İntikam Ateşi - Son Dakika

İntikam Ateşi

09.01.2011 21:21

1
Hatice Şendil, “Kurtlar Vadisi”nin ardından Dostoyevski'nin “Karamazov Kardeşler” romanından uyarlanan “Karadağlar” dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Şendil, intikamını almak için dişiliğini kullanan bir çengiyi canlandırıyor.
2
* “Karadağlar” ekibine nasıl dahil oldunuz?

- “Kurtlar Vadisi”nden ayrıldıktan bir hafta sonra, Med Yapım'dan aradılar. “Karamazov Kardeşler”in dizisini çekeceklerini söyledikleri an inanılmaz heyecanlandım. Kitaba zaten hakimdim, 17 yaşındayken okumuştum. Teklifi kabul ettim.

3
* Çengi rolü sizi zorladı mı?

- Hayır. İstediğim bir karakterdi bu. Daha önce oynadığım rollerin çizgisi hep birbirine yakındı. Gülhayat ise bambaşka bir rol. Karakteri oturtabilmek için “Karamazov Kardeşler” kitabından da yararlandım. Bir de kısa bir süre dansözlük yapan bir kadınla çalıştım.

4
*Rol için kilo aldınız, değil mi?

- Evet. Hem 1930'lu yılları çektiğimiz hem de bir çengiyi canlandırdığım için biraz kilo almamı istediler. Çünkü bu tür kadınların daha etine dolgun olması lazım. Ben de yedi kilo aldım. Fakat o kadar abarttım ki bu durumu, dizinin yapımcısı Fatih Aksoy bana “dur” demek zorunda kaldı! Şimdi Gülhayat için ideal kilodayım.

5
* Göğüslerinize estetik yaptırdığınız doğru mu?

- Öyle bir haber çıkmış ama yok böyle bir şey.

6
* Gülhayat, iki erkek arasında kalıyor. Birini seviyor, diğerini de intikam için kullanıyor. Siz onun yerinde olsaydınız...

- Gülhayat'ın yerinde olmak, korkunç bir şey herhalde. Annesini ve babasını küçük yaşta kaybediyor. Tüm hayalleri mahvoluyor, Halit Karadağ yüzünden bambaşka bir hayata giriyor. Ve o güne kadar öğrendiği tek şeyi; dişiliğini kullanarak intikam almaya çalışıyor. Hiçbir kız istemez onun yerinde olmayı.

7
* “Kurtlar Vadisi” çok iyi giderken, diziden ayrıldınız...

- Yan karakterlerin sürekli değiştiği bir proje o. Orada oynarken çok mutlu günlerim oldu. Ama her güzel şeyin sonu olduğu gibi, o dizinin de benim için sonu geldi.

8
* Necati Şaşmaz'la ilişkiniz bittiği için diziden ayrıldığınız haberleri doğru muydu peki?

- Bana hiçbir şey sormadan yazdılar o haberleri. Ben sadece işimi yapıp bir köşeye çekildiğim için ve geri kalanıyla ilgilenmediğim için çok da sıkıntı yapmadım kendime. Ben Ebru karakteriyle güzel bir yolculuk yaşadım. Ama o kadarmış.

9
* “Karadağlar”daki rol arkadaşınız Burak Sağyaşar'la aşk yaşadığınız iddiasına ne diyeceksiniz?

- “Evet” ya da “hayır” demiyorum. Özel hayatım hakkında asla konuşmuyorum. Günün birinde elbette gelip çekeceksiniz ama o gün, evlendiğim gün olacak.

10
“Karadağlar”da, “Karamazov Kardeşler”deki karakterlerin aynısını birebir işleyemiyoruz. Çünkü kitapta daha depresif karakterler var ve onlara Türk izleyicisinin alışması zor. Benim oynadığım Gülhayat ise çok da sıra dışı bir karakter değil. Çengi oluşu ya da intikam için dişiliğini kullanması sıra dışı geliyor olabilir seyircilere ama hepimizden bir şeyler var bu karakterde.
11
12
13
14
15

Son Dakika İntikam Ateşi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement