FERİDUN SİNİRLİOĞLU Resimleri

Feridun Sinirlioğlu Resimleri

  • 05.12.2015 07:56 Musul'a 600 Askerlik Türk Üssü! Irak'tan Sert Tepki Musul'a 600 Askerlik Türk Üssü! Irak'tan Sert Tepki Türkiye, Musul'un Başika kentinde 600 askerle üs kuruyor. Mutabakat, eski Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu'nun 4 Kasım'da Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Barzani'yi ziyaretinde imzalandı. Irak'tan tepki gecikmedi.
  • 04.11.2015 21:39 Bakan Sinirlioğlu: Türkiye, Kürdistan'ın İlerlemesinden Yana Bakan Sinirlioğlu: Türkiye, Kürdistan'ın İlerlemesinden Yana Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu ile Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani bir araya geldi. Sinirlioğlu, "Türkiye, Kürdistan'ın ilerlemesinden yanadır" dedi.
  • 01.10.2015 18:35 Hdp'li Önder: Türbenin Taşınmasını Sayın Sinirlioğlu ile Ben Organize Ettim Hdp'li Önder: Türbenin Taşınmasını Sayın Sinirlioğlu ile Ben Organize Ettim HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Süleyman Şah Türbesinin taşınmasıyla ilgili o dönem Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu ile kendisinin türbenin taşınmasını organize ettiğini söyledi.
  • 29.08.2015 09:39 İşte Yeni Kabine Üyeleri İşte Yeni Kabine Üyeleri
  • 27.03.2014 21:23 Bakan Fikri Işık: Dertleri Demokrasiye Kumpas Kurmak Bakan Fikri Işık: Dertleri Demokrasiye Kumpas Kurmak" Haberine Ek Yalova'daki programının ardından Çiftlikköy ilçesi ile Tavşanlı ve Subaşı beldelerinden sonra Altınova ilçesine giden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, internette yayınlanan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlık Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay 2'inci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in, Suriye sınırları içindeki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesine yönelik saldırıyı değerlendirmek üzere yaptıkları görüşmeye ilişkin olduğu iddia edilen ses kayıtlarını değerlendirdi.
Advertisement