SON DAKİKA FİGAN HABERLERİ

Son Dakika Figan Haberleri

 • 30 Kasım 2018 09:41 MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim 38 yıl sonra öldürülen babasının koltuğunda MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim: "Babanızın 38 yıl sonra makamına geliyorsunuz.
 • 30 Kasım 2018 09:24 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda Türkiye’nin en karmaşık dönemlerinden, sağ-sol çatışmalarının yaşandığı 1980 yılında suikast sonucu yaşamını yitiren MHP İzmir İl Eski Sekreteri Turan İbrim’in oğlu Mehmet İbrim, 38 yıl sonra babasının görev yaptığı koltuğa oturdu.
 • 20 Kasım 2018 14:44 Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz (6) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisindeki adaylık başvurularına ilişkin: "Gece gündüz çalışacağız. Noksanlarımız varsa tamamlayacağız. Yolunu şaşıranlar varsa ya ıslah ya tasfiye edeceğiz.
 • 20 Kasım 2018 14:28 Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, partisindeki adaylık başvurularına ilişkin: "Gece gündüz çalışacağız. Noksanlarımız varsa tamamlayacağız. Yolunu şaşıranlar varsa ya ıslah ya tasfiye edeceğiz.
 • 20 Kasım 2018 14:26 Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisindeki adaylık başvurularına ilişkin: "Gece gündüz çalışacağız. Noksanlarımız varsa tamamlayacağız. Yolunu şaşıranlar varsa ya ıslah ya tasfiye edeceğiz.
 • 20 Kasım 2018 13:41 AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gezi Parkı olaylarını yapanların finansörü konumunda olan, şu anda cezaevinde bulunan kişiyle iltisaklı, aralarında akademisyenlerin de olduğu birçok kişi geçenlerde gözaltına alındı.
 • 20 Kasım 2018 13:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bunun Adı Gericiliktir" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bunun adı gericiliktir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Dünyanın kendisini 21. Yüzyılın ikinci yarısına hazırlamaya başladığı bir dönemde birileri ısrarla 1940'ların, 60'ların, 70'lerin, 90'ların baskı iklimine taşımaya çalışıyor olması manidardır.
 • 20 Kasım 2018 12:56 Batı'nın 'Gezi' İkiyüzlülüğüne Sert Tepki Batı'nın 'Gezi' İkiyüzlülüğüne Sert Tepki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı vandallığına ilişkin yeni gözaltılara tepki gösteren Batı dünyasına sert sözlerle yüklenerek, "Siz bunları bizim külahımıza anlatın" dedi.
 • 16 Kasım 2018 11:05 Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya'nın 'Kasım' sıcağı, salatalık fiyatını 4 kat dibe çekti Üretim fazlalığı nedeniyle fiyatı aniden 2 TL'den 50 kuruşa düşen salatalık, alıcı bulamıyor Sıcak hava sebebiyle üretime ara verilmeyen salatalıkta üretim fazlalığı yaşandı Antalya Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği...
 • 16 Kasım 2018 10:22 Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya’da bitmeyen yaz sebebiyle sıcak havayı fırsat silen çiftçi salatalık üretimine devam edince üretim fazlalığı yaşandı.
 • 14 Kasım 2018 11:30 Arkadaş Cinayetinin Davasının Görülmesine Devam Edildi Arkadaş Cinayetinin Davasının Görülmesine Devam Edildi Esenyurt’ta arkadaşını arabayla ezerek öldürdüğü iddia edilen Güner Alvanoğlu’nun davasının görülmesine devam edildi.
 • 10 Kasım 2018 09:54 Posof'lu Aşık Sabit Müdami Vefatının 50. Yılında Anıldı Posof'lu Aşık Sabit Müdami Vefatının 50. Yılında Anıldı Posof’lu aşık Sabit Müdami Ataman, vefatının 50. Yılında Posof Merkez Cami’inde yatsı namazından önce Mevlit programı ile anıldı.
 • 01 Kasım 2018 16:19 Rahminde Sargı Bezi Unutulan Kadının Ölümüne Neden Olan Doktor ve Hemşireye Ceza (2) Buca'da oturan Harika Kanık, çocukluk aşkı, özel güvenlik görevlisi Figani Kanık (26) ile evlendikten sonra hamile kaldı, 13 Nisan 2016 tarihinde özel hastanede doğum yaptı
 • 01 Kasım 2018 16:04 İzmir Rahminde Sargı Bezi Unutulan Kadının Ölümüne Neden Olan Doktor ve Hemşireye Ceza İzmir Rahminde Sargı Bezi Unutulan Kadının Ölümüne Neden Olan Doktor ve Hemşireye Ceza Buca'da oturan Harika Kanık, çocukluk aşkı, özel güvenlik görevlisi Figani Kanık (26) ile evlendikten sonra hamile kaldı, 13 Nisan 2016 tarihinde özel hastanede doğum yaptı
 • 25 Ekim 2018 14:42 Çöken Tavanın Altında Kalan Kadın Doktor Korku Dolu Anları Anlattı Çöken Tavanın Altında Kalan Kadın Doktor Korku Dolu Anları Anlattı Diyarbakır’da kaçak yapının çöken tavanının altında kalarak yaralanan Dr. Suzan Kuday Balık, “O an çok kötüydü, kelimelerle anlatılamaz, bir ölüm korkusu yaşadım. Oradan sağ çıkabileceğimizi düşünemedim” dedi.
 • 25 Ekim 2018 13:26 Diyarbakır'da Kaldırım Çöktü, Doktor ve Hemşire İçine Düştü Diyarbakır'da kaldırım çöktü, doktor ve hemşire içine düştü (EK)1)DOKTOR, DEHŞET ANLARINI DHA'YA ANLATTIDiyarbakır'da, işinden çıkarak hemşire Özlem Duymaz ile evine gidirken üzerinde yürüdükleri ve sonradan üstü kapatılanarak kaldırım gibi yapılan zeminin çökmesi ile yaralanan Dr.
 • 16 Ekim 2018 23:10 HDP, 6'ncı Yılı İçin Hazırladığı Videoda Demirtaş ve Yüksekdağ'a Yer Vermedi HDP, 6'ncı Yılı İçin Hazırladığı Videoda Demirtaş ve Yüksekdağ'a Yer Vermedi Sosyal medyada bazı kullanıcılar, HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figan Yüksekdağ'ın videoda olmadığını iddia etti
 • 30 Ağustos 2018 09:02 Batuhan Yaşar: "Terör Örgütü 300 Dolara Çocuk Topluyor.." İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye Gazetesindeki köşesinde, terör örgütü PKK’nın 30 yıldır ilk kez bu kadar zor ve çaresiz duruma düştüğüne dikkat çekti.
 • 20 Ağustos 2018 12:18 İslam Coğrafyasının Silkelenmesi Kaçınılmazdır" Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, "İnfak gibi son derece kıymetli bir sosyal dayanışma emrine muhatap olan İslam toplumlarının kardeşlerini alabora olan teknelerde boğularak, hınca hınç dorselerde havasızlıktan kaybetmiş bir şekilde görmesi kadar acı...
 • 10 Temmuz 2018 14:54 Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kadınların artık bir arada olmaları gerektiğine ve yapılan her türlü istismarlara karşı tepkilerini göstermeleri gerektiğini belirtip, "Çocuğa ve kadına yönelik cinsel istismar ve şiddeti önlemek yerine, suç gerçekleştikten sonra kısasa kısas ve Ortaçağ mantığına dayalı, evrensel hukuk ilkelerine aykırı bir şekilde kullanılan idam çığırtkanlığı hiçbir şekilde çözüm teşkil etmez
 • 10 Temmuz 2018 13:01 Muğla Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kadınların artık bir arada olmaları gerektiğine ve yapılan her türlü istismarlara karşı tepkilerini göstermeleri gerektiğini belirtip, Çocuğa ve kadına yönelik cinsel istismar ve şiddeti önlemek yerine, suç gerçekleştikten sonra kısasa kısas ve Ortaçağ mantığına dayalı, evrensel hukuk ilkelerine aykırı bir şekilde kullanılan idam çığırtkanlığı hiçbir şekilde çözüm teşkil etmez
 • 10 Temmuz 2018 12:48 Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kadınların artık bir arada olmaları gerektiğine ve yapılan her türlü istismarlara karşı tepkilerini göstermeleri gerektiğini belirtip, "Çocuğa ve kadına yönelik cinsel istismar ve şiddeti önlemek yerine, suç gerçekleştikten sonra kısasa kısas ve Ortaçağ mantığına dayalı, evrensel hukuk ilkelerine aykırı bir şekilde kullanılan idam çığırtkanlığı hiçbir şekilde çözüm teşkil etmez
 • 10 Temmuz 2018 11:48 Görevleri Görevleri "Hayat" Kurtarmak (2) Kuzey Anadolu Fay Hattı'nda yer alan yüzde 65'i ormanlarla kaplı Bolu'da görev yapan Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, doğal afetlerin yanı sıra engebeli ve yüksek araziler ile su üstünde yaptıkları arama kurtarma operasyonlarında zorlu görevlerin üstesinden geliyor.
 • 02 Temmuz 2018 15:26 Nijeryalı İmam, Saldırıya Uğrayan Hristiyan Çiftçileri Canı Pahasına Kurtardı Nijeryalı İmam, Saldırıya Uğrayan Hristiyan Çiftçileri Canı Pahasına Kurtardı Nijerya'nın Plateau eyaletinde, Müslüman sığır çobanlarının rastgele ateş açıp yağmaladığı komşu Hristiyan köyünden kaçan 262 kişiyi camisinde ve evinde saklayan imam ülkede kahraman ilan edildi.
 • 18 Haziran 2018 14:45 Erdoğan'ın Antalya Mitingine Büyükşehir'in Projeleri Damga Vurdu Erdoğan'ın Antalya Mitingine Büyükşehir'in Projeleri Damga Vurdu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya mitingine Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri damga vurdu.
 • 16 Haziran 2018 20:26 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "24 Haziran'da Kim Kimin Apoletini Sökecek, Gelin Bunun Hesabını Soralım" Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yurt dışındaki vatandaşların, büyük fedakarlık göstererek sandıklara gittiğini belirterek, "Bu sabah Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştüm.
 • 16 Haziran 2018 19:33 AK Parti'nin Antalya Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yurt dışındaki vatandaşların, büyük fedakarlık göstererek sandıklara gittiğini belirterek, "Bu sabah Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştüm.
 • 08 Haziran 2018 12:55 8 Yıllık Sır Cinayette Kıskançlık Şüphesi 8 Yıllık Sır Cinayette Kıskançlık Şüphesi Ankara’da 8 yıl önce evinin banyosunda 18 yerinden bıçaklanmış halde ölü bulunan kadını kocasının kıskançlık nedeniyle öldürdüğü iddia edildi.
 • 03 Haziran 2018 22:02 Her Zaman Filistin Halkının Yanında Olmaya Devam Edeceğiz Her Zaman Filistin Halkının Yanında Olmaya Devam Edeceğiz" TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Şartlar ne olursa olsun, kim nerede durursa dursun biz her zaman Filistin halkının yanında olmaya devam edeceğiz.
 • 22 Mayıs 2018 16:24 MHP Mersin Milletvekili Adaylarından Silifke'ye Ziyaret Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin milletvekili adayı Olcay Kılavuz, "Cumhur İttifakı ve cumhurbaşkanlığı seçimini başarı ve zaferle tamamlayacağız." dedi.
 • 21 Mayıs 2018 01:08 Bodrum'da Nekbe'nin 70. Yılı Anma Etkinliği Bodrum'da Nekbe'nin 70. Yılı Anma Etkinliği Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan da savaşın asıl mağdurlarının kadınlar ve çocuklar olduğunu ifade etti
 • 21 Mayıs 2018 00:16 Bodrum'da Nekbe'nin 70. Yılı Anma Etkinliği Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan da savaşın asıl mağdurlarının kadınlar ve çocuklar olduğunu ifade etti
 • 07 Mayıs 2018 14:54 1.5 Yaşındaki İkizlerinden Birini Kaybeden Baba Açıklaması 1.5 Yaşındaki İkizlerinden Birini Kaybeden Baba Açıklaması KOCAELİ(İHA) – Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bir apartmanın 4. katındaki balkondan düşerek hayatını kaybeden 1.5 yaşındaki bebeğin babası, olayda kendisinin ihmali olduğunu söyleyerek, "Bu vicdan azabıyla nasıl yaşarım bilmiyorum" dedi.
 • 25 Nisan 2018 11:33 Ermeni Çetelerin Katliamlarına Yabancı Komutanlar Bile Tepki Göstermiş Rusların desteğiyle 1. Dünya Savaşı yıllarında Ermeni çetelerince doğu illerindeki Türklere yönelik gerçekleştirilen ve yüzlerce masumun diri diri yakıldığı katliamlara o dönem yabancı komutanların bile kayıtsız kalamadığı, tepki gösterdiği belirtildi.
 • 22 Nisan 2018 11:01 Simitçi Ablukaya Alınan Doğu Guta'ya Bir Kamyon Yardım Gönderdi Simitçi Ablukaya Alınan Doğu Guta'ya Bir Kamyon Yardım Gönderdi Kocaeli’nin Derince ilçesinde geçimini simit satarak sürdüren Erkan Ayhan, internette ağlarken gördüğü yardıma muhtaç Doğu Gutalı kız rüyasına girince kampanya başlatarak topladığı bir kamyon dolusu yardımı Suriye’ye gönderdi.
 • 21 Nisan 2018 11:52 Çocukların Servislerde Unutulmaması İçin Tse Onaylı Sistem Geliştirdiler İZMİR'in Çiğli ilçesinde, kreş servisinde unutulan 3 yaşındaki Alperen Sakin'in ölümünün ardından, bir üniversite, çocukların araçlarda unutulmasına son verecek TSE onaylı sistem geliştirdi.
 • 21 Nisan 2018 11:24 İzmir-Bu Teknolojiyle Servislerde Artık Çocuk Unutulmayacak İzmir-Bu Teknolojiyle Servislerde Artık Çocuk Unutulmayacak İzmir-Bu teknolojiyle servislerde artık çocuk unutulmayacakBu teknolojiyle servislerde artık çocuk unutulmayacakİZMİR'in Çiğli ilçesinde, kreş servisinde unutulan 3 yaşındaki Alperen Sakin'in ölümünün ardından, bir üniversite çocukların araçlarda unutulmasına son verecek TSE onaylı...
 • 21 Nisan 2018 11:15 Bu Teknolojiyle Servislerde Artık Çocuk Unutulmayacak İZMİR'in Çiğli ilçesinde, kreş servisinde unutulan 3 yaşındaki Alperen Sakin'in ölümünün ardından, bir üniversite çocukların araçlarda unutulmasına son verecek TSE onaylı sistem geliştirdi.
 • 21 Nisan 2018 10:48 Dha Yurt Bülteni - 3 Bitlis, karla beyaza büründüBitlis, kent merkezine sabah saatlerinde kar yağdı.
 • 19 Nisan 2018 20:59 Çengelköy ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgal edilmesi ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 14'ü eski polis 117 sanığın yargılandığı davada, sanıkların...
 • 01 Nisan 2018 11:05 Simitçi Erkan "Yeryüzündeki Cehenneme" Kayıtsız Kalamadı Kocaeli'de 15 yıldır sokaklarda simit satan Erkan Ayhan, bombardımanlar nedeniyle "yeryüzündeki cehennem" olarak tanımlanan, Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin abluka altında tuttuğu Doğu Guta'da yaşanan insanların dramına kayıtsız kalamayarak yardım için iki günlük kazancını bağışladı.
 • 28 Mart 2018 08:31 Dha Yurt Bülteni - 1 "DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"Duruşma çıkışında konuşan Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, bunun ensest davası olduğunu belirterek, kendi hakkını aramayan 3 yaşında bir şeyler yaşayan bir çocuğun davasının peşinde koşturduklarını, bu dava nereye giderse gitsin peşinde olacaklarını söyledi
 • 27 Mart 2018 19:28 Mağdur Küçük Kız Zorla Mahkemeye Getirilecek 'DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ'Duruşma çıkışında konuşan Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, bunun ensest davası olduğunu belirterek, kendi hakkını aramayan 3 yaşında bir şeyler yaşayan bir çocuğun davasının peşinde koşturduklarını, bu dava nereye giderse gitsin peşinde olacaklarını söyledi
 • 27 Mart 2018 19:02 Dha Yurt Bülteni-18 "DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"Duruşma çıkışında konuşan Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, bunun ensest davası olduğunu belirterek, kendi hakkını aramayan 3 yaşında bir şeyler yaşayan bir çocuğun davasının peşinde koşturduklarını, bu dava nereye giderse gitsin peşinde olacaklarını söyledi
 • 27 Mart 2018 18:52 Muğla Mağdur Küçük Kız Zorla Adliyeye Getirilecek Muğla Mağdur Küçük Kız Zorla Adliyeye Getirilecek "DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"Duruşma çıkışında konuşan Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, bunun ensest davası olduğunu belirterek, kendi hakkını aramayan 3 yaşında bir şeyler yaşayan bir çocuğun davasının peşinde koşturduklarını, bu dava nereye giderse gitsin peşinde olacaklarını söyledi
 • 18 Mart 2018 11:27 İşitme Engellilerden Çanakkale Zaferi'nin 103. Yılında Duygusal Video İşitme engelli vatandaşlar, Çanakkale Zaferi’nin 103. yılı dolayısıyla duygusal bir video hazırladı.
 • 17 Mart 2018 18:07 Yüreklerindeki Çanakkale'yi İşaret Diliyle Anlattılar Yüreklerindeki Çanakkale'yi İşaret Diliyle Anlattılar İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneğince işaret diliyle "Yüreğimizin Sesiyle Çanakkale" klibi hazırlandı.
 • 17 Mart 2018 16:37 Yüreklerindeki Çanakkale'yi İşaret Diliyle Anlattılar İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneğince işaret diliyle "Yüreğimizin Sesiyle Çanakkale" klibi hazırlandı.
 • 13 Mart 2018 22:33 Bir Varoluş Hamlesi: Afrin Bir Varoluş Hamlesi: Afrin" Konferansı - Güvenlik ve Strateji Uzmanı Ağar Güvenlik ve Strateji Uzmanı Abdullah Ağar, "YPG/PKK'nın başta uyuşturucu parası olmak üzere milyarlarca dolar parasıyla satın almış olduğu silahlar, teçhizatlar, mühimmatlar, patlayıcılar, gasbettikleri, Irak ve Suriye ordusundan çaldığı, depolarını patlattığı, yine silah, teçhizat ve...
 • 13 Mart 2018 20:32 Bir Varoluş Hamlesi: Afrin" Konferansı Güvenlik ve Strateji Uzmanı Abdullah Ağar, "YPG/PKK'nın başta uyuşturucu parası olmak üzere milyarlarca dolar parasıyla satın almış olduğu silahlar, teçhizatlar, mühimmatlar, patlayıcılar, gasbettikleri, Irak ve Suriye ordusundan çaldığı, depolarını patlattığı, yine silah, teçhizat ve...