Son dakika Feridun Metin haberleri, Feridun Metin son dakika, son dakika Feridun Metin

Son Dakika Feridun Metin Haberleri

Son dakika Feridun Metin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son feridun metin haberleri anında burada.

 • 16.07.2015 22:50 Gap Yatırımlarına Terör Engeli Gap Yatırımlarına Terör Engeli

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - GAP yatırımlarına terör engeli- Siirt'te son 5 yılda yapımı tamamlanan ve elektrik üretimi yapan Alkumru ve Kiralık barajları GAP yatırımlarına terör engeli-GAP kapsamındaki baraj ve hidroelektrik santrallerinin büyük kısmı işletmeye açıldı, bazı barajların inşasının ise terör örgütü PKK'nın saldırıları nedeniyle gecikeceği öngörülüyor.

 • 16.07.2015 11:30 Gap Yatırımlarına Terör Engeli Gap Yatırımlarına Terör Engeli

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mardin'in Dargeçit ilçesinde ılısu barajından genel ve detay görüntüler GAP yatırımlarına terör engeli- GAP kapsamında Güneydoğu Anadolu Bölgesi için planlanan barajların büyük kısmı işletmeye açılırken, terör örgütü PKK'nın saldırıları nedeniyle bazı barajların yapımında gecikme bekleniyor- Silvan ve Ilısu barajlarının planlanan tarihte hizmete girmesini engelleyen terörist saldırılar, 356 bin kişinin istihdama kavuşmasına da mani oluyor- Bölgede işletmeye açılan 10 HES sayesinde bugüne kadar 24,2 milyar dolar tutarında 403 milyar kilovat saat enerji üretildi, son 12 yılda hayata geçirilen projelerle sulanan araziler 424 bin hektara ulaştı ÖZGÜR AYAYDIN - Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde GAP kapsamındaki baraj ve hidroelektrik santrallerinin (HES) büyük kısmı işletmeye açıldı, bazı barajların inşasının ise terör örgütü PKK'nın saldırıları nedeniyle gecikeceği öngörülüyor.

 • 16.07.2015 11:22 Gap Yatırımlarına Terör Engeli

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde GAP kapsamındaki baraj ve hidroelektrik santrallerinin (HES) büyük kısmı işletmeye açıldı, bazı barajların inşasının ise terör örgütü PKK'nın saldırıları nedeniyle gecikeceği öngörülüyor.

 • 10.02.2015 17:39 Düzeltme-"Asıl Paralel Devlet Güneydoğu'da Kuruldu"

  Sayın abonemiz;"Asıl paralel devlet Güneydoğu’da kuruldu" başlıklı haberde BBP Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler'in soyadı sehven Şendiller olarak yer almıştır.

 • 10.02.2015 17:00 BBP'li Şendiller: Asıl Paralel Devlet Güneydoğu'da Kuruldu BBP'li Şendiller: Asıl Paralel Devlet Güneydoğu'da Kuruldu

  Bbp Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şendiller, PKK'nın Güneydoğu'da vergi daireleri, asker alma daireleri, halk mahkemeleri adıyla mahkemeler oluşturduğunu bir başka ifadeyle Güneydoğu'da fiilen paralel bir devlet kurduklarını öne sürdü.

 • 10.02.2015 16:58 Asıl Paralel Devlet Güneydoğu'da Kuruldu"

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şendiller, PKK'nın İmralı ve Kandil’den aldıkları talimatlarla Güneydoğu’da vergi daireleri, asker alma daireleri, halk mahkemeleri adıyla mahkemeler oluşturduğunu yani Güneydoğu’da fiilen paralel bir devlet kurulduğunu söyledi.

 • 09.02.2015 17:09 Dargeçit'te Öldürülen İşçinin Cenazesi Defnedildi Dargeçit'te Öldürülen İşçinin Cenazesi Defnedildi

  Dargeçit'teki cinayet- Mardin'in Dargeçit ilçesinde önceki gün öldürülen Kürşat Metin'in cenazesi, memleketi Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde defnedildi Mardin'in Dargeçit ilçesinde önceki gün öldürülen Kürşat Metin, memleketi Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde toprağa verildi.

 • 09.02.2015 16:49 Dargeçit'teki Cinayet

  Mardin'in Dargeçit ilçesinde önceki gün öldürülen Kürşat Metin'in cenazesi, memleketi Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde defnedildi.

 • 09.02.2015 15:50 Mardin'de Öldürülen Nevşehirli İşçi Toprağa Verildi Mardin'de Öldürülen Nevşehirli İşçi Toprağa Verildi

  Mardin'de öldürülen inşaat işçisi 56 yaşındaki Kürşat Metin, doğum yeri olan Nevşehir'in Kozaklı İlçesi'nde toprağa verildi.