılan Aile Sağlığı Merkezi'nin açılışını İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan gerçekleştirdi
 • 07 Mart 2019 13:19 Kaymakam Arıcan'dan Adem Ziyareti Kaymakam Arıcan'dan Adem Ziyareti Şırnak'ın Cizre İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, Aile Destek Merkezi'ni (ADEM) ziyaret etti.
 • 07 Mart 2019 13:10 Cizre'de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor Cizre'de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, Cudi Mahallesi'nde yapılan asfalt çalışmaları hakkında bilgi aldı
 • 26 Şubat 2019 13:30 Cizre Cizre "Nergis" ile Özdeşleşecek - Şırnak Belediye Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan yaptığı açıklamada, Cudi Dağı ve çevresinin ülkedeki nergis çeşitliliğinde önemli bir merkez olduğunu söyledi
 • 26 Şubat 2019 11:15 Cizre "Nergis" ile Özdeşleşecek Belediye Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan yaptığı açıklamada, Cudi Dağı ve çevresinin ülkedeki nergis çeşitliliğinde önemli bir merkez olduğunu söyledi
 • 16 Şubat 2019 15:32 Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dursun, Cizre'de Cizre'ye gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan'ı makamında ziyaret edip, ilçedeki tarihi ve turistik alanlarında incelemelerde bulundu
 • 14 Şubat 2019 13:30 Cizre Kaymakamı Arıcan, Şampiyon Sporcuları Ağırladı Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, Türkiye Wushu Kung fu Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan Medeni Çelik ve Ramazan Adanur'u makamında ağırladı.
 • 13 Şubat 2019 12:51 Cizre'de Okuma Yazma Kursu Cizre'de Okuma Yazma Kursu Cizre Belediye Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan, okuma yazma 2. kademe kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını verdi.
 • 13 Şubat 2019 10:59 Kaymakam Arıcan, Başarılı Kursiyerlere Sertifikalarını Verdi Kaymakam Arıcan, Başarılı Kursiyerlere Sertifikalarını Verdi Şırnak'ın Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, okuma yazma II. kademe kursunu tamamlayan Kursiyerlere sertifikalarını verdi.
 • 18 Ocak 2019 11:59 Öğrencilerden Kaymakam Arıcan'a Teşekkür Ziyareti Öğrencilerden Kaymakam Arıcan'a Teşekkür Ziyareti Çeşitli spor dallarında yapılan turnuvalarda Şırnak'ı temsil eden öğrenciler, Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan'a verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 24 Aralık 2018 11:56 Kaymakam Arıcan Kur'an Kursunu Ziyaret Etti Cizre Kaymakamı Faik Arıcan, Kur'an kursunu ziyaret etti.
 • 03 Aralık 2018 11:16 Cizre Belediye Başkanı Faik Arıcan, Çocuklara Forma Hediye Etti Cizre Belediye Başkanı Faik Arıcan, Çocuklara Forma Hediye Etti Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan, çocuklara Cizre Spor Forması hediye ederek çocukları sevindirdi.
 • 02 Aralık 2018 13:52 Belediye Başkan Vekili Kaymakam Arıcan, Vatandaşlarla Buluştu ŞIRNAK (AA) Cizre Belediye Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan, vatandaşlarla buluştu.
 • 29 Kasım 2018 11:58 Cizre'de 'Dikey Bahçe' Çalışmaları Devam Ediyor Cizre'de 'Dikey Bahçe' Çalışmaları Devam Ediyor İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan ve Kaymakam Faik Arıcan’ın başkanlığını yaptığı Cizre Belediyesinin, Dicle Nehri Kenarında yaptığı "Dikey Bahçe Projesi" çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.
 • 16 Kasım 2018 17:53 Engelliler Kaymakam Arıcan'ı Ziyaret Etti Engelliler Kaymakam Arıcan'ı Ziyaret Etti Cizre Engelsiz Hayat Derneği ve Cizre Engellileri Koruma ve Dayanışma Derneği başkan ve üyeleri Kaymakam ve Belediye Başkanı Faik Arıcan’ı ziyaret etti.
 • 13 Kasım 2018 09:46 Cizre Serhatspor Yönetiminden Kaymakama Takım Forması Hediye Edildi Cizre Serhatspor Yönetiminden Kaymakama Takım Forması Hediye Edildi Şırnak’ın Cizre ilçesinde süper amatör liginde mücadele eden ve ilçenin ilk futbol takımı olan Cizre Serhatspor yönetimi, Kaymakam ve Belediye Başkanı Faik Arıcan’ı ziyaret edip takımın formasını hediye etti.
 • 01 Kasım 2018 15:06 Beşiktaş'tan Alkışlık Hareket Beşiktaş'tan Alkışlık Hareket Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan'ın girişimleri ile Cizreli çocukları sevindirmek, motivasyonlarını artırıp, morallerini yükseltmek amacıyla 10 bin çocuğa Beşiktaş forması dağıttı
 • 01 Kasım 2018 15:03 Beşiktaş'tan 10 Bin Cizreli Çocuğa Forma Beşiktaş'tan 10 Bin Cizreli Çocuğa Forma Beşiktaş Spor Kulübü, Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan'ın girişimleri ile Cizreli çocukları sevindirmek, motivasyonlarını artırıp, morallerini yükseltmek amacıyla 10 bin çocuğa Beşiktaş forması dağıttı
 • 21 Ekim 2018 10:07 Cizre'de Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor Cizre Belediye Başkanvekili Kaymakam Faik Arıcan, Cudi Mahallesi Caferi Sadık Caddesini çevre yoluna bağlayan 800 metrelik yolda yapım çalışmalarını yerinde inceledi
 • 21 Ekim 2018 10:05 Sporculardan Kaymakam Arıcan'a Teşekkür Cizre Yıldızlar Hentbol Kulübü sporcuları, Cizre Kaymakamı Faik Arıcan'ı ziyaret etti.
 • 20 Ekim 2018 10:03 Cudi Mahallesinde Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor Cudi Mahallesinde Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor Şırnak’ın Cizre İlçe Belediye ekipleri Cudi Mahallesinde yol yapım çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ederken, Kaymakam ve Belediye Başkanı Faik Arıcan çalışmaları yerinde inceledi.
 • 20 Ekim 2018 10:01 Sporculardan Kaymakam Arıcan'a Teşekkür Sporculardan Kaymakam Arıcan'a Teşekkür Şırnak’ın Cizre ilçesinde faaliyet yürüten Cizre Hentbol Kulübü Sporcuları, spora ve sporculara vermiş olduğu maddi ve manevi destekten dolayı Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 05 Ekim 2018 11:18 Cizre'de Öğrencilere Ayakkabı Yardımı Cizre Belediyesi Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan, İsmail Ebul-İz Okulunu ziyaret ederek, ana sınıfı öğrencilerine ayakkabı hediye etti.
 • 04 Ekim 2018 13:12 Arıcan, Cizrespor'un Onursal Başkanı Seçildi Cizrespor Kulübü, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan'ı "onursal başkan" olarak seçti.
 • 04 Ekim 2018 11:40 Cizre Kaymakamı Arıcan'a Teşekkür Ziyareti Cizre esnafı, Cizre Kaymakamı Faik Arıcan'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 04 Ekim 2018 10:15 Cizreli Esnaflardan Kaymakam ve Belediye Başkanı Arıcan'a Teşekkür Ziyareti Cizreli Esnaflardan Kaymakam ve Belediye Başkanı Arıcan'a Teşekkür Ziyareti Cizre’de bazı esnaflar Kaymakam ve Belediye Başkanı Faik Arıcan’ı makamında ziyaret edip, ilçeye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.
 • 02 Ekim 2018 10:45 Vatandaşlardan Kaymakam Arıcan'a Teşekkür Vatandaşlardan Kaymakam Arıcan'a Teşekkür Şırnak’ın Cizre ilçesinde bir grup vatandaş, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan’a, yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 27 Eylül 2018 12:22 Cizre'de Heyelan Riski Taşıyan Alanlara Müdahale Cizre ilçesi Sur Mahallesi Şahin Tepesi'nde daha önce meydana gelen toprak kayması nedeniyle heyelan riski taşıyan alanlara belediye ekipleri Belediye Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan'ın talimatı ile müdahalede bulundu
 • 27 Eylül 2018 10:29 Cizre'de Heyelan Riski Taşıyan Alanlara Belediye Ekipleri Müdahale Etti Cizre'de Heyelan Riski Taşıyan Alanlara Belediye Ekipleri Müdahale Etti Cizre Sur Mahallesi Şahin Tepesinde daha önce meydana gelen toprak kayması nedeni ile heyelan riski taşıyan alanlara belediye ekipleri Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan'ın talimatı ile müdahale etti
 • 24 Eylül 2018 10:17 Ankaf Cizre ile Gönül Köprüsü Kuruyor Ankaf Cizre ile Gönül Köprüsü Kuruyor Cizre'de bir otelde düzenlenen toplantıya Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Faik Arıcan, Cizre TSO Başkanı Salih Sefinç, ANKAF Başkanı Sadullah Alagöz, kurum müdürleri, STK yetkilileri ve işadamları katıldı
 • 16 Eylül 2018 13:02 Cizre'de Taşıma Güvenliği Toplantısı Cizre Belediye Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan, kaymakamlıktaki toplantıda yaptığı konuşmada, okul çağındaki çocukların servis araçlarında huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmasının önemine işaret etti
 • 16 Eylül 2018 11:30 Cizre Belediyesi Çöp Konteynırlarına Estetik Bir Görünüm Kazandırdı Cizre Belediyesi Çöp Konteynırlarına Estetik Bir Görünüm Kazandırdı İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Belediye Başkanlığına görevlendirilen Kaymakam Faik Arıcan’ın talimatları ile ilçenin temiz ve modern bir görünüm kazanması için çöp konteynırlarına estetik bir görünün kazandırıldı.
 • 16 Eylül 2018 11:29 Cizre'de Eğitim Dönemi Taşıma Güvenliği Toplantısı Cizre'de Eğitim Dönemi Taşıma Güvenliği Toplantısı Şırnak’ın Cizre ilçesinde öğrencilerin taşıma güvenliği toplantısı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan başkanlığında yapıldı.
 • 15 Eylül 2018 11:27 Arıcan Çalışmaları Denetledi Arıcan Çalışmaları Denetledi Şırnak'ın Cizre İlçe Belediye Başkan Vekili ve Kaymakam Faik Arıcan, ilçede alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklardaki çalışmaları yerinde inceleyip, görevlilerden bilgi aldı.
 • 07 Eylül 2018 12:38 Cizre Kaymakamı Arıcan'dan Eğitimcilerle Toplantı Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesinde kentteki eğitimcilerle bir araya geldi.
 • 05 Eylül 2018 13:35 Cizre'de İlaçlama Çalışması Belediye Başkan Vekili ve Kaymakam Faik Arıcan'ın talimatıyla ilaçlama çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, kesintisiz sürdürdükleri ilaçlama sayesinde, vatandaşların yaz mevsimini sinek ve haşereden uzak geçirmesini sağladı
 • 13 Ağustos 2018 11:09 Cizre'de Sıcak Asfalt Çalışmaları Sürüyor Cizre'de Sıcak Asfalt Çalışmaları Sürüyor Şırnak’ın Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan, belediye tarafından asfalt çalışmaları yapılan mahallelerde inceleme yaptı.
 • 14 Temmuz 2018 11:36 Cizre'de "Hayata İz Bırak" Projesi Cizre Belediye Başkan Vekili Kaymakam Faik Arıcan, "Hayata İz Bırak" projesi kapsamında yeni bebeği olan 10 aileyi ziyaret ederek, altın ve çeşitli bebek ürünleri hediye etti
 • 15 Haziran 2018 16:28 Cizre'de Bayramlaşma Kaymakamlık tarafından Cizre Öğretmenevi'nde düzenlenen törene, Belediye Başkabvekili Kaymakam Faik Arıcan, İlçe Emniyet Müdürü Güngör Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Baykan, ilçe protokollü ve vatandaşlarla bayramlaştı
 • 15 Haziran 2018 16:17 Cizre'de Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı Cizre'de Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı Törende, Kaymakam ve Belediye Başkanı Faik Arıcan halkla bayramlaştı
 • 11 Haziran 2018 15:21 Şırnak'tan Kısa Kısa Konak Mahallesi'nde inşa edilecek Bilim Merkezi'nin temel atma törenine Belediye Başkanvekili Kaymakam Faik Arıcan, İlçe Emniyet Müdürü Güngör Yıldız ve diğer yetkililer katıldı
 • 11 Haziran 2018 15:13 Nusaybin Caddesi Yeni Bir Görünüme Kavuşuyor Nusaybin Caddesi Yeni Bir Görünüme Kavuşuyor Kaymakam Faik Arıcan'ın Belediye Başkanı olarak görev yaptığı Cizre Belediyesi, yıllarca İpekyolu olarak kullanılan Nusaybin Caddesi'nde hummalı asfaltlama, yol yapım, yol açma, kilit parke taşı orta refüj ve kaldırım yenileme çalışmaları başlattı
 • 09 Haziran 2018 21:00 Cizre Belediyesinden "Diş Üniti" Desteği Alınan diş ünitlerinin açılışı, Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Faik Arıcan'ın katıldığı törenle yapıldı
 • 05 Haziran 2018 14:32 Cizre'de Kitap Kafenin Temeli Atıldı Dicle Nehri kenarındaki Bırca Belek Parkı'nda yapılacak kafenin temel atma töreninde konuşan Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Faik Arıcan, vatandaşların ücretsiz kitap okuyacağı güzel bir mekanın temelini atmaktan mutluluk duyduklarını söyledi
 • 05 Haziran 2018 12:39 Cizre'de Kitap Kafe'nin Temeli Dualar Eşliğinde Atıldı Cizre'de Kitap Kafe'nin Temeli Dualar Eşliğinde Atıldı Şırnak’ın Cizre Belediyesinin Dicle Nehri kenarında bulunan Bırca Belek Parkı içerisinde yapımına başladığı Kitap Kafe’nin temeli Başkan Faik Arıcan’ın katıldığı törende dualar eşliğinde atıldı.
 • 02 Haziran 2018 20:59 Cizre Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı Toplantı, Cizre Kaymakamı ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Faik Arıcan'ın başkanlığında Hükümet Konağı konferans salonunda gerçekleştirildi
 • 02 Haziran 2018 16:48 Cizre'de Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor Cizre'de Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor İçişleri Bakanlığı'nın Kanun Hükmünde Kararname kararı ile Kaymakam Faik Arıcan'ın kayyum olarak görev yaptığı Cizre Belediyesi, alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklardaki yol asfaltlama çalışmalarına devam ediyor
 • 24 Mayıs 2018 16:21 Cizre'de Kur'an Kursu Temeli Atıldı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, törende yaptığı konuşmada, temeli atılan kurs ve el sanatları merkezinin ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu
 • 24 Mayıs 2018 15:22 Cizre'de Ramazan Etkinlikleri Belediyeden yapılan açıklamada, Belediye Başkenvekili Kaymakam Faik Arıcan'ın yönetiminde Cizrelilere daha kaliteli hizmetin verilmesi için çalışmaların devam ettiği belirtildi