Son dakika Feridun Bilgin haberleri, Feridun Bilgin son dakika, son dakika Feridun Bilgin

Son Dakika Feridun Bilgin Haberleri

Son dakika Feridun Bilgin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son feridun bilgin haberleri anında burada.


 • 18.03.2023 18 Mar 21:41 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi... Feridun Bilgin: 'İstanbul Depremine Karşı Risk Azaltmayı Hedefleyen 'Hayat İstanbul' Projesini Derhal... İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi... Feridun Bilgin: "İstanbul Depremine Karşı Risk Azaltmayı Hedefleyen 'Hayat İstanbul' Projesini Derhal...

  Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Feridun Bilgin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde”; “Afet Çerçeve Kanunu çıkartarak afetler ile ilgili mevzuatı tüm yönleriyle yeniden düzenleyeceğiz. Afet yönetimini etkisizleştiren imar afları çıkarılmasına son vereceğiz. AFAD başta olmak üzere afet yönetimi kurumlarını merkezi ve yerel düzeyde yereli güçlendirerek yeniden yapılandıracağız. Fay hattı üzerindeki tüm yerleşim birimlerinde bulunan yapı stokunun risk analizlerini süratle tamamlayacağız. İstanbul depremine karşı risk azaltmayı hedefleyen ‘Hayat İstanbul’ projesini derhal başlatacağız. Depreme karşı güçlendirme çalışmalarını süratle tamamlayacağız” dedi.

 • 30.01.2023 30 Oca 14:08 Millet İttifakı'nın Ortak Politikalar Mutabakat Metni Açıklandı… Feridun Bilgin: 'Kanal İstanbul Projesini Göreve Başladığımız Gün İptal Edeceğiz' Millet İttifakı'nın Ortak Politikalar Mutabakat Metni Açıklandı… Feridun Bilgin: "Kanal İstanbul Projesini Göreve Başladığımız Gün İptal Edeceğiz"

  Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu Başkanı Feridun Bilgin, Millet İttifakı’nın Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ne ilişkin yaptığı açıklamada “Kanal İstanbul projesini göreve başladığımız gün iptal edeceğiz. Bugüne kadar yapılan iş ve işlemleri hukuki, ekonomik, ekolojik ve teknik olarak inceleyeceğiz. Cumhurbaşkanı’na ormanlık alanın vasfını değiştirme yetkisi veren Orman Kanunu’ndaki maddeyi yürürlükten kaldıracağız. Yanan orman alanlarına verilen yasaya aykırı imar izinlerinin tamamını iptal edeceğiz. Su havzalarını, sulak alanları ve su varlığımızı koruyacak, ayrım gözetmeksizin herkesin ücretsiz, güvenilir suya erişim hakkını yasal güvenceye kavuşturacak bir Su Kanunu çıkaracağız” dedi.

 • 13.06.2022 13 Haz 14:07 Altı Siyasi Partinin 'Kurumsal Reformlar Komisyonu' Toplandı... Gelecek Partili Bilgin: 'Hedefimiz, Ekonomimizi Ağır Bunalımdan Çıkarmak' Altı Siyasi Partinin "Kurumsal Reformlar Komisyonu" Toplandı... Gelecek Partili Bilgin: "Hedefimiz, Ekonomimizi Ağır Bunalımdan Çıkarmak"

  Altı siyasi partinin genel başkan yardımcısından oluşan Kurumsal Reformlar Komisyonu, Ankara’da toplandı. Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu Başkanı Feridun Bilgin, “Hedefimiz, ekonomimizi içinde bulunduğu ağır bunalımdan çıkarmak, milletimizi huzura ve refaha kavuşturmak, ülkemizi her alanda dünyanın saygın ve gelişmiş ülkelerden biri haline getirmektir. Bütün bu çalışmalarımızın ve bundan sonra yapılacak çalışmaların özü; ‘dünya beşten büyüktür’ diyenlere, ‘haklısınız ama Türkiye de birden büyüktür ve yetki kimde olursa olsun tek kişinin aklı ve zihni yetmez’ diye seslenmektir” dedi.

 • 24.11.2015 24 Kas 20:35 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında Devir Teslim Töreni (2) Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında Devir Teslim Töreni (2)

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Binali Yıldırım, Feridun Bilgin ve Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın gelişi - Feridun Bilgin'in konuşması- Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın konuşması- Binali Yıldırım'ın konuşması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında devir teslim töreni- Binali Yıldırım, görevi Feridun Bilgin'den devraldı- Başbakan Yardımcısı Elvan: - "1 Kasım seçimlerinde milletimiz iradesini huzurdan, istikrardan, demokrasiden ve büyük mega projelerden yana kullanmıştır.

 • 24.11.2015 24 Kas 19:50 Ulaştırma Bakanlığında Devir Teslim Töreni Ulaştırma Bakanlığında Devir Teslim Töreni

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Bugün bir bayrak değişiminde bayrağı tekrar devralıyoruz.

 • 24.11.2015 24 Kas 19:28 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında Devir Teslim Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında Devir Teslim Töreni

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, görevi Feridun Bilgin'den devraldı.

 • 24.11.2015 24 Kas 18:29 Binali Yıldırım, Koltuğu Devraldı Binali Yıldırım, Koltuğu Devraldı

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na atanan Binali Yıldırım, 12 yıl oturduğu koltuğu, Feridun Bilgin'den devraldı.

 • 14.11.2015 14 Kas 23:12 Dünya Liderleri Antalya'da (7) Dünya Liderleri Antalya'da (7)

  Türkiye VE ÇİN HALK CUMHURİYETİ 7 ANLAŞMA İMZALANDI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Çin Devlet Başkanı Şi Cinping başkanlığındaki heyetler arası Regnum Carya Otel'deki görüşmenin ardından iki ülke arasında 7 anlaşma imzalandı.

 • 14.11.2015 14 Kas 21:07 G20 Liderler Zirvesi'ne Doğru G20 Liderler Zirvesi'ne Doğru

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Çin Devlet Başkanı Şi Cinping başkanlığındaki heyetler arası görüşmenin ardından iki ülke arasında 7 anlaşma imzalandı.

 • 12.11.2015 12 Kas 15:36 Bakan Altınok, Karayolları Sergisinin Açılışına Katıldı Bakan Altınok, Karayolları Sergisinin Açılışına Katıldı

  İçişleri Bakanı Selami Altınok, 6. Karayolları Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisinin açılışına katıldı.

 • 06.11.2015 06 Kas 16:21 Ulaştırma Bakanı Bursa'yı Havadan İnceledi Ulaştırma Bakanı Bursa'yı Havadan İnceledi

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Bursa’da yapılan yeni çevre yollarını havadan inceledi.

 • 06.11.2015 06 Kas 14:20 Bakan Bilgin Çıldır Havaalanı'nı İnceledi Bakan Bilgin Çıldır Havaalanı'nı İnceledi

  Çıldır Havaalanı'ndan detay görüntüler.

 • 06.11.2015 06 Kas 13:45 Bakan Bilgin: Çıldır Havalimanı Sivil Havacılığa Uygun Değil Bakan Bilgin: Çıldır Havalimanı Sivil Havacılığa Uygun Değil

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, özel uçakla geldiği Aydın Çıldır Havaalanı'nda inceleme yaptı.

 • 06.11.2015 06 Kas 13:14 Bakan Bilgin, Çıldır Havaalanı'nı İnceledi Bakan Bilgin, Çıldır Havaalanı'nı İnceledi

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Aydın’da meslek kuruluşları ve halkın sivil havacılığa açılmasını talep ettiği Çıldır Havaalanı’nda inceleme yaptı.

 • 05.11.2015 05 Kas 18:59 Bakan Bilgin, İTÜ Öğrencilerini Kabul Etti Bakan Bilgin, İTÜ Öğrencilerini Kabul Etti

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Denizcilik Fakültesi öğrencilerini kabul etti.

 • 01.11.2015 01 Kas 19:15 Bakan Bilgin'in Oy Kullandığı Sandıktan AK Parti Birinci Çıktı Bakan Bilgin'in Oy Kullandığı Sandıktan AK Parti Birinci Çıktı

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in oy kullandığı sandıkta, en fazla oyu AK Parti aldı.

 • 01.11.2015 01 Kas 14:34 Türkiye Sandık Başında Türkiye Sandık Başında

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, oyunu Süheyla-Sıtkı Alp İlkokulunda kullandı.

 • 29.10.2015 29 Eki 09:11 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, bağımsızlığın, özgürlüğün ve birliğin büyük bir coşkuyla tezahür ettiği bugünün, bu değerleri daha gür sesle tekrar etme günü olduğunu belirtti.

 • 27.10.2015 27 Eki 13:32 Cumhurbaşkanı Erdoğan : Vatanseverlik, Birlik ve Dayanışmayla Ortaya Çıkar Cumhurbaşkanı Erdoğan : Vatanseverlik, Birlik ve Dayanışmayla Ortaya Çıkar

  Imt (Uluslararası Mobil Telekomünikasyon) Yetkilendirme Belgesi İmza Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin yaptığı büyük ölçekli yatırımlara değinerek, "Milli ve yerli olmadığınız, bu ülkenin kalkınma sürecine destek vermediğiniz sürece 'Ben vatanseverim' diyemezsiniz" dedi.

 • 27.10.2015 27 Eki 13:16 4,5g Yetkilendirme Töreni 4,5g Yetkilendirme Töreni

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 4,5G olarak bilinen IMT-Advanced yetkilendirmesiyle Türkiye'de bilişim teknolojisi alanında yeni bir dönemin başladığını söyledi.

 • 27.10.2015 27 Eki 13:14 4.5g Imt-Advanced Yetki Belgesi' 4.5g Imt-Advanced Yetki Belgesi"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açılışın yapılması- BTK başkanı Ömer Fatih Sayan'ın konuşmaları- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in konuşması,- İmza töreni ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rixos Grand Ankara Otel'de düzenlenen "4.5G IMT-Advanced Yetki Belgesi" imza törenine katıldı.

 • 23.10.2015 23 Eki 11:40 Bilgin: 'Tib'de Herkes Asli Görevine Döndü' (1) Bilgin: "Tib'de Herkes Asli Görevine Döndü" (1)

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları "TİB'de herkes asli görevine döndü"- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: - "TİB'de yapılan bütün düzenlemeler, geçmişteki uygulamaların aksine daha hukuki bir çerçeveye oturtulmasına yönelik işler"- "Herkes asli görevine döndü, yetkiler sınırlandırıldı.

 • 23.10.2015 23 Eki 11:37 Bilgin: 'Tib'de Herkes Asli Görevine Döndü' (2) Bilgin: "Tib'de Herkes Asli Görevine Döndü" (2)

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları "TİB'de herkes asli görevine döndü"- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: - "TİB'de yapılan bütün düzenlemeler, geçmişteki uygulamaların aksine daha hukuki bir çerçeveye oturtulmasına yönelik işler"- "Herkes asli görevine döndü, yetkiler sınırlandırıldı.

 • 22.10.2015 22 Eki 12:08 Bakan Bilgin: '(4,5g İhalesi) İlk Aşamada 2 Milyar Avroluk Ödeme Önümüzdeki Hafta Yapılacak' Bakan Bilgin: "(4,5g İhalesi) İlk Aşamada 2 Milyar Avroluk Ödeme Önümüzdeki Hafta Yapılacak"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları 4,5G'de ilk ödeme haftaya- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: - "(4,5G ihalesi) İlk aşamada 2 milyar avroluk ödeme önümüzdeki hafta yapılacak"- "İlk ödemelerin yapılmasının ardından yetkilendirme belgeleri verilecek" ARİFE YILDIZ ÜNAL - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 4,5G ihalesinde, şirketlerin ilk aşamada gelecek haftaki organizasyon öncesinde Hazine'ye 2 milyar avroluk ödeme yapacaklarını; yetkilendirme belgelerinin bu ödemelerin ardından verileceğini söyledi.

 • 21.10.2015 21 Eki 16:09 Bilgin: 'Edirne'den Gaziantep'e Kadar Kesintisiz Bir Otoyol Koridorunu Oluşturmuş Olacağız' Bilgin: "Edirne'den Gaziantep'e Kadar Kesintisiz Bir Otoyol Koridorunu Oluşturmuş Olacağız"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları Bakan Bilgin AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "(İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprü) Önümüzdeki yılın mayıs ayı itibarıyla köprümüzü, bağlantılı otoyolları ile hizmete vereceğiz.

 • 21.10.2015 21 Eki 15:48 Bilgin: '(Üçüncü Köprü) Önümüzdeki Yılın Mayıs Ayı İtibarıyla Köprümüzü, Bağlantılı Otoyolları ile... Bilgin: "(Üçüncü Köprü) Önümüzdeki Yılın Mayıs Ayı İtibarıyla Köprümüzü, Bağlantılı Otoyolları ile...

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları Bakan Bilgin AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "(İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprü) Önümüzdeki yılın mayıs ayı itibarıyla köprümüzü, bağlantılı otoyolları ile hizmete vereceğiz.

 • 21.10.2015 21 Eki 13:18 Bilgin: '(4b Uydusu) Genel Bir İnternet Ucuzluğu Şeklinde Algılamamak Gerekir' Bilgin: "(4b Uydusu) Genel Bir İnternet Ucuzluğu Şeklinde Algılamamak Gerekir"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları ANKARA -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.

 • 21.10.2015 21 Eki 12:56 Bakan Bilgin, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (3) Bakan Bilgin, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (3)

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul Boğazı'nda yapılması planlanan 3 katlı tünelin büyüklüğü ve kapsamıyla dünyada ilk olacağını belirterek, projenin YİD modeli çerçevesinde ihale edilmesi için Kalkınma Bakanlığı nezdinde Yüksek Planlama Kurulunda (YPK) ilgili kurumlarla konunun incelendiğini söyledi.

 • 21.10.2015 21 Eki 12:50 Bilgin: '2016'nın Sonunda Avrasya Tüneli'ni İstanbulluların Hizmetine Sunacağız' Bilgin: "2016'nın Sonunda Avrasya Tüneli'ni İstanbulluların Hizmetine Sunacağız"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Bilgin'in açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin: "2016'nın sonunda Avrasya Tüneli'ni İstanbulluların hizmetine sunacağız"

 • 21.10.2015 21 Eki 12:28 Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (2) Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (2)

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Kazakistan'daki Baykonur Uzay Üssü'nden fırlatılan Türksat 4B uydusunun nihai olarak yörüngesine 27 Ekim günü oturacağını belirterek, "Ondan sonra da bir aylık bir test süreci başlayacak.

 • 21.10.2015 21 Eki 12:18 Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (1) Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (1)

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, terör olaylarının, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine götürdükleri hizmetleri olumsuz etkilediğini belirterek, "Şu an itibarıyla karayollarında 57 şantiyemiz kapalı durumda.

 • 21.10.2015 21 Eki 11:40 Bilgin: 'İzmit Körfez Köprüsü'nü, İnşallah Mart Ayında Trafiğe Açacağız' Bilgin: "İzmit Körfez Köprüsü'nü, İnşallah Mart Ayında Trafiğe Açacağız"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in açıklamaları-AA Editör Masası detayları ANKARA -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.

 • 21.10.2015 21 Eki 11:23 Bilgin: 'Türksat 4b Uydusunun Yörüngeye Oturtulmasında İlk Aşama Başarıyla Gerçekleşti' Bilgin: "Türksat 4b Uydusunun Yörüngeye Oturtulmasında İlk Aşama Başarıyla Gerçekleşti"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Bilgin'in açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin: Türksat 4B uydusunun yörüngeye oturtulmasında ilk aşama başarıyla gerçekleşti.

 • 21.10.2015 21 Eki 11:12 Bakan Bilgin Üçüncü Köprüde Yürüdü Bakan Bilgin Üçüncü Köprüde Yürüdü

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin- Yavuz Sultan Selim Köprüsü- Bakan Bilgin, köprü üzerinde yürüyüş yapmak için hazırlıklar yapıyor- Catwalking yürüyüşü- Bakan Bilgin'in açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, inşası devam eden 3. köprü olarak da bilinen Kuzey Marmara otoyolu projesi ile ilgili teknik inceleme gezisi yaptı.

 • 21.10.2015 21 Eki 11:06 Bilgin - Sosyal Medya Şirketleri ile Terör Saldırılarında İşbirliği Bilgin - Sosyal Medya Şirketleri ile Terör Saldırılarında İşbirliği

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in açıklamaları ANKARA -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.

 • 21.10.2015 21 Eki 10:58 Bilgin: 'Sosyal Medyayla Birlikte Kötü Niyetli Kullanıcılarında Suistimalleri ile Karşı Karşıyayız' Bilgin: "Sosyal Medyayla Birlikte Kötü Niyetli Kullanıcılarında Suistimalleri ile Karşı Karşıyayız"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Feridun Bilgin'in açıklamaları-AA Editör Masası detayı ANKARA -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.

 • 21.10.2015 21 Eki 10:43 Feridun Bilgin: 'Şu An İtibarıyla Karayollarında 57 Şantiyemiz Kapalı Durumda' Feridun Bilgin: "Şu An İtibarıyla Karayollarında 57 Şantiyemiz Kapalı Durumda"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Bilgin'in açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin: "(Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerindeki terör olayları) Şu an itibarıyla karayollarında 57 şantiyemiz kapalı durumda.

 • 20.10.2015 20 Eki 16:25 Kayseri Ulaştırma Bakanı: 2020'de Akdeniz ile Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine Başlanacak Kayseri Ulaştırma Bakanı: 2020'de Akdeniz ile Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine Başlanacak

  Ulaştırma Bakanı: 2020'de Akdeniz ile Karadeniz hızlı trenle birbirine başlanacak ULAŞTIRMA Bakanı Feridun Bilgin, 2020 yılında başta Akdeniz-Karadeniz'de Samsun- Antalya hattı olmak üzere, Edirne'den Kars'a, İzmir'den Erzurum'a kadar yurdun dört bir yanının hızlı trenle vatandaşların yolculuk yapabileceğini söyledi.

 • 20.10.2015 20 Eki 16:00 Bakan Bilgin, AA Editör Masası'na Konuk Olacak Bakan Bilgin, AA Editör Masası'na Konuk Olacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin, yarın AA Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak.

 • 20.10.2015 20 Eki 14:38 Bakan Bilgin: 2020'de Akdeniz-Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine Bağlanacak Bakan Bilgin: 2020'de Akdeniz-Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine Bağlanacak

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 2020 yılında, başta Samsun- Antalya hattı olmak üzere, Edirne'den Kars'a, İzmir'den Erzurum'a kadar yurdun dört bir yanında vatandaşların hızlı trenle yolculuk yapabileceğini söyledi.

 • 20.10.2015 20 Eki 13:39 Kayseri'ye Yeni Havaalanı Müjdesi Kayseri'ye Yeni Havaalanı Müjdesi

  Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kayseri’ye gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Kayseri Havaalanı ile ilgili olarak projeler hazırlandığını söyleyerek, “Ya iç hatlar şeklinde komple yeni bir bina yapılacak ya da bütün terminal ihtiyaç olursa bir çalışmamız olacak” dedi.

 • 19.10.2015 19 Eki 23:59 Bakan Bilgin: 'Türkiye'nin Icao'da Daha Fazla Etkin Olmasını Arzu Ediyoruz' Bakan Bilgin: "Türkiye'nin Icao'da Daha Fazla Etkin Olmasını Arzu Ediyoruz"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in konuşması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: - "Büyüyen havacılığımızın emniyetli, çevreye duyarlı, rekabetçi ve üretken şekilde devam etmesi yönünde kararlıyız" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, "Büyüyen havacılığımızın emniyetli, çevreye duyarlı, rekabetçi ve üretken şekilde devam etmesi yönünde kararlıyız" dedi.

 • 19.10.2015 19 Eki 23:37 Antalya'da Raylı Sistem Temel Atma Töreni Antalya'da Raylı Sistem Temel Atma Töreni

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'den görüntü- Vatandaşlardan görüntü- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in konuşması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Antalya'yı iç bölgelere bağlamak için hızlı tren hatlarının projelendirildiğini belirterek, "İnşallah 2020 yılında Antalya'ya hızlı tren seferlerini başlatmış olacağız" dedi.

 • 19.10.2015 19 Eki 23:15 Görüntülü Haber) Eski Bakan Elvan Makasına Hızlı Davrandı Görüntülü Haber) Eski Bakan Elvan Makasına Hızlı Davrandı

  Antalya'da 3 köprülü kavşağın açılışına katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, yeni Bakan Feridun Bilgin'in de olduğu törende makasına hızlı davrandı ve protokolun tam kadro katıldığı açılışta kurdeleyi kestiren isim oldu.

 • 19.10.2015 19 Eki 23:00 Antalya - Eski Bakan Elvan Makasına Hızlı Davrandı Antalya - Eski Bakan Elvan Makasına Hızlı Davrandı

  Eski bakan Elvan makasına hızlı davrandı Antalya'da 3 köprülü kavşağın açılışına katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, yeni Bakan Feridun Bilgin'in de olduğu törende makasına hızlı davrandı ve protokolun tam kadro katıldığı açılışta kurdeleyi kestiren isim oldu.

 • 19.10.2015 19 Eki 22:41 Eski Bakan Elvan Makasına Hızlı Davrandı Eski Bakan Elvan Makasına Hızlı Davrandı

  Antalya'da 3 köprülü kavşağın açılışına katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, yeni Bakan Feridun Bilgin'in de olduğu törende makasına hızlı davrandı ve protokolun tam kadro katıldığı açılışta kurdeleyi kestiren isim oldu.

 • 19.10.2015 19 Eki 20:19 Bakan Bilgin: 'Türkiye'de Otoyol Seferberliği Başlattık' Bakan Bilgin: "Türkiye'de Otoyol Seferberliği Başlattık"

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, temeli atılan hafif raylı sistemin Expo 2016 Antalya’ya kadar açılışının gerçekleştirileceğini belirterek, hızlı tren seferlerinin ise 2020 yılında başlayacağını kaydetti.

 • 19.10.2015 19 Eki 12:38 İstanbul Yeni Havalimanı Proje Finansmanı İmza Töreni İstanbul Yeni Havalimanı Proje Finansmanı İmza Töreni

  İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk etap yatırımına yönelik 4,5 milyar avroluk finansman paketi imzalandı.

 • 19.10.2015 19 Eki 10:58 Nihat Özdemir: 'Hedefimiz 3'üncü Havalimanını 2018'in İlk Çeyreğinde Açmak' Nihat Özdemir: "Hedefimiz 3'üncü Havalimanını 2018'in İlk Çeyreğinde Açmak"

  3’üncü Havalimanı’nda inşaatın aralıksız devam ettiğini belirten İGA Havalimanı İşletmesi Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Özdemir, “Hedefimiz 2018’in ilk çeyreğinde işletmeye açmaktır.

 • 17.10.2015 17 Eki 13:12 Yeni Haberleşme Uydusu Türksat 4b, Uzaya Fırlatıldı.! Yeni Haberleşme Uydusu Türksat 4b, Uzaya Fırlatıldı.!

  Yeni haberleşme uydusu Türksat 4B, uzaya fırlatıldı.

Advertisement