Son dakika Fatih Altaş haberleri, Fatih Altaş son dakika, son dakika Fatih Altaş

Son Dakika Fatih Altaş Haberleri

Son dakika Fatih Altaş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son fatih altaş haberleri anında burada.

 • 03.04.2020 12:08 Türkiye Diyanet Vakfı, Arakanlı Müslümanlar için Kovid-19 ile mücadele kampanyası başlattı Türkiye Diyanet Vakfı, Arakanlı Müslümanlar için Kovid-19 ile mücadele kampanyası başlattı

  Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Myanmar'dan kaçarak Bangladeş'in Cox's Bazar bölgesindeki mülteci kamplarına sığınan Arakanlı Müslümanlar arasında yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılmasını engellemek için farkındalık kampanyası başlattı.

 • 30.05.2019 15:08 Kaybolan Nisa Örs olayı hakkındaki sır perdesi aralanıyor Kaybolan Nisa Örs olayı hakkındaki sır perdesi aralanıyor

  Geçtiğimiz günlerde kaybolan ve polis ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu 3 gün sonra şehir merkezinde bulunan Nisa Örs'ün olayıyla ilgili sır perdesi aralanıyor.

 • 29.05.2019 18:02 Nisa Örs bulundu

  Eskişehir'de, 'Okula gidiyorum' diye çıkan ve hafta başından beri bir daha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki genç kız Nisa Örs'ün bulunduğu açıklandı.

 • 10.12.2018 13:14 Girişimcilik Derneğinden İlk Hibe Eskişehirli Kadın Grişimciye Girişimcilik Derneğinden İlk Hibe Eskişehirli Kadın Grişimciye

  Güzellik salonu işletmecisi Eskişehirli kadın girişimci Serpil Yetişen, Girişimciliği Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin ilk geri ödemesiz sermaye desteğini almaya layık görüldü.

 • 09.11.2018 12:43 Girişimcilik Sadece Gençlerin Meziyeti Değil Girişimcilik Sadece Gençlerin Meziyeti Değil

  Girişimciliği Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Fatih Altaş, girişimciliğin önemli sorunlarından birinin, girişimciliğin genç meziyeti olduğunun zannedilmesi olduğunu belirterek "Oysa girişimciliğin gençlikle bir alakası yok.

 • 17.10.2018 10:52 Girişimcilik Derneği, Projesi Olan Girişimcileri Bekliyor Girişimcilik Derneği, Projesi Olan Girişimcileri Bekliyor

  Girişimciliği Geliştirme ve Destekleme Derneği (Girişimcilik Derneği) tarafından girişimcilere yönelik olarak Eskişehir’de tanıtım toplantısı düzenlendi.

 • 03.03.2017 15:11 Her Öğrenciye Bir Fidan Her Öğrenciye Bir Fidan

  Yenice Belediyesi Anaokulu ve Yenice Orman İşletme Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu ‘Bir Öğrenci Bir Fidan’ projesi kapsamında ilk fidanların dikimi gerçekleştirildi.