Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ferhat Akgün haberleri, Ferhat Akgün son dakika, son dakika Ferhat Akgün

Son Dakika Ferhat Akgün Haberleri

Son dakika Ferhat Akgün haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ferhat akgün haberleri anında burada.


 • 09.09.2023 09 Eyl 20:16 Nuri Bilge Ceylan'ın Kuru Otlar Üstüne filmi Türkiye'nin Oscar adayı oldu

  Nuri Bilge Ceylan'ın Kuru Otlar Üstüne filmi Türkiye'nin Oscar adayı oldu Yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın 76. Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan 'Kuru Otlar Üstüne' filmi Türkiye'nin Oscar adayı olarak belirlendi.

 • 09.09.2023 09 Eyl 14:27 Nuri Bilge Ceylan'ın Kuru Otlar Üstüne filmi Türkiye'nin Oscar adayı oldu

  Nuri Bilge Ceylan'ın Kuru Otlar Üstüne filmi Türkiye'nin Oscar adayı oldu Merve Dizdar'a Cannes'da En İyi Kadın Oyuncu Ödülü getiren Nuri Bilge Ceylan imzalı Kuru Otlar Üstüne filmi Türkiye'nin Oscar adayı oldu.

 • 27.05.2023 27 May 23:55 Merve Dizdar'a Cannes'da ödül kazandıran Kuru Otlar Üstüne filmi neyi anlatıyor? İşte konusu

  Merve Dizdar'a Cannes'da ödül kazandıran Kuru Otlar Üstüne filmi neyi anlatıyor? İşte konusu Merve Dizdar, Nuri Bilge Ceylan'ın yönetmenliğini yaptığı Kuru Otlar Üstüne filmindeki rolüyle Cannes Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Türkiye'yi gururlandıran bu gelişme sonrası Kuru Otlar Üstüne filmi seyirciler tarafından merak edilmeye başlandı. İşte filmin konusu ve diğer detaylar.

 • 06.03.2023 06 Mar 16:22 Deprem Bölgesinde Enkazdan 2 Kişiyi Sağ Çıkaran Safranbolu İtfaiyesi Ekibi İlçeye Döndü

  Deprem Bölgesinde Enkazdan 2 Kişiyi Sağ Çıkaran Safranbolu İtfaiyesi Ekibi İlçeye Döndü Deprem bölgesi Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde 2 kişiyi enkazdan sağ çıkaran Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekibine bağlı 3 personel ve deprem bölgesine yardımları ulaştıran Fen İşleri’ne bağlı 8 personel, Safranbolu’ya döndü. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, deprem bölgesinde yapmış oldukları çalışmalardan dolayı 11 personele teşekkür belgesi verdi.

 • 06.03.2023 06 Mar 16:17 Deprem bölgesinde görev yapan Safranbolu ekibine teşekkür belgesi takdim edildi

  Deprem bölgesinde görev yapan Safranbolu ekibine teşekkür belgesi takdim edildi Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin ardından arama kurtarma çalışmalarına katılan Karabük'ün Safranbolu Belediyesi ekiplerine teşekkür belgesi verildi.

 • 04.03.2023 04 Mar 14:27 Hayatta kalan depremzedeler kaybettikleri yakınlarının eşyalarıyla teselli buluyor

  Hayatta kalan depremzedeler kaybettikleri yakınlarının eşyalarıyla teselli buluyor ÖZGÜR ALANTOR/MEHMET KUMCAĞIZ - Adıyaman'da depremde oğlu, gelini ve iki torununu kaybeden anne Zeliha Akgün (71), yıkılan evlerinin enkazında bulduğu çocuğunun eşyalarıyla teselli buluyor.

 • 29.07.2022 29 Tem 19:21 Polis memuru, yanlışlıkla işlem yapılan çocuğun babasına tazminat davası açtı

  Polis memuru, yanlışlıkla işlem yapılan çocuğun babasına tazminat davası açtı KARABÜK'ün Safranbolu ilçesinde çalıntı bisiklet ihbarını araştıran sivil polisler, olayla ilgilisi olmayan 12 yaşındaki Miraç Akgün hakkında işlem yaparken, çocuğun ailesi, polisin kendilerine açtığı 30 bin TL'lik tazminat davası karşında şaşkına döndü.

 • 29.07.2022 29 Tem 18:23 Gözaltına alınışı tepki çekmişti, ailesi açılan davayla neye uğradığını şaşırdı

  Gözaltına alınışı tepki çekmişti, ailesi açılan davayla neye uğradığını şaşırdı Karabük'ün Safranbolu ilçesinde bisiklet çaldığı iddiasıyla polis ekipleri tarafından yere yatırılarak gözaltına alınan 12 yaşındaki çocuğun ailesi, haklarında açılan dava ile neye uğradığını şaşırdı.

 • 29.07.2022 29 Tem 18:07 Bisiklet çaldığı iddia edilen 12 yaşındaki çocuğu yere yatırarak gözaltına almışlardı! Polisler şimdi de aileye dava açtı

  Bisiklet çaldığı iddia edilen 12 yaşındaki çocuğu yere yatırarak gözaltına almışlardı! Polisler şimdi de aileye dava açtı Karabük'te bisiklet çaldığı öne sürülerek polis ekipleri tarafından zorla yere yatırılıp gözaltına alınan 12 yaşındaki çocuğun ailesi, darp raporu alarak şikayetçi oldu. Aile, daha sonra polislerin kendileri haklarında açtığı davayı öğrenince neye uğradığını şaşırdı.

 • 28.05.2022 28 May 18:12 Malkara Çimendere'de Balık Ölümleri Köylüleri Tedirgin Etti: "Dereden Arazilerimizi Hayvanlarımızı Suluyor, Sütünü Peynirini Yiyoruz"

  Malkara Çimendere'de Balık Ölümleri Köylüleri Tedirgin Etti: 'Dereden Arazilerimizi Hayvanlarımızı Suluyor, Sütünü Peynirini Yiyoruz' Tekirdağ'ın Malkara ilçesindeki Çimendere Deresi'nde yaşanan balık ölümleri, köylüleri tedirgin etti. Her yıl derede balık ölümlerinin yaşandığını söyleyen Çimendere Muhtarı Tolga Güngör, “Geçen sene yaşanan aynı durumu bu sene yine devam ediyor. Biz bunlarla tarım arazisi suluyoruz, hayvanlarımızı suluyoruz, sütünü, peynirini yiyoruz. Biz köylü olarak bu konuda çok rahatsızız. Kokudan duramıyoruz” dedi.

 • 27.05.2022 27 May 18:46 İlhami Özcan Aygun: Türkiye Şekerde de İthalat Lobisine Yenildi

  İlhami Özcan Aygun: Türkiye Şekerde de İthalat Lobisine Yenildi CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, 400 bin tona kadar şekerin sıfır gümrük vergisiyle ithal edilecek olmasına tepki göstererek, “Türkiye, her üründe olduğu gibi şekerde de yine ithalat lobisine yenildi… Bunu gören veya daha önceden bilgisi olan firmalar hem Mersin'de hem Tekirdağ’da ve diğer limanlarda zaten önlemini almışlardı. 10 günden beri antrepolara dışarıdan gelen şekerler boşaltılıyordu” dedi. Aygun, “Kimlerin bu sıfır gümrükten haberi vardı? Kimler daha önceden tedbir aldı” diye sordu.

 • 17.05.2022 17 May 18:03 Tekirdağ Sahillerine Vuran Yosunlar Kötü Kokuya Neden Oldu

  Tekirdağ Sahillerine Vuran Yosunlar Kötü Kokuya Neden Oldu Tekirdağ sahillerine vuran yosunlar kötü koku ve çevre kirliliğine neden oldu. Kokudan camlarını açamadıklarını söyleyen çevre sakinleri, "Camları açamıyoruz, yani kapalı oturmak zorundayız. Açtığımız gibi içeriye siniyor. Hatta açmadan bile giderlerden geldiğini düşünüyoruz, içerideki o yoğun kokuyu hissettiğimizde" dedi.

 • 16.05.2022 16 May 18:10 Savaş Ukrayna Limanlarını Vurdu. Gemilerle Tekirdağ'a Gelen Yükler Kara Yoluyla Ukrayna'ya Gönderiliyor

  Savaş Ukrayna Limanlarını Vurdu. Gemilerle Tekirdağ'a Gelen Yükler Kara Yoluyla Ukrayna'ya Gönderiliyor Rusya'nın başlattığı savaş nedeniyle Ukrayna limanlarına gelen konteyner yükleri Tekirdağ Asyaport Limanı’na yönlendirilmeye başladı. Burada gümrük işlemleri yapılan konteynerlerin içindeki mallar tırlara yüklenerek karayolu ile Ukrayna’ya gönderiliyor.

 • 15.05.2022 15 May 11:51 CHP'li Öztunç'tan "Cahit Özkan" Açıklaması: "Üç-Beş Dolar İçin Birbirlerine Düştüler. Birisi Oklava Diyor, Öbürü Baklava"

  CHP'li Öztunç'tan 'Cahit Özkan' Açıklaması: 'Üç-Beş Dolar İçin Birbirlerine Düştüler. Birisi Oklava Diyor, Öbürü Baklava' CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili sözlerinin ardından AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in, “partimizin görüşünü yansıtmamaktadır” açıklamalarını değerlendirdi. Öztunç, “Üç-beş dolar için birbirlerine düştüler. Birisi oklava diyor, öbürü baklava diyor. Bundan sonra Cahit Özkan'ın yapacağı konuşmalar partisinin resmi görüşü değil, demek ki” ifadelerini kullandı.

 • 14.05.2022 14 May 14:37 CHP'li Ali Öztunç: "Hala Uyuyor Musun Yoksa? Gözlerindeki Işıltı Sönmek Üzere Sayın Nebati"

  CHP'li Ali Öztunç: 'Hala Uyuyor Musun Yoksa? Gözlerindeki Işıltı Sönmek Üzere Sayın Nebati' CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye seslendi. Öztunç, “Dolar aldı başını gidiyor. Nerede senin bu gözlerindeki ışıltı? 27 Aralık'ta, ‘bir uyuyun altı ay sonra uyanın; Türkiye'nin nasıl değiştiğini göreceksiniz’ demiş. Altı aya bir ay kaldı dolmasına Nebati, daha gördüğümüz bir şey yok. Hala uyuyor musun yoksa? Gözlerindeki ışıltı sönmek üzere Sayın Nebati. Ekonomiyi çok kötü yönetiyorsun ey Nebati. Senden öncekiler de öyleydi; sen de öylesin. Türkiye Cumhuriyeti'nin Maliye Bakanlığı koltuğuna böyle bir adam yakışmıyor arkadaşlar. Gerçekten yakışmıyor. Stand-up’çı sanki” diye konuştu.

 • 13.05.2022 13 May 23:08 Tekirdağ'daki Kınıklı Deresi Siyah Akmaya Başladı

  Tekirdağ'daki Kınıklı Deresi Siyah Akmaya Başladı Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi ilçesindeki Kınıklı Deresi, siyah akmaya başladı.

 • 12.05.2022 12 May 00:16 Tekirdağ'daki Üniversite Hastanesinde Yangın Çıktı

  Tekirdağ'daki Üniversite Hastanesinde Yangın Çıktı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nin çamaşırhanesinde yangın çıktı. Rektör Mümin Şahin, “Hastanede dumanların görülmesi üzerine çamaşırhaneyi kontrol eden görevlimiz, kurutma makinesinden dumanların çıktığını görmüş ve durumu itfaiye haber vermiştir. Bizler de afet yönetim planı dahilinde kontrollü olarak hastalarımızı tahliye ettik. Önemli bir durum yok. Her şey kontrol altında” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 13:14 Bulgar Turistler Eczane Önünde Kuyruk Oluşturdu

  Bulgar Turistler Eczane Önünde Kuyruk Oluşturdu Tekirdağ’a gelen Bulgar turistler, ilaç almak için eczanelerin önünde kuyruk oluşturdu. Turist rehberi Aleksandrina Genova, "Burada ilaçlar bizim ülkemizden daha ucuz. Ama buraya gelmemizin tek nedeni ilaç almak değil hem gezi hem de alışveriş yapıyoruz. Buradan aldığımız ilaçlar Bulgaristan’da yok. Olsa da Türkiye’de daha ucuza alıyoruz" dedi.

 • 04.05.2022 04 May 16:01 Atatürk'ün Evinden Alınan Toprak 19 Mayıs'ta Samsun'a Ulaştırılacak

  Atatürk'ün Evinden Alınan Toprak 19 Mayıs'ta Samsun'a Ulaştırılacak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Selanik’te doğduğu evden aldıkları toprağı Samsun’a götürmek için Yunanistan’ın Gümülcine kentinden yola çıkan bisikletli grup, Tekirdağ’a ulaştı. Bisikletli grup, toprağı 19 Mayıs törenlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teslim edecek.

 • 30.04.2022 30 Nis 13:58 CHP'li vekil simsiyah akan Ergene nehrinin kenarından sordu: Hani eylem planı vardı?

  CHP'li vekil simsiyah akan Ergene nehrinin kenarından sordu: Hani eylem planı vardı? CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, simsiyah akmaya devam eden Ergene Nehri kenarında açıklama yaptı. Aygun, "Hani eylem planı vardı? Eylem planıyla beraber Marmara kurtulacaktı. Ergene kurtulacaktı. Ne Marmara kurtuldu ne Ergene kurtuldu" diye konuştu.

 • 30.04.2022 30 Nis 00:40 Valiye Kemersiz Yakalanan Sürücü: "Şuradan Bindik, Ondan"

  Valiye Kemersiz Yakalanan Sürücü: 'Şuradan Bindik, Ondan' Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, bayram öncesi emniyet kemeri uygulaması yaptı. Vali Yıldırım, durdurduğu bir aracın sürücüsünün emniyet kemeri takmadığını fark edince “Hemen ceza yazalım” dedi. Vali’ye emniyet kemersiz yakalanan sürücü, “Şuradan bindik, ondan” diye yanıt verdi.

 • 29.04.2022 29 Nis 17:54 Güvenlik Kameralarını Etkisiz Hale Getirip Kuyumcuyu Soydular

  Güvenlik Kameralarını Etkisiz Hale Getirip Kuyumcuyu Soydular Tekirdağ'da bir kuyumcuya giren iki hırsız, güvenlik kameralarını sopalarla etkisiz hale getirerek 150 bin lira değerinde takı çaldı. Polis, güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkarak N.İ. ve Y.P.’yi çaldıkları takılarla birlikte yakaladı.

 • 29.04.2022 29 Nis 12:41 Sütü Elinde Kalan Üretici: "60 Sene Sonunda Bunu da Gördük Sütlerimiz Kaldı"

  Sütü Elinde Kalan Üretici: '60 Sene Sonunda Bunu da Gördük Sütlerimiz Kaldı' Tekirdağ’da koyun ve keçi üreticilerinin sütleri, fabrikaların artan maliyetler nedeniyle satın almaması nedeniyle ellerinde kaldı. CHP Tekirdağ milletvekili İlhami Özcan Aygun’a dert yanan üreticiler, “Keçi sütü üretiyorum. 60 yaşındayım 60 sene sonunda bunu da gördük sütlerimiz kaldı. Sanayici gelip sütümüzü alamıyor” dedi.

 • 28.04.2022 28 Nis 11:11 Uçmakdere'ye Kurulmak İstenen Midye Çiftlikleri Tepki Çekti: Doğa Harikası Bölgeyi Talan Etmek İstiyorlar

  Uçmakdere'ye Kurulmak İstenen Midye Çiftlikleri Tepki Çekti: Doğa Harikası Bölgeyi Talan Etmek İstiyorlar Tekirdağ’ın içinde sit alanı ve tabiat parkının da bulunduğu yamaç paraşütüyle ünlü Uçmakdere’ye kurulmak istenen 2 adet midye çiftliği bölge halkının tepkisine neden oldu. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, "Kültür var, doğa var, sit alanı ve böyle bir harika olan bölgeyi midye çiftliğiyle doldurmak istiyorlar. Yani talan etmek istiyorlar. Artık yeter diyoruz. Doğamıza sahip çıkalım ve sit alanlarımızı koruyalım" dedi.

 • 25.04.2022 25 Nis 13:21 Tekirdağ Sahillerinde Müsilaj Yeniden Görülmeye Başladı

  Tekirdağ Sahillerinde Müsilaj Yeniden Görülmeye Başladı Geçen yıl Marmara Denizi’ni tehdit eden müsilaj, havaların ısınmasıyla Tekirdağ sahillerinde küçük parçalar halinde yeniden ortaya çıktı. Tekirdağ sahillerinin bazı kesimlerinde ise ‘kızıl gelgit’ olarak adlandırılan ince kızıl tabakalar görüldü.

 • 24.04.2022 24 Nis 15:44 5 Yılda Sadece 20 Kilometresi Biten ve 2 Kez Açılışı Yapılan Yolun İnşaatı Ödenek Yetersizliğinden Durdu

  5 Yılda Sadece 20 Kilometresi Biten ve 2 Kez Açılışı Yapılan Yolun İnşaatı Ödenek Yetersizliğinden Durdu Tekirdağ’da beş yılda sadece 20 kilometresi tamamlanan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından iki defa açılışı yapılan Süleymanpaşa-Hayrabolu duble yolunun inşaatı ödenek yetersizliğinden durdu. CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, “Ölüm yolu olarak bilinen yolun bir an önce bitmesini beklerken tam tersi, yol çalışması durdu. 46 kilometrelik yolun sadece 20 kilometresi bitmiş durumda. Beş yılda yapılan 20 kilometre ve çokça açılış yapıldı. Maşallah, 7 kilometrede bir tören düzenleniyor” dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 22:52 Tekirdağ'da 23 Nisan Kutlamaları… 1920 Öğrenci Kasap Havası Oynadı

  Tekirdağ'da 23 Nisan Kutlamaları… 1920 Öğrenci Kasap Havası Oynadı Tekirdağ’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 1920 öğrenci aynı anda kasap havası oynadı.

 • 23.04.2022 23 Nis 19:13 CHP'li Yüceer'den Hayrabolu'da Taşıma Doğal Gaz Tepkisi: 32 Bin Nüfusa Sahip İlçemiz, Yıllardır Doğal Gaza Hasret

  CHP'li Yüceer'den Hayrabolu'da Taşıma Doğal Gaz Tepkisi: 32 Bin Nüfusa Sahip İlçemiz, Yıllardır Doğal Gaza Hasret CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Hayrabolu ilçesine tankerlerle taşıma doğal gaz verilmesi ve vatandaşların büyük bir kısmının doğal gazdan istifade edememesine tepki gösterdi. Yüceer, “İktidar söyleme gelince müjdeleri veriyor. Sanki her şeyi, kendi iktidarlarında Türkiye görmüş gibi söylemlerde bulunuyor ama işin gerçeği maalesef öyle değil. Hayrabolu ilçemiz 32 bin nüfusa sahip sanayisi olan bir ilçemiz ve yıllardır gerçekten doğal gaza da hasret bir ilçemiz” dedi.

 • 21.04.2022 21 Nis 17:27 Tekirdağ'da İlçeyi İkiye Bölen Tren Yolu Vatandaşı Mağdur Ediyor

  Tekirdağ'da İlçeyi İkiye Bölen Tren Yolu Vatandaşı Mağdur Ediyor Tekirdağ’ın Muratlı ilçesini ikiye bölen tren yolu nedeniyle karşıya geçmekte zorlanan ilçe halkı tren yolunun ilçe dışına çıkarılmasını istiyor. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, “Muratlı’yı ortadan ikiye bölen tren yolu ilçemizin kanayan yarası” dedi.

 • 21.04.2022 21 Nis 16:50 Tekirdağ'da Down Sendromlu Çocuklar Galoş Üretiyor

  Tekirdağ'da Down Sendromlu Çocuklar Galoş Üretiyor Tekirdağ'da zihinsel engelliler okulunda eğitim gören down sendromlu öğrenciler galoş üretimi üretim yaparak hem gelir elde ediyor hem de el becerilerini geliştiriyor. ZİÇEV Tekirdağ Müdürü Yaşar Güneş, "Aslında her zamanki gibi rutin işlerimizi yapıyoruz. Çünkü bizim eğitimimizin bir parçası bu galoş eğitimi. Galoş eğitimi ile çocuklarımızı aslında biz hayata hazırlıyoruz" dedi.

 • 20.12.2021 20 Ara 00:11 Bisiklet çaldığı öne sürülen çocuğa tepki çeken gözaltı

  Bisiklet çaldığı öne sürülen çocuğa tepki çeken gözaltı Karabük'ün Safranbolu ilçesinde çalıntı olduğu iddiasıyla durdurulan 12 yaşındaki çocuk polis ekiplerince yere yatırılarak gözaltına alındı. Tepki çeken olayla ilgili polisler hakkında soruşturma başlatılırken çocuk ve aileden özür dilenildi.

 • 19.12.2021 19 Ara 20:24 Bisiklet çaldığı iddia edilen çocuğa tepki çeken gözaltı! Valilik hemen harekete geçti

  Bisiklet çaldığı iddia edilen çocuğa tepki çeken gözaltı! Valilik hemen harekete geçti Karabük'ün Safranbolu ilçesinde çalıntı olduğu iddiasıyla durdurulan 12 yaşındaki çocuk polis ekiplerince yere yatırılarak gözaltına alındı. Tepki çeken olayla ilgili polisler hakkında soruşturma başlatılırken çocuk ve aileden özür dilenildi.

 • 19.12.2021 19 Ara 15:21 ÇALINTI BİSİKLET ARAYAN POLİSLERİN 11 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA MÜDAHALESİNE SORUŞTURMA

  ÇALINTI BİSİKLET ARAYAN POLİSLERİN 11 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA MÜDAHALESİNE SORUŞTURMA KARABÜK'ün Safranbolu ilçesinde çalıntı bisiklet ihbarını araştıran polisler, sokakta gördükleri bisikletli Mirac Akgün'ü (11) durdurdu.

 • 08.12.2020 08 Ara 11:23 PKK'lı teröristle çekilmiş fotoğrafı ortaya çıkan avukata 15 yıla kadar hapis istemi-ARŞİV

  PKK'lı teröristle çekilmiş fotoğrafı ortaya çıkan avukata 15 yıla kadar hapis istemi-ARŞİV PKK'lı teröristle çekilmiş fotoğrafı ortaya çıkan avukata 15 yıla kadar hapis istemi DİYARBAKIR'ın Lice ilçesinde düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirilen, İçişleri Bakanlığı'nca Terörden Arananlar Listesi'nde 'kırmızı kategori'de yer alan 'Amara Doktor' kod adlı Müzeyyen Aydınlı ile...

 • 03.06.2019 03 Haz 11:14 GRAFİKLİ - YPG/PKK'ya mayısta ağır darbe

  GRAFİKLİ - YPG/PKK'ya mayısta ağır darbe Türkiye'nin barış, huzur ve güvenliğini bozmak için sivilleri, çocukları ve bebekleri dahi hedef almaktan çekinmeyen terör örgütü YPG/PKK'ya yönelik mayısta düzenlenen operasyonlarda aralarında örgütün sözde sorumlularının da bulunduğu 85 terörist etkisiz hale getirilerek örgüte ağır...

 • 24.05.2019 24 May 19:21 Şehidin kanı yerde kalmadı

  Şehidin kanı yerde kalmadı Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında 2018 yılında terör örgütü PKK tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Alanyalı Jandarma Komando Uzman Çavuş Fatih Uysal'ın faili olan teröristin ölü ele geçirilmesi şehidin ailesini sevindirdi.

 • 24.05.2019 24 May 19:16 Şehidin kanı yerde kalmadı

  Şehidin kanı yerde kalmadı Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında 2018 yılında terör örgütü PKK tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Alanyalı Jandarma Komando Uzman Çavuş Fatih Uysal'ın faili olan teröristin ölü ele geçirilmesi şehidin ailesini sevindirdi.

 • 24.05.2019 24 May 14:39 Şehit Ümmet Ufacık'ı şehit eden teröristin ölü ele geçirilmesi ailesini sevindirdi

  Şehit Ümmet Ufacık'ı şehit eden teröristin ölü ele geçirilmesi ailesini sevindirdi Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında 2018 yılında terör örgütü PKK tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ümmet Ufacık'ın faili olan teröristin ölü ele geçirilmesi şehidin anne ve babasını sevindirdi.

 • 24.05.2019 24 May 14:17 "Bin şükür, eşimin kanını yerde bırakmadılar"

  'Bin şükür, eşimin kanını yerde bırakmadılar' Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda teröristlerce tuzaklanan patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu eşi şehit olan Uzman Çavuş Kadir Çakı'nın eşi Hanife Çakı, "Bin şükür, eşimin kanını yerde bırakmadılar.

 • 24.05.2019 24 May 14:00 Şehit Kadir Çakı'nın eşi: "Bin şükür eşimin kanını yerde bırakmadılar"

  Şehit Kadir Çakı'nın eşi: 'Bin şükür eşimin kanını yerde bırakmadılar' PKK'lı terörist Ferhat Akgün'ün ölü ele geçirilmesi Amasyalı Şehit Uzman Çavuş Kadir Çakı'nın ailesini sevindirirken, şehidin acılı eşi, "Bin şükür eşimin kanını yerde bırakmadılar" şeklinde duygularını dile getirdi.

 • 23.05.2019 23 May 19:25 Şehitlerin kanı yerde kalmadı

  Şehitlerin kanı yerde kalmadı İçişleri Bakanlığı, Elazığ'ın Arıca ilçesinde İl Jandarma Komutanlığınca yapılan operasyonda 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

 • 23.05.2019 23 May 19:20 Öldürülen teröristin 300 bin TL ödüllü gri liste arandığı belirlendi

  Öldürülen teröristin 300 bin TL ödüllü gri liste arandığı belirlendi Öldürülen teröristin 300 bin TL ödüllü gri liste arandığı belirlendiELAZIĞ - Elazığ'ın Arıcak ilçesi kırsalında Jandarma Özel Harekat Timleri tarafından silahları ile birlikte ölü ele geçirilen 2 teröristten birinin sözde bölge sorumlusu 300 bin TL ödüllü Gri Listede aranan Soreş Tatvan kod...

 • 23.05.2019 23 May 19:13 Gri kategoride aranan terörist etkisiz hale getirildi

  Gri kategoride aranan terörist etkisiz hale getirildi Elazığ'daki operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin gri kategoride yer alan Ferhat Akgün olduğu belirlendi.

 • 23.05.2019 23 May 19:13 Şehitlerin kanı yerde kalmadı

  Şehitlerin kanı yerde kalmadı İçişleri Bakanlığı, Elazığ'ın Arıca ilçesinde İl Jandarma Komutanlığınca yapılan operasyonda 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

 • 23.05.2019 23 May 19:06 Elazığ'da çatışma: 2 PKK'lı öldürüldü

  Elazığ'da çatışma: 2 PKK'lı öldürüldü TERÖRİSLERDEN BİRİ GRİ KATEGORİDENİçişleri Bakanlığı, Elazığ'da etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin, gri kategoride aranan 'Sorej Tatvan' kod adlı Ferhat Akgün olduğunu açıkladı.

 • 23.05.2019 23 May 19:03 Elazığ'da çatışma: 2 PKK'lı öldürüldü

  Elazığ'da çatışma: 2 PKK'lı öldürüldü TERÖRİSLERDEN BİRİ GRİ KATEGORİDENİçişleri Bakanlığı, Elazığ'da etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin, gri kategoride aranan 'Sorej Tatvan' kod adlı Ferhat Akgün olduğunu açıkladı.

 • 23.05.2019 23 May 18:55 Gri listede 300 lira ödülle aranan terörist öldürüldü

  Gri listede 300 lira ödülle aranan terörist öldürüldü Elazığ'ın Arıcak ilçesi kırsalında silahları ile birlikte ölü ele geçirilen 2 teröristten birinin sözde bölge sorumlusu 300 bin TL ödüllü gri listede aranan "Soreş Tatvan" kod adlı Ferhat Akgün olduğu belirlendi.

 • 23.05.2019 23 May 18:46 Öldürülen teröristin 300 bin TL ödüllü gri liste arandığı belirlendi

  Öldürülen teröristin 300 bin TL ödüllü gri liste arandığı belirlendi Elazığ'ın Arıcak ilçesi kırsalında Jandarma Özel Harekat Timleri tarafından silahları ile birlikte ölü ele geçirilen 2 teröristten birinin sözde bölge sorumlusu 300 bin TL ödüllü Gri Listede aranan Soreş Tatvan kod adlı Ferhat Akgün olduğu belirlendi.

 • 23.05.2019 23 May 18:44 300 Bin TL Ödülle Aranan Terörist Etkisiz Hale Getirildi

  300 Bin TL Ödülle Aranan Terörist Etkisiz Hale Getirildi İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "Elazığ'da gri listede 300 bin TL ödülle aranan terörist etkisiz hale getirildi." denildi.

 • 23.05.2019 23 May 18:43 Elazığ'daki operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin gri kategoride aranan Ferhat...

  Elazığ'daki operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin gri kategoride aranan Ferhat... Elazığ'daki operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin gri kategoride aranan Ferhat Akgün olduğu belirlendi.

Advertisement