SON DAKİKA FİGAN HABERLERİ

Son Dakika Figan Haberleri

 • 14 Mart 2019 18:42 İYİ Partili Koray Aydın'dan Seçime Günler Kala İddialı Sözler: Ankara Bitti, İstanbul'da da İmamoğlu Öne Geçti İYİ Partili Koray Aydın'dan Seçime Günler Kala İddialı Sözler: Ankara Bitti, İstanbul'da da İmamoğlu Öne Geçti İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, yerel seçimlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Bana göre Ankara bitti zaten. İstanbul'da da Sayın İmamoğlu öne geçti, ben arayı daha da açacağını düşünüyorum" dedi.
 • 14 Mart 2019 18:41 Antalya Koray Aydın Ankara Bitti, İstanbul'da İmamoğlu Öne Geçti Antalya Koray Aydın Ankara Bitti, İstanbul'da İmamoğlu Öne Geçti Koray Aydın Ankara bitti, İstanbul'da İmamoğlu öne geçtiİYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, büyükşehirler açısından bakıldığında gittikçe netleşen tablo olduğunu belirterek, Bana göre Ankara bitti zaten.
 • 14 Mart 2019 18:13 Koray Aydın: Ankara Bitti, İstanbul'da İmamoğlu Öne Geçti Koray Aydın: Ankara Bitti, İstanbul'da İmamoğlu Öne Geçti İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, büyükşehirler açısından bakıldığında gittikçe netleşen tablo olduğunu belirterek, "Bana göre Ankara bitti zaten. İstanbul'da da Sayın İmamoğlu öne geçti, ben arayı daha da açacağını düşünüyorum" dedi.
 • 07 Mart 2019 10:10 CHP'li Sandal: CHP'li Sandal: "Bayraklı'da Meydan Sorunu Var" Sandal'ı evlerinde ağırlayan Bayraklılar'ın sofrasına konuk olan Sandal, Osmangazi'deki bir ev ziyaretinde ise Ozan Aşık Figani Uygur tarafından sazlı sözlü karşılandı
 • 24 Şubat 2019 16:37 Ekinci'den Esnaf Vurgusu Ekinci'den Esnaf Vurgusu Millet İttifakı Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, Niyazi Mısri caddesi üzerinde kurulan Pazar esnafını ziyaret etti.
 • 19 Şubat 2019 13:56 Engelli Vatandaşa Sıcak Yuva Engelli Vatandaşa Sıcak Yuva Alınan bilgiye göre, Vali Bilgin, Demirköy ilçesine bağlı Limanköy'e yaptığı ziyaret sırasında yol kenarında oturan zihinsel engelli Figani Kurt'u (56) fark etti
 • 19 Şubat 2019 12:48 Engelli Vatandaşa Sıcak Yuva Engelli Vatandaşa Sıcak Yuva Alınan bilgiye göre, Vali Bilgin, Demirköy ilçesine bağlı Limanköy'e yaptığı ziyaret sırasında yol kenarında oturan zihinsel engelli Figani Kurt'u (56) fark etti
 • 13 Şubat 2019 12:34 Bir 14 Şubat Sevgililer Günü Manifestosu: Kahrolsun Aşk! Bir 14 Şubat Sevgililer Günü Manifestosu: Kahrolsun Aşk! Aşkın gözünün kör olduğu söylenir; Aslında gözlerimiz abartılı bir aşk masalıyla kör ediliyor olabilir mi? Yazar ve filozof Mark Vernon'a göre insanların bitmek bilmeyen ve gerçek olamayacak kadar mükemmel olan aşk ve romantizm arayışı, mutsuzluktan başka bir şey getirmiyor.
 • 12 Şubat 2019 14:55 Yerel Seçimlere Doğru Yerel Seçimlere Doğru Taşova ilçesinde, AK Parti Seçim İrtibat Bürosu törenle açıldı.
 • 07 Şubat 2019 16:48 Dha İstanbul Bülteni-5 (ÖZEL) 1- CAM TAKMAYA GELDİ, ÇÖKEN BİNANIN ALTINDA KALDIHaber Kamera- Ramazan EĞRİ/ Cemil ÖZDEMİR/ Gamze ŞİMŞEK- İstanbul DHAKartal'da çöken 8 katlı binanın altında kalanlardan birinin de giriş kata cam takmaya gelen camcı olduğu öğrenildi.
 • 07 Şubat 2019 16:29 Yaşlı Adamın 53 Yıllık Eşini Öldürme Davası İSTANBUL(AA) - Sarıyer'de 53 yıllık eşi Esma Aksakal'ı kıskançlık nedeniyle bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla "eşe karşı kasten öldürme" suçundan tutuklu yargılanan Bilal Aksakal (85), savunmasında, "53 sene sonra böyle bir şey yapmaktan utanç duyuyorum.
 • 07 Şubat 2019 16:25 53 Yıllık Eşini Öldüren 85 Yaşındaki Sanık Gözyaşları İçinde Savunma Yaptı Sosyal medya hesabı üzerinden başka kişiler ile konuştuğu gerekçesiyle kıskandığı eşini öldüren 85 yaşındaki Bilal Aksakal 'ın yargılanmasına devam edildi.
 • 07 Şubat 2019 16:08 Annesini Öldüren Babasından Şikayetçi Olmadı Sarıyer'deki 76 yaşındaki eşi Esme Aksakal'ı başka erkeklerle yazıştığını söyleyip bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan 83 yaşındaki Bilal Aksal hakkında savcı mütalaasını bildirdi.
 • 07 Şubat 2019 16:05 Geniş Haber) - Annesini Öldüren Babasından Şikayetçi Olmadı SARIYER'deki 76 yaşındaki eşi Esme Aksakal'ı başka erkeklerle yazıştığını söyleyip bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan 83 yaşındaki Bilal Aksal hakkında savcı mütalaasını bildirdi.
 • 01 Şubat 2019 16:39 Doğal Afet Nedeniyle Portakal Fiyatı Artacak' Doğal Afet Nedeniyle Portakal Fiyatı Artacak' ANTALYA'da geçen hafta yaşanan hortum felaketi sonrasında zarar gören portakal bahçelerinde ürünler kullanılamaz hale geldi.
 • 30 Ocak 2019 21:30 Mardin Pervin Buldan 31 Mart Seçimleri Tarihi Bir Dönüm Noktasıdır Mardin Pervin Buldan 31 Mart Seçimleri Tarihi Bir Dönüm Noktasıdır Buldan, konuşmasının ardından, HDP'nin Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adaylarının Ahmet Türk ve Necla Figan Altındağ, Nusaybin Belediye Eş Başkan adaylarının Semire Nergiz ve Ferhat Kut, Kızıltepe Belediye Eş Başkan adaylarının Nülifer Elik Yılmaz ve Salih Kuday, Derik Belediye Eş Başkan adaylarının Mülkiye Esmez ve Mehmet Şerif Kıran, Artuklu Belediye Başkan adayının Nurettin Turgay, Dargeçit Belediye Eş Başkan adaylarının Mevlüde Çelebi ve Ahmet İnci, Mazıdağı Belediye Eş Başkan adaylarının Nalan Özaydın ve İbrahim Çoko ile Midyat Belediye Eş Başkan adaylarının Rezan Tasman ve Osman Demirci olduğunu açıkladı
 • 30 Ocak 2019 16:17 Pervin Buldan: 31 Mart Seçimleri Tarihi Bir Dönüm Noktasıdır Buldan, konuşmasının ardından, HDP'nin Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adaylarının Ahmet Türk ve Necla Figan Altındağ, Nusaybin Belediye Eş Başkan adaylarının Semire Nergiz ve Ferhat Kut, Kızıltepe Belediye Eş Başkan adaylarının Nülifer Elik Yılmaz ve Salih Kuday, Derik Belediye Eş Başkan adaylarının Mülkiye Esmez ve Mehmet Şerif Kıran, Artuklu Belediye Başkan adayının Nurettin Turgay, Dargeçit Belediye Eş Başkan adaylarının Mevlüde Çelebi ve Ahmet İnci, Mazıdağı Belediye Eş Başkan adaylarının Nalan Özaydın ve İbrahim Çoko ile Midyat Belediye Eş Başkan adaylarının Rezan Tasman ve Osman Demirci olduğunu açıkladı
 • 30 Ocak 2019 15:47 Pervin Buldan: 31 Mart Seçimleri Tarihi Bir Dönüm Noktasıdır Pervin Buldan: 31 Mart Seçimleri Tarihi Bir Dönüm Noktasıdır Buldan, konuşmasının ardından, HDP'nin Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adaylarının Ahmet Türk ve Necla Figan Altındağ, Nusaybin Belediye Eş Başkan adaylarının Semire Nergiz ve Ferhat Kut, Kızıltepe Belediye Eş Başkan adaylarının Nülifer Elik Yılmaz ve Salih Kuday, Derik Belediye Eş Başkan adaylarının Mülkiye Esmez ve Mehmet Şerif Kıran, Artuklu Belediye Başkan adayının Nurettin Turgay, Dargeçit Belediye Eş Başkan adaylarının Mevlüde Çelebi ve Ahmet İnci, Mazıdağı Belediye Eş Başkan adaylarının Nalan Özaydın ve İbrahim Çoko ile Midyat Belediye Eş Başkan adaylarının Rezan Tasman ve Osman Demirci olduğunu açıkladı
 • 22 Ocak 2019 15:07 Cumhurbaşkanımız Sorunlar Karşısında Dimdik Durdu Cumhurbaşkanımız Sorunlar Karşısında Dimdik Durdu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Baktılar ki Türk milleti silahla dize gelmiyor, para oyunları, sıcak para girişimini engelleme, Türkiye'yi küçültme, Türkiye'de iş yapılamaz hale getirme ve buradaki yapılan yatırımları engelleme...
 • 11 Ocak 2019 15:55 Çin'in Doğu Türkistan'daki Zulmü Kınandı Çin'in Doğu Türkistan'daki Zulmü Kınandı Malatya Ortak Değerler Platformu, Çin'in Doğu Türkistan'da Müslüman Uygur Türklerine uyguladığı zulmü kınadı.
 • 31 Aralık 2018 12:41 Bahçeli'den Yeni Yıl Mesajı Bahçeli'den Yeni Yıl Mesajı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhur İttifakı, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'ne milletine hadim bir ruhla, bekasına bağlı ve sadık bir anlayışla hazırlanırken inanıyorum ki tarihin istikametini etkileyecek, bir kez daha tayin edecektir" dedi.
 • 28 Aralık 2018 14:51 Kızına Cinsel İstismarla Suçlanan Babaya Beraat Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kararı kabul etmediklerini belirterek, "Davayı istinafa götüreceğiz
 • 28 Aralık 2018 14:10 Muğla Kızına Cinsel İstismarla Suçlanan Babaya Beraat Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kararı kabul etmediklerini belirterek, Davayı istinafa götüreceğiz
 • 28 Aralık 2018 12:09 Kızına Cinsel İstismarla Suçlanan Babaya Beraat Kızına Cinsel İstismarla Suçlanan Babaya Beraat  Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kararı kabul etmediklerini belirterek, "Davayı istinafa götüreceğiz
 • 23 Aralık 2018 16:14 Arnavutköy'de Toplu Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Netanyahu sen yanlış kapıya vurdun. Erdoğan mazlumların sesidir, sen zalimlerin sesisin, sen devlet terörü estiriyorsun. Siz kadınları, çocukları tekmeleyerek, ama yavruları tekmeleyerek, askerinizle, polisinizle sürükleyerek götürüyorsunuz.
 • 30 Kasım 2018 09:41 MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim 38 yıl sonra öldürülen babasının koltuğunda MHP İzmir İl Sekreteri Mehmet İbrim: "Babanızın 38 yıl sonra makamına geliyorsunuz.
 • 30 Kasım 2018 09:24 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda 38 Yıl Sonra Öldürülen Babasının Koltuğunda Türkiye’nin en karmaşık dönemlerinden, sağ-sol çatışmalarının yaşandığı 1980 yılında suikast sonucu yaşamını yitiren MHP İzmir İl Eski Sekreteri Turan İbrim’in oğlu Mehmet İbrim, 38 yıl sonra babasının görev yaptığı koltuğa oturdu.
 • 20 Kasım 2018 14:44 Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz (6) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisindeki adaylık başvurularına ilişkin: "Gece gündüz çalışacağız. Noksanlarımız varsa tamamlayacağız. Yolunu şaşıranlar varsa ya ıslah ya tasfiye edeceğiz.
 • 20 Kasım 2018 14:28 Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, partisindeki adaylık başvurularına ilişkin: "Gece gündüz çalışacağız. Noksanlarımız varsa tamamlayacağız. Yolunu şaşıranlar varsa ya ıslah ya tasfiye edeceğiz.
 • 20 Kasım 2018 14:26 Erdoğan: Yolunu Şaşıranlar Varsa ya Islah ya Tasfiye Edeceğiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisindeki adaylık başvurularına ilişkin: "Gece gündüz çalışacağız. Noksanlarımız varsa tamamlayacağız. Yolunu şaşıranlar varsa ya ıslah ya tasfiye edeceğiz.
 • 20 Kasım 2018 13:41 AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gezi Parkı olaylarını yapanların finansörü konumunda olan, şu anda cezaevinde bulunan kişiyle iltisaklı, aralarında akademisyenlerin de olduğu birçok kişi geçenlerde gözaltına alındı.
 • 20 Kasım 2018 13:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bunun Adı Gericiliktir" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bunun adı gericiliktir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Dünyanın kendisini 21. Yüzyılın ikinci yarısına hazırlamaya başladığı bir dönemde birileri ısrarla 1940'ların, 60'ların, 70'lerin, 90'ların baskı iklimine taşımaya çalışıyor olması manidardır.
 • 20 Kasım 2018 12:56 Batı'nın 'Gezi' İkiyüzlülüğüne Sert Tepki Batı'nın 'Gezi' İkiyüzlülüğüne Sert Tepki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı vandallığına ilişkin yeni gözaltılara tepki gösteren Batı dünyasına sert sözlerle yüklenerek, "Siz bunları bizim külahımıza anlatın" dedi.
 • 16 Kasım 2018 11:05 Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya'nın 'Kasım' sıcağı, salatalık fiyatını 4 kat dibe çekti Üretim fazlalığı nedeniyle fiyatı aniden 2 TL'den 50 kuruşa düşen salatalık, alıcı bulamıyor Sıcak hava sebebiyle üretime ara verilmeyen salatalıkta üretim fazlalığı yaşandı Antalya Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği...
 • 16 Kasım 2018 10:22 Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya'nın 'Kasım' Sıcağı, Salatalık Fiyatını 4 Kat Dibe Çekti Antalya’da bitmeyen yaz sebebiyle sıcak havayı fırsat silen çiftçi salatalık üretimine devam edince üretim fazlalığı yaşandı.
 • 14 Kasım 2018 11:30 Arkadaş Cinayetinin Davasının Görülmesine Devam Edildi Arkadaş Cinayetinin Davasının Görülmesine Devam Edildi Esenyurt’ta arkadaşını arabayla ezerek öldürdüğü iddia edilen Güner Alvanoğlu’nun davasının görülmesine devam edildi.
 • 10 Kasım 2018 09:54 Posof'lu Aşık Sabit Müdami Vefatının 50. Yılında Anıldı Posof'lu Aşık Sabit Müdami Vefatının 50. Yılında Anıldı Posof’lu aşık Sabit Müdami Ataman, vefatının 50. Yılında Posof Merkez Cami’inde yatsı namazından önce Mevlit programı ile anıldı.
 • 01 Kasım 2018 16:19 Rahminde Sargı Bezi Unutulan Kadının Ölümüne Neden Olan Doktor ve Hemşireye Ceza (2) Buca'da oturan Harika Kanık, çocukluk aşkı, özel güvenlik görevlisi Figani Kanık (26) ile evlendikten sonra hamile kaldı, 13 Nisan 2016 tarihinde özel hastanede doğum yaptı
 • 01 Kasım 2018 16:04 İzmir Rahminde Sargı Bezi Unutulan Kadının Ölümüne Neden Olan Doktor ve Hemşireye Ceza İzmir Rahminde Sargı Bezi Unutulan Kadının Ölümüne Neden Olan Doktor ve Hemşireye Ceza Buca'da oturan Harika Kanık, çocukluk aşkı, özel güvenlik görevlisi Figani Kanık (26) ile evlendikten sonra hamile kaldı, 13 Nisan 2016 tarihinde özel hastanede doğum yaptı
 • 25 Ekim 2018 14:42 Çöken Tavanın Altında Kalan Kadın Doktor Korku Dolu Anları Anlattı Çöken Tavanın Altında Kalan Kadın Doktor Korku Dolu Anları Anlattı Diyarbakır’da kaçak yapının çöken tavanının altında kalarak yaralanan Dr. Suzan Kuday Balık, “O an çok kötüydü, kelimelerle anlatılamaz, bir ölüm korkusu yaşadım. Oradan sağ çıkabileceğimizi düşünemedim” dedi.
 • 25 Ekim 2018 13:26 Diyarbakır'da Kaldırım Çöktü, Doktor ve Hemşire İçine Düştü Diyarbakır'da kaldırım çöktü, doktor ve hemşire içine düştü (EK)1)DOKTOR, DEHŞET ANLARINI DHA'YA ANLATTIDiyarbakır'da, işinden çıkarak hemşire Özlem Duymaz ile evine gidirken üzerinde yürüdükleri ve sonradan üstü kapatılanarak kaldırım gibi yapılan zeminin çökmesi ile yaralanan Dr.
 • 16 Ekim 2018 23:10 HDP, 6'ncı Yılı İçin Hazırladığı Videoda Demirtaş ve Yüksekdağ'a Yer Vermedi HDP, 6'ncı Yılı İçin Hazırladığı Videoda Demirtaş ve Yüksekdağ'a Yer Vermedi Sosyal medyada bazı kullanıcılar, HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figan Yüksekdağ'ın videoda olmadığını iddia etti
 • 30 Ağustos 2018 09:02 Batuhan Yaşar: "Terör Örgütü 300 Dolara Çocuk Topluyor.." İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye Gazetesindeki köşesinde, terör örgütü PKK’nın 30 yıldır ilk kez bu kadar zor ve çaresiz duruma düştüğüne dikkat çekti.
 • 20 Ağustos 2018 12:18 İslam Coğrafyasının Silkelenmesi Kaçınılmazdır" Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, "İnfak gibi son derece kıymetli bir sosyal dayanışma emrine muhatap olan İslam toplumlarının kardeşlerini alabora olan teknelerde boğularak, hınca hınç dorselerde havasızlıktan kaybetmiş bir şekilde görmesi kadar acı...
 • 10 Temmuz 2018 14:54 Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kadınların artık bir arada olmaları gerektiğine ve yapılan her türlü istismarlara karşı tepkilerini göstermeleri gerektiğini belirtip, "Çocuğa ve kadına yönelik cinsel istismar ve şiddeti önlemek yerine, suç gerçekleştikten sonra kısasa kısas ve Ortaçağ mantığına dayalı, evrensel hukuk ilkelerine aykırı bir şekilde kullanılan idam çığırtkanlığı hiçbir şekilde çözüm teşkil etmez
 • 10 Temmuz 2018 13:01 Muğla Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kadınların artık bir arada olmaları gerektiğine ve yapılan her türlü istismarlara karşı tepkilerini göstermeleri gerektiğini belirtip, Çocuğa ve kadına yönelik cinsel istismar ve şiddeti önlemek yerine, suç gerçekleştikten sonra kısasa kısas ve Ortaçağ mantığına dayalı, evrensel hukuk ilkelerine aykırı bir şekilde kullanılan idam çığırtkanlığı hiçbir şekilde çözüm teşkil etmez
 • 10 Temmuz 2018 12:48 Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Kadına ve Çocuğa Yönelik İstismara Karşı Tek Yürek Oldular Bodrum Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Figan Erozan, kadınların artık bir arada olmaları gerektiğine ve yapılan her türlü istismarlara karşı tepkilerini göstermeleri gerektiğini belirtip, "Çocuğa ve kadına yönelik cinsel istismar ve şiddeti önlemek yerine, suç gerçekleştikten sonra kısasa kısas ve Ortaçağ mantığına dayalı, evrensel hukuk ilkelerine aykırı bir şekilde kullanılan idam çığırtkanlığı hiçbir şekilde çözüm teşkil etmez
 • 10 Temmuz 2018 11:48 Görevleri Görevleri "Hayat" Kurtarmak (2) Kuzey Anadolu Fay Hattı'nda yer alan yüzde 65'i ormanlarla kaplı Bolu'da görev yapan Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, doğal afetlerin yanı sıra engebeli ve yüksek araziler ile su üstünde yaptıkları arama kurtarma operasyonlarında zorlu görevlerin üstesinden geliyor.
 • 02 Temmuz 2018 15:26 Nijeryalı İmam, Saldırıya Uğrayan Hristiyan Çiftçileri Canı Pahasına Kurtardı Nijeryalı İmam, Saldırıya Uğrayan Hristiyan Çiftçileri Canı Pahasına Kurtardı Nijerya'nın Plateau eyaletinde, Müslüman sığır çobanlarının rastgele ateş açıp yağmaladığı komşu Hristiyan köyünden kaçan 262 kişiyi camisinde ve evinde saklayan imam ülkede kahraman ilan edildi.
 • 18 Haziran 2018 14:45 Erdoğan'ın Antalya Mitingine Büyükşehir'in Projeleri Damga Vurdu Erdoğan'ın Antalya Mitingine Büyükşehir'in Projeleri Damga Vurdu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya mitingine Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri damga vurdu.