The Hobbit: The Desolation Of Smaug'dan Yeni Fotoğraflar - Son Dakika

The Hobbit: The Desolation Of Smaug'dan Yeni Fotoğraflar

15.11.2013 12:00

Peter Jackson, bizi bir kez daha Tolkien'in Orta Dünya'sına davet ediyor....

1
Warner Bros., yaklaşmakta olan The Hobbit serisinin ikinci üyesi The Desolation of Smaug'a ait 4 tane fotoğraf yayınladı. Fotoğraflarda, Bilbo, Gandalf ve Elf Tauriel gibi karakterleri görebilirsiniz.

Kaynak :

2
13 Aralık 2013 tarihinde vizyona girmesi beklenen film, Yüzüklerin Efendisi serisini de beyazperdeye taşıyan Peter Jackson tarafından yönetiliyor.
3
Filmde rol alan oyuncular ise, Richard Armitage, Martin Freeman, Benedict Cumberbatch, Ian McKellen, Aidan Turner, Dean O'Gorman, Ken Stott ve Graham McTavish gibi isimler.
4
İlk Hobbit filmi olan An Unexpected Journey, 14 Aralık 2012'de vizyona girmiş ve 1 milyar doları aşkın gişe hasılatı elde etmişti. Bakalım yeni filmin performansı nasıl olacak. Bu arada, serinin üçüncü bölümü There and Back Again de 17 Aralık 2014'te vizyonda olacak.

Son Dakika The Hobbit: The Desolation Of Smaug'dan Yeni Fotoğraflar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu