Son dakika Filinta Önal haberleri, Filinta Önal son dakika, son dakika Filinta Önal

Son Dakika Filinta Önal Haberleri

Son dakika Filinta Önal haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son filinta önal haberleri anında burada.

 • 02.08.2019 08:49 Şair Ahmet Arif'in oğlu ödüllü heykeltıraş Filinta Önal Şair Ahmet Arif'in oğlu ödüllü heykeltıraş Filinta Önal

  Heykeltıraşlığın özgün ve resmi olmak üzere iki temel kulvarı olduğunu belirten sanatçı, "Mimar yada fizikçi olmayı düşünürken yaratıcılığı en özgür şekilde yaşayabileceğim alan olarak sanatı, heykelciliği gördüm" dedi.

 • 22.03.2017 12:40 Diyarbakır'da Ahmet Arif'in Büstü Yerine Konuldu Diyarbakır'da Ahmet Arif'in Büstü Yerine Konuldu

  DİYARBAKIR'da, Sur İlçesi'ni kaplayan tarihi surlardaki Tek Kapı ile Çiftkapı arasındaki parkta bulunan ve 2 kişinin saldırısında tahrip edilen Diyarbakırlı şair ve yazar Ahmet Arif'in büstü, Büyükşehir Belediyesi tarafından onarılarak yerine konuldu.

 • 18.03.2017 23:58 Diyarbakır'da Ahmet Arif'in Büstüne Saldırı Diyarbakır'da Ahmet Arif'in Büstüne Saldırı

  Diyarbakır'da Ahmet Arif'in büstüne saldırıDİYARBAKIR merkez Sur İlçesi'ni kaplayan tahi surlardaki Tek Kapı ile Çift Kapı arasında, surun dış kısmındaki parkta bulunan şair Ahmet Arif'in büstü, 2 kişi tarafından tahrip edildi.

 • 18.03.2017 21:12 Diyarbakır'da Ahmet Arif'in Büstüne Saldırı Diyarbakır'da Ahmet Arif'in Büstüne Saldırı

  DİYARBAKIR merkez Sur İlçesi'ni kaplayan tahi surlardaki Tek Kapı ile Çift Kapı arasında, surun dış kısmındaki parkta bulunan şair Ahmet Arif'in büstü, 2 kişi tarafından tahrip edildi.

 • 18.03.2017 18:03 Dha Yurt Bülteni - 12

  Canikli: Baykal ve CHP defalarca özür dilemeli (2)CANİKLİ: MİLLET SENİ SEVMİYORBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Amasya Belediyesi ziyareti sonrasında partisinin Amasya İl İstişare Toplantısı'na katıldı.

 • 18.03.2017 16:47 Diyarbakır'da Alkollü İki Kişi Ahmet Arif'in Büstünü Tahrip Etti Diyarbakır'da Alkollü İki Kişi Ahmet Arif'in Büstünü Tahrip Etti

  Diyarbakır'da tarihi surların girişinde yer alan parkta bulunan Şair Ahmet Arif'e ait büst alkollü olduğu belirtilen iki kişi tarafından tahrip edildi.

 • 09.10.2016 16:01 Can Yücel'in Adı Çankaya'da Yaşayacak Can Yücel'in Adı Çankaya'da Yaşayacak

  Türk edebiyatına şiirleri, yazıları ve çevirileriyle büyük eserler kazandıran şair Can Yücel’in adı, Çankaya Belediyesi’nin Çiğdem Mahallesi’nde hizmete açtığı parkta yaşayacak.

 • 11.08.2016 11:37 Kılıçdaroğlu Sanatçılarla Bir Araya Geldi Kılıçdaroğlu Sanatçılarla Bir Araya Geldi

  Türkiye Sanat Çalıştayı'nın açılışına katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada "Siyasetçiler hoşlanmasa da sanatçının önünde eğilmek durumundadır" dedi.

 • 08.08.2016 11:09 CHP Lideri Kılıçdaroğlu 11 Ağustos'ta Seferihisar'da CHP Lideri Kılıçdaroğlu 11 Ağustos'ta Seferihisar'da

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar Belediyesi Yaratıcı Yazarlık Merkezi’nin açılışını gerçekleştirecek ve Türkiye’nin önemli sanat kuruluşları ve sanatçılarıyla yapılacak olan ’Türkiye Sanat Çalıştayı’na katılacak.

 • 08.08.2016 10:49 Kılıçdaroğlu Seferihisar'a Geliyor Kılıçdaroğlu Seferihisar'a Geliyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar Belediyesi Yaratıcı Yazarlık Merkezi"nin açılışını gerçekleştirecek ve Türkiye'nin önemli sanat kuruluşları ve sanatçılarıyla gerçekleşecek "Türkiye Sanat Çalıştayı"na katılacak.