Son dakika Gökhan Gökgöz haberleri, Gökhan Gökgöz son dakika, son dakika Gökhan Gökgöz

Son Dakika Gökhan Gökgöz Haberleri

Son dakika Gökhan Gökgöz haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son gökhan gökgöz haberleri anında burada.

  • 17.11.2019 17:10 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Salim Bektaş, Erhan AlparslanHalkbank: Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov, Faik Samet Güneş, Seganov (Hasan Yeşilbudak, Volkan Döne, Orçun Ergun, Efe Bayram)Sorgun Belediyespor: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Ali Alp Çayır, Ali Samet İçmegiz,...

  • 11.11.2019 22:20 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Salim BektaşSpor Toto: Okello, Ferreira, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak (Murat Tokgöz, Kadir Cin, Deniz İvgen, Ahmet Tümer)Halkbank: Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov, Faik Samet Güneş (Volkan Döne,...

  • 07.11.2019 23:01 Halkbank: 2 - Ziraat Bankası: 3 Halkbank: 2 - Ziraat Bankası: 3

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Samet Faik Güneş, Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov (Hasan Yeşilbudak, Volkan Döne, Abdullah Çam, Orçun Ergün, İbrahim Emet, Efe Bayram)Ziraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Escobar, Cafer Kirkit, Koray...

  • 07.11.2019 22:04 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF Başkent Hakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Samet Faik Güneş, Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov (Hasan Yeşilbudak, Volkan Döne, Abdullah Çam, Orçun Ergün, İbrahim Emet, Efe Bayram)Ziraat Bankası: Poglajen, Emin Gök, Escobar, Cafer Kirkit,...

  • 03.11.2019 18:30 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Cengiz GöllüHakemler: Bülent Bozkurt, Ali İhsan GözüBursa Büyükşehir Belediyespor: Leonardo, Hüseyin Koç, İbrahim Başaran, Alisson, Sharifi, Cansın Hacıbekiroğlu (Hüseyin Şahin, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Esat Dalgıç, Boğaçhan Mehmet Zambak, Altay Demirci)Halkbank: Samet Faik Güneş, Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Abdullah Çam (Hasan Yeşilbudak, Volkan Döne, Orçun Ergün, Rıfat Kantarcıoğlu, Efe Bayram)Setler: 22-25, 16-25, 18-25Süre: 33, 27, 32 (92 dakika)Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 3

  • 30.10.2019 16:44 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, İbrahim ÜnalHalkbank: Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov, Faik Samet Güneş, Seganov, Gökhan Gökgöz (Volkan Döne, Hasan Yeşilbudak, Orçun Ergün, Rıfat Kantarcıoğlu, Abdullah Çam)Galatasaray HDI Sigorta: Yasin Aydın, Van Berkel, Selçuk Keskin, Burutay...

  • 27.10.2019 19:10 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Nurper Özbar, Metin KorkutFenerbahçe HDI Sigorta: Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak, Rossard, Emre Batur, Ter Maat, Hidalgo (Oğulcan Yatgın, İzzet Ünver, Ahmet Karataş)Halkbank: Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov, Faik Samet Güneş (Volkan Döne,...

  • 23.04.2019 17:44 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Caner Çıldır, Selçuk Görmenİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Erdem Sonat, Şükrü Aksoy, Caner Pekşen, Abdulsamet Yalçın, Nuri Şahin)Ziraat Bankası: Selim Demir, Cafer Kirkit,...

  • 20.04.2019 17:32 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Koray Yılmazgil, Yasin İlhanZiraat Bankası: Selim Demir, Cafer Kırkıt, Ahmet Samet Baltacı, Kazemi, Oğuzhan Doğruluk, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, Umut Şahin, Ümit Demir, Enes Atlı)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Erdem Sonat, Caner Pekşen)Setler: 21-25, 25-20, 21-25, 18-25Süre: 95 dakika (23, 26, 25, 21)Voleybolda Efeler Ligi 7-8'incilik serisi ilk maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor, deplasmanda Ziraat Bankası'nı 3-1 mağlup etti

  • 13.04.2019 17:16 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Bülent Bozkurt, Tayfun Şenerİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Baturalp Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Murat Yenipazar (Erdem Sonat, Caner Pekşen, Gökhan Gökgöz, Nuri Şahin, Serhat Coşkun)Tokat Belediye Plevne: Vefa Yılmaz,...

  • 10.04.2019 20:03 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Ali Yücel Hakemler: İsmail Yıldırım, Deniz Demir GüvençTokat Belediye Plevne: Firkal, Murathan Kısal, Daudi, Bahov, Halil İbrahim Akşeker, Vefa Yılmaz (Semih Çelik, Fatih Ürün, Yiğit Onaylı) İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Kadir Cin (Nuri Şahin, Berkan Eryüz, Caner Pekşen, Metin Toy, Gökhan Gökgöz)Setler: 25-23, 25-23, 25-22Süre: 90 dakika (30, 31, 29)Voleybolda Efeler Ligi play-off 5-8'incilik etabı ilk maçında Tokat Belediye Plevne, sahasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 yendi

  • 02.04.2019 21:07 Galatasaray - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 3-0

    SALON: Burhan FelekHAKEMLER: Ozan Sarıkaya, Metin KorkutGALATASARAY: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin, Antonov, Doğukan Ulu, Venno (Onurcan Çakır, Can Ayvazoğlu, Muzaffer Yönet, Emin Gök, Gergye)İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Berkan Eryüz, Kadir Cin, Erdem Sonat)SETLER: 25-23, 26-24, 25-11SÜRE: 81 dakika (27, 33, 21)Efeler Ligi play-off çeyrek final turu ikinci maçında Galatasaray, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 mağlup etti ve seride durumu 2-0'a getirerek yarı finale yükseldi

  • 02.04.2019 20:03 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Burhan FelekHakemler: Ozan Sarıkaya, Metin KorkutGalatasaray: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin, Antonov, Doğukan Ulu, Venno (Onurcan Çakır, Can Ayvazoğlu, Muzaffer Yönet, Emin Gök, Gergye)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Berkan Eryüz, Kadir Cin, Erdem Sonat)Setler: 25-23, 26-24, 25-11Süre: 81 dakika (27, 33, 21)Voleybolda Efeler Ligi play-off çeyrek final turu ikinci maçında Galatasaray, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 yendi

  • 30.03.2019 16:27 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Erdal Akıncı, Mehmet Topalİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Caner Pekşen, Burak Güngör (Nuri Şahin, Berkan Eryüz, Metin Toy, Kadir Cin, Erdem Sonat, Murat Yenipazar)Galatasaray: Duff, Selçuk Keskin,...

  • 16.03.2019 21:18 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray: 0-3 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray: 0-3

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: Ozan Sarıkaya, Burhan İlhanİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Serhat Coşkun, Murat Yenipazar)GALATASARAY: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin,...

  • 16.03.2019 20:41 Galatasaray Adını Finale Yazdırdı Galatasaray Adını Finale Yazdırdı

    Salon: Malatya Merkez Hakemler: Ozan Sarıkaya, Burhan İlhan İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Serhat Coşkun, Murat Yenipazar) Galatasaray: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin, Antonov, Doğukan Ulu, Venno (Can Ayvazoğlu, Onurcan Çakır, Emin Gök) Setler: 19-25, 23-25, 20-25 Süre: 91 dakika (29, 33, 29)(İHA)

  • 16.03.2019 20:35 Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley: İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 0 - Galatasaray: 3 Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley: İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 0 - Galatasaray: 3

    Salon: Malatya MerkezHakemler: Ozan Sarıkaya, Burhan İlhanİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Serhat Coşkun, Murat Yenipazar)Galatasaray: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin, Antonov, Doğukan Ulu, Venno (Can Ayvazoğlu, Onurcan Çakır, Emin Gök)Setler: 19-25, 23-25, 20-25Süre: 91 dakika (29, 33, 29) - MALATYA

  • 16.03.2019 16:27 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Malatya MerkezHakemler: Ozan Sarıkaya, Burhan İlhanİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Kadir Cin, Berkan Eryüz, Serhat Coşkun, Murat Yenipazar)Galatasaray: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin,...

  • 15.03.2019 20:56 Maliye Piyango - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 2-3 Maliye Piyango - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 2-3

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: Erdal Akıncı, Kadir GirenteMALİYE PİYANGO: Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno, Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel (Deniz İvgen, Aslan Ekşi, Ali Yılmaz, Murat Tokgöz, Sabit Karaağaç, Görkem Sertel)İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Caner Pekşen, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet (Nuri Şahin, Serhat Coşkun, Murat Yenipazar, Kadir Cin)SETLER: 22-25, 23-25, 25-22, 26-24, 16-18SÜRE: 154 dakika (31, 35, 28, 31, 29) Voleybol AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley çeyrek final maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Maliye Piyango'yu 3-2 yenerek yarı finale yükseldi

  • 09.03.2019 19:00 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Ferhat BüyükpamukçuArkas Spor: Radke, Taht, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Burak Mert, Mustafa Koç, (Mert Matic, Bravo, Muhammet Kaya, Hasan Sıkar)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Caner Pekşen, Burak Güngör, Gökhan Gökgöz, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Nuri Şahin (İbrahim Emet, Serhat Coşkun, Murat Yenipazar, Berkan Eryüz)Setler: 25-22, 25-23, 12-25, 16-25, 15-11Süre: 117 (27, 29, 20, 24, 17)Voleybol Efeler Ligi 22

  • 02.03.2019 21:39 İkbal Afyon Belediye Yüntaş - İstanbul Bbsk: 3-1 İkbal Afyon Belediye Yüntaş - İstanbul Bbsk: 3-1

    Veysel EroğluHAKEMLER: Sadettin Deneri, Yılmaz DumanİKBAL AFYON BELEDİYE YÜNTAŞ: Muhammed Ertuğrul, Mehmet Hacıoğlu, Caner Çiçekoğlu, Andric, Stankovic, Burak Hascan (Çağatay Durmuş, Behtullap Hatipoğlu, Malinga Kathbart,)İSTANBUL BBSK: Caner Peksen, Burak Güngör, Gökhan Gökgöz, Özkan Hayırlı, İbrahim Emet, Metin Toy (Nuri Şahin, Berkan Eryüz, Murat YEnipazar, Kadir Cin, Serhat Coşkun)SETLER: 25-21, 25-18, 17-25, 25-15SÜRE: 108 dakika (32, 25, 28, 23)Voleybol Efeler Ligi 21'inci hafta maçında İkbal Afyon Belediye Yüntaş, İstanbul BBSK'yi 3-1 mağlup etti

  • 02.03.2019 20:58 Voleybol: Efeler Ligi

    Veysel EroğluHakemler: Sadettin Deneri, Yılmaz Dumanİkbal Afyon Belediye Yüntaş: Muhammed Ertuğrul, Mehmet Hacıoğlu, Caner Çiçekoğlu, Andric, Stankovic, Burak Hascan (Beytullah Hatipoğlu, Çağatay Durmuş, Malinga, Tunç Ayhan)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Caner Pekşen, Burak Güngör, Gökhan Gökgöz, Özkan Hayırlı, İbrahim Emet, Metin Toy (Nuri Şahin, Serhat Coşkun, Murat Yenipazar, Kadir Cin, Berkan Eryüz)Setler: 25-21, 25-18, 17-25, 25-15Süre: 108 dakika (32,25,28,23)Voleybol Efeler Ligi'nin 21

  • 23.02.2019 16:34 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: İlhami Şenyurt, Seçkin Yenerİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Baturalp Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Erdem Sonat, Nuri Şahin, Murat Yenipazar, Serhat Çoşkun, Berkan Eryüz)Maliye Piyango: Seganov, Bruno,...

  • 16.02.2019 16:12 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Caner Çıldır, Esat Danziliİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Caner Pekşen, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet (Nuri Şahin, Şükrü Aksoy, Berkan Eryüz, Kadir Cin)Jeopark Kula Belediyespor: Bünyamin Aslan, Çağlar Aksoy, Demirhan...

  • 09.02.2019 20:09 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Nurper Özbar, Sadettin Deneriİnegöl Belediyespor: Berkan Bozan, Marshall, Cüneyt Dağcı, Cepeda, Cacic, Cansın Hacıbekiroğlu (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Hüseyin Koç, Kemal Kıvanç Elgaz, Berkant Hızarcı, Efe Er)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Baturalp Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Murat Yenipazar, Kadir Cin)Setler: 19-25, 19-25, 25-22, 23-25Süre: 124 dakika (27, 30, 32, 35)Voleybol Efeler Ligi'nin 17

  • 26.01.2019 22:25 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: İlhami Şenyurt, Recep KarakoçFenerbahçe: Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat (Ahmet Karataş, Caner Dengin, Oğulcan Yatgın, Bertuğ Öndeş, İzzet Ünver, Cupkovic)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Baturalp Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, Berkan Eryüz, Murat Yenipazar, (Nuri Şahin, Caner Pekşen)Setler: 19-25, 25-19, 25-23, 17-25, 15-11Süre: 147 dakika (26, 30, 37, 33, 21)Voleybolda Efeler Ligi'nin 15

  • 23.01.2019 20:23 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Bülent Bozkurt, Caner Çıldırİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen, Berkan Eryüz)Tokat Belediye Plevne: Pojak, Turgay Vardar, İbrahim Akşeker, Okello,...

  • 20.01.2019 16:24 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Erdal Akıncı, Seçkin Yenerİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Erdem Sonat, Caner Pekşen, Berkan Eryüz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel...

  • 26.12.2018 20:31 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Erdal Akıncı, Metin Korkutİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen, Serhat Coşkun, Kadir Cin)İnegöl Belediyespor: Hüseyin Koç, Marshall, Cansın...

  • 22.12.2018 18:49 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: İnegölHakemler: Sadettin Deneri, Yasin Okumuşİnegöl Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Efe Er)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Baturalp Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen, Kadir Cin)Setler: 25-20, 19-25, 22-25, 25-18, 13-15Süre: 126 dakika (26, 25, 31, 26, 18)Voleybolda AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley 1

  • 22.12.2018 18:21 İnegöl Belediyespor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 2-3 İnegöl Belediyespor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 2-3

    SALON:  İnegöl SporHAKEMLER: Sadettin Deneri, Yasin OkumuşİNEGÖL BELEDİYESPOR: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Efe Er)İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Baturalp Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin,Caner Pekşen, Kadir Cin)SETLER:  25-20, 17-25, 22-25, 25,18, 13-15SÜRE: 126 dakika ( 26, 25, 31, 26, 18)İnegöl Belediyespor, AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Kategorisi 1'inci Etabında İnegöl Spor Salonu'nda ağırladığı İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 3-2 mağlup oldu

  • 19.12.2018 20:28 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Olympiacos Piraeus: 1-3

    SALON: Hidayet TürkoğluHAKEMLER: Sandro La Micela (İtalya), Andjelko Popovic (Sırbistan)İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen, Serhat Coşkun)OLYMPİAKOS: Petreas, Tervaportt, Rauwerding,...

  • 19.12.2018 19:49 Voleybol: Erkekler Cev Kupası

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Sandro La Micela (İtalya), Andjelko Popovic (Sırbistan)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen, Serhat Coşkun)Olympiakos: Petreas, Tervaportt, Rauwerding,...

  • 15.12.2018 16:30 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: İlhami Şenyurt, Caner Çıldırİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen)Arkas Spor: Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Lagumdzija, Taht, Mert Matic, Radke (Burak...

  • 12.12.2018 20:08 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Bülent Bozkurt, Caner Çıldırİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Caner Çiçekoğlu, Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Klapwijk,...

  • 09.12.2018 19:36 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Nurper Özbar, Ayşim ErginayMaliye Piyango: Seganov, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel, Osman Çağatay Durmaz (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Ali Berke Sağır)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Baturalp Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Kadir Cin, Serhat Coşkun)Setler: 25-21, 25-17, 25-20Süre: 83 dakika (28, 25, 30)Voleybol Efeler Ligi'nde Maliye Piyango, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 mağlup etti

  • 05.12.2018 19:22 Voleybol: Erkekler Cev Kupası

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Zdravko Zdraveski (Makedonya), Oana Cristina Fortu (Almanya)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Murat Yenipazar, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet (Nuri Şahin, Caner Pekşen, Serhat Coşkun)Ajaccio: Bruckert, Pepic, Carle, Radic,...

  • 02.12.2018 16:56 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Yavuz Akdemir, Metin Korkutİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen, Erdem Sonat)Halkbank: Burutay Subaşı, Samet Güneş, Luburic, Sket, Hakkı...

  • 23.11.2018 19:53 Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi: Jeopark Kula Belediyespor: 0 - İstanbul Büyükşehir B.s.k:... Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi: Jeopark Kula Belediyespor: 0 - İstanbul Büyükşehir B.s.k:...

    K: Gökhan Gökgöz, Özkan Hayırlı, Murat Yenipazar, Kadir Cin, Serhat Coşkun, Erdem Sonat (L)Setler: 10-25, 14-25, 15-25Süre: 60 dakika (19, 20, 21) - MANİSA

  • 23.11.2018 19:31 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Kula Hakemler: Zafer Özmen, Ahmet ÇenesizJeopark Kula Belediyespor: Jekic, Ertuğrul Gazi Metin, Demirhan Durul, Emir Boran Gökçınar, Bünyamin Aslan, Selim Yıldırımİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Gökhan Gökgöz, Özkan Hayırlı, Murat Yenipazar, Kadir Cin, Serhat Coşkun, İbrahim Emet...

  • 18.11.2018 16:09 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Nurper Özbar, Mehmet Gülİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin)İnegöl Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Van Walle, Cacic...

  • 11.11.2018 20:46 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: İlhami Şenyurt, Seçkin YenerGalatasaray: Yasin Aydın, Duff, Selçuk Keskin, Melih Sıratça, Doğukan Ulu, Venno (Can Ayvazoğlu, Emin Gök, Onurcan Çakır, Özgür Türkmen, Gergye)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Baturalp Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Uğur Güneş, Caner Pekşen, Kadir Cin)Setler: 30-28, 25-19, 18-25, 25-16Süre: 127 dakika (39, 31, 28, 29)Voleybolda Efeler Ligi'nin 5

  • 04.11.2018 17:05 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Serdar Nişancıoğlu, Recep Karakoçİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Baturalp Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Kadir Cin, Caner Pekşen, Uğur Güneş)Fenerbahçe: Cupkovic, Halil İbrahim Kurt, Ter...

  • 31.10.2018 20:09 Voleybol: Cev Erkekler Şampiyonlar Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Wim Cambre (Romanya), Vladimir Simonovic (Sırbistan)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Murat Yenipazar, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Gökhan Gökgöz, İbrahim Emet (Nuri Şahin, Metin Toy, Kadir Cin)PAOK: Okulic, Filippov, Jimenez, Marquez,...

  • 28.10.2018 18:46 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Çetin OkZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin (Volkan Döne, Ümit Demir, Kemal Kayhan, Enes Atlı, Selim Demir, Kazemi)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Caner Pekşen, Baturalp Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Şükrü Aksoy, Murat Yenipazar)Setler: 25-21, 20-25, 23-25, 25-21, 11-15Süre: 134 dakika (26,29,32,26,21)Voleybol Efeler Ligi'nin 3

  • 21.10.2018 17:29 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: İlhami Şentürk, Ramazan Demirözİstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Burak Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz (Nuri Şahin, Serhat Coşkun, Kadir Cin, Erdem Sonat)Arhavi Belediyespor: Eren Uğur, Danilov, Mustedanovic,...

  • 17.10.2018 19:54 Voleybol: Cev Erkekler Şampiyonlar Ligi

    Salon: Hidayet TürkoğluHakemler: Eldar Zülfügarov (Azerbaycan), Ilian Georgiev (Bulgaristan)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Burak Baturalp Güngör, Özkan Hayırlı, Metin Toy, Gökhan Gökgöz, (Nuri Şahin, Caner Pekşen)Ford Store Levoranta: Kunnari, Siirila,...

  • 14.10.2018 18:45 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: Burhan İlhan, Deniz Güvenç DemirTokat Belediye Plevne: Çağlar Aksoylu, Halil İbrahim Akşeker, Murathan Kısal, Grzegorz, Daudi, Bahov (Semih Çelik, Mert Tetik, Julius, Bedirhan Bülbül)İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Baturalp Burak Güngör, Gökhan Gökgöz, Uğur...

  • 06.06.2018 23:38 Voleybol: 2018 Cev Altın Avrupa Ligi

    Salon: Beden Eğitimi KolejiHakemler: Wim Cambre (Belçika), Oleksiy Skibitskyy (Ukrayna)Ukrayna: Semeniuk, Kovalchuk, Plotnytskyi, Drozd, Tevkun, Kovalov (Fomin, Didenko, Viietskyi, Rohozhyn, Brova )Türkiye: Mustafa Koç, Oğulcan Yatgın, Yasin Aydın, Hakkı Çapkınoğlu, Adis Lagumdzija, Abdullah Çam (Burak Mert, Alperay Demirciler, Baturalp Burak Güngör, Murat Yenipazar, Gökhan Gökgöz, Vahit Emre Savaş, Mert Matic)Setler: 31-29, 23-25, 23-25, 25-19, 15-11Süre: 131 dakika (35, 27, 26, 28, 15)A Milli Erkek Voleybol Takımı, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen Altın Avrupa Ligi B Grubu altıncı ve son maçında Ukrayna'ya 3-2 yenildi

  • 05.06.2018 11:36 Arkasspor'da Milli Gurur

    Daha sonra Akdeniz Oyunları'nda mücadele edecek A Milli Takım'ın kadrosunda Arkasspor'un altyapısından yetişen Gökhan Gökgöz ve Hakkı Çapkınoğlu da yer alıyor - İzmir