Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı - Son Dakika

Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı

28.02.2021 14:51

'Saltbae' (tuz serpme) hareketi ile dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, her zaman yaptığı ete vurma hareketini son paylaşımında yapmadı. Nusret, ete düşünceli bir şekilde baktığı pozunu paylaşınca espriler havada uçuştu.

1
İş insanı ve sosyal medya fenomeni Nusret Gökçe, etle yaptığı şovlarına devam ediyor.

2
Fenomen olan 'Saltbae'den sonra, ete vurma hareketi de meşhur olan Nusret son paylaşımıyla şaşırttı.

3
Dünyaca ünlü kasap, kesme tahtasına koyduğu ete bakakaldığı pozunu "Daima iyi şeyler" notuyla paylaştı.

4
Sosyal medya hesabının hareketli olmasına alışık olan takipçileri, Nusret'in bu paylaşımını görünce hesabını espri yağmuruna tuttu.
5
Sosyal medya kullanıcıları paylaşımın altına "Eti nasıl ziyan etsem? diye mi düşüyor acaba", "Senede bir kurban bayramında biz de öyle bakıyoruz ete", "Kral et görmekten sıkılmadın mı?" gibi yorumlar yaptı.

6
Öte yandan Nusret Gökçe, geçtiğimiz günlerde ABD'nin Dallas şehrinde açacağı yeni dükkanını, dikkat çeken bir yöntemle tanıttı.
7
Nusret Dallas'ta açacağı yeni restoranını, evlilik tekliflerinde uçağın kuyruğuna asılan pankart yöntemini uyguladı.
8
Dünyanın birçok yerinde restoranları olan 37 yaşındaki ünlü işletmeci, "Haftaya Dallas şubesi açılıyor" yazdırdığı pankartı uzun süre gökyüzünde dolaştırdı.
9
Restoranında ağırlamadığı ünlü bırakmayan Nusret, son olarak yıldız şarkıcı Maluma'ya et ziyafeti verdi. Maluma o anları 57 milyon takipçili Instagram sayfasına da taşıdı.

10
11

YORUMLAR (5)
  • Yürü be Nusret: Bir Türk çıkmış, kabuğunu kırmış, dünyaca tanınan bir marka olmuş, doğrusuyla yanlışıyla, izlenen işler yapıyor. Şayet bir yabancı olsaydı, aleyhinde konuşanlar farklı bakıp adamın bir tarzı var derlerdi herhalde.. Bırakın bizden birileri oralarda yükselsin. Özünü unutmadan aynen devam Nusret.. Cevap Yaz 130 17 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı - Son Dakika


Advertisement