Son dakika Fırat Genç haberleri, Fırat Genç son dakika, son dakika Fırat Genç

Son Dakika Fırat Genç Haberleri

Son dakika Fırat Genç haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son fırat genç haberleri anında burada.

 • 29.01.2018 11:02 Hande Fırat'tan Kadıköy'deki Yumruklu Saldırıya Sert Tepki: Allah Akıl Sağlığı Versin Hande Fırat'tan Kadıköy'deki Yumruklu Saldırıya Sert Tepki: Allah Akıl Sağlığı Versin

  Hande Fırat, genç bir kızın yolda yürürken yumruklu saldırıya uğramasıyla ilgili olarak "Allah akıl sağlığı, ruh sağlığı versin. Korkunç bir görüntü. Böyle şey mi olur?" dedi.

 • 09.06.2017 14:48 Denizlispor'da Teknik Direktör Arayışları Sürüyor Denizlispor'da Teknik Direktör Arayışları Sürüyor

  TFF 1'inci Lig'de yeni sezon öncesi teknik direktör arayışlarını sürdüren Denizlispor, geçen sezon Ankaragücü'nü TFF 1'inci Lig'e çıkaran İsmet Taşdemir ile ilk görüşmeyi yaptı.

 • 09.04.2017 13:32 Özel Sporcular ve Avrupa Şampiyonundan Esob'a Ziyaret

  Fransa'da düzenlenen Özel Sporcular Kayak Dünya Şampiyonası'nda başarı elde eden Türkiye'nin tek lisanslı otistik sporcuları Aliye Zeynep ve Muhsin Murat Bingül ile Avrupa Şampiyonu güreşçi Murat Ertürk, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat'ı ziyaret etti.

 • 04.05.2016 16:57 Akçakale Belediyesinden Spora Tam Destek Akçakale Belediyesinden Spora Tam Destek

  Şampiyonaya katılmak üzere yola çıkan Akçakale Spor U19 takımı öncesinde Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat ve Akçakale Belediye Başkan Vekili Mahmut Tümur'u ziyaret ederek tam destek aldı.

 • 28.02.2015 22:10 MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Aydın'da MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Aydın'da

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Aydın'da: - "Bugün 'silah bırakma' adı altında okunan 10 maddelik açıklama, terörist başının AK Parti hükümetine verdiği bir ev ödevi ve teslimiyet anlaşmasıdır" MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Bugün 'silah bırakma' adı altında okunan 10 maddelik açıklama, terörist başının AK Parti hükümetine verdiği bir ev ödevi ve teslimiyet anlaşmasıdır" dedi.

 • 28.02.2015 19:42 MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Aydın'da Açıklaması

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Bugün 'silah bırakma' adı altında okunan 10 maddelik açıklama, terörist başının AK Parti hükümetine verdiği bir ev ödevi ve teslimiyet anlaşmasıdır" dedi.

 • 27.12.2014 16:36 İtso Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının Üyeleri Belli Oldu İtso Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının Üyeleri Belli Oldu

  İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulu üyeleri seçimle belirlendi.

 • 13.06.2014 14:36 Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası

  Futbol Malatya İl Temsilcisi Kahraman Fırat, Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası kapsamında Malatya grubunda 5 takımın mücadele edeceğini söyledi.

 • 05.09.2013 18:36 13. Sinema Burada Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu 13. Sinema Burada Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu

  82. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen festivalde Selda Alkor ve Menderes Samancılar "Onur Ödülü", Ayça Bingöl ile Mert Fırat "Genç Oyuncu Ödülü", Muzaffer İzgü ise "Özel Ödül" aldı