Son dakika Filiz Aslan haberleri, Filiz Aslan son dakika, son dakika Filiz Aslan

Son Dakika Filiz Aslan Haberleri

Son dakika Filiz Aslan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son filiz aslan haberleri anında burada.

 • 28.10.2020 14:11 "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" Midyat'ta

  Kültür ve Turizm Bakanlığınca hayata geçirilen proje kapsamında Çanakkale'den yola çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" Midyat ilçesinde açıldı.

 • 04.05.2020 20:13 Virüse ve yağışa aldırış etmeden banka önlerinde uzun kuyruklar oluştu Virüse ve yağışa aldırış etmeden banka önlerinde uzun kuyruklar oluştu

  Virüse ve yağışa aldırış etmeden banka önlerinde uzun kuyruklar oluştu Uşak'ta korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kentin en işlek caddesinin bariyerlerle kontrol altına alınmasına rağmen vatandaşlar banka ve PTT önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu.

 • 30.10.2019 14:49 Spor ikiz kız ve erkek tekvandocular, başarılarıyla dikkat çekiyor Spor ikiz kız ve erkek tekvandocular, başarılarıyla dikkat çekiyor

  SPOR İkiz kız ve erkek tekvandocular, başarılarıyla dikkat çekiyorAli Can ZERAYEDİRNE,(DHA)EDİRNE'de tekvando sporu yapan Hasan ve Hüseyin Arslan (12) ile aynı yaştaki Fikriye ve Filiz Aslan ikizler, turnuvalarda aldıkları derecelerle adından söz ettiriyor.

 • 30.10.2019 12:29 Edirne ikiz tekvandocular, başarılarıyla dikkat çekiyor Edirne ikiz tekvandocular, başarılarıyla dikkat çekiyor

  İkiz tekvandocular, başarılarıyla dikkat çekiyorEdirne'de tekvando sporu yapan Hasan ve Hüseyin Arslan (12) ile aynı yaştaki Fikriye ve Filiz Aslan ikizler, turnuvalarda aldıkları derecelerle dikkatleri çekiyor.

 • 11.09.2019 16:49 Edirne'den kısa kısa Edirne'den kısa kısa

  Edirne Belediyesi sporcuları Ankara'da gerçekleştirilen 2019 Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nın ilk gününde iki madalya kazandı.

 • 14.07.2019 16:16 Mehmet Duman Kars'ın ilk Kültür Turizm Bilim Uzmanı oldu Mehmet Duman Kars'ın ilk Kültür Turizm Bilim Uzmanı oldu

  Turizmci Mehmet Duman, 'Sürdürülebilir Turizm Kapsamında Sürdürülebilir Kültür Turizmi Değerlendirilmesi: Kars Örneği' yüksek lisans tezi doğrultusunda, Kars'ın İlk Kültür Turizm Bilim Uzmanı unvanını almaya hak kazandı.