Youtuberlar Cumali Ceber Galasında! - Son Dakika
Genel

Youtuberlar Cumali Ceber Galasında!

Cumali Ceber galasına Enes Batur, Kafalar (Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hancı), Furkan Yaman, Başak Karahan, Gereksiz Oda, Rozetmen, Hayrettin, Nilay Toprak, Yasemin Sakallıoğlu, Sude ve Berk, Emre Video, Burak Güngör, Berkcan Güven, Ekin Kollama, Murat Uğur, Duru Önver, Çağatay Akman,...

03.08.2017 18:51
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumali Ceber galasına Enes Batur, Kafalar (Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hancı), Furkan Yaman, Başak Karahan, Gereksiz Oda, Rozetmen, Hayrettin, Nilay Toprak, Yasemin Sakallıoğlu, Sude ve Berk, Emre Video, Burak Güngör, Berkcan Güven, Ekin Kollama, Murat Uğur, Duru Önver, Çağatay Akman, Ali Biçim, Yener Çevik, Nez Demir, Şahangiller, Ali Biçim, Onur Alp Aydın, Burak Güngör, Veysel Zaloğlu, Reynmen ve bir çok değerli dostum katıldı. Hepsine teşekkür ediyorum.

Youtuberlar Cumali Ceber Galasında!
Kaynak: Youtube

Son Dakika Genel Youtuberlar Cumali Ceber Galasında! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Terör örgütü PKK/KCK üyesi Fransa'dan Türkiye'ye getirildi
  10 Nis Terör örgütü PKK/KCK üyesi Fransa'dan Türkiye'ye getirildi

  Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), terör örgütü PKK/KCK üyesi Mehmet Kopal'ın Fransa'dan Türkiye'ye getirildiğini duyurdu. EGM'nin açıklamasına göre, ulusal seviyede aranan Kopal'ın sınır dışı kararı alınarak Türkiye'ye getirilmesi, EGM İnterpol-Europol Daire Başkanlığı, TEM Daire Başkanlığı, İstihbarat Başkanlığı ve Dışişleri Bakanlığı'nın koordineli çalışmaları sonucunda gerçekleştirildi.

 • Uzmanından Ramazan Ayı sonrası beslenme tavsiyeleri
  10 Nis Uzmanından Ramazan Ayı sonrası beslenme tavsiyeleri

  Diyetisyen Gamze Söylemez, Ramazan Bayramı'ndaki yeme alışkanlıklarıyla ilgili önemli hatırlatmalar yaparak, bol su tüketimi, tatlı tüketimine dikkat, egzersiz yapma ve çocuklara ev yapımı tatlılar verme gibi beslenme tavsiyelerinde bulundu.

 • Ulusal seviyede aranan PKK'lı terörist yakalanarak Türkiye'ye getirildi
  10 Nis Ulusal seviyede aranan PKK'lı terörist yakalanarak Türkiye'ye getirildi

  Türk güvenlik güçleri, terörle mücadeleyi yurtiçi ve yurt dışında kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Uluslararası çapta aranan PKK'lı terörist Mehmet Kopal, Fransa'da yakalanarak Türkiye'ye getirildi. Teröristin yakalanması için Emniyet Genel Müdürlüğü, İnterpol-Europol Daire Başkanlığı, TEM Daire Başkanlığı ve İstihbarat Başkanlığı birlikte çalıştı.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa'da Bayram Namazı Kıldı
  10 Nis CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa'da Bayram Namazı Kıldı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, bayram namazını memleketi Manisa'da kıldı.

 • Kosova'da Müslümanlar Bayram Namazı İçin Camilere Akın Etti
  10 Nis Kosova'da Müslümanlar Bayram Namazı İçin Camilere Akın Etti

  Kosova'nın Prizren kentinde Müslümanlar, Ramazan Bayramı'nı coşkuyla karşıladı. Osmanlı döneminden kalma tarihi Sinan Paşa Camii'ne akın eden yüzlerce Müslüman bayram namazını kıldı. Bayram namazının ardından dualar edildi ve Müslümanlar birbiriyle bayramlaştı. Kosova Demokratik Türk Partisi (KDTP) Genel Başkanı ve Kosova Bölgesel Kalkınma Bakanı Fikrim Damka, bayram namazını kıldığı camide yaptığı açıklamada, Gazze'deki durumun üzüntü verici olduğunu belirtti ve tüm dünyada barışçıl bir Kurban Bayramı diledi.

 • Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
  10 Nis Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

  AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Kasapoğlu mesajında, Ramazan ayının hüznünü geride bırakarak bayrama ulaşmanın sevincini paylaştıklarını belirtti ve bu mübarek ay boyunca yapılan ibadet ve duaların kabul olmasını niyaz etti. Ayrıca, Mahalli İdareler Genel Seçimleri süresince milletle bir ve beraber olma bahtiyarlığını yaşadıklarını ve bu beraberliğin Ramazan'ın sevinci ve kardeşlik iklimiyle bereketlendiğini ifade etti. Kasapoğlu, Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, bayramın tüm insanlığın hayrına ve esenliğine vesile olmasını diledi.

 • Muharrem İnce, Yalova'da Bayram Namazını Kıldı
  10 Nis Muharrem İnce, Yalova'da Bayram Namazını Kıldı

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Ramazan Bayramı nedeniyle memleketi Yalova'da Elmalık Köyü Camii'nde bayram namazını kıldı. İnce, cami avlusunda köylülerle bayramlaştıktan sonra mezarlık ziyareti yaparak ailesinin bayramını kutladı.

 • Bodrum açıklarında makine arızası sonrası kurtarılan 2 kişilik tekne
  10 Nis Bodrum açıklarında makine arızası sonrası kurtarılan 2 kişilik tekne

  Bodrum Akyarlar açıklarında makine arızası yaşayan ve içinde 2 kişi bulunan 14 metre uzunluğundaki tekne, Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı. Tekne, sürüklenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldıktan sonra yapılan yardım çağrısı üzerine KIYEM-6 hızlı tahlisiye botuna yedeklenerek emniyetle demirletildi.

 • Edirne'deki sınır kapılarından çıkışlar 3 kat arttı
  10 Nis Edirne'deki sınır kapılarından çıkışlar 3 kat arttı

  Edirne Valisi Yunus Sezer, Ramazan Bayramı tatilinde Edirne'deki sınır kapılarından yurt dışına çıkışların 3 kat arttığını belirtti. Sezer, bayram boyunca kentteki tedbirlerin devam ettiğini ve güvenlik birimleri ile sağlık personelinin çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti. Sınır şehri olmaları nedeniyle yurt dışına çıkışlarda yoğunluk yaşandığını söyleyen Sezer, tatilin başlangıcından itibaren sınır kapılarında yolcu ve araç çıkışlarında büyük bir artış olduğunu belirtti. Ayrıca, bayram tedbirleri kapsamında 1780 personel ve 240 araçlık bir ekip görevlendirildiğini ve trafik kazalarında geçen yıla göre yüzde 50 oranında azalma olduğunu da vurguladı.

 • Aksaray'da Bayramda Jandarma Ekipleri Trafik Denetiminde
  10 Nis Aksaray'da Bayramda Jandarma Ekipleri Trafik Denetiminde

  Aksaray'da halkın huzur ve güven içerisinde trafikte seyahat etmeleri, yaşanan kazaların en aza indirilebilmesi amacıyla bayramın ilk gününde de görev alan jandarma ekipleri yollarda denetim yapıyor. İl Jandarma Komutanlığı asayiş ve trafik ekipleri araçları durdurarak sürücü ve araç kontrolleri yaparken, yolcu konumundaki vatandaşları da GBT sorgusundan geçiriyor. Jandarma ekipleri sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyarıyor.

 • Ameliyattan çıkan Özgür Özel'in yeni imajı
  10 Nis Ameliyattan çıkan Özgür Özel'in yeni imajı

  31 Mart yerel seçimlerinin ardından gözlerinden mercek ameliyatı olan CHP lideri Özgür Özel, gözlüklerini bıraktı. Bayram namazını memleketi Manisa'daki Hatuniye Camisi'nde kılan Özel, kameralar karşısına yeni imajıyla çıktı.

 • Muharrem İnce, Ramazan Bayramı'nda köyünde bayramlaştı
  10 Nis Muharrem İnce, Ramazan Bayramı'nda köyünde bayramlaştı

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Yalova'daki köyünde Ramazan Bayramı namazını kıldıktan sonra cemaatle bayramlaştı ve mezarlık ziyareti yaptı. İnce, bayramını kutladığı annesinin evine geçerek bütün Müslümanların bayramını kutladı ve bütün insanlığa barış, huzur ve mutluluk diledi.


Advertisement