Suriye'nin Dişi 'Che Guevara'sı Esad'a Karşı - Son Dakika

Suriye'nin Dişi 'Che Guevara'sı Esad'a Karşı

21.01.2013 13:03

1
Suriye'de Esad rejimiyle muhalifler arasındaki çatışmalar tüm şiddetiyle devam ediyor. Halep kentinde de, Filistinli bir kadın, kocasıyla birlikte cephede savaşıyor. Arkadaşları ona "Guevara" lakabı taktı.
2
Uluslararası haber ajansı Reuters, Suriye'nin Halep kentinde, Esad güçlerine karşı savaşan Filistinli bir kadının hikayesine fotoğraflarla yer verdi.
3
Halep'te Esad güçlerine karşı savaşan Al Vaad Taburu'nun komutanıyla evli olan Filistinli öğretmen, şimdi kocasıyla birlikte savaşıyor.
4
Muhalif saflarda keskin nişancı "sniper" olarak savaşan Filistinli kadın, evlilik yoluyla Suriye'ye taşınmış.
5
Esad rejimine karşı direniş başlamadan önce bir okulda, müdür yardımcısı olarak görev yapan genç kadını, cephedeki arkadaşları "Guevara" olarak tanıyor.
6
Lakabını Arjantinli ünlü gerila lideri Che Guevara'dan alan genç kadın, Esad'ın devrilmesi sonrası yeniden eski hayatına dönmeyi hayal ediyor.
7
8
9
10

Son Dakika Suriye'nin Dişi 'Che Guevara'sı Esad'a Karşı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu